کراساوور دو بازی Dead Cells و Hollow Knight امروز در دسترس قرار میگیردDead Cells و Hollow Knight دو تا از بهترین عناوین مستقل چند سال اخیر هستند و اکنون قرار است شاهد کراس‌اووری بین دو بازی باشیم.

استودیو Motion Twin کلیپ کوتاهی در توییتر منتشر کرده که شخصیت اصلی دد سلز را در حالی نشان می‌دهد که از شمشیر معروف Hollow Knight استفاده می‌کند. Dead Cells یک بازی روگ‌لایک است که اولین بار در سال 2017 برای پی‌سی به بازار عرضه شد. استقبال بسیار زیاد پی‌سی‌بازان از این بازی باعث شده که Hollow Knight آن را برای پلتفرم‌های دیگری مثل پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، گوشی‌های اندرویدی و آیفون نیز منتشر کند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت

مطمئنا پس از گذشته چهار سال اگر استودیو Motion Twin به سراغ پروژه جدیدی برود، کسی آن‌ها را سرزنش نمی‌کند. با این وجود آن‌ها به پشتیبانی خوب خود ادامه داده‌اند و امروز آپدیت جدید برای Dead Cells منتشر می‌شود که شامل کراس‌اوورهایی با شش بازی مختلف است. این به‌روزرسانی آیتم‌ها و قابلیت‌های مختلفی را از این بازی‌ها به دد سلز اضافه می‌کند و ما این عناوین را برای شما لیست کرده‌ایم:

Guacamele e Blasphemous Hollow Knight Hyper Light Drifter Skul: The Hero Slayer Curse of the Dead Gods

در مورد Hollow Knight هم باید بگوییم یک بازی دوبُعدی در سبک مترویدوانیا، اکشن و ماجراجویی است که در سال 2017 منتشر شد. استقبال از این بازی هم به اندازه‌ای خوب که نسخه دوم آن در دست ساخت قرار دارد. البته همان‌طور که اشاره کردیم شخصیت اصلی Hollow Knight در دد سلز حضور ندارد و تنها شاهد حضور شمشیر او خواهیم بود.

بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر برای پی‌سی و نینتندو سوییچ در دست ساخت قرار دارد، اما این احتمال وجود دارد که برای کنسول‌های سونی و مایکروسافت نیز عرضه شود. اگر به بازی‌های مستقل علاقه دارید ما خواندن مقاله «30 بازی مستقل برتر که نگاهتان نسبت به بازی‌سازی را تغییر می‌دهند» پیشنهاد می‌کنیم.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Death’s Door – کلاغ خون ندیدهترکیب طلایی دارک سولز و زلدا

Dead Cells هم‌اکنون روی پی‌سی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، آیفون و گوشی‌های اندرویدی در دسترس قرار دارد.

ماینکرفت #50 – رفتیم سراغ قایم موشک تو ماینکرفت!

تماشای ویدیو از یوتوب

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: بازی Valheim دقیقا چیست و چرا انقدر محبوب است؟محبوب‌تر از ایپکس و GTA

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F234814%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب