سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401 | sangesh.orgورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامینورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامینسایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین 1401

شرکت کار و تامین به منظور جذب نیروی مورد نیاز مراکز درمانی و بیمه ای تامین اجتماعی، آزمونی تحت عنوان آزمون استخدامی کار و تامین 1401 ترتیب داده است که علاقه مندان واجد شرایط می توانند برای مطلع شدن از شرایط و نحوه برگزاری آزمون به سایت شرکت کار و تامین به نشانی karotamin.ir و یا سایت ثبت نامی آن یعنی سایت سازمان سنجش به نشانی  sanjesh.org مراجعه داشته باشند. همچنین قابل ذکر است داوطلبان پس از مشاهده نتایج خود در سایت و قبولی در این آزمون می بایست به صورت قرارداد موقت شرکتی کار خود را آغاز نمایند.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل انجام می باشد.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

داوطلبان به مظور ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در مهلت اعلامشده مراجعه نمایند. امسال سازمان سنجش مجری برگزار کننده آزمون مذکور می باشد و تمام مراحل اعم از نام نویسی،دریافت کارت ورود به جلسه،اعلام نتایج و … از این طریق قابل انجام می باشد. مراحل ثبت نام این آزمون استخدامی در ادامه مقاله درج شده است :

سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401سایت ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

شماره 1

در این قسمت داوطلبان با کلیک بر روی آیکون “سایر آزمون های استخدامی” می توانند به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 دسترسی پیدا کنند و می توانند از این طریق به اطلاعاتی همچون مهلت ثبت نام، زمان برگزاری، کارت ورود به جلسه و ویرایش اطلاعات نام نویسی … دست یابند.

شماره 2 

در قسمت “اخبار” داوطلبان می توانند با مراجعه به این قسمت از اخبار و اطلاعیه های جدید و مهم آزمون های استخدامی اعم از مهلت ثبت نام، کارت ورود به جلسه، برنامه ریری آزمون ها و جدول رشته ها … باخبر شوند.

شماره 3

بخش “سیستم پاسخ گویی” که شامل پنج قسمت ورود به سیستم پاسخ گویی، سوالات متداول، ارسال درخواست، ارسال انتقادها و پیشنهاد ها، دریافت شماره پرونده و پیگیری می باشد که متقاضیان می توانند در صورت نیاز به هر یک از بخش های موجود مراجعه داشته باشند. از بخش های مهم این قسمت می توان به ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش و دریافت شماره پرونده می باشد که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

ارسال درخواست

ارسال درخواست و ورود به سیسیتم پاسخ گویی، کاربردی همانند دارند و داوطلبان می توانند برای ارسال پیام، سوال، تقاضای بررسی مجدد، اعتراض به نتیجه و… به سیستم پاسخ گویی اینترنتی مراجعه کنند و با مشخص نمودن نوع آزمون خود در فیلد مشخص شده، فرایند مورد تقاضای خود را انجام دهند.

دریافت شماره پرونده و پیگیری

متقاضیانی که به شماره پرونده خود دسترسی ندارند، می توانند با مراجعه به این قسمت با انتخاب گزینه “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” از بین گزینه های موجود، نسبت به دریافت و بازیابی آن اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401

علاقه مندانی که قصد ثبت نام در آزمون استخدامی کار و تامین 1401 را دارند می بایست برای نام نویسی از طریق سایت مجری برگزار کننده آن، که سازمان سنجش کشور می باشد نسبت به روند نام نویسی و پرداخت هزینه این فراگیر استخدامی، اقدامات لازم انجام دهند. مراحل ثبت نام به شرح زیر می باشد:

با استفاده از مرورگر خود وارد سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org شده و بر روی گزینه “سایر آزمون های استخدامی” کلیک نمایید.

معرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامیمعرفی سایت ثبت نام آزمون استخدامی

در این مرحله می بایست گزینه “سیستم ثبت نام کار و تامین 1401″ انتخاب کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

در صفحه ورودی ثبت نام، داوطلب می بایست موارد راهنمای نام نویسی را مطالعه و نسبت به خرید “خرید کارت اعباری” اقدام نمایید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

داوطلبان پس از پرداخت هزینه آزمون می بایست در صفحه جدید از بین گزینه های فعال بر روی “سریال ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین” کلیک کرده و سپس آییکون ” تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامیندر این قسمت می بایست فیلد های مشخص شده را با اطلاعاتدرخواستی تکمیل نمایید و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

پس از تایید اطلاعات خود توسط سایت می بایست گزینه “تایید و ادامه روند پرداخت ” را انتخاب کنید.

مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

در این بخش شما وارد درگاه اینترنتی شبکه شتاب شده اید و می بایست اطلاعات کارت بانکی خود را در کادر های مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی گزینه “پرداخت” کلیک کنید. داوطلبان توجه داشته باشند پس از روند پرداخت کد رهگیری و شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده  را یاد داشت نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

پس از طی کردن مراحل درج شد در فوق به صفحه اول باز گشته و گزینه “تایید و گام بعدی” را انتخاب کنید.

مرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

شمار سریال و کد امنیتی در فید های مخصوص خود جای گذاری کنید و سپس بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک نمایید.

مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامینمرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین

پس از ورود به سیتسم اطلاعات شخصی خود را کادر های مناسی جای گذاری کنید و ثبت نام خود را تکمیل نمایید. داوطلبان می بایست به این موضوع توجه داشته باشند که در پایان مراحل نام نویسی یک کد رهگیری در اختیارشان قرار داده می شود که ضروری است آن را تا مرحله اعلام نتایج آزمون استخدامی کار و تامین 1401 نزد خود نگه دارند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام ازمون استخدامی کار و تامین 1401 از طریق چه سایتی انجام می شود ؟

ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی snjesh.org انجام می شود.

2- نحوه ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 به چه صورت قابل اجرا می باشد ؟

نام نویسی این آزمون استخدامی به صورت اینترنتی صورت می پذیرد که مراحل آن در مقاله به صورت کامل درج شده است.

3- سایت ثبت نامی آزمون استخدامی کار و تامین 1401 دارای چه خدمات دیگری می باشد ؟

در این سایت علاوه بر فرآیند نام نویسی می توان به خدمات ارسال درخواست، دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج، ویرایش اطلاعات و ... دسترسی داشت.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "ثبت نام ازمون استخدامی کار و تامین 1401 از طریق چه سایتی انجام می شود ؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی snjesh.org انجام می شود." } },{"@type": "Question", "name": "نحوه ثبت نام آزمون استخدامی کار و تامین 1401 به چه صورت قابل اجرا می باشد ؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "نام نویسی این آزمون استخدامی به صورت اینترنتی صورت می پذیرد که مراحل آن در مقاله به صورت کامل درج شده است." } },{"@type": "Question", "name": " سایت ثبت نامی آزمون استخدامی کار و تامین 1401 دارای چه خدمات دیگری می باشد ؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "در این سایت علاوه بر فرآیند نام نویسی می توان به خدمات ارسال درخواست، دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج، ویرایش اطلاعات و ... دسترسی داشت." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff;} .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important;}.sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal;}/* Colors */a.liked { color: #da1b1b;}a.liked:hover,a.liked:active,a.liked:focus { color: #666666;}a.liked span.sl-count,.sl-count { color: #fff;}/* Icon */.sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px;}.sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; }.sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px;}.sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0;}/* Count */.sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none;}/* Loader */.loader,.loader:before,.loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em;}.loader:before,.loader:after { position: absolute; top: 0; content: '';}.loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s;}.loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s;}.loader:after { left: .375em;}@-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}@keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب