نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوینتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی​ 99 - 1400

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مشهد ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی دچار تغییراتی شده است که زمان دقیق آن از سوی سامانه نمونه دولتی استان خراسان رضوی​ اعلام شده است .

*** نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی​ 99 - 1400 از یکشنبه 5 مرداد ماه اعلام شده و از طریق سایت نمونه دولتی خراسان رضوی قابل دریافت می باشد .***

ورود مستقیم به سایت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400

به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی​ ، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانهنمونه دولتی خراسان رضوی​ را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این سامانه ، نتایج آزمون نمونه دولتی مشهد 99 - 1400 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی استان مشاهده نمایند .

در سال گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ با آزمون تیزهوشان برگزار گردید و تمامی امور این آزمون در سامانه مرکز استعداد های درخشان صورت گرفت . اما امسال با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی​ به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار شده و هر استان سامانه مختص خود را برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دارد که برای مشاهده سایت اعلام نتایج استان خراسان رضوی​ می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

مشاوره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

با ورود به سامانه نمونه دولتی خراسان رضوی ، وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام می توانید وضعیت پذیرش خود را مشاهده نمایید که در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400ممکن است در یکی از سه گروه قبولی ، مردودی و لیست ذخیره قرار گرفته باشید .

تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی مشهد ۹۹ - ۱۴۰۰ ممکن است پس از قبولی ، از ورود به مدارس نمونه دولتی به دلایل مختلفی مانند جا به جا شدن محل زندگی دانش آموز یا قبولی همزمان در آزمون تیزهوشان صرف نظر نمایند . در این صورت تعدادی از ظرفیت مدارس نمونه دولتی خالی می شود .

در صورت بروز این اتفاق ، طبق قوانین و مقررات ، مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی از بین افراد موجود در لیست ذخیره آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام به عمل می آورند .  هم چنین اگر دانش آموزی پس از قبولی و در زمان مقرر ثبت نام به مدرسه مراجعه ننماید ثبت نام وی ملغی شده و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره جایگزین او خواهد شد که برای اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید مقاله لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

برای دانش آموزانی که نمره حد نصاب برای ورود به مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی در آزمون ورودی را کسب ننموده اند نیز کارنامه عدم قبولی صادر می شود تا بتوانند جواب آزمون خود را همراه با جزئیات مشاهده نمایند . با این وجود تعدادی از داوطلبانی که بعد از اعلام جواب آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 -1400 موفق به قبولی در این آزمون نشده اند ممکن است نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض داشته باشند .

از این رو امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه  برای متقاضیان فراهم شده است . آن دسته از شرکت‌ کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ -۱۴۰۰ که نسبت به صحت نتیجه آزمون خود اطمینان ندارند می توانند از طریق سایت نمونه دولتی خراسان رضوی اقدام به ثبت اعتراض خود نمایند .

پس از ثبت اعتراض، درخواست ها توسط اداره آموزش و پرورش استان بررسی شده و نتایج آن حدود 2 الی 3 هفته پس از پایان زمان اعتراض ، اعلام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

برای اطلاع از آخرین اخبار اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 می توانید عضو کانال تلگرامی مدارسنمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارسنمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول

✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان خراسان رضوی ، نتایج خود را در آزمون نمونه دولتی مشاهده نمایند که در این مقاله می توانید نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان جنوبی را مشاهده نمایید .

✔️ شرکت کنندگان در این آزمون می توانند حدود 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان ، نتایج خود را مشاهده نمایند که در این مقاله زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ذکر شده است .

✔️همان طور که در این مقاله گفته شد ، نتایج آزمون از طریق سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی استان خراسان رضوی اعلام می شود .

nemone.razavi.medu.ir | سایت سامانه نمونه دولتی خراسان رضوی - ثبت نام و اعلام نتایج

سایت سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از 17 الی 27 خرداد ماه خواهد بود که داوطلبان می بایست در این بازه زمانی به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی به نشانی nemone.razavi.medu.ir​ مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

*** ثبت نام آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 از تاریخ 17 خرداد ماه 99 آغاز شده و تا پایان روز 27 خرداد ماه ادامه خواهد داشت . ***

مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی تا تاریخ 4 تیر ماه 99 تمدید گردید . 

با آغاز شدن زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی ۹۹ - ۱۴۰۰، امکان ثبت نام نیز در سامانه ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی به نشانی nemone.razavi.medu.ir​ فعال خواهد شد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را در بازه زمانی مذکور انجام دهند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 پرداخته ایم .

 ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس nemone.razavi.medu.ir​ را در نوار آدرس وارد کنید .

اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

 در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی مشهد 99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

برای ورود به سایت نمونه دولتی خراسان رضوی کلیک کنید .

سایت سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 به آدرس nemone.razavi.medu.ir​تنها به منظور انجام ثبت نام نبوده و تمام امور آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 مانند اعلام نتایج و تجدید نظر از طریق همین سامانه پیگیری خواهد شد . معمولا ، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 احتمالا همچون سال گذشته حدودا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی در تمام کشور اعلام خواهد شد .

دانش آموزانی که در آزمون ورودی نمونه دولتی خراسان رضوی قبول نشده اند در صورت اعتراض به نتایج خود می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام نتایج ، درخواست تجدید نظر خود را در سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی خراسان رضوی ثبت نمایند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی مشهد 99 - 1400 یا 10.69.78.13/N10 پرداخته ایم .

 ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس nemone.razavi.medu.ir​ را در نوار آدرس وارد کنید .

اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

 در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

*** نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی​ 99 - 1400 از یکشنبه 5 مرداد ماه اعلام شده و از طریق سایت نمونه دولتی خراسان رضوی قابل دریافت می باشد .***

ورود مستقیم به سایت نتایج آزمون نمونه دولتی خراسان رضوی

نحوه اعلام نتایج آزموندر سایت نمونه دولتی خراسان رضوی 99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

برای اطلاع از آخرین اخبار سامانه ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص سامانه ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول

✔️ داوطلبان می بایست پس از مراجعه به سایت ، ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی خراسان رضوی را مشاهده نمایید .

✔️ بله . ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 در سامانه ثبت نام هر استان به صورت جداگانه انجام می شود که آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی در این مقاله آمده است .

✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی خراسان رضوی به آدرس x می باشد .

نتایج نمونه دولتی 97 | اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 - 98 - سایت

نتایج نمونه دولتی 97 | اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 - 98 - سایت

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

برای آشنایی شما عزیزان با مدارس نمونه دولتی لازم است به اطلاعتان برسانیم که مدارس نمونه دولتیبه دلیل سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب نسبت به مدارس عادی جزو مدارس خاص محسوب شده است و با توجه به نمایندگی آن در سراسر کشور هرساله تعداد کثیری از دانش آموزان در پایه های ششم و نهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند که در خصوص نحوه راه یابی و تحصیل در مدارس نمونه دولتی باید بگوییم که برای برقرای عدالت و همچنین جلوگیری از جذب دانش آموزانی که از لحاظ طبقه بندی استعداد نسبت به دانش آموزان دیگر در سطح پایین تری قرار دارند که پذیرش تمامی داوطلبان مشروط به کسب نمره قبولی در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

تقریبا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم نوبت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی فرا می رسد و نتایج آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت.پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی آن دسته از دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست درزمان تعیین شده برای انجام ثبت نام حضوری در مدسه پذیرفته شده اقدام نمایند و فراموش نکنید که عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شدهه جهت ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل منظورخواهد شد.

زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان سوالات بسیاری مطرح می شود که لازم است به اطلاع برسانیم که پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97 و ثبت نام نهایی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی در صورتی که مدارس نمونه دولتی ظرفیت خالی یا ظرفیت اضافی اعلام کنند، دانش آموزان می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی قرار گرفته بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و در صورت وجود ظرفیت خالی اقدام به ثبت نام نمایند.

شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان خراسان رضوی 97 – 98

ساعات تشکیل کلاس ها در مدارس‌ نمونه‌ دولتی همانند دیگر مدارس در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر می باشد.از دیگر موارد مهمی که دانش آموزان پس از کسب رتبه قبولی در آزمون نمونه دولتی باید بدانند این است که ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی شرایط خودش را دارد و برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی فقط کسب رتبه قبولی در آزمون کافی نخواهد بود و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ادامه‌ تحصیل‌ دانش آموزان در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌ آموزان خواهد بود.

برای اطلاع از آخرین اخبار و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب