دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله تحت نظارت سازمان سنجش برگزار می شود تا از این طریق فارغ التحصیلان رشته های مختلف مقاطع کاردانی و بالاتر بتوانند در بخش های مختلف این وزارتخانه مشغول به کار شوند. داوطلبان می توانند پس از اعلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 و همزمان با آغاز این فرآیند، دفترچه راهنمای آن را از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان مذکور دریافت نموده و جهت آشنایی با کلیه ضوابط و قوانین حاکم بر پذیرش متقاضیان و شرکت در آزمون مربوطه که قرار است در سال 1401 برگزار گردد، محتویات آن را مورد مطالعه و بررسی قرار دهند.

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 (به محض انتشار فعال می گردد.)

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

 

لینک دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 همزمان با آغاز فرآیند نام نویسی در سایت سازمان سنجش فعال خواهد شد.

فهرست محتوا

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

پیش از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، داوطلبان به دنبال آگاهی از شرایط، نکات و کد شغل محل های این آزمون می باشند از این رو در انتظار دفترچه راهنمای مربوطه بوده تا بتوانند در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 اقدامات لازم را در اسرع وقت به سرانجام برسانند. تاکنون هیچ بیانیه ای پیرامون زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی این ارگان برای سال 1401 منتشر نشده است اما این دفترچه در سال 1400، همزمان با شروع فرآیند ثبت نام در اواخر بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار گرفت که انتظار می رود امسال نیز این چنین باشد. به محض اعلام اخبار در رابطه با زمان مشخص آن، جزئیات از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

جزوه استخدامی آموزش و پرورشجزوه استخدامی آموزش و پرورش جزوه استخدامی آموزش و پرورشجزوه استخدامی آموزش و پرورش

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمانی که خبر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای سال 1401 قطعی گردد، لینک دانلود دفترچه راهنمای نام نویسی آن در سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org فعال شده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. داوطلبان پیش از اقدام به هرکاری می بایست دفترچه مذکور را دریافت و مطابق با دستورالعمل های آن اقدام به آماده سازی مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش جهت نام نویسی در سایت مذکور نمایند.

البته هنوز دفترچه مذکور برای سال 1401 منتشر نشده است و در صورت انتشار، لینک زیر فعال می گردد. به منظور آشنایی بیشتر، می توانید دفترچه سال گذشته را دانلود و مشاهده نمایید.

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 (به محض انتشار فعال می گردد.)

 

 

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، با توجه به این که وزارت آموزش و پرورش از جمله ارگان هایی است که از طریق برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به جذب نیرو می پردازند، بنابراین تمامی شرایط مرتبط با آن از جمله مدارک و شرایط ثبت نام و همچنین سایر اطلاعات مورد نیاز شرکت کنندگان همچون رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش در قالب دفترچه راهنمای نویسی آزمون دستگاه های اجرایی منتشر می گردد. محتویات این دفترچه عبارت اند از:

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
شرایط عمومی ثبت نام
 منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 
امتیازات و سهمیه های قانونی
مراحل ثبت نام و نحوه اعلام نتایج
شرایط اختصاصی هر یک از دستگاه های اجرایی متقاضی جذب نیرو
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت  کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نحوه پذیرش و معرفی برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نمونه فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام و استشهاد محل سکونت

همچنین به داوطلبان پیشنهاد می شود به منظور جلوگیری از بروز خطا و اشتباه در زمان تکمیل فرم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش موجود در سایت sanjesh.org، ابتدا نمونه فرم پیش نویس تقاضانامه را که در انتهای دفترچه مذکور قرار دارد، بررسی نمایند تا از تمامی اطلاعات و مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، آگاهی های لازم را کسب بدست آورند. در ضمن استفاده از جزوه آزمون های استخدامی برای کسب بهترین نتیجه در این آزمون نیز بسیار کمک کننده خواهد بود.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

داوطلبان پیش از نام نویسی می بایست شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را بررسی نموده و در صورت واجدالشرایط بودن نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اقدام نمایند. این شرایط شامل انواع عمومی،سنی و اختصاصی می باشد.

شرایط عمومی

این شرایط برای تمامی داوطلبان آزمون های دستگاه های اجرایی به صورت مشابه بوده و عمومیت دارد. لازم به ذکر است که داوطلب طبق این شرایط از جهات اعتقادی و خلقی مورد بررسی قرار می گیرند.

داشتن تابعیت ایراناعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشورپایبندی به قانون اساسی کشوردارا بودن سلامت جسمانینداشتن اعتیاد به مواد مخدرعدم سوء پیشینه کیفریداشتن کارت پایان خدمتنداشتن ممنوعیت برای استخدام در ارگان های دولتیعدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سایر ارگان ها

شرایط سنی

شرایط سنی نیز برای داوطلبان آقا و خانم بر حسب موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد.

دارا بودن سن 20 تا 25 برای فارغ التحصیلان مقطع دیپلمداشتن سن حداکثر 30 سال برای افراد فوق دیپلمهشرط سنی حداکثر 36 سال برای لیساسنه هاسن تا 40 سال برای مقاطع کارشناسی ارشدحداقل سن 45 برای دارندگان مدرک دکتری

شرایط اختصاصی

این دسته از شرایط به صورت تخصصی تر بوده که طی آن، فرد متقاضی را از جهات علمی و مدرک تحصیلی ارزیابی می نمایند.

متقاضیان هنرآموزی می بایست مدرک دیپلم پیوسته داشته باشند. در صورت ارائه مدرک دیپلم غیرپیوسته می بایست مدرک دیپلم هنرستان نیز ارائه دهند.امکان تغییر محل خدمت پیش از پذیرش و اشتغال به کار وجود ندارد. پس از شروع کار نیز براساس قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان تصمیم گیری می شود.داوطلبان جزو پذیرفته شدگان نهایی می بایست پیش از آغاز دوره های مهارت آموزی، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش ارائه دهند.معلمان جدیدالورود می بایست پیش از شروع فعالیت خود سوگند معلمی یاد کرده و آن را امضا و اثر انگشت نمایند.فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

طبق روال سال های گذشته احتمالا این دفترچه اواخر بهمن ماه در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

2- چگونه می توان به دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دسترسی داشت؟

دانلود این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله، امکان پذیر می باشد.

3- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه اطلاعاتی است؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی همچون راهنمای نام نویسی، مواد آزمون، سهمیه ها و امتیازات قانونی، شرایط پذیرش و مدارک مورد نیاز می باشد.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 چه زمانی منتشر می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "طبق روال سال های گذشته احتمالا این دفترچه اواخر بهمن ماه در اختیار متقاضیان قرار بگیرد." } },{"@type": "Question", "name": "چگونه می توان به دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دسترسی داشت؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "دانلود این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله، امکان پذیر می باشد." } },{"@type": "Question", "name": "دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل چه اطلاعاتی است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این دفترچه شامل اطلاعاتی همچون راهنمای نام نویسی، مواد آزمون، سهمیه ها و امتیازات قانونی، شرایط پذیرش و مدارک مورد نیاز می باشد." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff;} .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important;}.sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal;}/* Colors */a.liked { color: #da1b1b;}a.liked:hover,a.liked:active,a.liked:focus { color: #666666;}a.liked span.sl-count,.sl-count { color: #fff;}/* Icon */.sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px;}.sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; }.sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px;}.sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0;}/* Count */.sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none;}/* Loader */.loader,.loader:before,.loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em;}.loader:before,.loader:after { position: absolute; top: 0; content: '';}.loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s;}.loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s;}.loader:after { left: .375em;}@-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}@keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب