دانلود بازی فورت نایت برای کامپیوتردانلود بازی فورت نایت برای کامپیوتر را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

دانلود بازی Fortnite v15.00 - Chapter 2 Season 5 برای کامپیوتر

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

برای دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری بازی Fortnite لطفا اینجا را کلیک کنید

———————–

1) فیلترشکن خود را وصل کنید. چرا که ایران تحریم است. آخرین نسخه Epic Installer را از اینجا دانلود و نصب کنید. پس از اجرا، اجازه دهید تا به صورت کامل آپدیت شود.

2) از طریق این لینک برای خود اکانتی بسازید.

3) نرم افزار Epic Games Launcher را اجرا نمایید. با اکانتی که در گام دوم ساخته اید، لاگین کنید.

4) در محیط نرم افزار، از تب بالا، بازی Fortnite را انتخاب کنید. اقدام به دانلود و نصب بازی نمایید. به محض اینکه دانلود شروع شد (حدود 1 الی 2مگابایت)، آن را متوقف کنید (علامت ضربدر در لانچر را بزنید). نرم افزار را باز نگه دارید، نیازی به بستن نیست! نیاز به پاک کردن هیچ فولدری نیست!

5) دیتای دانلودشده از دانلودها را اکسترکت نمایید. پوشه ای با نام Fortnite به شما داده می شود. این پوشه را به آدرسی که برای نصب بازی انتخاب کرده اید منتقل کنید. آدرس دیفالت برای نصب بازی، به صورت ذیل می باشد:

C: / Program Files / Epic Games

دقت کنید که باید پوشه ی Fortnite را منتقل کنید. نه دیتای درون آن را. اگر اشتباه انجام دهید، دیتای شما شناسایی نخواهد شد.

6) در محیط نرم افزار بر روی گزینه ی Install مجدد کلیک کنید تا فایل های شما شناسایی شوند. پس از اتمام شناسایی، اگر آپدیت جدیدی منتشر شده باشد، ابتدا دریافت خواهد شد.

7) پس از اتمام و تایید دیتای شما، گزینه ی Launch نمایان می شود.

منبع مطلب : www.downloadha.com

مدیر محترم سایت www.downloadha.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود بازی فورتنایت Fortnite v15 Chapter 2 Season 5

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

1Remind

سریال آقا زاده

منبع مطلب : download.ir

مدیر محترم سایت download.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود بازی فورتنایت Fortnite v15.00 - 3 December 2020 برای کامپیوتر

دانلود بازی فورتنایت Fortnite v15.00 - 3 December 2020 برای کامپیوتر

دانلود بازی فورتنایت Fortnite v15.00 - 3 December 2020 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتر Fortnite یک بازی آنلاین و رایگان Open World است که توسط کمپانی Epic Games ساخته شده است. این بازی در تاریخ 25 ژوئیه 2017 برای پلتفرم های ویندوز ، MacOS، PlayStation 4 ، Xbox One منتشر شد و نسخه موبایل آن نیز به تازگی منتشر شده است. فورتنایت در زمین عصر معاصر قرار دارد و اتفاق می افتد ، جایی که ظهور ناگهانی طوفان جهانی موجب ناپدید شدن 98 درصد جمعیت جهان می شود و موجودات زامبی مانند به بقیه حمله می کنند.

بازی Fortnite الگو برداری بسیاری از بازی هایی چون  Minecraft و Left 4 Dead دارد و به همانند آنها می توانید خانه سازی و گروهی بازی کنید  و مانند Left 4 Dead چهار بازیکن در ماموریت های مختلف همکاری می کنند.

نقشه های به طور تصادفی برای جمع آوری منابع، ساختن برج های اطراف اهداف دفاعی که برای کمک به مبارزه با طوفان و حفاظت از بازماندگان ساخته شده است که باید آنها را پیدا کنید . ساخت سلاح و تله برای مبارزه با امواج از این موجودات که تلاش برای از بین بردن اهداف رودر روی شان هستند بسیاری کاربردیست .

در بازی Fortnite هر نقشه 100 نفر حضور خواهند داشت که باید یکدیگر را از بین ببرند و نفر آخر که باقی بماند بازی را می برد. بطور کلی بازی فورتنایت مانند بازی های Rules of survival و PUBG سبک یکسانی دارد با این تفاوت که محیط بازی یک محیط فانتزی است و همانطور که توسط این شرکت اعلام گردیده از بازی های Minecraft و Left 4 Dead الگو برداری هایی شده است .

چرا که می توانید در طول بازی به خانه سازی بپردازید و مقابل دشمنتان دید بهتری کسب کنید و یا گروهی به مبارزه با آنها بروید . این بازی آنلاین است و طرفداران بسیاری از جمله بازیگران هالیوودی و همچنین خوانندگان مطرح جهان دارد پس آنرا هرگز از دست ندهید .

ویژگی های بازی کامپیوتر فورتنایت Fortnite :

منبع مطلب : www.p30day.com

مدیر محترم سایت www.p30day.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب