نوبت دهی تعویض پلاک موتور سیکلتنوبت دهی تعویض پلاک موتور سیکلت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

موسسه راهگشا

نشانی: تهران ، شهرک ژاندارمری، بلوار جانبازان، نبش گلبرگ ساختمان 333

تلفن (02144223443)

نمابر (02144223339)

تلفن گویا(02148010000)

سامانه پیام کوتاه(1103202000)

پست الکترونیکی ([email protected])

منبع مطلب : btnrahgosha.ir

مدیر محترم سایت btnrahgosha.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

سامانه نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک تهران و سایر استانها

سامانه نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک تهران و سایر استانها

به تازگی امکان نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک تهران و سایر استانها از طریق سایت https://nobatdehi.epolice.ir آغاز شده است  و در تهران ۶ مرکز خاوران، میثم، الغدیر، اتحاد، چیتگر، باقرشهر و دو مرکز تعویض پلاک موتورسیکلت یادگار امام و خلیج فارس نوبت دهی اینترنتی انجام می‌دهند و مراکز تا ساعت ۱۶ باز هستند.

متقاضیان تعویض پلاک می‌توانند از سه روز تا یک دقیقه قبل از حضور در مرکز، نوبت خود را دریافت یا لغو کنند. دریافت نوبت اینترنتی مراکز تعویض پلاک، هیچ هزینه‌ای ندارد.

لازم به ذکر است در حال حاضر این مراکز فقط به صورت اینترنتی و با نوبت دهی فعالیت می کنند.

در این طرح که به منظور جلوگیری از تجمع در مراکز شماره گذاری و تسهیل در ارائه خدمات طراحی شده است مراکز تعویض پلاک با تمام ظرفیت با اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی به مراجعان خدمات رسانی خواهند کرد.

هم اکنون در سراسر کشور کار تعویض پلاک و شماره‌گذاری وسایل نقلیه اعم از خودروی سواری، موتورسیکلت و وسایل نقلیه سنگین به واسطه نوبت‌دهی اینترنتی امکان پذیر است.

نحوه ثبت نوبت در سامانه نوبت دهی تعویض پلاک

جهت ثبت نوبت اینترنتی تعویض پلاک باید در سایت عضو شوید. این خدمات رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست. پس از ورود به سایت نوبت دهی تعویض پلاک، استان مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی جستجو بزنید تا مراکز تعویض پلاک آن استان برای شما نمایش داده شود.

در صفحه بعد از میان مراکز تعویض پلاک مرکز دلخواه را نتخاب کرده و روی دریافت نوبت بزنید.

در صفحه جدید با انتخاب نوع خدمت (نقل و انتقال، احراز محل سکونت، مزایده ای، وارداتی، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت(سند سبز) المثنی، فک رهن، اصلاح مشخصات، صدور تاییدیه نقل و انتقال المثنی، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی) پنچره روزهای هفته برای نوبت گیری باز می شود.

نوبت دهی تعویض پلاک

با کلیک بر روی روزهای سبز ساعتهایی که می توانید در آن روز رزرو کنید در پنجره پایین نمایش داده می شود.

نوبت دهی تعویض پلاک

پس از انتخاب ساعت دلخواه، پنجره ای برای ورود و ثبت نوبت برای شما باز می شود. اگر پیش از این عضو نشده اید در پایین این پنجره بر روی عضویت بزنید.

برای عضویت باید نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل، و رمز دلخواه را وارد کنید. شماره موبایل می تواند به اسم شما نباشد اما برای دریافت پیامک تایید نوبت، از سیمکارت فعال و در دسترس خود استفاده کنید. پس از وارد کردن اطلاعات بر روی عضویت بزنید.

پس از ورود به صفحه جدید نوع وسیله نقلیه را انتخاب، شماره پلاک را وارد نموده و تیک قبول شرایط را در پایین صفحه بزنید. سپس روی دکمه سبز ثبت نوبت بزنید.

در صفحه جدید پیام رزرو با موفقیت انجام شد. همراه با شماره پیگیری نمایش داده می شود. در پایین صفحه می توانید روی چاپ رسید کلیک کنید.

در صورتیکه به هر دلیلی قصد حذف و لغو نوبت تعویض پلاک خود را داشتید پس از ورود به سامانه نوبت دهی تعویض پلاک در منوی بالای صفحه سمت چپ روی حساب کاربری من و سپس نوبت های من را انتخاب کنید و در صفحه جدید روی لغو نوبت بزنید.

برای گرفتن نوبت در استان تهران روی لینک مرکز تعویض پلاک موردنظر خود کلیک کنید:

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک چیتگر

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک اتحاد

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک الغدیر

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک میثم

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خاوران

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک باقرشهر

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک یادگار

نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خلیج فارس

علاوه بر تهران در استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، چهار محال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان،سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کیش، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک انجام می شود.

لازم به ذکر است برای تعویض پلاک در شهر اصفهان مالکان موتورسیکلت، تاکسی و وانت‌ها برای دریافت خدمات تعویض پلاک به هنگام ثبت نام اینترنتی مرکز شماره ۲ کلان شهر اصفهان را انتخاب کنند.

مسأله مهمی که در رزرو نوبت اینترنتی تعویض پلاک باید به آن توجه کرد حضور به موقع درمراکز تعوض پلاک است. متقاضیان تعویض پلاک دقت کنند که اگر در بازه مشخص نمی‌توانند مراجعه کنند حتماً نوبت را کنسل کنند تا فرد دیگری بتواند از آن نوبت استفاده کند و مدت زمان رزروشده خالی نماند.

برای تعویض پلاک نیاز به تسویه خلافی خودرو فرمون دارید. جهت استعلام خلافی خودرو می توانید از اپلیکیشن فرمون استفاده کنید.

منبع مطلب : farmooon.com

مدیر محترم سایت farmooon.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

تعویض پلاک در تهران فقط با نوبت دهی اینترنتی انجام می شود

تعویض پلاک در تهران فقط با نوبت دهی اینترنتی انجام می شود

به گزارش موتورسیکلت نیوز، سرهنگ علی محمدی تصریح کرد: از امروز ۴ مرکز شماره گذاری خودرو (اتحاد در تهرانپارس، الغدیر در یافت‌آباد، چیتگر در جاده مخصوص کرج و باقرشهر)، مراجعه حضوری بدون داشتن نوبت اینترنتی؛ پاسخ اده نمی‌شود.

به گفته رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا؛ بخشی از مرکز میثم در وردآورد و خاوران در جاده خاوران به صورت حضوری به مراجعان خدمت ریانی می‌کنند که از هفته آینده ظرفیت حضوری این مراکز نیز لغو می‌شود و مراکز میثم و خاوران مانند مراکز اتحاد، الغدیر، چیتگر و باقرشهر فقط به صورت نوبت‌دهی اینترنتی خدمت رسانی خواهند کرد و از هفته آینده مراکز شماره‌گذاری موتورسیکلت هم به صورت نوبت‌دهی اینترنتی فعالیت خواهند کرد.

هموطنان می‌توانند با مراجعه به سامانه نوبت‌دهی یا از طریق سایت پلیس راهور در سامانه نوبت بگیرند و در ساعت مقرر برای شماره‌گذاری مراجعه کنند.

۱۰ مرکز در تهران برای شماره‌گذاری و تعویض پلاک فعالیت می‌کنند؛ دو مرکز ویژه خودروسازان و شماره‌گذاری نوشماره‌هاست که در داخل ساختمان خودروسازان مستقر است؛ دو مرکز هم مخصوص موتورسیکلت‌هاست و ۶ مرکز هم تعویض پلاک خودرو‌ها را انجام می‌دهند که از هفته آینده هر ۶ مرکز پلاک‌گذاری خودرو به همراه دو مرکز پلاک‌گذاری موتورسیلکت در تهران کار تعویض پلاک را برای افرادی انجام می‌دهند که اینترنت نوبتی گرفته باشند.

منبع مطلب : www.motorcycletnews.ir

مدیر محترم سایت www.motorcycletnews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

منوچهری : سلام دوستان نوبت دهی تعویض پلاک صد در صد تضمینی و فوری. پرداخت هزینه پس از ثبت نوبت ۰۹۳۷۰۶۱۹۴۳۴

منوچهری : سلام دوستان نوبت دهی تعویض پلاک صد در صد تضمینی و فوری‌. پرداخت هزینه پس از ثبت نوبت ۰۹۳۷۰۶۱۹۴۳۴

جعفری : سلام دوستان. اگر نوبت تعویض پلاک می خواهید تماس بگیرید ۰۹۳۷۲۰۱۲۰۳۹

علی : چرا نمیشه نوبت گرفت برای موتور سیکلت همش پره 2 هفتست موفق نشدم چیکار کنم

مهدی : چند ماه دارم تلاش میکنم نوبت بگیرم همش پره بعدشم میگین کرج گزینه موتور و داشته درسته

میثم عطایی حور : تعویض پلاک موتورسیکلت

بهمن کریمی : من نمی توانم برای تعویض پلاک موتور وقت بگیرم

مجتبی محمد و ند آذر خیاو : تعویض پلاک خلیج فارس

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب