شیلا خداداد هم موهایش را افشون کرد +عکسشیلا خداداد هم موهایش را افشون کرد +عکسشیلا خداداد هم موهایش را افشون کرد +عکس

شیلا خداداد هم موهایش را افشون کرد .انتشار عکسی متفاوت و بی حجاب از شیلا خداداد در صفحه اینستاگرام باعث تعجب کاربران شد.

شیلا خداداد هم موهایش را افشون کرد

پس از انتشار این عکس بی حجاب این بازیگر در توضیح این اتفاق نوشت که دخترش هنگام بازی با موبایل به اشتباه این عکس را منتشر کرده است!

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۹ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است . تازه دیپلم گرفته بود و منتظر نتیجه کنکور بود که یک روز وقتی به داروخانه رفته بود با آقای مسعود کیمیایی کارگردان مواجه شد و صورت اتفاقی درباره سینما صحبت کردند و ایشان پیشنهاد بازی به او داد.

در ۱۳۷۸ وقتی ۱۹ ساله بود در فیلم اعتراض بازی کرد و بعد به کلاس های بازیگری رفت.در سال ۱۳۷۹ در فیلم آبی بازی کرد و در سال ۱۳۸۱ با سریال مسافری از هند در نقش سیتا به اوج شهرت رسید. در این سریال سروش گودرزی ، فرزاد حسنی و بهنوش طباطبایی هم به شهرت عجیبی رسیدند.

این مطلب را از دست ندهید. هنگامه قاضیانی به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور بازداشت شد

همسر شیلا خداداد

 شیلا خداداد در سال ۱۳۸۹ وقتی ۳۰ ساله بود با جراح بینی اش آقای دکتر فرزین سرکارات ۳۸ ساله وارد رابطه عاشقانه شد و باهم ازدواج کردند.فرزند اول آنها سامیار متولد ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۲ بود سپس دومین فرزندشان دختری بنام ساتین در ۱ فروردین ۹۶ به دنیا آمد.

پدر شیلا خداداد ساکن کشور آمریکا می باشد و خود وی نیز گرین کارت آمریکا را دارد و فرزند اولش سامیار نیز در آمریکا به دنیا آمده است.او می گوید آمریکا را دوست دارم ، البته نه برای زندگی بلکه برای تفریح کردن خوب است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب