اینترنت رایگان برای شب یلدا

اینترنت رایگان برای شب یلدااینترنت رایگان برای شب یلدا را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

هدایای ویژۀ ایرانسل برای «یلدای دیجیتال» اعلام شد

ایرانسل به مناسبت شب یلدا، هدایای دیجیتالی ویژۀ خود را اعلام کرد. این هدایا شامل بستۀ هدیۀ ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی، مکالمۀ رایگان ایرانسلی، تخفیف ۵۰ درصدی برگزاری کلاس‌های آنلاین در اپلیکیشن داناپلاس و هدایای ویژۀ تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من است. ایرانسل همچنین در این شب، برنامۀ ویژه‌ای با حضور هنرمندان محبوب، در صفحۀ اینستاگرام خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امسال در شب یلدا، طولانی‌ترین شب سال ۱۳۹۹، ایرانیان به دلیل لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا، دور از هم و در عین حال از طریق ارتباطات دیجیتال، در کنار هم هستند. اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران هم به همین مناسبت، هدایای ویژه‌ای در نظر گرفته است.

 بستۀ هدیۀ ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی

تمام مشترکان ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من، بستۀ هدیۀ ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی را دریافت کنند. این بسته، از ساعت ۱۸ روز ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ تا ساعت ۱۸ اول دی ماه، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان!

طرح هدیۀ مکالمه با شماره‌گیری کد #۲*۱*۴۴۴۴* و یا از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ بعدی مکالمه، رایگان است. این طرح، از بامداد ۳۰ آذر ۱۳۹۹ تا ساعت ۲۳:۵۹ این روز، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

تخفیف ۵۰ درصدی برای برگزاری کلاس‌های آنلاین

۵۰ درصد تخفیف در برگزاری کلاس آنلاین، ویژۀ یلدا، روی پلتفرم آموزش آنلاین دانا پلاس، یکی دیگر از هدایای درنظر گرفته شده است. مهلت فعال‌سازی این بستۀ تخفیفی، تا ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ است و با استفاده از آن، بهره‌مندی از ۵۰ درصد تخفیف برای فعال‌سازی بستۀ یک ماهۀ ۳۱۵هزار تومانی، با قیمت ۱۵۷هزار و ۵۰۰ تومان، امکان‌پذیر است.

«دانا پلاس» ایرانسل، یکی از پلتفرم‌های اصلی شبکۀ دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند کشور، برای آموزش آنلاین و برگزاری نشست‌های مجازی و وبینار است که توسط ایرانسل برای کمک به تحقق عدالت ارتباطی و آموزشی ارائه شده است. دانا پلاس، ۱۴ مهرماه ۱۳۹۹، در قالب آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی کشور، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری و مهندس محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، افتتاح شد.

تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من!

علاوه بر هدایای فوق، ایرانسل مانند روال سال‌های قبل، در بخش «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل من، برای مشترکان خود هدیۀ ویژه‌ای در نظر گرفته است. در هر ساعت از روز ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من به ۴۰ کاربر، ۴۰ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد. تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند از بامداد ۳۰ آذر ۱۳۹۹ تا ساعت ۲۳:۵۹ این روز، با رفتن به بخش تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من و تکان‌دادن گوشی همراهشان، شانس خود را برای دریافت بستۀ هدیۀ ۴۰ گیگابایتی امتحان کنند. اعتبار این بسته، ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی خواهد بود و هر کاربر فقط یک بار شانس دریافت این هدیه را دارد. «تکان شگفت‌انگیز» از صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من قابل دسترسی است.

«یلدا امن»؛ ویژه‌برنامۀ شب یلدا در اینستاگرام ایرانسل

ایرانسل همچنین ویژه‌برنامه‌ای را برای مخاطبان صفحۀ اینستاگرام خود تدارک دیده است. این برنامه، با اجرای لیلی رشیدی، ترکیبی از موسیقی، قصه و خاطره است و طی آن، احترام برومند و بهرام شاه‌محمدلو (آقای حکایتی)، برای مخاطبان اینستاگرام ایرانسل، قصه‌های یلدایی می‌گویند.

به دلیل لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا، ایرانیان در یلدای ۹۹، دور از هم و در عین حال از طریق ارتباطات دیجیتال، در کنار هم هستند. این برنامه هم به همین منظور، با عنوان «یلدا امن» و هشتگ #یلدامن، طوری طراحی شده که گویی هنرمندان از خانه‌هایشان و با استفاده از اینترنت، دید و بازدید می‌کنند. از طرفی، با توجه به مصادف شدن یلدای ۹۹ با روز پرستار، در این برنامه، با یکی از کادر درمان به صورت اینترنتی گفت‌وگو و از تلاش‌ها و ایثارگری آنان قدردانی می‌شود.

ویژه‌برنامۀ یلدای ۹۹ ایرانسل، شامل پنج قسمت پنج تا ۹ دقیقه‌ای به همراه پنج موزیک ویدیو است. ایرانسل در سال‌های گذشته نیز در شب یلدا، برای اولین بار، نمایش‌های اینستاگرامی مرتبطی را تهیه و منتشر کرد که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد؛ تا آنجا که در سال‌های بعد، سایر برندها هم برنامه‌های مشابهی را تهیه و منتشر کردند.

تماشای برنامۀ «یلدا امن»، با مراجعه به صفحۀ رسمی @irancell در اینستاگرام، به نشانی instagram.com/irancell امکان‌پذیر است.

منبع مطلب : irancell.ir

مدیر محترم سایت irancell.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

بسته یلدا همراه اول برای اینترنت و مکالمه + کد فعال سازی

بسته یلدا همراه اول برای اینترنت و مکالمه + کد فعال سازی

اپراتورهای موبایلی امسال هم برای شب یلدا تدارک دیده اند. با بسته یلدا همراه اول برای اینترنت و مکالمه آغاز می کنم. در این مطلب درباره آن صحبت خواهیم کرد و کد فعال سازی آن را برای شما ارایه می کنیم.

بسته یلدا همراه اول

نیمه خالی لیوان این است که بسته اینترنت همراه اول برای شب یلدا یا بسته مکالمه اش به همین مناسبت، رایگان نیست. در حقیقت هدیه نیست. اینجا شما یک تخفیف خواهید گرفت، یک تخفیف ۵۰ درصد برای دو بسته مختلف.

‌ همانطور که می بینید، شما می توانید بنا بر نیاز خود بسته های تخفیفی همراه اول برای یلدا ۹۹ را انتخاب کنید.

بسته‌های ترکیبی(اینترنت+مکالمه) ویژه شب یلدا با ۵۰٪ تخفیف ارایه ارایه خواهند شد. جزییات این بسته ها عبارت از:

اما نحوه فعالسازی این بسته های تخفیفی همراه اول یلدا ۹۹ چطور است؟

به سادگی و با شماره‌گیری کد ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع در نرم افزار تماس گوشی شما.

‌ از یاد نبرید که مهلت فعالسازی تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۱ دی خواهد بود.

نظر شما درباره بسته تخفیفی مکالمه و اینترنت همراه اول برای شب یلدا ۹۹ چیست؟ شما از این بسته ها انتخاب می کنید؟ کدام یک را؟

منبع مطلب : toranji.ir

مدیر محترم سایت toranji.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

آموزش دریافت اینترنت رایگان شب یلدا ۹۹ + کد فعال سازی

آموزش دریافت اینترنت رایگان شب یلدا ۹۹ + کد فعال سازی

دریافت اینترنت رایگان شب یلدا ۹۹، از آنجایی که امسال به علت محدودیت های پیش آمده بخاطر ویروس کرونا برگزاری جشن های خانوادگی شب یلدا کار درستی نمی باشد زمزمه های مبنی بر ارائه اینترنت رایگان به خانواده ها مطرح شده است. در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

اینترنت رایگان شب یلدا ۹۹

با توجه به آخرین اخبار احتمال ارائه این بسته های اینترنتی هدیه توسط اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل منتفی می باشد. همچنین محمد جواد آذری جهرمی، وزیر اطلاعات نیز در توییتر خود پیغام زیر را توییت کرده است.

همچنین پیشنهاد می کنم مقاله بررسی بهترین اندروید باکس های ایرانی و خارجی را مطالعه فرمایید.

امسال باید بیشتر مواظب هم باشیم و آیین یلدای سلامت را با همدلی برگزار کنیم. با همراهی VOD ها، در شب یلدا و روز پرستار، اشتراک فیلم و سریال در «فیلیمو،نماوا، تیوا و آیو» برای همه رایگان خواهد بود.

کد اینترنت رایگان یلدا برای همراه اول

برای یلدای امسال دو بسته ویژه برای شما مشترکین تهیه شده است که جزییات این بسته ها عبارت از:

۱- بسته ۱ روزه: شامل ۱ ساعت مکالمه داخل شبکه + ۱ گیگ اینترنت‌ با قیمت ۵ هزار تومان

۲- بسته ۳روزه: شامل ۳ ساعت مکالمه داخل شبکه + ۳ گیگ اینترنت‌ با قیمت ۱۰ هزار تومان

برای فعالسازی کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع را شماره گیری کنید. مهلت فعالسازی تا ساعت ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۱ دی خواهد بود.

بسته ویژه اینترنت رایگان ایرانسل برای شب یلدا ۹۹

اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود بسته ۲ گیگابایتی اینترنت و ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان را به عنوان هدیه شب یلدا 99 فراهم کرده است.

برای دریافت بسته ۲ گیگابایتی کد دستوری #۵* را شماره گیری کنید و یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من هدیه خود را دریافت کنید. این بسته، از ساعت ۱۸ روز ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ تا ساعت ۱۸ اول دی ماه، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

طرح هدیۀ مکالمه با شماره‌گیری کد #۲۱۴۴۴۴* و یا از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ بعدی مکالمه، رایگان است. این طرح، از بامداد ۳۰ آذر ۱۳۹۹ تا ساعت ۲۳:۵۹ این روز، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

شما چه نظری در مورد ارائه اینترنت شب یلدا ۹۹ به کاربران دارید؟ آیا رایگان شدن تلویزیون های اینترنتی هدیه بهتری است؟

منبع مطلب : magerta.ir

مدیر محترم سایت magerta.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب