تبر قابلپرتاب احتمالا به بازی فورتنایت اضافه خواهد شدچپتر دوم فورتنایت (Fortnite) روبه پایان بوده و اکنون اپیک گیمز این گزینه را در اختیار بازیکنان قرار داده تا برای بازگشت یک سری سلاح‌ها رای گیری کنند.

با وجود اینکه هنوز اطلاعاتی به صورت رسمی از چپتر سوم منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد که شاهد اضافه شدن یک تبر قابل پرتاب جدید به بازی خواهیم بود. یک هفته به پایان فصل هشتم از چپتر دوم باقی مانده و یکی از بهترین کراس‌اوورهای فورتنایت نیز در همین فصل صورت گرفته است. اپیک گیمز بالاخره کراس‌اوور با انیمه ناروتو را تکمیل و شخصیت‌هایی مثل ناروتو، ساسکه، ساکورا و کاکاشی را به بازی اضافه کرد.

مطلب پیشنهادی:دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!اپل در برابر اپیک گیمز… فایت

HYPEX یک لیکر و دیتا ماینر معتبر برای Fortnite محسوب می‌شود که دو عکس از مدل جدید تبر قابل پرتاب بازی منتشر کرده است. اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار ما قرار ندارد و بازیکنان حدس می‌زنند شاید به Dead by Daylight یا خدای جنگ ربط داشته باشد. اپیک گیمز با کراس‌اوور ناروتو یک آیتم قابل پرتاب به بازی اضافه کرده بود. یکی از سلاح‌های ناروتو کونای بمب کاغذی او است که به بیشتر سطوح می‌چسبد و پس از چند ثانیه منفجر می‌شود.

HYPEX همچنین به تازگی اعلام کرده که قابلیت تکل زدن نیز احتمالا از چپتر سوم به بازی اضافه خواهد شد. این ویژگی یک کول‌داون 2 ثانیه دارد و هنگام تکل زدن دوربین به لرزش در خواهد آمد. به نظر می‌رسد که اپیک گیمز برای چپتر سوم قصد دارد گیم‌پلی بازی را پویاتر و داینامیک‌تر از قبل کند. همچنین این را می‌دانیم که چپتر بعدی با استفاده از آنریل انجین 5 توسعه داده می‌شود و یک نقشه کاملا جدید را به طرفداران معرفی خواهد کرد. باید به این نکته نیز اشاره کنیم که به خاطر نزدیک شدن به تاریخ اکران ماتریکس 4 (The Matrix Resurrections)، شایعاتی درباره کراس‌اوور با این فیلم نیز وجود دارد.

بازی فورتنایت هم‌اکنون روی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، اندروید، سوییچ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:احتمال ساخت Alan Wake 2 بار دیگر قوت گرفتآن هم توسط اپیک گیمز!

ماینکرفت #50 – رفتیم سراغ قایم موشک تو ماینکرفت!
تماشای ویدیو از یوتوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F234792%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب