سامانه نوبت دهي اجراي احكام مدنيسامانه نوبت دهي اجراي احكام مدني را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

راه‌اندازی سامانه نوبت‌دهی اینترنتی واحد اجرای احکام مدنی دادگستری گرگان

خبرگزاری میزان - هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان، گفت: از این پس، افراد پیش از مراجعه به واحد اجرای احکام مدنی دادگستری گرگان باید نوبت گیرند.

هاشمیان افزود: افراد برای گرفتن نوبت به نشانی www.adliran.ir قسمت " سامانه نوبت دهی قضایی " مراجعه کنند.

وی با تاکید بر این که کسانی که نوبت اینترنتی بگیرند در اولویت پاسخگویی هستند افزود: این سامانه برای حفظ سلامت مردم و کارکنان راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: با راه اندازی این سامانه افراد در ساعت تعیین شده برای رسیدگی به پرونده‌هایشان مراجعه می‌کنند و همکاران اجرای احکام نیز، چون مشخصات مراجعان روز بعد را در اختیار دارند، پرونده هر فرد را از قبل آماده و مطالعه می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان، پاسخگوی مردم باشند و معطلی آنان در شعبه به حداقل برسد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: جلوگیری از شلوغی واحد‌های اجرای احکام، کاهش مدت زمان پاسخگویی به مراجعان و کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا از اهداف راه اندازی سامانه نوبت دهی است.

هاشمیان ادامه داد: با فراهم شدن بستر، به زودی این سامانه در همه شهر‌های استان فعال می‌شود.

وی ادامه داد: سامانه نوبت دهی اینترنتی واحد اجرای احکام شورای حل اختلاف سراسر استان نیز از چند ماه پیش راه اندازی شده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.mizanonline.com

مدیر محترم سایت www.mizanonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

آغاز به کار سامانه نوبت‌دهی قضایی در شعب اجرای احکام مدنی دادگستری قم

خبرگزاری میزان - سامانه نوبت‌دهی قضایی از روز پنجشنبه مورخ یکم آبان ماه ۱۳۹۹ در شعب اجرای احکام مدنی دادگستری استان قم شروع به کار نموده است.

از تاریخ مذکور، اصحاب دعوا، وکلا و کارشناسان محترم جهت مراجعه به شعب اجرای احکام مدنی دادگستری استان قم می‌بایست از طریق وب سایت عدل ایران به نشانی www.adliran.ir نسبت به اخذ نوبت مطابق فیلم آموزشی اقدام نموده و در زمان مشخص به شعبه مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.mizanonline.com

مدیر محترم سایت www.mizanonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب