خدمات الكترونيك قضايي

خدمات الكترونيك قضاييخدمات الكترونيك قضايي را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

eblagh adliran ir | سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی

eblagh adliran ir | سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی

همانطور که می دانید این روزها در عصر تکنولوژی ، تمام ارکان زندگی بشری به سمت و سوی الکترونیکی شدن پیش می روند و خدمات قضایی هم از این قاعده مستثنی نیست . در همین راستا و به موجب ماده 175 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 سامانه ای به نام سامانه خدمات الکترونیک قضایی از سوی قوه قضاییه طراحی شده است .

اشخاص حقیقی و حقوقی با استفاده از سامانه خدمات الکترونیک قضایی به نشانی ( eblagh adliran ir )می توانند به ابلاغیه ها و اطلاعات مربوط به پرونده های خود دست پیدا کنند . لازم به ذکر است که بعد از راه اندازی این سامانه تمام ابلاغ ها و اطلاع رسانی ها به صورت الکترونیکی انجام گرفته و ابلاغ حضوری اوراق قضایی برچیده شد . در ادامه به بررسی نحوه ثبت نام ، مشاهده ابلاغیه و مشاهده پرونده از طریق سامانه خدمات الکترونیک قضایی می پردازیم .

نحوه ثبت نام در سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی

برای استفاده از هر خدمتی در سامانه ثنا باید ابتدا مراحل ثبت نام سامانه ثنا را با مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی انجام داده و نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت رمز شخصی اقدام کرد . در گذشته فرآیند ثبت نام در سامانه ثنا و به صورت الکترونیکی انجام می گیرد اما دیگر امکان انجام ثبت نام الکترونیکی فراهم نیست .

در واقع لازم است حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نزدیک محل سکونت خود مراجعه کرده و نسبت به دریافت رمز شخصی خود اقدام کنید . در نگهداری رمز شخصی که به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود کوشا باشید زیرا در تمام مراحل مشاهده ابلاغیه و پرونده به آن احتیاج پیدا می کنید .

مشاهده ابلاغیه در سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی

همانطور که گفتیم سال هاست ابلاغ حضوری اوراق قضایی برچیده شده و تمام ابلاغیه ها به صورت الکترونیکی در حساب کاربری اشخاص بارگذاری می شود . این ابلاغ های الکترونیکی به منزله ابلاغ واقعی محسوب شده و آثار قانونی ابلاغ بر آن ها بار می شود به همین منظور تمامی اشخاصی که در ایران زندگی می کنند باید در سامانه ثنا به نشانی ( eblagh adliran ir ) ثبت نام کنند تا بتوانند از خدمات این سامانه استفاده کنند . در ادامه به بررسی نحوه مشاهده ابلاغیه ها از طریق سامانه خدمات الکترونیک قضایی می پردازیم :

1- برای دسترسی به ابلاغیه ها ابتدا از همان طریقی که در قسمت راهنمای ثبت نام توضیح دادیم وارد صفحه سامانه خدمات الکترونیک قضایی شده و سپس در قسمت سر تیتر خدمات ویژه که در یک کادر آبی رنگ قرار گرفته است دومین گزینه یعنی سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی را انتخاب کنید .

2- بعد از آن وارد صفحه انتخاب سامانه جهت ورود می شوید که لازم است عبارت سامانه اصلی ابلاغ الکترونیک را انتخاب کنید ، البته اگر سامانه اصلی ابلاغ الکترونیک به هر علتی باز نشد می توانید از سامانه پشتیبان ابلاغ را امتحان کنید .

3- در صفحه جدیدی که برای شما باز شده است با دو کادر خالی با عنوان کد ملی و رمز شخصی مواجه می شوید که باید آن ها را با کدملی و رمز شخصی 10 رقمی که در زمان ثبت نام برای شما پیامک شده بود تکمیل کرده و سپس گزینه مرحله بعد را فعال کنید .

نکته حائز اهمیتی که در این مرحله وجود دارد آن است که اگر شما شخص حقوقی ( شرکت و ... ) هستید باید در بالای صفحه گزینه شخص حقوقی را انتخاب کنید که در این صورت 3 کادر خالی شماره ملی ، رمز شخصی و شناسه حقوقی نمایش داده می شود که با تکمیل آن ها می توانید وارد مرحله بعد شوید .

4- در این مرحله برای تلفن همراه شما یک رمز موقت شش رقمی ارسال می شود که باید آن را در کادر خالی وارد کنید و گزینه ورود را فعال کنید .

5- در آخرین مرحله وارد صفحه ابلاغیه ها خواهید شد که مشخصات شما بالای این صفحه درج شده است . عبارت ابلاغیه های جدید را انتخاب کنید و با فعال کردن گزینه مشاهده ، ابلاغیه در پایین صفحه برای شما باز می شود . دقت کنید که اگر ضمیمه ابلاغیه دادنامه ، نظر کارشناسی و مواردی از این دست باشد باید گزینه دریافت پیوست را فعال کنید تا برایتان نمایش داده شود .

++++ برای ورود به صفحه سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی کلیک کنید ++++


قوه قضاییه تمام اطلاع رسانی ها ، احضاریه ها ، دادنامه ها و مواردی از این دست را از طریق ارسال ابلاغیه به اطلاع اشخاص می رساند . برای شکایت از آرا زمان بندی مشخصی وجود دارد که از تاریخ ارسال دادنامه محاسبه می شود بنابراین دریافت ابلاغیه و همچنین اطلاع از احکام مربوط به آن بسیار مهم و سرنوشت ساز است .

مشاهده پرونده در سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی

تمام اطلاعات مربوط به پرونده ای که در حال رسیدگی است در ابلاغیه برای شما درج نمی شود و بعضی از آن ها در قسمت اطلاعات پرونده موجود است بنابراین اگر پرونده ای در حال رسیدگی دارید بهتر است هر از گاهی به قسمت اطلاعات پرونده خود سر بزنید تا از اتفاقات مربوط به پرونده با خبر شوید . برای دسترسی به پرونده باید مراحل زیر را انجام دهید :

1- در صفحه اول سامانه خدمات الکترونیک قضایی که نحوه دسترسی به آن را در بند اول بخش ثبت نام در سامانه توضیح دادیم باید در قسمت سرتیتر اطلاع رسانی اولین گزینه یعنی اطلاع رسانی برای اشخاص حقیقی را انتخاب کنید .

2- در صفحه جدیدی که برای شما نمایش داده می شود شماره ملی و رمز شخصی خود را وارد کرده و گزینه مرحله بعد را فعال کنید .

3- بعد از وارد کردن رمز موقت و فعال کردن گزینه ورود ، صفحه مربوط به اطلاعات پرونده شما نمایش داده می شود که در بالای صفحه می توانید نام و نام خانوادگی و کدملی خود را مشاهده کنید . برای نمایش پرونده ها لازم است ابتدا گزینه مختومه شده در وسط صفحه را فعال کرده و سپس بازیابی اطلاعات را انتخاب کنید در این زمان تمام پرونده های در حال رسیدگی شما در پایین صفحه به نمایش در می آید .

4- در آخرین مرحله باید پرونده مورد نظر را انتخاب و سپس در صفحه جدیدی که برای شما نمایش داده شده گزینه روند کار پرونده را انتخاب کنید تا تمام اطلاعات پرونده برای شما نمایش داده شود .

++++ برای ورود به صفحه اطلاع رسانی برای اشخاص حقیقی کلیک کنید ++++

از آنجا که دیگر پیگیری پرونده ها از طریق مراجعه حضوری به دادگاه امری مرسوم نیست قوه قضاییه اقدام به راه اندازی سامانه ای نموده است تا با استفاده از آن ، روند رسیدگی به پرونده ها راحت تر و سریع تر صورت گیرد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی در کانال تلگرام آیین دادرسی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون سایت سامانه خدمات الکترونیک قضایی پاسخ دهند .

برای کاهش مراجعات مردمی به محاکم قضایی ، امکان نوبت دهی بر خط برای کاهش معطلی مراجعان به دفاتر خدمات الکترونیک سامانه ای با عنوان سامانه نوبت دهی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به نشانی nobat.kdke.ir ایجاد شده است . برای اطلاع از نحوه ثبت نام و دریافت نوبت از طریق این سامانه می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید .

سوالات متداول

خدمات الكترونيك قضايي

 قبل از طرح دعوی و تنظیم دادخواست ، شکایت و ارسال اظهار نامه ، می توانید در خصوص مسائل حقوقی و یا کیفری خود و جهت کسب اطلاع از موارد زیر با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی حضوری و یا تلفنی داشته باشید :

1 موضوع خواسته و یا شکایت .

2 متن مناسب برای دادخواست و یا شکایت .

2 دلایل و ضمائم دادخواست و یا شکایت

3 خواسته های دیگری که می توان به همراه خواسته اصلی مطرح کرد .

4 عنوان های کیفری دیگری که می توان در شکایت مطرح کرد .

5 مدارک لازمی که برای طرح دادخواست ، شکایت و یا ارسال اظهارنامه می بایست به همراه داشت .

6 چنانچه ارسال اظهارنامه لازم نیست ، از تنظیم و ارسال آن خودداری شود .

7 آیا طرح دادخواست یا شکایت ، با توجه به دلایل موجود ، نتیجه مطلوب را در پی خواهد داشت ؟

8 کسب اطلاع در خصوص سایر موارد حقوقی

9 داشتن وکیل دادگستری برای تشکیل پرونده ، پیگیری ، دفاع و یا انجام مشاوره حقوقی مستمر با وکیل پایه یک دادگستری از قبل از اقدام قانونی و در طول رسیدگی و اجرای حکم .

​لیست کامل آدرس خدمات الکترونیک قضایی

​لیست کامل آدرس خدمات الکترونیک قضایی

به گزارش خبرگزاری موج، امروز با به وجود آمدن سامانه ابلاغ الکترونیک ثنا  قوه قضاییه طرفین می توانند بدون مراجعه حضوری، از نتایج آرا و ابلاغیه های رسمی دادگستری مطلع گردند و نیاز به مراجعه ی حضوری نداشته باشند اما با این شرایط نیز افرادی به دنبال آدرس و تلفن دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تهران و شهرستان های استان تهران هستند که به شرح زیر است:

* آدرس خدمات الکترونیک قضایی در تهران

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان انقلاب - بین چهارراه ولیعصر و پل حافظ - بن بست سعید

تلفن دفتر خدمات قضایی تهران : 63972033

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان کارگر جنوبی - بین خیابان جمهوری و آذربایجان - پلاک 830

تلفن دفتر خدمات قضایی کارگر جنوبی : 66914921 - 66914922

دفتر خدمات الکترونیک قضایی فلکه دوم صادقیه - بلوار آیت الله کاشانی ( غرب به شرق اتوبان حکیم ) - بلوار اباذر - نبش خیابان شهید شالی - پایین تر از دادسرای ناحیه 5 - پلاک 9 - طبقه دوم - واحد 3

تلفن دفتر خدمات قضایی فلکه دوم صادقیه  - اباذر : 44049724 - 44059098

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان آیت الله کاشانی - روبروی پمپ بنزین - ساختمان گلزار - طبقه دوم - واحد 5

تلفن دفتر خدمات قضایی کاشانی : 44051137

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان آزادی - ایستگاه مترو شادمان - تقاطع بهبودی و آزادی - ابتدای خیابان بهبودی - پلاک 2 - طبقه دوم - واحد غربی

تلفن دفتر خدمات قضایی بهبودی : 66157282 - 66157110

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان کاشانی - خیابان جنت آباد جنوبی - نبش کوچه چهارم - پلاک 51 - طبقه دوم - واحد 2

تلفن دفتر خدمات قضایی جنت آباد : 44494112 - 44890348

دفتر خدمات الکترونیک قضایی یاخچی آباد - خیابان بهمنیار ( نرسیده به بیمارستان مفرح ) - پلاک 311 - طبقه همکف

تلفن دفتر خدمات قضایی یاخچی آباد : 55315873_55315865

دفتر خدمات الکترونیک قضایی فلکه دوم تهرانپارس - خیابان فرجام - ضلع شمال غرب تقاطع شهید باقری - پلاک 143 - طبقه دوم - واحد سمت راست

تلفن دفتر خدمات قضایی تهرانپارس : 77882646

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان 45 متری زرند - میدان بوتان - روبروی درمانگاه مشیری - پلاک 81 - طبقه سوم - واحد 10

تلفن دفتر خدمات قضایی مهرآباد جنوبی : 66608255 - 66698779

دفتر خدمات الکترونیک قضایی میدان ونک - بین گاندی شمالی و جهان کودک - ساختمان ونک - پلاک 59 - طبقه همکف - واحد 1

تلفن دفتر خدمات قضایی ونک : 88205902 - 88205901

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرک غرب - بلوار فرحزادی - خیابان طاهرخانی - پلاک 28 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی شهرک غرب : 22095720 - 22078854

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان کارگر جنوبی - بین خیابان آذربایجان و خیابان پاستور - نبش کوچه سرو - پلاک 738 - طبقه دوم

تلفن دفتر خدمات قضایی کارگر جنوبی : 66439522 - 66561359

دفتر خدمات الکترونیک قضایی سعادت آباد - میدان کاج - سرو شرقی - ساختمان بانک ایران زمین - طبقه 3

تلفن دفتر خدمات قضایی سعادت آباد :22068764

دفتر خدمات الکترونیک قضایی اشرفی اصفهانی - نرسیده به پونک - کوچه گلزار سوم - پلاک 1 - واحد یک - طبقه همکف

تلفن دفتر خدمات قضایی شرفی اصفهانی : 44499925 - 44499935 - 44499965

دفتر خدمات الکترونیک قضایی میدان فردوسی - خیابان قرنی - خیابان سمیه غربی - بعد از مجتمع شهید بهشتی - نرسیده به خیابان استاد نجات اللهی ( ویلا ) - پلاک 217 - واحد یک

تلفن دفتر خدمات قضایی فردوسی : 88916290

دفتر خدمات الکترونیک قضایی نارمک - خیابان فرجام شرقی - چهار راه ولیعصر - پلاک 538 - واحد2

تلفن دفتر خدمات قضایی فرجام: 77457192 - 77278713

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان شهید بهشتی - نرسیده به قائم مقام و سرافراز - پلاک 396 - واحد 1

تلفن دفتر خدمات قضایی شهید بهشتی : 88731289 - 88506000

دفتر خدمات الکترونیک قضایی تهرانپارس - بزرگراه شهید باقری ( شمال به جنوب ) - نبش 198 غربی - پلاک 136 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی تهرانپارس : 77705583

دفتر خدمات الکترونیک قضایی پل سید خندان - تقاطع خواجه عبدالله انصاری و تبوذر غفاری - پلاک 50

تلفن دفتر خدمات قضایی پل سید خندان : 22851040 - 22849998

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان کلاهدوز ( دولت ) - بین بلوار کاوه و چهارراه قنات - نبش مطهری - پلاک 291 - طبقه همکف شرقی

تلفن دفتر خدمات قضایی کلاهدوز ( دولت ) : 22773569 - 22773586

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرک غرب - بلوار فرحزادی - بعد از پل نیایش - گلستان دوم - پلاک 96 - ساختمان بانک تجارت - طبقه چهارم - واحد 11

تلفن دفتر خدمات قضایی شهرک غرب : 22143549

دفتر خدمات الکترونیک قضایی اتوبان ستاری - بلوار فردوس شرق - بین سلیمی و مالکی - جنب باشگاه مخابرات - پلاک 192 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی بلوار فردوس:44005081 و 44005082

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شمیران - چیذر - ابتدای خیابان برادران سلیمانی شرقی ( حکمت ) - نرسیده به کوچه فریبا - بعد از بانک ملت - ساختمان پارس - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 7

تلفن دفتر خدمات قضایی چیذر : 8 - 22241535

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهران - میدان الغدیر - خیابان شهرک شهدا - بن بست دوم - پلاک 17

تلفن دفتر خدمات قضایی شهران : 44362280

دفتر خدمات الکترونیک قضایی نازی آباد - یاخچی آباد - خیابان بهمنیار - خیابان آموزگار - پلاک 81

تلفن دفتر خدمات قضایی نازی آباد : 55531637

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان دماوند - بین ایستگاه فرودگاه و فتحنائی - مقابل خیابان غفاری نسب - پلاک 1215 - واحد 2

تلفن دفتر خدمات قضایی خیابان دماوند : 77567958 - 77567889

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان سهروردی شمالی - خیابان خرمشهر - پلاک 68

تلفن دفتر خدمات قضایی سهروردی : 88525608

دفتر خدمات الکترونیک قضایی میدان فردوسی - خیابان شهید سپهبد قرنی - خیابان سمیه غربی - رو بروی مجتمع بهشتی - پلاک 226 - طبقه همکف

تلفن دفتر خدمات قضایی فردوسی : 88949273 - 88914648

دفتر خدمات الکترونیک قضایی یوسف آباد - بین خیابان 9 و خیابان 11 - پلاک 51 - طبقه اول شرقی

تلفن دفتر خدمات قضایی یوسف آباد : 88482564 - 88482510

دفتر خدمات الکترونیک قضایی اتوبان تهران / کرج - پیکان شهر - آزادشهر - جنب مسجد خاتم الانبیاء - پلاک 133

تلفن دفتر خدمات قضایی پیکان شهر - آزادشهر : 44190448

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان پیروزی - خیابان نبرد شمالی - نبش چهار راه نبی اکرم - ابتدای ائمه اطهار - طبقه فوقانی داروخانه ابیانه - پلاک 335

تلفن دفتر خدمات قضایی پیروزی - نبرد : 33079931 - 33079934 - 33079945

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان ولیعصر - مقابل پارک ساعی - نبش کوچه تختی - پلاک 2362 - طبقه دوم

تلفن دفتر خدمات قضایی ولیعصر - پارک ساعی : 88797905 - 88678026

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک وی - خیابان شهید سرلشکر فلاحی - خیابان مقدس اردبیلی - بعد از تقاطع پسیان - پلاک 50 - ساختمان بانک آینده - طبقه 2 - واحد 7

تلفن دفتر خدمات قضایی ولیعصر - زعفرانیه : 22650232

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان یافت آباد - بلوار معلم - نبش خیابان عباسی - مجتمع پارسا - طبقه 3 - واحد17

تلفن دفتر خدمات قضایی یافت آباد : 66682325 - 66648243

دفتر خدمات الکترونیک قضایی بلوار المپیک - خیابان 27 - پلاک 18

تلفن دفتر خدمات قضایی المپیک : 44136030

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرک غرب - میدان صنعت - بلوار پاک نژاد - چهارراه دریا - ضلع جنوب غربی چهارراه - پلاک 190 - طبقه دوم

تلفن دفتر خدمات قضایی میدان صنعت : 88580450 - 88580503

دفتر خدمات الکترونیک قضایی افسریه - انتهای بیست متری - بین 15 متری سوم و چهارم - پلاک 96 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی افسریه : 33658659 - 33659626

دفتر خدمات الکترونیک قضایی تهرانسر - چهارراه صدف - جنب بانک مسکن - ساختمان نسترن - پلاک 15 - طبقه دوم - واحد 3

تلفن دفتر خدمات قضایی تهرانسر : 44595845 - 44595936

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان قزوین - خیابان سبحانی - نبش خیابان ربیعی - پلاک 85

تلفن دفتر خدمات قضایی قزوین : 55783428

دفتر خدمات الکترونیک قضایی میدان ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان پردیس - تقاطع زاینده رود شرقی - پلاک 16 - واحد 2

تلفن دفتر خدمات قضایی ملاصدرا : 88659547

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان جمالزاده - بین چهارراه نصرت و بلوار کشاورز - پلاک 386 - واحد 8

تلفن دفتر خدمات قضایی جمالزاده : 66561851

دفتر خدمات الکترونیک قضایی بلوار مرزداران - روبروی خیابان سپهر - جنب داروخانه - پلاک 152 - طبقه همکف

تلفن دفتر خدمات قضایی مرزداران : 44241824 - 44230761

دفتر خدمات الکترونیک قضایی یافت آباد - بلوار معلم - نرسیده به اداره گذر نامه - نبش سه راه زندیه - ساختمان بنفشه - پلاک 106 - طبقه اول واحد 2

تلفن دفتر خدمات قضایی بلوار معلم : 66218335

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان گاندی جنوبی - پایین تر از بزرگراه همت - نبش خیابان پالیزوانی ( خیابان هفتم ) - پلاک 23

تلفن دفتر خدمات قضایی گاندی : 88775142

دفتر خدمات الکترونیک قضایی پل سیدخندان - ابتدای خیابان سهروردی شمالی - بعد از خیابان ابن یمین - روبروی برج بهشت - پلاک 636 - طبقه دوم - واحد 5

تلفن دفتر خدمات قضایی سهروردی : 86031624 - 86031621

دفتر خدمات الکترونیک قضایی میدان تجریش - خیابان شهید فنا خسرو - روبروی سازمان آب و فاضلاب شمیرانات - پلاک 21 واحد 2

تلفن دفتر خدمات قضایی تجریش :22709552

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان پیروزی - ایستگاه چهارصد دستگاه - جنب بانک رفاه کارگران

تلفن دفتر خدمات قضایی پیروزی - چهارصد دستگاه : 33348686

دفتر خدمات الکترونیک قضایی میدان آزادی - اول خیابان آزادی - جنب پمپ بنزین - ساختمان شماره 808 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی خیابان آزادی : 66012300 - 66033171

دفتر خدمات الکترونیک قضایی تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سیدالشهدا - پلاک 160 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی تهرانپارس : 77338403

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان دکتر شریعتی - بالاتر از میرداماد - جنب ایستگاه مترو شریعتی - نبش کوچه مینا - پلاک 1232 - طبقه 5 - ساختمان نیکان

تلفن دفتر خدمات قضایی دکتر شریعتی :22263000 - 22265282

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان جنت آباد جنوبی - نرسیده به چهارراه لاله - ساختمان بانک سپه - پلاک 66 - طبقه4 - واحد 19

تلفن دفتر خدمات قضایی جنت آباد :44495660 - 44495661 - 44432235

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان شهید بهشتی - نبش خیابان میرعماد - ساختمان گلدیس - واحد 103

تلفن دفتر خدمات قضایی شهید بهشتی : 88750772

دفتر خدمات الکترونیک قضایی خیابان 15 خرداد شرقی - مقابل پست برق - نبش کوچه نمازی 64 - پلاک 8 - طبقه اول - واحد1

تلفن دفتر خدمات قضایی بازار : 33132949

* آدرس خدمات قضایی در شهرستان های استان تهران

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهر ری - میدان شهدای شاملو ( فرمانداری ) - بلوار کمیل - جنب مجتمع آموزشی امام حسن مجتبی - ساختمان بهار 2 - پلاک 38 - طبقه همکف

تلفن دفتر خدمات قضایی شهر ری :02155930052

دفتر خدمات الکترونیک قضایی پاکدشت - خیابان شهید مطهری - نرسیده به میدان شهدای گمنام - نبش کوچه شقایق 9 - جنب میلاستیل - پلاک 3   

تلفن دفتر خدمات قضایی پاکدشت : 02136022512

دفتر خدمات الکترونیک قضایی پاکدشت - بلوار شهید رحیمی - بین مدرس 1 و 2 - روبروی فروشگاه بیست تک - جنب بنگاه بهمن پلاک 473

تلفن دفتر خدمات قضایی پاکدشت : 02136024632

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ورامین - جواد آباد - میدان ایثار - خیابان بهشتی - روبروی حسینیه

تلفن دفتر خدمات قضایی ورامین : 02136213974

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهریار - خیابان مصطفی خمینی - نرسیده به میدان حافظ - نبش کوچه شهید راهنما - پلاک 536 - طبقه دوم

تلفن دفتر خدمات قضایی شهریار :02165273005 - 02165273006

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ری - خیابان ذکریای رازی - روبروی بانک گردشگری - پلاک 117 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی شهر  ری : 02155967567 - 02155967783

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهریار - فاز یک اندیشه - خیابان شهید دنیامالی - بین خیابان چهارم و پنجم غربی - پلاک 590 - مجتمع کیمیا - واحد 15

تلفن دفتر خدمات قضایی شهریار - اندیشه : 02165500105

دفتر خدمات الکترونیک قضایی قرچک - خیابان اصلی قرچک ( بلوار امام خمینی ره ) - بین میدان کلانتری و خیابان تامین اجتماعی - جنب بانک تجارت - طبقه اول - واحد 2

تلفن دفتر خدمات قضایی قرچک : 02136147963 - 02136140547

دفتر خدمات الکترونیک قضایی قرچک - خیابان اصلی ابتدای شهرک طلائیه - روبروی بانک ملت - مجتمع ابریشم - طبقه اول - واحد 2   

تلفن دفتر خدمات قضایی قرچک : 02136116875 - 021361161

دفتر خدمات الکترونیک قضایی کهریزک - شهرک شهدا - بلوار شهید بهشتی - نبش کوچه حافظ - پلاک 1

تلفن دفتر خدمات قضایی کهریزک : 02156539854

دفتر خدمات الکترونیک قضایی لواسان - بلوار امام خمینی - بعد از دو راهی کند - جنب تمیرگاه شرق

تلفن دفتر خدمات قضایی لواسان : 021265712

دفتر خدمات الکترونیک قضایی رباط کریم - داوودیه - بعد از خط ریل راه آهن - نبش کوچه بوستان - جنب بانک ملی شعبه شهدا  

تلفن دفتر خدمات قضایی رباط کریم :02156881075

دفتر خدمات الکترونیک قضایی کهریزک - باقرشهر - خیابان شهید رجایی ( جاده قدیم قم ) - ایستگاه یخچال - روبروی بانک صادرات - مجتمع ارغوان

تلفن دفتر خدمات قضایی باقرشهر : 02155206337

دفتر خدمات الکترونیک قضایی بهارستان - نسیم شهر - 30 متری بوستان - پلاک 161

تلفن دفتر خدمات قضایی بهارستان - نسیم شهر : 0215621835

دفتر خدمات الکترونیک قضایی قرچک - خیابان اصلی - ضلع جنوب شرقی میدان کلانتری - ابتدای بلوار دانشگاه - پلاک 2

تلفن دفتر خدمات قضایی قرچک :02136112560

دفتر خدمات الکترونیک قضایی اسلامشهر - باغ فیض - کوچه 4 - پلاک 68

تلفن دفتر خدمات قضایی اسلامشهر : 02156354744

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهر آفتاب - شهرک مرتضی گرد - خیابان امام حسین - نبش کوچه ولیعصر 35 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی شهر آفتاب :02155194670

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شمیرانات - رودبار قصران - فشم - بلوارامام خمینی - نرسیده به اداره ثبت - جنب بیمه ایران - پلاک 780

تلفن دفتر خدمات قضایی شمیرانات : 02126500342

دفتر خدمات الکترونیک قضایی پردیس - بومهن - بلوار امام خمینی - روبروی بانک ملت - ساختمان آقایی

تلفن دفتر خدمات قضایی پردیس - بومهن : 02176238615

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهریار - خیابان ولیعصر - میدان امام خمینی - خیابان انقلاب - مجتمع شباهنگ - پلاک 25 - طبقه سوم - واحد 7

تلفن دفتر خدمات قضایی شهریار : 02165252790 - 0216525280

دفتر خدمات الکترونیک قضایی اسلامشهر - میدان نماز - خیابان تعاون - کوچه تعاون سوم - ساختمان مجد - طبقه دوم - واحد 125

تلفن دفتر خدمات قضایی اسلامشهر :02140550412

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ورامین - خیابان مسجد جامع - نبش کوچه پست - پلاک 134

تلفن دفتر خدمات قضایی ورامین : 02136252929 - 02136264261

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ری - فشافویه - بلوار اصلی امام خمینی - نبش بلوار شهید شریفی - ساختمان مدائن - طبقه سوم

تلفن دفتر خدمات قضایی فشافویه :02156225820

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ملارد - سرآسیاب - نرسیده به ایستگاه معلم - بن بست شهید چمران - ساختمان سینا - پلاک 490

تلفن دفتر خدمات قضایی ملارد :02165160286

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ملارد - سرآسیاب - خیابان بهاره شرقی - نبش بن بست دوم - ساختمان برلیان - واحد یک

تلفن دفتر خدمات قضایی ملارد :02165197011

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ری - خیابان فدائیان اسلام - قبل از چهارراه دیلمان - روبروی کانون سمیه - پلاک 432

تلفن دفتر خدمات قضایی شهر ری :02133634657

دفتر خدمات الکترونیک قضایی ری - فشافویه - بلوار امام رضا - بالاتر از میدان - بین امام رضا 11 و امام رضا 9 - قطعه 148

تلفن دفتر خدمات قضایی فشافویه :02156241543

دفتر خدمات الکترونیک قضایی شمیرانات - لواسان - بلوار امام خمینی - بعد از خیابان اتحاد - نبش خیابان مسجد - پلاک 103 - طبقه اول

تلفن دفتر خدمات قضایی لواسان : 02126567207 - 02126569208

دفتر خدمات الکترونیک قضایی اسلامشهر - بلوار بسیج - ابتدای خیابان مهدیه - مجتمع گلستان

تلفن دفتر خدمات قضایی اسلامشهر : 021?63?69

بیشتر بخوانید:

سامانه ثنا سامانه ای برای مشاهده تا پیگیری ابلاغ قضایی+فایل آموزشی

نحوه ثبت نام در سامانه ثنا/ از مرحله اول ثبت نام تا نحوه دریافت ابلاغیه الکترونیک

راهنمای نصب نسخه موبایل سامانه ثنا در گوشی اندروید

روش دریافت رمز سامانه ثنا/ از رمز موقت سامانه ثنا تا مراحل بازیابی رمز سامانه ثنا

هزینه ثبت نام در سامانه ثنا چقدر است؟

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب