savad.ir | ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیلینک مستقیم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیلینک مستقیم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

سامانه جامع نهضت سواد آموزی به نشانی savad.ir جهت ارائه خدمات مختلف به کاربران مختص به خود که در نهضت های سواد آموزی مشغول به کار بوده و یا محصل هستند طراحی شده است که افراد می بایست جهت استفاده از سرویس های آن، نسبت به ثبت نام خود در سایت مذکور به صورت اینترنتی اقدام نمایند. برای آشنایی بیشتر با سامانه جامع نهضت سوادآموزی و نحوه ورود به آن، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

✅ لینک مستقیم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

savad.irsavad.ir

 

سامانه نهضت سواد آموزی به آدرس savad.ir به منظور ارائه خدمات آموزش الکترونیکی برای افراد بی سواد و کم سواد طراحی شده است.

فهرست محتوا

معرفی سامانه جامع نهضت سوادآموزینحوه ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزینحوه بازیابی رمز عبور در سامانه جامع نهضت سوادآموزینرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از سامانه نهضت سوادآموزیامکانات سامانه نهضت سوادآموزی

معرفی سامانه جامع نهضت سوادآموزی

معرفی سامانه جامع نهضت سوادآموزیمعرفی سامانه جامع نهضت سوادآموزی

سامانه جامع نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir در راستای عرضه خدمات آموزشی به افراد کم سواد و بی سواد راه اندازی شده است که سوادآموزان و تعلیم دهندگان می توانند با عضویت در این سایت، از امکانات آن استفاده نمایند. بدین منظور برای آشنایی شما با این سامانه به معرفی برخی امکانات آن می پردازیم.

فلش شماره 1

زمانی که وارد سامانه جامع سوادآموزی می شوید بخش “ثبت نام آموزش دهنده ها” و “ورود سوادآموزان” را مشاهده خواهید کرد که هرکدام دارای قسمت های مختلفی می باشد.

ثبت نام آموزش دهنده ها: با کلیک بر روی این قسمت با پیام “در صورتی که تا کنون از طریق ارسال پیامک موفق به ثبت نام در سامانه نشده اید و نام کاربری و کلمه عبور ندارید از این صفحه استفاده نمایید” مواجه خواهید شد که می بایست شماره ملی و شماره همراه خود را وارد نموده و گزینه “ثبت نام” را بفشارید.ورود سوادآموزان: این بخش مرتبط با به ورود سوادآموز می باشد که برای بهرهمندی از سامانه باید نام کاربری و کلمه عبور داشته و در انتها گزینه “ورود” را انتخاب کند.

فلش شماره 2

فلش شماره دو به بخش های صفحه اصلی، خدمات، ویژگی ها و تماس با ما اشاره می کند که با کلیک بر روی هر یک از آن ها به بخش مربوطه وارد می شوید.

فلش شماره 3

فلش شماره مربوط به “نحوه ورو به سامانه” است که در ادامه مطلب به صورت راهنمای تصویری به آن پرداخته شده که جهت استفاده از سامانه باید نام کاربری و کلمه عبور داشته باشید.

فلش شماره 4 

در جدول زیر به معرفی بخش های مربوط به فلش شماره چهار پرداخته ایم.

معرفی سامانه جامع نهضت سوادآموزی “فلش شماره 4”
نام بخشتوضیحات
میز خدمات غیر حضوریاین بخش خود شامل لینک های فعال شناسنامه و اطلاعات خدمات، میز خدمات الکترونیکی و من بی سواد هستم می باشد.
مشارکت الکترونیکیسامانه سوادآموزی ابزاری جهت تسهیل فرآیند های اداری و سازمانی بوده که جهت وارد شدن به این بخش، گزینه ورود به صفحه مشارکت وجود دارد.
آموزش مجازی کاربرانجهت استفاده از آموزش های مجازی متشکل از ورود به کلاس و ویدیوهای آموزشی
مرکز دانلودوجود برنامه هایی که ممکن است در فرآیند استفاده از سامانه کاربرد داشته که جهت استفاده از آن باید بر روی لینک ورود به صفحه دانلودها ضربه زد.

نحوه ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

برای استفاده از تسهیلات و امکانات سایت جامع نهضت سوادآموزی می بایست افراد در این سامانه ثبت نام نمایند که شرح کامل این فرآیند در ادامه مقاله ارائه شده است.

ورود سوادآموزان

ابتدا به سایت جامع نهضت سوادآموزی به آدرس اینترنتی savad.ir مراجعه نموده و در سمت چپ صفحه، بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک نمایید.

مرحله اول ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله اول ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

اگر عضو سامانه هستید، نام کاربری و کلمه عبور خود را به همراه کد امنیتی در کادرهای مربوطه درج نموده و سپس دکمه “ورود” را بفشارید.

مرحله دوم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله دوم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

افرادی که عضو این سامانه نیستند باید بر روی گزینه “کاربر جدید” کلیک نمایند تا مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

مرحله سوم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله سوم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

در این مرحله می بایست نام کاربری (کدملی) و شماره تلفن همراه متعلق به خود را بخش های مربوطه وارد نمایید. پس از چند لحظه کدی برای شما ارسال می گردد که بایستی آن را در قسمت مربوط به خود درج کرده و سپس با فعال نمودن تیک “شرایط و قوانین استفاده از سامانه را می پذیرم” وارد مرحله بعد شوید.

مرحله چهارم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله چهارم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

ثبت نام آموزش دهندگان

چنانچه به عنوان آموزش دهنده می خواهید وارد این سامانه شوید، ابتدا می بایست پس از ورود به سایت جامع نهضت سوادآموزی از قسمت سمت راست و بالای صفحه، گزینه “ثبت نام آموزش دهنده ها” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله پنجم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

اکنون پس وارد کردن کدملی و شماره همراه خود، بر روی عبارت “ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله ششم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله ششم ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

توجه داشته باشید که اگر نام شما در لیست واجدین شرایط نام نویسی باشد، فرآیند ثبت نام انجام می پذیر و در غیر این صورت، امکان نام نویسی در سامانه نهضت سواد آموزی وجود نخواهد داشت.

نحوه بازیابی رمز عبور در سامانه جامع نهضت سوادآموزی

اگر به هر علتی رمز عبور خود را فراموش و یا آن را در دسترس نداشته باشید و یا حتی به تغییر کلمه عبور تمایل دارید می توانید با توجه به توضیحات زیر، اقدامات لازم را به سرانجام رسانید.

ابتدا به سایت جامع نهضت سوادآموزی به آدرس اینترنتی savad.ir مراجعه نموده و در سمت چپ صفحه، بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک نمایید.

نحوه بازیابی رمز ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزینحوه بازیابی رمز ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

بر روی “کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید.

مرحله دوم نحوه بازیابی رمز ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله دوم نحوه بازیابی رمز ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

برای تغییر کلمه عبور لطفا کد ملی را به صورت 10 رقمی و شماره تلفن همراه متعلق به خود را وارد نموده و گزینه “دریافت رمز عبور” را بفشارید.

مرحله سوم نحوه بازیابی رمز ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزیمرحله سوم نحوه بازیابی رمز ورود به سامانه جامع نهضت سوادآموزی

نرم افزارهای مورد نیاز جهت استفاده از سامانه نهضت سوادآموزی

برای استفاده از هر سامانه ای، می بایست نرم افزارهای مورد نیاز آن را داشته باشید تا بتوانید به راحتی از خدمات مختلف آن بهرهمند شوید. سامانه نهضت آموزی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و پیشنهاد می شود برنامه های زیر را قبل از استفاده از سیستم مذکور، نصب نمایید.

اقدامات و نرم افزارهای لازم جهت ورود به سامانه نهضت سواد آموزی
عنوان نرم افزارتوضیحات نرم افزار
FireFoxفایرفاکس یکی از برترین مرورگر های اینترنت است
Keyboard_farsiکیبورد فارسی + آموزش برای تایپ فارسی و بدون مشکل در چت کلاس آنلاین
FlashPlayer-FireFoxفلش پلیر برای مرورگر فایرفاکس نسخه ۳۲ ZIP
Adobe connect add-in – Winادبی کانکت برای ویندوز نسخه ۲.۲.۲ EXE – مخصوص دانشجویان
Any Deskنرم افزار ریموت دسکتاپ نسخه ۵.۳.۲ EXE
WinRar64bitنرم افزار فشرده سازی ۶۴ بیت
Adobe connect Androidبرنامه ادوب کانکت اندروید
FireFox Androidشرکت در کلاس های آنلاین برای سیستم عامل اندروید
Foxit.Readerنرم افزار اجرا کننده فایل های پی دی اف
Google Chrome X86گوگل کرم برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی نسخه ۷۷
FlashPlayer-Internet Explorerفلش پلیر برای سیستم مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه ۳۲ ZIP
Flv Playerنرم افزار اجرا کننده فایل های اف ال وی
Javaنرم افزار جاوا ران تایم

امکانات سامانه نهضت سوادآموزی

در بخش معرفی سامانه به خدمات این سیستم اشاره شد اما در این قسمت می خواهیم به امکانات سامانه نهضت سواد آموزی بپردازیم.

ارائه خدمات مختلف به سواد آموزان در بخش دسترسی به میز خدمات غیر حضوریمشاهده ویدیوهای آموزشی (برای سواد آموزان نهضت) به صورت آنلاینپورتال مخصوص به آموزش دهندگان جهت استفاده از خدمات آنلاین و غیر حضوریآموزش مجازی به کاربران میسر بودن دانلود تمامی برنامه ها به منظور استفاده از سامانه جامع نهضت سواد آموزیامکان دریافت رمزعبور و نام کاربری از طریق این سامانه برای داوطلبان پذیرفتته شده در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزیو …

 

سوالات متداول

1- سامانه جامع نهضت سوادآموزی به چه منظور طراحی شده است؟

این سامانه به منظور ارائه آموزش الکترونیکی به افراد بی سواد و کم سواد طراحی و راه اندازی شده است.

2- ورود و ثبت نام در سامانه جامع نهضت سوادآموزی از چه طریقی انجام می گیرد؟

افراد می توانند با مراجعه به سامانه جامع نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

3- کاربرانی که دارای عضویت در سامانه جامع نهضت سوادآموزی نیستند، برای ورود به سایت به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

این دسته از افراد می بایست نام کاربری (کدملی) و شماره تلفن همراه متعلق به خود را جهت ثبت نام در سامانه درج نمایند.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "سامانه جامع نهضت سوادآموزی به چه منظور طراحی شده است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این سامانه به منظور ارائه آموزش الکترونیکی به افراد بی سواد و کم سواد طراحی و راه اندازی شده است." } },{"@type": "Question", "name": "ورود و ثبت نام در سامانه جامع نهضت سوادآموزی از چه طریقی انجام می گیرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "افراد می توانند با مراجعه به سامانه جامع نهضت سوادآموزی به نشانی savad.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند." } },{"@type": "Question", "name": "کاربرانی که دارای عضویت در سامانه جامع نهضت سوادآموزی نیستند، برای ورود به سایت به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این دسته از افراد می بایست نام کاربری (کدملی) و شماره تلفن همراه متعلق به خود را جهت ثبت نام در سامانه درج نمایند." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff;} .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important;}.sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal;}/* Colors */a.liked { color: #da1b1b;}a.liked:hover,a.liked:active,a.liked:focus { color: #666666;}a.liked span.sl-count,.sl-count { color: #fff;}/* Icon */.sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px;}.sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; }.sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px;}.sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0;}/* Count */.sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none;}/* Loader */.loader,.loader:before,.loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em;}.loader:before,.loader:after { position: absolute; top: 0; content: '';}.loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s;}.loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s;}.loader:after { left: .375em;}@-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}@keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب