جواب انتخاب رشته دانشگاه آزادجواب انتخاب رشته دانشگاه آزاد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

بعد از اینکه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، فرم انتخاب رشته را تکمیل کردند ، باید منتظر نتایج انتخاب رشته خود باشند . نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 از طریق سایت azmoon.org منتشر خواهد شد . بر اساس اطلاعیه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ، نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 هفته سوم شهریور بر روی سایت این دانشگاه به نشانی azmoon.org اعلام می شود .

داوطلبان می توانند برای اطلاع از سایر اخبار پیرامون کنکور سراسری ۹۹ عضو کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا​  باشید  .

نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

نتایج دانشگاه آزاد 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org اعلام می شود . از این رو متقاضیان می بایست در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی نتایج خود را مشاهده نمایند .

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته به این شکل است که داوطلب پس از ورود به سایت  azmoon.org بر روی لینک " اعلام  نتایج آزمون سراسری 99 " کلیک کنند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده شناسه دانشگاه آزاد و کد ملی نتایج خود را مشاهده نمایند .
 

 ورود به سایت azmoon.org

 انتخاب گزینه نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد 

 درج اطلاعات خواسته شده ( کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد + کد ملی )

 وارد سایت azmoon.org شوید و بر روی لینک نتیجه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی 99 کلیک کنید .

 در صفحه ای که باز می شود کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی را وارد کنید تا نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برایتان نمایش داده می شود .

در نظر داشته باشید راهنمای تصویری مذکور مربوط به سال 98 است به محض انتشار نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 ، در صورت تغییرات مقاله به روز رسانی می شود .

مشاوره اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

پذیرفته شدگان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99 باید به سایت واحد دانشگاهی قبول شده مراجعه کرده و اطلاعیه منتشر شده که شامل تاریخ و زمان ، مدارک ، نحوه و شهریه دانشگاه آزاد برای ثبت نام است را مطالعه نمایند .

برخی واحد های دانشگاه آزاد قبل از ثبت نام حضوری یک مرحله ثبت نام غیرحضوری ( اینترنتی ) دارند که عدم ثبت نام در این مرحله به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه می باشد . در نتیجه به اطلاعیه های دانشگاه محل قبولی خود توجه نمایید .

در صورتی که داوطلبان در هیچ یک از رشته محل های انتخابی پذیرفته نشدند، می توانند شانس خود را در تکمیل ظرفیت این دانشگاه امتحان کنند .

 کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا بهترین راهکار را پیش رویداوطلبان کنکور سراسری 99 قرار دهند و شما می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بر اساس آخرین اطلاعیه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نتایج انتخاب رشته داوطلبان هفته سوم شهریور ماه اعلام خواهد شد که به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود  .

کد ملی و کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد که البته در این مقاله راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج ارائه شده است .

این کد در انتهای کارنامه اولیه کنکور سراسری قرار دارد که البته در این مقاله راهنمای دسترسی به این کد قرار داده شده است  .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 کی میاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان انتشار جواب انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

معمولا نتایج دانشگاه آزاد چند روز بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری یعنی نیمه سوم شهریور ماه از طریق سایت azmoon.org اعلام می شه .  سال گذشته داوطلبان در 23 شهریور ماه ، تونستن جواب انتخاب رشته دانشگاه آزاد خودشان رو مشاهده کنن ، بنابراین پیش بینی می کنیم امسال هم داوطلبان بتوانن دهه سوم شهریور نتیجه نهایی دانشگاه آزاد ۹۹ رو دریافت کنن .

با توجه به اینکه هنوز زمان دریافت جواب نتایج نهایی دانشگاه آزاد ۹۹ اعلام نشده ، داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا و  صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 99 مطلع شوند . 

در نظر داشته باشین در صورتی که در هر مرحله ای از کنکور سراسری ، دچار سوال یا ابهامی شدید یا برای مشاهده جواب انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ دچار مشکل شدین ، می توانین با مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشین .

سوالات متداول

✔️ نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد احتمالا در دهه سوم شهریور ماه منتشر می شود ، برای مطالعه توضیحات تکمیلی مقاله را مطالعه نمایید .

✔️ به کد ملی و کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیاز دارید ، برای مشاهده توضیحات تکمیلی مقاله را مطالعه نمایید .

✔️ نتایج در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می شود و ما نیز لینک مشاهده اعلام نتایج را به محض انتشار در این مقاله قرار می دهیم ، برای مطالعه توضیحات تکمیلی مقاله را مطالعه نمایید .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

سایت اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

راهنمای ورود به سایت اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

داوطلبان برای ورود به سایت اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد در مرحله اول می بایست آدرس azmoon.org را در مرورگر خود جستجو کنند . 

 در این صفحه بر روی آدرس azmoon.iau.ac.ir کلیک کنید یا منتظر بمانید بعد از گذشت 9 ثانیه به صفحه اصلی هدایت شوید :

 بعد از ورود به صفحه اصلی روی لینک اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون سراسری سال 99 کلیک کنید .

 در صفحه ای که باز می شود کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی را وارد کنید تا نتیجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برایتان نمایش داده می شود .

در نظر داشته باشید راهنمای تصویری مذکور مربوط به سال 98 است به محض انتشار نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 ، در صورت تغییرات مقاله به روز رسانی می شود .

داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند برای اطلاع از زمان دقیق قرار گرفتن نتایج بر روی سایت دانشگاه آزاد عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید . همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا مشورت کنید . برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .

سوالات متداول

بر اساس تجربیات سال گذشته احتمالا نتایج انتخاب رشته این دانشگاه هفته سوم شهریور ماه منتشر شود که به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد  .

کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد  ملی مورد نیاز است .

در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود که جزئیات بیشتر در مقاله ارائه شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب