دانلود فیلم انگلیسی برای تقویت زباندانلود فیلم انگلیسی برای تقویت زبان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

۱۳ تا از بهترین فیلم های تاریخ برای تقویت زبان انگلیسی (مبتدی-متوسط)

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

یادگیری زبان انگلیسی از طریق سرگرمی و با کمک فیلم و سریال بسیار راحت تر می باشد. اما اینکه کدام فیلم ها یا سریال ها برای یادگیری بهتر هستند تفاوت زیادی ایجاد می کند. در این مطلب به کمک معتبرترین وب سایت های آموزش زبان و کمک گرفتن از نظرات کاربران مختلف در فضای جهانی وب، حدود ۲۰ فیلم و سریال عالی جهت یادگیری یا تقویت زبان انگلیسی برای سطح مقدماتی تا متوسط به شما پیشنهاد می کنیم.

نکته مهم: دقت کنید که اگر می خواهید زبان انگلیسی را برای صحبت و مکالمه های پرکاربرد یاد بگیرید، بسیاری از فیلم های جدید به کار شما نخواهند آمد، زیرا پر از اصطلاحات غیرکاربردی و نامرسوم هستند. در فیلم ها و سریال های قدیمی تر اما، اکثر مکالمات نه تنها به زبان انگلیسی رایج بلکه بسیار ساده و قابل فهم تر می باشند، در عین اینکه به دلیل سرعت پایین تر اتفاقاتی که در فیلم ها می افتد یادگیری آنها راحت تر است.

نکات مهم قبل از یادگیری با کمک فیلم:

در واقع باید گفت سطح این فیلم ها را متناسب با سطح شما انتخاب کرده ام و  با دیدن آن ها اذیت نمی شوید و حتما تا آخر فیلم را تماشا خواهید کرد. با دیدن این فیلم ها علاوه بر این که تعداد زیادی واژه و اصطلاح یاد می گیرید، با نکات ریز اخلاقی و فرهنگی کشورهای انگلیسی زبان آشنا می شوید. بهتر است بگویم اگر می خواهید مهارت شنیداری خود را تقویت کنیدو به نوعی خودتان را به انگلیسی ها متصل کنید بهترین راه این است که به تماشای فیلم های انگلیسی بنشینید.

اگر هیچ کدام از موارد بالا را هم انجام ندهید اشکالی ندارد چون این فیلم ها بصورت ناخودآگاه مطالب مهمی را به شما آموزش می دهند؛ اما رعایت موارد بالا میزان یادگیری تان را افزایش می دهند.

۱- فیلم The King’s Speech

این فیلم قطعا در رده اول لیست قرار می گیرد. علت این است که در این فیلم جذاب، دیالوگ ها بصورت بریده و غیرپیوسته ادا می شوند و تاکید بسیاری بر انتقال مناسب تلفظ شده است. فیلم پیرامون اتفاقات و مشکلاتی است که برای پادشاه جورج ششم اتفاق می افتد و فیلم نامه فوق العاده قوی دارد. برای یادگیری زبان انگلیسی، چه فیلمی از این بهتر که یک نفر در حال یادگیری زبان انگلیسی می باشد؟ (داستان فیلم هم همین است). این فیلم در imdbامتیاز عالی ۸ را کسب کرده است.

لینک دانلود با زیرنویس

۲- فیلم پارک ژوراسیک

این فیلم که در دهه ۹۰ ساخته شده و در زمان خود جزو بهترین فیلم های سینمایی محسوب می شده است کمک زیادی به شما در زمینه یادگیری لغات و عبارات علمی می کند، عباراتی که کاربرد فراوانی در تمامی آزمون های زبان انگلیسی دارند، ضمن این که بسیار سرگرم کننده است.

لینک دانلود با زیرنویس

۳- فیلم هری پاتر

همه ما این فیلم تخیلی  را می شناسیم. این فیلم برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی عالی است، چرا؟ چون با تم کودکان ساخته شده و به گونه ای تلفظ ها و لغات ادا می شوند که یک کودک ۸-۱۲ ساله متوجه آنها بشود. هری پاتر سری های مختلفی دارد و حتما پیشنهاد می کنیم که قسمت های مختلف آن را به روش گفته شده در بالا تماشا کنید.

لینک دانلود همه قسمت ها با زیرنویس

۴- فیلم The Hunger Games

یک فیلم ۲۰۱۲ عالی که نقش اول آن جنیفر لاورنس می باشد و تلفظ بسیار روان و واضح آمریکایی دارد. ژانر فیلم از نوع اکشن و عاشقانه است و در جریان یک داستان پرتنش، عبارات زیادی از زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت.

لینک دانلود پارت ۱

لینک دانلود پارت ۲

۵- فیلم The Queen

این فیلم ۲۰۰۵ یک تم پادشاهانه دارد و شما را با لهجه بریتیش آشنا می کند. موضوع کلی فیلم، واکنش خانواده ی پادشاهی انگلستان به مرگ پرنسس دیانا میباشد. عبارات این فیلم بسیار رسمی و کاربردی می باشند و با لهجه کامل ادا می شوند.

لینک دانلود با زیرنویس

۶- فیلم هابیت

هابیت که همان بخش دوم از سری ارباب حلقه هاست، نسبت به بخش اول The lord of rings از عبارات به روزی استفاده می کند که چون کاملا قابل فهم و شمرده ادا می شوند، همراه با داستان تخیلی و جذاب فیلم، در ذهن شما میخکوب خواهند شد!

لینک دانلود پارت ۱

لینک دانلود پارت ۲

لینک دانلود پارت ۳

۷- فیلم دزدان دریای کارائیب

این فیلم که در سه قسمت مختلف ارائه شده است نه تنها بسیار سرگرم کننده بلکه با یک لهجه بریتیش ولی شمرده، عباراتی روزمره را استفاده می کند که شما قطعا در مکالمات روزمره زبان انگلیسی به آنها نیاز پیدا خواهید کرد.

لینک دانلود با زیرنویس

۸- فیلم The imitation game

این فیلم که توسط بهترین بازیگران معروفی مثل Benedict Cumberbatch, Keira Knightley, Matthew Goode بازیگری می شود، جریان نابغه ای ست که در جریان جنگ جهانی، بدنبال یافتن رمز کدگذاری آلمانی ها در یک محیط آکادمیک و با دوستانی وفادار است. بازیگر نقش اول در این فیلم دارای لکنت زبان است بهمین خاطر در میان عبارات و مکالمات، وقفه هایی وجود دارد که شما کاملا مکالمات و عبارات کاربردی آن را متوجه خواهید شد.

لینک دانلود با زیرنویس

۹- فیلم Aliens invasion

این فیلم محصول سال ۲۰۱۷ یک فیلم تخیلی-اکشن است که در آن دوران آخر الزمان تداعی می شود. تم فیلم بسیار آرام ولی پرهیجان دنبال می شود، مکالمات آن بدلیل تمرکز بالا در ارائه، باعث ماندگاری کامل در ذهن شما می شوند. حتما این فیلم را تماشا کنید.

لینک دانلود با زیرنویس

۱۰- فیلم The Hateful Eight

فیلم هشت نفرت انگیز، محصول سال ۲۰۱۵ از کارگردان نابغه تاریخ Quentin Tarantino می باشد. نه تنها عاشق فیلم نامه گیرای این فیلم اکشن-معمایی می شوید، که مثل همه فیلم های کوینتین تارانتینو، با محوریت مکالمات بین دونفر ارائه شده و تاثیر مستقیمی بر یادگیری شما خواهد داشت. بطور کلی فیلم های تارانتینو برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مفید هستند در حالیکه در آنها عمدتا اصطلاحات بومی های آمریکایی-انگلیسی ارائه می شود.

لینک دانلود با زیرنویس

۱۱- فیلم  Sherlock Holmes

یک فیلم معروف کاراگاهی سال ۲۰۱۱ که نه تنها جذابیت زیادی دارد، بلکه دیالوگ های شسته رفته، مرتب، کاربردی و روزمره آن، عبارات و کلمات کاربردی زیادی به شما یاد خواهند داد تا در انگلیسی از آن استفاده کنید.

لینک دانلود با زیرنویس

لینک دانلود سریال شرلوک هولمز با زیرنویس

۱۲- فیلم The Hangover Part II

این فیلم را برای کسانی پیشنهاد می کنیم که دوست دارند اصطلاحات بومی یا slang های انگلیسی بامزه یاد بگیرند. این فیلم کمدی فوق العاده زیبا که ما سری دوم آن را پیشنهاد میکنیم، با لهجه آمریکن، سرشار از عبارات بامزه زبان انگلیسی در قالب یک فیلم فوق العاده سرگرم کننده است.

لینک دانلود پارت ۱

لینک دانلود پارت ۲

لینک دانلود پارت ۳

۱۳- فیلم The Remains of the Day

این فیلم کمدی-هیجانی در سال ۱۹۹۳ ساخته شده است و نوع گرامر استفاده شده در آن بسیار ساده و قابل فهم است و از این جهت به تقویت گرامر شما در انگلیسی روزمره کمک خواهد کرد.

لینک دانلود با زیرنویس

۱۴- سایر فیلم های عالی

نکته مهم: اگر به دنبال بهترین سریال ها برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی هستید این لیست را تماشا کنید. لینک های دانلود هر یک در همان صفحه وجود دارند.

چه زمانی این مهارت را پیدا می کنید تا فیلم ها را بدون زیرنویس تماشا کنید؟

از نظر من زبان آموزی نوعی مهارت مثل شنا یا دوچرخه سواری می باشد؛ و همانطور که برای شنا کردن یا دوچرخه سواری باید تمرین های زیادی داشته باشید در زمینه زبان انگلیسی نیز باید آن قدر تلاش و پشتکار داشته باشید که بتوانید فیلم ها را بدون زیرنویس ببینید و متوجه شوید.

می توانید خودتان را امتحان کنید؛ یعنی این که زیرنویس یک صحنه را بردارید و ببینید که آیا می توانید بشنوید و معانی را درک می کنید یا نه. اگر توانستید، این روش را برای صحنه بعدی نیز تکرار کنید و اگر نتوانستید، دوباره آن را ببینید و این بار از زیرنویس انگلیسی استفاده کنید. این روش را بارها و بارها تکرار کنید. اگر می خواهید زبان انگلیسی را با کمک کارتون یاد بگیرید این انیمیشن ها برایتان مناسب هستند!

مهم تر از همه باید بدانید که هیچ کس مهارت شنیداری عالی برای زبان انگلیسی ندارد. زبان چیز عجیبی است. کسانی که در یک فیلم بازی می کنند، ممکن است همه بومی آن زبان نباشند، در نتیجه هریک لهجه و تن صدای مخصوص به خود را دارند در نتیجه شنیدن واژه ها از زبان آن ها دشوار می شود.

هرگونه سوالی در زمینه فیلم ها و سریال های آموزش زبان انگلیسی دارید، یا اگر فیلم بهتری برای یادگیری می شناسید، در بخش نظرات با ما مطرح بفرمایید.

منبع مطلب : charbzaban.com

مدیر محترم سایت charbzaban.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

معرفی فیلم برای تقویت زبان انگلیسی

معرفی فیلم برای تقویت زبان انگلیسی

اگر از تعقیب و گریز و انفجار خوشتان بیاید یا دوست داشته باشید برای یک داستان عاشقانه اشک بریزید، فیلم‌ دیدن از بهترین راه‌های فرار از دنیای واقعی است. علاوه بر آن فیلم یکی از منابع مکمل برای شیوه‌های آموزشی قدیمی زبان است. فیلم برای تقویت زبان به شما کمک می کند. فیلم از منابع ارزشمند مکالمات واقعی است. کلمات را در قالب جمله‌های کاربردی به شما می‌آموزد و با فرهنگ زبان هم آشنایتان می‌کند. ویژگی‌های دیداری فیلم یکی از راه‌های بهتر یاد گرفتن زبان هستند.

همچنین شما را با زبان بدن آشنا می‌کند. جذابیت و سرگرمی فیلم هم باعث می‌شود از آموختن لذت ببرید و به این ترتیب بدون خستگی زمان بیشتری را برای یادگیری صرف کنید. پیش از آن که به سراغ فیلم ها بروید، بهتر است بدانید که چگونه می توانید با کمک فیلم زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

در قسمت اول این مطلب، چند فیلم تقویت زبان معرفی کردیم، در این قسمت هم چند فیلم مفید برای تقویت زبان را با هم مرور می کنیم:

پیشنهاد فیلم a beautiful mind برای تقویت زبان انگلیسی 

یک فیلم مناسب برای درام دوست‌ها و از بهترین فیلم های آموزش زبان انگلیسی! پس از چهار فیلم ماجراجویانه بالاخره نوبت به یک فیلم درام آمریکایی می‌رسد. اساس فیلم زندگینامه جان نش، ریاضیدان و برنده جایزه نوبل اقتصاد است. اما همان‌گونه که سازندگان آن معترفند، نخواسته‌اند فیلم را دقیقا منطبق بر زندگی نش بسازند. عشق و ابتلا به بیماری اسکیزوفرنی دو وجه اغراق شده در فیلم هستند که بر جذابیت‌های آن افزوده‌اند. ذهن زیبا برای کسانی که به دنبال فیلم انگلیسی برای تقویت زبان هستند، بسیار مفید است.

معرفی فیلم The Imitation Game برای تقویت زبان انگلیسی

این فیلم داستان بسیار جذابی دارد و بیانگر یک سری از اتفاقات جنگ جهانی دوم است. زمانی که هیتلر در حال فتح کشورهای اروپایی است و انگلستان به شدت توسط ارتش آلمان‌ تحت فشار قرار گرفته، گروهی از نخبه‌ها و دانشمندان توسط دولت انگلستان مامور به شکستن کدهایی خاص می‌شوند. در حقیقت آن‌ها باید کدهایی را رمزگشایی کنند که آلمان‌ها از طریق آن‌ها مکالمات خود را انجام می‌دهند. اما مسئولیت آن‌ها طبق برنامه پیش نمی‌رود و دچار مشکلاتی می‌شوند تا اینکه دختر نابغه‌ای وارد پروژه می‌شود و روند پروژه را تغییر می‌دهد. The Imitation Game برنده اسکار بهترین فیلم‌نامه شده‌است. مشاهده این فیلم برای افرادی که قصد دارند با لهجه بریتیش آشنا شوند به شدت توصیه می‌شود. همین طور شخصیت اصلی این داستان در بخش‌هایی دچار لکنت زبان می‌شود، همین امر باعث شده در بعضی‌ از صحنه‌ها بین سخنانش وقفه‌هایی ایجاد شود. پس شما بهتر می‌توانید کلماتش را متوجه شوید. در کل مشاهده این فیلم برای تقویت زبان سطوح متوسط و پیشرفته بسیار مناسب است.

 پیشنهاد فیلم The Queen برای تقویت زبان انگلیسی

اگر دوست دارید با لهجه بریتیش آشنا شوید حتما این فیلم را ببیند. Queen فیلمی تاریخی است و در سال 2006 توسط استفن فریرز ساخته شد. این فیلم درباره واکنش خانواده پادشاهی انگلستان به مرگ پرنسس دیانا است. تمامی کلمات و عبارات به کار رفته در این فیلم رسمی هستند و برای تقویت زبان انگلیسی بسیار مناسب و کاربردی هستند. این فیلم جذاب را مشاهده کنید و زبان انگلیسی خود را به خوبی تقویت کنید.

 معرفی فیلم The Shawshank Redemption برای تقویت زبان انگلیسی

اگر دوست دارید یکی از پرطرفدارترین فیلم‌های سینمایی را ببینید، از آن لذت ببرید و زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کنید. حتما فیلم The Shawshank Redemption را تماشا کنید. این فیلم در بین تمام فیلم‌های دنیا در رده اول قرار گرفته است و بسیاری معتقدند دیدن این فیلم همچون نوشیدن آبی خنک است چرا که از رستگاری و شکست به یک اندازه صحبت می‌کند، به یک اندازه از امید و ناامیدی حرف می‌زند و... در حقیقت آنچه را که در زندگی روزانه جریان دارد بیان می‌کند. اغراق در کارش وجود ندارد. اصطلاحات و کلمات استفاده شده در این فیلم بسیار کاربردی هستند. این فیلم برای تقویت زبان سطوح متوسط و پیشرفته بسیار مناسب است.

 پیشنهاد فیلم Inception برای تقویت زبان انگلیسی

اگر شما نیز معتقدید با فیلم دیدن نمی‌توانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید چرا که حوصله تماشای فیلم‌ را ندارید و مشاهده فیلم‌ها برای‌تان خسته کننده هستند. ما به شما فیلم جذاب Inception را معرفی می‌کنیم و به شما قول می‌دهیم که تا انتهای آن را مشاهده خواهید کرد چراکه این فیلم به اعتقاد بسیاری از کارشناسان یکی از جذاب‌ترین فیلم‌هایی است که تا کنون ساخته شده! دیالوگ‌های این فیلم به تقویت لهجه امریکن بسیار کمک می‌کنند. این فیلم را دانلود کنید، کلمات و اصطلاحات آن را یاد بگیرید و زبان انگلیسی خود را به خوبی تقویت کنید.

معرفی فیلم Cast away برای تقویت زبان انگلیسی

Cast away فیلمی در مورد مامور پست شرکت فدکس است. این مامور چاک نولاند نام دارد. در یکی از ماموریت‌هایی که چاک با هواپیما در حال سفر است، رعد و برقی به هواپیمایش اصابت می‌کند و در اقیانوس آرام سقوط می‌کند. او خود را با یک قایق بادی به جزیره‌ای خالی از سکنه می‌رساند. این فیلم را ببینید و در ادامه داستان با چاک همراه شوید. اگر دوست دارید لهجه امریکن خود را تقویت کنید این فیلم به شما کمک زیادی خواهد کرد. علاوه بر این اصطلاحات و کلمات به کار رفته در این فیلم بسیار کاربردی هستند و به طور واضح و مشخص بیان می‌شوند. همین امر به تقویت زبان انگلیسی شما کمک زیادی خواهد کرد.

فیلم بینوایان برای تقویت زبان انگلیسی 

برای شما که زود از فیلم دیدن خسته می شوید. برای کسانی که زیاد حوصله فیلم دیدن ندارند، شاید تماشای یک درام موزیکال جذاب باشد. این فیلم براساس تئاتر موزیکالی با نام بینوایان ساخته شده‌است. تئاتر مذکور هم بر اساس رمان بینوایان ویکتور هوگو طراحی شده‌است. بینوایان در سال 2013 نامزد هشت جایزه اسکار شد. این فیلم نیز جزو فیلم‌های مفید برای آموزش لهجه بریتانیایی است. سرشار از موسیقی است و بیشتر دیالوگ‌های آن به شعر است. اشعاری که در این فیلم استفاده شده اند برای تقویت زبان انگلیسی به شما کمک می کنند. از لینک زیر می توانید این فیلم زبان اصلی را برای تقویت زبان انگلیسی خود دانلود کنید.

هوگو فیلمی برای تقویت زبان انگلیسی

این فیلم اولین تجربه فیلمسازی سه‌بعدی مارتین اسکورسیزی و به طور کلی جزو اولین فیلم‌های سه‌بعدی تاریخ سینما است و در سال 2011 اکران شده‌است. یک درام ماجراجویانه که برگرفته از رمان برایان سلزنیک است. هوگو پسر نوجوانی است که شیفته سینماست و پس از مرگ پدرش مسئول رسیدگی به ساعت یک ایستگاه قطار شده‌است. کنجکاوی‌های هوگو او را به آشنایی با کارگردان بزرگ و فراموش‌شده‌ای می‌رساند. این کارگردان ژرژ ملی‌یس است و داستانی که از او روایت می‌شود براساس زندگی واقعی‌اش است. فیلم هوگو نامزد دریافت 11 جایزه اسکار بوده‌است و 5 جایزه اسکار را دریافت کرده‌است. متن این فیلم ادبی است و برای تقویت زبان انگلیسی و یادگیری کلمات دشوار بسیار مفید است.

فیلم عطش مبارزه و تاثیر آن بر تقویت زبان انگلیسی

این فیلم در آینده ای نامعلوم رخ می دهد و داستان افرادی را روایت می کند که به دستور حکومت هر ساله باید به مبارزه با یکدیگر بپردازند. از میان این افراد تنها یک نفر زنده باقی می ماند. جایزه این فرد باقی مانده نجات سرزمینش از قطحی و گرسنگی است. در این میان رابطه عاشقانه ای میان دو نفر از مبارزان شکل می گیرد که باعث ایجاد دشواری هایی در مسیر مبارزه می شود. با کمک این فیلم می توانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و لهجه آمریکایی خود را بهبود ببخشید. 

فیلم جدایی برای تقویت زبان انگلیسی

جدایی یک فیلم کمدی عاشقانه آمریکایی است. زوجی که مشکلات زیادی با هم دارند و تصمیم می گیرند از هم جدا شوند اما به خاطر خانه با هم مصالحه می کنند. مصالحه ای که چندان هم صلح آمیز نیست. هر دو تلاش می کنند دیگری را عصبانی کنند یا حسادت او را برانگیزند. صاحب خانه تصمیم می گیرد خانه را بفروشد و دو هفته برای تخلیه خانه به آن ها فرصت می دهد. این مسئله اوضاع را دشوارتر می کند. اما آن ها برای بهبود روابطشان تلاش هایی را از سر می گیرند. موقعیت طنز این فیلم و استفاده فراوان از اصطلاحات عامیانه برای تقویت زبان انگلیسی به کمک فیلم بسیار مناسب است.

فارست گامپ فیلمی برای تقویت زبان انگلیسی

فارست گامپ بر پایه رمانی با همین نام ساخته شده است. از ابتدای فیلم مردی که روی نیمکت در انتظار اتوبوس است به روایت داستان زندگی اش برای دیگر افراد حاضر می پردازد. در این میان بخش هایی از داستان زندگی او را می بینیم و بخش هایی را هم می شنویم. این فیلم برنده 6 جایزه اسکار است و جزو پرفروش ترین و پرمخاطب ترین فیلم های تاریخ سینمای آمریکا است. فارست گامپ برای تقویت زبان انگلیسی به کمک فیلم بسیار موثر است.

در این مطلب با چند فیلم برای تقویت زبان انگلیسی آشنا شدید. اگر هنوز نمی دانید چه طور با دیدن این فیلم ها زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، آقای مترجم راهنمایی هایی در این زمینه برای شما دارد. اما همه این موارد هنگامی می توانند به کمک شما بیایند که در راه یادگیری صبور باشید، برنامه منظمی داشته باشید و به برنامه خود عمل کنید. 

اگر از فیلم دیگری برای یادگیری زبان استفاده کرده اید، در پایین همین مطلب آن را اضافه کنید. توضیحات شما می تواند به دوستانتان که این مطلب را می خوانند، کمک کند :)

بیشتر بخوانید:

منبع مطلب : www.mrmotarjem.ir

مدیر محترم سایت www.mrmotarjem.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

فیلم انگلیسی برای تقویت زبان | بزرگترین سایت دانلود منابع زبان

مجموعه How Do You Do، یکی از بهترین سریال های آموزش زبان انگلیسی می باشد که همراه با موضوعات متنوع و آموزنده برای زبان آموزان عزیز آماده شده است. اغلب بسیاری از زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز و در منزل، به دنبال مجموعه های ویدیویی و فیلم های آموزشی هستند. زبان آموزان همراه با مجموعه های ویدیویی بهتر و سریع تر می توانند مطالب را فرابگیرند. مجموعه های تصویری همانند معلم عمل می کنند، زیرا زبان آموز باید تنها به مطالب با دقت گوش دهد و نکته های مهم فیلم آموزشی را یادداشت نماید. همچنین علاوه بر همه اینها، آموزش همراه با تصویر و صدا به صورت همزمان، راحت تر صورت می گیرد و زبان آموز می تواند تمامی مطالب را به سادگی بیاموزد. این مجموعه بر روی یادگیری لغات انگلیسی تاکید بسیاری دارد. زیرا واژگان، ضرورت یادگیری هر زبانی در ابتدا می باشد که این مجموعه شما را با بسیاری از کلمات زبان انگلیسی آشنا خواهد کرد.

بعد از آموزش واژگان انگلیسی، گرامر پایه زبان انگلیسی را برای شروع یادگیری مکالمه آموزش می دهد. آموزش این مجموعه تصویری بسیار ساده و سرگرم کننده می باشد که همین سادگی و لذت بخش بودن مجموعه، بسیاری از زبان آموزان را به خود جذب کرده است. این مجموعه برای زبان آموزان مبتدی و متوسط مناسب می باشد. به ویژه برای افرادی که در سطح مبتدی هستند و تقریبا چیزی از زبان انگلیسی نمی دانند، بسیار مفید خواهد بود. مجموعه فوق دارای لهجه امریکن (American) می باشد. لهجه امریکن بسیار ساده و جذاب می باشد و زبان آموزان مبتدی به راحتی می توانند این لهجه را فرابگیرند. لهجه امریکن بسیار ساده تر از لهجه بریتیش می باشد، از این رو برای زبان آموزان ابتدایی از این لهجه استفاده می کنند. مراحل آموزشی این مجموعه به صورت داستان می باشد که زبان آموزان بتوانند بدون احساس خستگی آن را دنبال کنند. این مجموعه تنها دارای فایل های ویدیویی می باشد.

تصاویری از مجموعه:

منبع مطلب : languagedownload.ir

مدیر محترم سایت languagedownload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.
دانلود مستقیم نرم افزار دلفینبا زدن روی لینک فایل نصبی دلفین را دانلود کنید
دانلود مستقیم نرم افزار دلفینبا زدن روی لینک فایل نصبی دلفین را دانلود کنید

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب