بیوگرافی و عکس های اینستاگرام نایل هوران و هیلی استاینفلدبیوگرافی و زندگی نامه نایل هوران

عکس نایل هوران

نایل هوران با نام کامل نایل جیمز هوران به انگلیسی Niall Horan در 13 سپتامبر 1993 در مولینگار، دابلین ایرلند به دنیا آمد.

پدرش بابی هوران و مادرش مورا گالاچر هستند، وقتی که نایل 5 ساله بود آن ها از هم جدا شدند و او و برادرش به مدت یک سال با مادرشان زندگی می کردند اما در نهایت نزد پدر برگشته و با او زندگی می کردند.

نایل یکی برادر بزرگ تر به نام گریگ هوران دارد.

قد او 173 سانتیمتر و وزن او 73 کیلوگرم است.

او دوران ابتدایی را در مدرسه سنت کنی گذراند و برای دوران دبیرستان به کالج پسرانه سنت ماری در مولینگار وارد شد. برادرش برای هدیه کریسمی به او یک گیتار داد و او شروع به گیتار زدن کرد و در سن 11 سالگی نواختن گیتار را از یوتیوب یاد گرفت.

آهنگ ها و آلبوم های نایل هوران

در سال 2010، زمانی که 16 ساله بود در برنامه اکس فکتور شرکت کرد که نظرات مثبتی از طرف سایمون کاول، لوئیس والش و کیتی پری دریافت کرد و به مراحله ی بعدی راه پیدا کرد.

هری استایلز، لیام پین، زین مالیک، لوئیس تامیلنسون و نایل هوران

در مرحله ی بعدی نتوانست موفقیتی به دست آورد اما به یک گروه پسرانه که آن ها هم در این مرحله موفقیتی به دست نیاورده بودند، پیوست که شامل هری استایلز، زین مالیک، لوئیس تامیلنسون و لیام پین می شد.

در این گروه توانست موفقیت های زیادی به دست آورد و آن ها به گروهی محبوب در سراسر جهان تبدیل شدند.

آن ها به کمک سایمون کاول اولین آلبوم خود به نام همه شب بیدار را در سال 2011 عرضه کردند. آلبوم دوم این گروه با نام مرا به خانه ببر در سال 2012 منتشر شد، آلبوم سوم در سال 2013 با نام خاطرات شبانه منتشر شد و توانست موفقیت ها و جوایز زیادی برای این گروه به ارمغان آورد.

آلبوم چهارم با نام چهار در سال 2014 منتشر شد، در همین سال بود که زین مالیک یکی از اعضای گروه وان دایرکشن از آن ها جدا شد.

آلبوم پنجم آن‌ ها با نام درگ می داون در سال 2015 منتشر شد.

در سپتامبر 2016 اعلام شد که هوران یک قرارداد انفرادی با کاپیتول رکوردز منعقد کرده است و اولین آهنگ تک نفره او به نام این شهر در همین ماه منتشر شد و موفقیت خوبی به دست آورد.

نایل هوران و هیلی استاینفلد

در 4 مه 2017، هوران دومین آهنگ تک نفره خود به نام دست های آرام را منتشر کرد. در سپتامبر همان سال هم سومین آهنگ خود با نام زیاد بخواهید را منتشر ساخت.

همه ی این آهنگ ها از اولین آلبوم او به نام فیلکر هستند.

مدتی شایعاتی درباره ی رابطه نایل با سلنا گومز و دمی لواتر به گوش می رسید اما آن ها اعلام کردند که فقط دوستان صمیمی هستند. در حال حاضر گفته می شود که نایل به بازیگر جوان هالیوود هیلی استاینفلد دوست شده است.

به ورزش های فوتبال، گلف و راگبی علاقه ی زیادی دارد.

سبز و آبی رنگ های مورد غلاقه ی نایل هستند.

مایکل بوبله خواننده ی مورد علاقه ی اوست.

رنگ طبیعی مو های او قهوه ای تیره می باشد.

نایل هوران

او به اختلال واسواس فکری-اختیاری و اضطراب مبتلا می باشد.

نایل هوران چپ دست است.

از طرفداران فیلم های ترسناک است.

نایل در خواب صحبت می کند.

لوئیس تامیلنسون دوست صمیمی او در گروه وان دایرکشن است.

ثروت او حدود 46 میلیون دلار تخمین زده می شود.

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fwww.cocamag.net%255C%252Fone-directions-niall-horan-biography%255C%252F%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب