ما ملت امام حسینیم سردار سلیمانیما ملت امام حسینیم سردار سلیمانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

«ما ملت امام حسینیم» به یاد سردار قاسم سلیمانی منتشر شد

«ما ملت امام حسینیم» به یاد سردار قاسم سلیمانی منتشر شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری، این سرود برگرفته از جمله‌ «ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم!» سردار شهید حاج‌قاسم سیلمانی، از سوی معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری تولید شده است.

کانون پرورش فکری در سال گذشته با ایجاد موکب «بچه‌های اربعین» در مرز عراق، به خدمات‌رسانی فرهنگی به زائران کودک و نوجوان اربعین حسینی پرداخت و همزمان نخستین مهرواره عکس «بچه‌های اربعین» را برای نوجوانان شرکت کننده در این راهپیمایی بزرگ برگزار کرد.

امسال که شیوع ویروس کرونا توفیق پیاده‌روی به سمت کربلا را از مشتاقان حسینی سلب کرده است، سرود «ما ملت امام حسینیم» از سوی کانون تولید و منتشر شد.

بر همین اساس، میلاد بیضا موسیقی این سرود را بر عهده داشته و محمدحسن جمشیدی نیز شاعر سرود «ما ملت امام حسینیم» است. محمدامین غفاری، حسین سیاح، سیدامیرعباس سیدمحمدحسین عابدینی و سعید دلیر، اعضای این گروه سرود را تشکیل می‌دهند. سرپرستی و نظارت این سرود را عباس محمدی شاعر و ترانه‌سرا و عضو شورای سیاست‌گذاری انجمن سرود نوجوان کانون بر عهده داشته ‌است.

سرود «ما ملت امام حسینیم» در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی در پایگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود. در زیر این نماهنگ را می‌بینید: 

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

قاسم سلیمانی ما ملت امام حسینیم -این کد پیشواز رایگان است

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

کد های آهنگ پیشواز همراه اول، ایرانسل و رایتل به مناسبت عید فطر

آهنگ پیشواز حاج قاسم

این کد ها برای همیشه بصورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه فعال سازی قرار داده شده است

فرصت بحران ها:
کد پیشواز همراه اول: ۱۰۰۰۹ |  کد پیشواز  ایرانسل: ۴۴۱۳۲۱۲۷ | کد پیشواز رایتل: 40010394
من با تجربه می گویم این را، میزان فرصتی که در بحران ها وجود دارد در خود فرصت ها نیست. اما شرطش این است که نترسید و نترسیم و نترسانیم. همین الآن ما با همین بحران های اقتصادی که داشتیم در دوره های همین دوره های طولانی انقلاب و محاصرۀ اقتصادی، همین چیزی که امروز می بینیم، من حالا بعداً توی بحث منطقه اینها را می گویم. در همین اَلوات بازی هایی که دشمن انجام می دهد، قداره کشی هایی که می کند و کرد، چه فرصت های مهم و بزرگی هر دوره ای که در هر دوره دورۀ بسیار متحیّر کننده و سختی بود برای انقلاب متولد شد ایجاد شد.

ما ملت شهادتیم:
پیشواز همراه اول: ۱۰۰۰۲ | کد پیشواز  ایرانسل: ۴۴۱۳۲۱۲۰ | کد پیشواز رایتل: 40010403
ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم. بپرس! ما حوادث سختی را پشت سر گذاشتیم. بیا! ما منتظریم. مرد این میدان ما هستیم برای شما. شما می دانید این جنگ یعنی نابودی همۀ امکانات شما. این جنگ را شما شروع می کنید اما پایانش را ما ترسیم می کنیم.

فرزندان جامعۀ ما:
کد پیشواز همراه اول: ۱۰۰۰۴ | کد پیشواز ایرانسل: ۴۴۱۳۲۱۲۲ | کد پیشواز رایتل 40010404
من و آدم های خودم، من و رفقای خودم، من و مریدهای خودم، مداح هستم با مریدهای خودم. این بی حجاب است، این با حجاب است، این اینجوری است، آن آنجوری است، این چپ است این راست است، این اصلاح طلب است آن اصولگراست. خب کی را می خواهید حفظ کنید؟ من اصلاً قبول ندارم در بین بچه حزب اللهی ها بگوییم این آدم با آن چطوری است. همان دختر کم حجاب دختر من است. دختر ما و شماست. نه دختر خاصّ من و شماست، اما جامعۀ ماست! فقط رابطۀ حزب اللهی با حزب اللهی هیچ معنا ندارد. رابطۀ حزب اللهی با کسی که دینی (؟؟) موضوعیت دارد، باید این کار را بکنید!

ترامپ قمارباز:
کد پیشواز همراه اول: ۱۰۰۰۱ | کد پیشواز ایرانسل: ۴۴۱۳۲۱۱۹ | کد پیشواز رایتل: 40010402
شما برای ما خط و نشان می کشید؟ ایران نمی خواهد. نیروهای مسلح ایران نمی خواهد. من حریف شما هستم! نیروی قدس حریف شماست. به شما می گویم آقای ترامپ قمارباز! من به شما می گویم، بدان در آنجایی که فکر نمی کنی ما در نزدیک شما هستیم. در هر کجا که تصور نمی کنی، ما در کنار شما هستیم.

حاج قاسم کجایی؟

ما ملت شهادتیم | لینک کد پیشواز

سردار قاسم سلیمانی به ترامپ گفت: ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم، بهتر است بپرسی، ما حوادث سختی را پشت سر گذاشتیم. ما تشنه شهادت و از بین بردن استکباریم.

مالک اشتر علی هنوز کنار رهبر از سید رضا نریمانی

مداحی جدید و سوزناک سیدرضا نریمانی برای فرمانده مدافعان حرم، سپهبد سلیمانی با سبک قدیمی منتشر شده است.
انشالله هر زمان در لیست پیشواز همراه اول و ایرانسل قرار گرفت از طریق همین کانال اعلام می شود

قاسم سلیمانی ما ملت امام حسینیم -این کد پیشواز رایگان است

منبع مطلب : ringback.ir

مدیر محترم سایت ringback.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

کلیپ جدید سردار سلیمانی با شعار ما ملت امام حسینیم

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

ما ملت امام حسینیمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می‌گفت: «ما ملت امام حسینیم» و معتقد بود هر پیروزی که به دست آورده‌ایم با تکیه به نام امام حسین (ع) بوده است.

سردار پرافتخار اسلام که جان خود را در راه اسلام فدا کرد، می‌گفت: ما از اول انقلاب تا حالا در همه صحنه‌ها، همه پیروزی‌ها را با تمسک به فرهنگ امام حسین (ع) گرفته‌ایم.

در ویدئویی تازه منتشر شده در سایت رهبر انقلاب بخشی از سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و حاج قاسم سلیمانی را مشاهده می‌کنید، که درباره واقعیت عاشورا و چرایی عزاداری برای امام حسین (ع) است.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.yjc.ir

مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب