نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامینحوه گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 به صورت الکترونیکی و توسط سازمان سنجش منتشر می شود . داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 99 موظف هستند برای شرکت در جلسه آزمون ادارات دولتی ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 را ارائه دهند .

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا 3 تا 5 روز قبل از روز برگزاری آزمون منتشر می شود . با تعویق زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 به تاریخ 11 و 12 دی ماه ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 نیز اوایل دی ماه منتشر می شود .

 طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 در تاریخ 8 دی ماه منتشر می شود .

کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 منتشر شده است

 داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و مبتلا به کرونا می توانند در زمان مقرر با ورود به سایت سنجش فرم خود اظهاری کرونا را تکمیل کنند. همچنین سایر داوطلبان نیز باید با ورود به سایت غربالگری کرونا به نشانی salamat.gov.ir فرم خود ارزیابی را تکمیل کنند .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

 از آنجایی که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ضروری است ، در ادامه مراحل دریافت کارت ورود به جلسه را در 4 مرحله ، شرح داده ایم .

1 - در گام اول هر داوطلب برای دریافت کارت ورود به جلسه خود می بایست به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به آدرس sanjesh.org مراجعه نماید . برای این کار آدرس و یا " عنوان سایت سازمان سنجش " را در قسمت جستجوی مرورگر خود تایپ نمایید .

2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب نمایید .

3 - پس از ورود به سایت سازمان سنجش ، از منوی رنگی سمت راست بالای صفحه گزینه " استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی " را کلیک نمایید .

4 - در این قسمت لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را پس از فعال شدن انتخاب نمایید و با وارد کردن مشخصات درخواستی می توانید کارت ورود به جلسه خود را ابتدا مشاهده نموده و اطلاعات و مشخصات خود را که بر روی آن درج شده است بررسی کرده و از صحت اطلاعات اطمینان حاصل کنید سپس مجاز به پرینت کارت ورود به جلسه خود هستید .

   

 داوطلبان دقت داشته باشند که همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 99 ، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش نیز منتشر می شود .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا همواره آماده راهنمایی و کمک به داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 هستند .  پاسخگویی به پرسش های کاربران در خصوص این آزمون از طریقسیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا امکان پذیر است .

سوالات متداول

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستگاه های اجرایی باید به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید .

خیر . برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست .

بله . داوطلبانی که به هر دلیل به شماره پرونده و شماره داوطلبی خود دسترسی ندارند می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و فردی از جمله شماره شناسنامه ، کد ملی و سال تولد ، کارت ورود به جلسه آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹

داوطلبان جهت حضور یافتن در حوزه امتحانی برای شرکت در آزمون های استخدامی مانند تمام آزمون های دیگر، نیازمند کارت ورود به جلسه هستند. این کارت حاوی اطلاعات شخصی فرد بوده و به صورت اینترنتی قابل دریافت می باشد. داوطلبان موظف اند در زمان مقرر شده در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 99، به سایت مربوطه مراجعه نموده و نسخه چاپی کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند. این کارت معمولا چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی 99، منتشر شده و قابل دانلود می باشد. بنابراین بهتر است دریافت آن را به روزهای آخر موکول نکنید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

داوطلبانی که ثبت نام آزمون استخدامی را انجام داده اند و قصد دارند خود را برای شرکت در هشتمین نوبت برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی آماده کنند، می بایست بدانند که برای حضور پیدا کردن در حوزه امتحانی موظف به رعایت برخی الزامات از جمله به همراه داشتن کارت ورود به جلسه هستند.

این کارت به طور معمول هرسال حدود 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. بر همین مبنا با توجه به این که آزمون سال جاری در تاریخ 11 و 12 دی ماه 99 برنامه ریزی شده است، داوطلبان می توانند در تاریخ 8 دی ماه با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به نشانی sanjesh.org کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

توجه: در صورتی که شرکت کنندگان همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی خود را فراموش کنند، از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت به عمل آورده می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

افرادی که برای حضور در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود می نمایند، می بایست به محض انتشار کارت، به دریافت آن اقدام نموده و این کار را به روز آخر موکول نکنند چرا که ممکن است در مندرجات روی کارت یا آن ها خطا و نقصی وجود داشته باشد یا متوجه وجود عکس داوطلب دیگری به جای عکس خود بشوند. در این صورت می بایست در اسرع وقت با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، به مرتفع کردن مشکل بپردازند. دریافت این کارت طی مراحل زیر انجام می گیرد.

با انجام دادن 4 مرحله فوق، می توانید به راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

چه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است؟

اطلاعات روی کارت، چکیده ای از مشخصات مهمی است که هنگام ثبت نام، در سایت مربوطه وارد نموده اید. به طور کلی می توان گفت شامل موارد زیر می باشد.

برای این که افراد مجاز به حضور در جلسه آزمون شوند، لازم است دارای کارت ورود به جلسه و یک کارت شناسایی که نشان دهنده هویت آن ها است باشند در غیر این صورت امکان شرکت کردن در آزمون از آن ها سلب خواهد شد. حوزه امتحانی داوطلبان، با توجه به محل اقامتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اند، تعیین می شود اما نکته قابل توجه این است که صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی، به معنای تایید اطلاعات وارد شده توسط متقاضی نیست. چرا که مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 شرکت کننده، پس از برگزاری آزمون فراگیر استخدامی و در روز مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 توسط سازمان های مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد.

سوالات متداول

کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ 8 دی ماه قابل دریافت می باشد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، به نشانی sanjesh.org کارت اختصاصی خود را دریافت نمایند.

مندرجات این کارت شامل مشخصات هویتی و ثبت نامی آن ها به همراه عکس داوطلب و همچنین زمان و آدرس محل برگزاری آزمون می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر) | ایران استخدام

کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر) | ایران استخدام

کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (آزمون مشترک فراگیر)

خبر 8 دی 99: دریافت کارت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1399 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1399 فعال گردید.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آذر 99:  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه مورخ 99/08/26، توجه متقاضیان آزمون را به موارد زیر جلب می نماید:
الف – نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 1399/10/8 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. لذا متقاضیان شرکت در آزمون ، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. چنانچه متقاضی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید. لازم به ذکر است این امکان برای متقاضیانی فراهم می باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد متقاضیانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.
ب – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 7، 11، 12 و 15 (شامل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه 5 درصد ایثارگران، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 99/10/12 منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتی که نسبت به بندهای 3، 8، 9، 13، 14 و 18 (جنس، معلولیت، نیازمند منشی، مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی و اولویت انتخابی) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمایند.
یادآوری مهم: درخصوص سهمیه 25 درصد ایثارگران (بند 10 کارت شرکت در آزمون)، هیچ گونه ویرایشی برای این بند انجام نمی گیرد و با توجه به هماهنگی انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، متقاضیان می بایستی قبلاً از تاریخ 1399/7/1 لغایت 1399/7/4 اقدام به ویرایش سهمیه و شغل محل مربوطه می نمودند.
2- چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله: فاقد مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد، بدیهی است در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می گردد. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
3- متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
ج – آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون
نماینده این سازمان در روزهای سه شنبه مورخ 1399/10/9 و چهارشنبه مورخ 99/10/10 صبح ها از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهرها از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از متقاضیانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص کارت سازمان می گردند، شهرستانهای محل برگزاری آزمون به شرح جدول شماره 1 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) می باشد که آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در آزمون هر شهرستان در جدول شماره 2 (مندرج در ذیل این اطلاعیه) مشخص گردیده است.
د‍ – یادآوری های مهم
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون ، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
2- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 (هشت و سی دقیقه ) می باشد.
3- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس ساعت 8:00 (هشت) بسته خواهد شد، لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
4- هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. تاکید میشود رد و بدل کردن این لوازم در جلسه آزمون تخلف محسوب می شود.
5- متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.
6- به همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.
7- حوزه های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و … معذور می باشند، بنابراین اکیدا توصیه می شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.
8- متقاضیان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ 99/10/18 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه نمایند. بدیهی است درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

منبع مطلب : iranestekhdam.ir

مدیر محترم سایت iranestekhdam.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب