شهریه دکتری دانشگاه پیام نور 1400 – 1401جدول مبلغ شهریه دکترا دانشگاه پیام نور 1400 - 1401جدول مبلغ شهریه دکترا دانشگاه پیام نور 1400 - 1401شهریه دکتری دانشگاه پیام نور 1400 – 1401

دانشگاه پیام نور یکی از مراکز بزرگ غیر روزانه آموزش عالی کشور می باشد که به صورت شهریه پرداز به ارائه خدمات تحصیلی می پردازد. تعدد رشته های تحصیلی، قبولی آسان و انتخابی بودن روش تحصیل در این مرکز آموزشی (حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری) از جمله نکات مثبتی به شمار می رود که موجب ترغیب متقاضیان برای ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور می شود. افرادی که با اتکا به تراز کنکورشان، موفق به تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه های روزانه نشده اند، می توانند درخواست خود را جهت ثبت نام دانشگاه پیام نور در رشته های مقطع دکترا ارائه دهند.

دانشگاه پیام نور هر ساله رشته های مختلفی را در تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می نماید. داوطلبانی که پس از انجام فرایند انتخاب رشته دکتری، در یکی از واحدهای دانشگاهی پیام نور پذیرفته شده اند، ملزم به پرداخت شهریه دکتری هستند. در ادامه این مطلب، شما را با میزان شهریه مقطع دکتری دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 1400 – 1401 و مهم ترین نکات پیرامون آن آشنا خواهیم کرد.

شهریه مقطع دکتری دانشگاه پیام نور توسط هیات امنای هر واحد دانشگاهی و به صورت مجزا تعیین می گردد و سالانه 10 الی 15 درصد به میزان آن افزوده می گردد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب