ماجرای دختر آبادانی و مامور حراستماجرای دختر آبادانی و مامور حراست را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اولین عکس از بازداشت مامور حراست / اعتراف به لمس بدن دختر آبادانی + فیلم و عکس

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

به گزارش رکنا ، همزمان مامور حراست با قرار قانونی روانه زندان شد و 2 زن که دختر آبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند با سپردن وثیقه آزاد شدند.

بلافاصله بعد از ورود مامورلن کلانتری 11 آبادان به ماجرای این درگیری مشخص شد که دختر آبادانی با خانوداه یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته که روز حادثه با در اختیار داشتن شوکر برقی ،تیغ موکت بری و چسب به خانه آن ها وارد شده است و حتی به کودک این خانواده آسیب وارد کرده است.

در این صحنه مادر کودک و زن فامیل به دخترآبادانی حمله کرده اند و با ضربه های سنگینی دماغ این دختر را شکسته اند و زمانیکه دعوا به بیرون از خانه کشانده شده است یک مامور حراست محدوده خانه های سازمانی پالایشگاه در اقدامی غیر اخلاقی نه تنها ابتدا پا روی بدن دخترآبادانی گذاشته است بلکه سپس با باطوم روی بدنش فشار آورده و در نهایت با دست خود بدن دختر جوان را لمس کرده است.

این مامور حراست با وجود ابراز پشیمانی و دفاعیات در برابر بازپرس پرونده بخاطر اتهامی که داشت با قرار مناسب روانه زندان شد.

دخترآبادانی نیز بازجویی شد و با ادعاهایی مبنی بر اینکه از پدر خانواده بخاطر رفتارهای غیرمسئولانه و اخراج او از محل کار با وجود صمیمیت قبلی و مدت دار کینه به دل داشته است اما برای صحبت کردن با همسر این مرد به آن خانه رفته است و در صحنه درگیری فرصت استفاده از شوکر را هم به دست نیاورده است.

دختر آبادانی هیچ توضیحی درباره همراه داشتن چسب نواری پهن و تیغ موکت بری و شوکر نداشته و تنها بواسطه وضعیت وخیم دماغ شکسته اش که نیاز به درمان داشت با سپردن وثیقه 140میلیون تومانی آزاد شد تا بزودی به دادسرا احضار و تحت بازجویی قرار گیرد.

در این ماجرا 2 زن هم که دخترآبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند به دادسرا احضار شدند و ادعا کردن دخترجوان قصد حمله به آنان را داشته و چون ابتدا کودک خانواده را هدف قرار داده است آنها به وی مجال اقدام نقشه اش را نداده و در این درگیری دخترآبادانی را هدف ضربه قرار داده اند.

بنابه گزارش اختصاصی رکنا؛ تحقیقات ویژه در این اتفاق ادامه دارد و هر نوع ادعایی توسط دختر آبادانی و ۲ زن دیگر مورد توجه و تحت بررسی است.

واکنش پلیس آبادان

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی که دو نفر خانم یک دختر جوان را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند و از همسایگان درخواست تماس با پلیس ۱۱۰ را داشتند بلافاصله پس از تماس‌های مردمی، پلیس آبادان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حاضر شد و طرفین نزاع را به کلانتری منتقل کرد.

480

بازداشت مامور حراست بخاطر لمس بدن زن جوان! / در آبادان رخ داد + فیلم و عکس

تحقیقات اولیه پلیس حاکی از اختلاف قبلی زن جوان با این خانواده را نشان می داد که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات پلیس آغاز شد.

شایان ذکر است، طرفین نزاع پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و نتیجه اقدامات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

واکنش رییس دادگستری خوزستان

حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا، و مقداری اسید نیزداشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده است افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضائی در مورد طرفین صورت گرفته است.

وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح است که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می‌باشد. مأمور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.

وی همچنین افزود: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

این فیلم که حاشیه های زیادی همراه داشت با موج اعتراضاتی از نحوه برخورد مامور حراست اقدام اعضای خانواده را به همراه داشت که یک منبع آگاه در آبادان توضیحاتی را در این خصوص داد.

ماجرای کتک زدن زن آبادانی چه بود؟

یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

منبع مطلب : www.rokna.net

مدیر محترم سایت www.rokna.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ماجرای کتک خوردن دختر آبادانی و لمس وی توسط مامور حراست

ماجرای کتک خوردن دختر آبادانی و لمس وی توسط مامور حراست

از روز گذشته کلیپی از کتک خوردن خونین یک درختر در منطقه بریم آبادان در شبکه های مجازی دست به دست چرخیده  و تنبدیل و هشتگ دختر آبادنی بازتاب گسترده ای داشته است. در میان داد و بیدادها و شیون‌های موجود در کلیپ، حرکت ناشایستی از سوی مأمور حراست موجود در منطقه سر می‌زند که احساسات مردم را در مورد این کلیپ بیشتر جریحه‌دار کرد.

این دختر  آبادانی به یکی از منازل شرکت نفت مراجعه کرده است. پس از آن با جیغ و فریاد اعضای خانواده از خانه خارح می شود و به گفته خود این دختر آبادانی در اولین گفتگوی خود ماجرای ضرب و شتم را چنین روایت می کند: 

رفتم دم در خانه شان در زدم.
پسرش در را باز کرد و گفتم پدرت خانه است؟
گفت: نه
گفتم زنگ بزن بگو بیاید.
من با کفش رفتم داخل و ماسک زده بودم.
زنش تا من را دید، شروع کرد جیغ و داد زدن.
من دویدم بیرون.
چون قبلا کیفم را زده بودند همیشه برای دفاع از خودم همراهم یک کاتر هست.
دیدم یک ماشین دارد می آید.
جلوی ماشین را گرفتم و گفتم آقا حرکت کن.فقط تو رو خدا برو.
اما آنها جیغ زدند و گفتند:  سارق،سارق.
راننده ماشین شروع کرد به من مشت زد.
از طرف دیگر پسرش آمد به من مشت زد که من کاتر را زدم و دستش برید.
من فقط کاتر را کشیدم که بروم.
از من فیلم گرفت و در فیلم به من فحاشی کرده است بعد هم فیلم را همه جا پخش کردند.
من از مردم درخواست دارم که به شایعاتی که می شود توجهی نکنند.
من نه از ایشان باردارم و نه موضوع دیگری هست.
نمی دانم رسانه های خارجی چه میگویند. چون گوشی من را بردند و نمی دانم چه دارد می شود اما تا جایی که شنیدم خیلی حرف ها زده شده که مبنا و منبع موثقی ندارد.
این مسئله را دارم از راه قانونی پیگیری می کنم و خانواده من در جریان هستند و پشت من هستند. مطمئن باشید حقم را می گیرم.
نیازی ندارم کسی از جایی بخواهد من را حمایت کند.لطفا به حرف کسی گوش ندهید.

روایت اخبار آبادان از ماجرای ضرب و شتم دختر آبادانی

بر اساس گزارشی که اخبار شبکه آبادان اخیرا منتشر کرده است، دختر آبادانی با یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته و با شوکر برقی و تیغ موکت بری و چسب وارد خانه آن ها شده و به کودک خانواده هم آسیب زده است.

لذا مادر کودک و زن فامیل به دختر آبادانی حمله ور شده و دماغ وی را شکسته اند. مامور حراست شهرک نیز پا روی بدن دختر آبادانی می گذارد و با باتوم روی بدنش فشار وارد می کند. با دست خود بدن دختر آبادانی را لمس کرده است. دختر آبادانی طبق گفته های مقامات آبادان، با پدر خانواده در ارتباط صمیمی بوده است. مامور حراست روانه زندان شده است .

دستورات رئیس‌کل دادگستری خوزستان

دادستان شهرستان آبادان با اشاره به ماجرای کتک زدن زن جوان و انتشار کلیپ ویدئویی در این شهر، اظهار می‌کند: بر حسب گزارشی که نیروی انتظامی آبادان ارائه کرد، دختر خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت واقع در منطقه بریم آبادان مراجعه می‌کند.

حمید مرانی پور در گفتگو با مهر با بیان اینکه این خانم سلاح سردی (شی‌ء برنده‌ای) را در دست داشته است، می‌افزاید: پس از وارد شدن به منزل با پسری کوچک مواجه می‌شود و با این پسر درگیر می‌شود و وی را مجروح می‌کند؛ اهالی منزل بلافاصله از داخل خانه خارج می‌شوند و از هجوم این خانم جلوگیری می‌کنند.

روایت شبکه های خارجی از داستان ضرب و شتم دختر آبادانی

آنچه که در شبکه های خبری خارج از ایران گفته می شود، ارتباط صمیمی دختر آبادانی با یکی از مسوولان شرکت نفت آبادان و در پی آن بارداری دختر آبادانی باعث شده تا وی برای اعتراض به خانه آن مرد برود، که با حمله خانواده وی و همچنین عمل نابخشودنی مامور حراست مواجه شده است.

کاربران توئیتر و اینستاگرام که هشتگ دختر آبادانی را دنبال می کنند، از دو موضوع در این جریان عصبانی هستند، یکی از آنها فاش نشدن نام و محاکمه نشدن مرد صاحب خانه که گفته می شود از مسوولان شرکت نفت می باشد و دیگری رفتار غیر انسانی مامور حراست با دختر جوان آبادانی.

برخی دیگر از کاربران تصویر کتک خورده و خونین دختر جوان آبادانی را با تصویر حورج فلوید در زیر چکمه پلیس امریکا مقایسه کرده اند.

آنچه که بدیهی است تحت هیچ شرایطی رفتار شنیع مامور حراست قابل دفاع و قابل توجیح نمی باشد. برای پیگیری بیشتر داستان کتک خوردن دختر آبادانی هشتگ دختر آبادانی را در توئیتر دنبال کنید.

منبع مطلب : bokhaarmag.ir

مدیر محترم سایت bokhaarmag.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ماجرای کتک زدن زن آبادانی چه بود؟ + فیلم

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیو
دانلود ویدیوی بالا

یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد..

«داریوش معمار» شاعر و روزنامه‌نگار با انتشار ویدیویی در حساب شخصی توییترش مدعی شده است: «به این دختر توسط یک مدیر در آبادان تجاوز شده و باردار شده، وقتی رفته منزل آن شخص و اعتراص کرده و صدایش را بلند کرده خانواده آن فرد با کمک کارمندان حراست پالایشگاه آبادان این بلا را بر سر دخترآورده‌اند.» به گفته این روزنامه‌نگار این دختر که هویتش نامشخص است با اتهامات متعدد در بازداشت است.

برخی کاربران نوشته‌اند این دختر جوان منشی مسئول فضای سبز پالایشگاه آبادان بوده است که از سوی او مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته است.

براساس گزارش رسانه‌ها، والدین دختر از دنیا رفته‌اند و او تا سال گذشته با مادربزرگش زندگی می‌کرده که او هم سال گذشته فوت کرده است.

همچنین کاربران بسیاری در فضای مجازی نسبت به رفتار ناشایست یکی از نگهبانان پالایشگاه واکنش نشان داده‌اند.

فرد مذکور در حالی‌که دختر را تحقیر می‌کند ابتدا پایش را بر روی قفس سینه او می‌گذارد و کمی بد خم شده و بدن او را به وضوح لمس می‌کند.

عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

بازداشت مامور حراست

به گزارش خبرگزاری برنا، سروان امیرسام کمایی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان نیز در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه در منطقه بریم و به کمک ماموران حراست فیزیکی، تحقیقات پلیس آغاز شد. در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری داده شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان افزود: در این زمینه شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به خانه‌ایی در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه، چند زن جوان او را به شدت کتک می‌زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری او می‌کنند. تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه برای مشخص شدن واقعیت این اتفاق ادامه دارد.

لازم به ذکر است که مامور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان که در صحنه دستگیری بدن زن جوان را لمس کرده و مرتکب رفتاری غیر اخلاقی شده بود، با دستور مقام قضایی دستگیر شد.

عکس| جنجال ضرب و شتم زن جوان در آبادان؛ ماجرا چه بود؟

روایت رییس کل دادگستری خوزستان از ماجرا

رییس کل دادگستری خوزستان گفت: اقدامات قضایی و قانونی برای ضاربان این دختر صورت گرفته است و مامور نگهبانی هم با صدور قرار قانونی بازداشت شده است.

براساس گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش‌زا، و مقداری اسید نیز داشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

رییس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده، افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضایی در مورد طرفین صورت گرفته است.

وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح می باشد که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می باشد. مامور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است. این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

دستور ­دادستان کل کشور

دادستان کل کشور نیز پس از مشاهد فیلم منتشر شده در فضای مجازی از ضرب و شتم یک زن جوان در آبادان، دستور پیگیری فوری را صادر کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در تماس تلفنی با دادستان مرکز استان خوزستان، دستور پیگیری فوری ضرب‌وشتم زن جوان در شهر آبادان را صادر کرد.

منبع مطلب : www.shomanews.com

مدیر محترم سایت www.shomanews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب