کلاس آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403کلاس آزمون تیزهوشان نهم کلاس آزمون تیزهوشان نهم کلاس آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

اطلاعات کلاس آنلاین تیزهوشان

تاریخ شروع
1 اسفند 1401
مبلغ
800 هزار تومان
روز و ساعت
هر روز (عصر)
تعداد جلسات
.cls-1{fill:#333;}
15 جلسه 1 ساعته

برای ثبت نام در کلاس ها و یا دریافت مشاوره با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

و یا از طریق فرم زیر برای پیش ثبت نام اقدام نمایید

 

مدارس تیزهوشان یکی از بهترین مدارس از لحاظ سطح آموزشی و کیفیت تحصیلی در کشور می باشند که هر ساله نسبت به شناسایی و پذیرش دانش آموزان با استعداد و باهوش از طریق برگزاری آزمون ورودی در پایه نه به دهم اقدام می کند. این آزمون ورودی شامل سوالات استعداد تحلیلی و تحصیلی می باشد و لازمه موفقیت در آن برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 1402، مطالعه دقیق و مستمر، تمرین و تقویت مهارت تست زنی است. البته در این مسیر شرکت در کلاس تیزهوشان نیز به شدت توصیه می شود چرا که دانش آموزان در این جلسات مباحثی را فرا می گیرند که کمتر در مدارس مورد توجه قرار می گیرد.

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل دو دسته سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می باشد.


فهرست محتوا

آموزش استعداد تحلیلی نهم | مبحث شمارشآموزش ریاضی پایه هشتم | مبحث مجموعه و احتمالنظر دانش آموزان دوره قبل درباره کلاس های تیزهوشان ایران مشاورههمایش اردوی مطالعاتی آنلاین تیزهوشان ایران مشاورهچرا مدارس تیزهوشان؟روند آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403راه های موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403برخی از پذیرفته شدگان آزمون تیرهوشان نهم به دهم ایران مشاوره 1402 – 1403

آموزش استعداد تحلیلی نهم | مبحث شمارش

آموزش ریاضی پایه هشتم | مبحث مجموعه و احتمال

نظر دانش آموزان دوره قبل درباره کلاس های تیزهوشان ایران مشاوره

همایش اردوی مطالعاتی آنلاین تیزهوشان ایران مشاوره

 
چرا مدارس تیزهوشان؟

همانطور که می دانید مدارس تیزهوشان همیشه به عنوان یکی از مدارس برتر شناخته شده و دانش آموزان و والدین آن ها علاقه زیادی به ادامه تحصیل در مدارس سمپاد دارند. از ویژگی های این مدارس می توان به ساعات تدریس بیشتر، برنامه آموزشی ویژه، استفاده از کتاب های مکمل و همچنین مشاوره تحصیلی اشاره کرد که موجب می شود هر ساله بر تعداد علاقه مندان افزوده شده و رقابت تنگاتنگی میان داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم به وجود آید.

آزمون تیزهوشان از آن دسته آزمون هایی است که به موجب مواردی که در بخش فوق ذکر شد، همواره نظر دانش آموزان زیادی را به خود جلب می کند. بنابراین هر یک از داوطلبان جهت سبقت گرفتن از باقی رقبای خود، مستلزم کسب آمادگی و فراهم نموده بستر های لازم جهت موفقیت در این آزمون می باشند و به همین جهت به شرکت در کلاس آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم روی می آورند.

روند آمادگی دانش آموزان جهت شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

 زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 در خرداد ماه می باشد که داوطلبان می توانند در این فرصت باقی مانده نسبت به مطالعه و مرور مباحث درسی خود پرداخته و جهت تقویت هوش تحصیلی و تحصیلی خود علاوه بر حل نمونه سوالات مرتبط در دروه ها و کلاس هایی که در این زمینه برگزار می شوند نیز ثبت نام نمایند.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم شامل دو بخش سوالات استعداد تحلیلی که به صورت تست هوش و استعداد تحصیلی که از کتب درسی پایه های هشتم و نهم دوره اول متوسطه می باشد که تعداد و مدت زمان پاسخگویی به آن ها در جدول زیر ارائه شده است.

جدول تعداد سوالات و مدت پاسخگویی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403
استعداد تحلیلیاستعداد تحصیلی
تعداد سوالاتمدت زمان پاسخگوییتعداد سوالاتمدت زمان پاسخگویی
5050 دقیقه5070 دقیقه

همچنین شما می توانید به منظور اطلاع از منابع درسی و بودجه بندی دقیق سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم، مقاله منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم را نیز مطالعه نمایید اما در کنار تمامی این موارد نباید از اهمیت شرکت در دوره های آموزشی مناسب و حضور در کنار یک مشاوره متخصص در این امر چشم پوشی کرد.

راه های موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

شاید قبولی در آزمون تیزهوشان کار سخت و غیر ممکنی برای دانش آموزان و والدین آن ها به نظر برسد اما لازم است بدانید برخلاف تعداد بالای شرکت کنندگان این آزمون، تعداد داوطلبانی که برای قبولی در آن تلاش و کوشش بسیار می کنند، نسبتا کم است.

همچنین انجام برخی از امور مانند مشخص کردن هدف، استفاده از کتب کمک درسی، شرکت در کلاس های تقویتی و کمک گرفتن از یک مشاور تحصیلی می تواند دانش آموزان را در رسیدن به موفقیت یاری رساند. در کنار ثبت نام و حضور در کلاس تیزهوشان، پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس آزمون تیزهوشان ایران مشاوره می باشد که شرکت کنندگان را برای حضور در عرصه رقابت آماده می نماید. در ادامه به برخی از ویژگی های این دوره می پردازیم.

آموزش و ارسال جزوات درسی و تمرینبرنامه ریزی و مشاورهیادگیری تکنیک های تست زنیارائه و حل تمرین های هوش و سرگرمیآموزش استعداد تحلیلیپیگیری مستمر عملکرد دانش آموزبررسی سوالات آزمون های دوره های گذشته

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

در آزمون تیزهوشان این مقطع بر خلاف دوره ششم به هفتم علاوه بر سنجش هوش، خلاقیت و استعداد دانش آموزان، از دروس مدرسه آن ها نیز پرسش هایی مطرح می شود تا سطح علمی شرکت کنندگان نیز سنجیده شود.

در نتیجه می توان گفت آزمون تیزهوشان نهم به دهم در 5 عنوان مهم دسته بندی شده است که البته عبارتند از:

هوش کلامیهوش عددیهوش تصویریسرعت و دقتسوالات علمی و درسی

همچنین یکی از موارد مهمی که می تواند به کسب نتایج رضایت بخش از آزمون منجر شود، مطالعه نمونه سوالات دوره های گذشته می باشد. به همین علت در ادامه داوطلبان می توانند با کلیک بر روی لینک فعال موجود در جدول زیر، نمونه سوالات دوره های پیش را به همراه پاسخنامه آن ها دریافت نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام در کلاس استعداد تحلیلی تیزهوشان نیز می تواند شما را جهت پاسخگویی به سوالات هوش این آزمون یاری نماید.

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم
دریافت سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم

(حهت دانلود فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

برخی از پذیرفته شدگان آزمون تیرهوشان نهم به دهم ایران مشاوره 1402 – 1403

کلاس های آمادگی آزمون تیرهوشان نهم به دهم ایران مشاوره که برای آزمون 1402 – 1403 برگزار شده بود، موجب شد تا بسیاری از ثبت نام کنندگان این دوره ها در آزمون مذکور پذیرفته شوند که در ادامه به ذکر اسامی برخی از آن ها پرداخته ایم.

اسامی تعدادی از قبولی های اردوی تیزهوشان پایه نهم به دهم ایران مشاوره 1402 – 1403
گل نرگس نوراییانامین عمرانی فرد
محمد هادی طاهر نژادزهرا غرفی زاده
کیارش افضلیکارن علاء الدین
زهرا حسین پورعلی نادری
شانلی مطهرامیر محمد اسماعیلی

سوالات متداول

1- سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 از چند بخش تشکیل شده است؟

سوالات این آزمون شامل دو بخش استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می شود.

2- چطور می توان برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم آماده شد؟

مطالعه منابع مناسب مطابق با برنامه ریزی، شرکت در دوره های آموزشی و همچنین بهره مندی از حضور یک مشاوره متخصص در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد.

3- امکان ثبت نام در کلاس آزمون تیزهوشان نهم به دهم از چه طریق امکان پذیر است؟

برای شرکت در این کلاس ها می توانید فرم موجود در ابتدای مقاله را تکمیل نمایید.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 از چند بخش تشکیل شده است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "سوالات این آزمون شامل دو بخش استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می شود." } },{"@type": "Question", "name": "چطور می توان برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم آماده شد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "مطالعه منابع مناسب مطابق با برنامه ریزی، شرکت در دوره های آموزشی و همچنین بهره مندی از حضور یک مشاوره متخصص در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد." } },{"@type": "Question", "name": "امکان ثبت نام در کلاس آزمون تیزهوشان نهم به دهم از چه طریق امکان پذیر است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "برای شرکت در این کلاس ها می توانید فرم موجود در ابتدای مقاله را تکمیل نمایید." } }]}

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff;} .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important;}.sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal;}/* Colors */a.liked { color: #da1b1b;}a.liked:hover,a.liked:active,a.liked:focus { color: #666666;}a.liked span.sl-count,.sl-count { color: #fff;}/* Icon */.sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px;}.sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; }.sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px;}.sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0;}/* Count */.sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none;}/* Loader */.loader,.loader:before,.loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em;}.loader:before,.loader:after { position: absolute; top: 0; content: '';}.loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s;}.loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s;}.loader:after { left: .375em;}@-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}@keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب