مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزادمدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

همان طور که اشاره شد داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید مدارک و اطلاعاتی اعم از مدارک و اطلاعات فردی - شناسنامه ای ، سوابق تحصیلی و محل سکونت خود را چه برای ثبت نام ورودی مهر و چه برای ثبت نام ورودی بهمن ماه آماده نمایند . مدارک بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ به شرح زیر است :

اطلاعات فردی شامل :

1 - نام و نام خانوادگی

2 - کد ملی

3 - تلفن همراه

4 - ملیت

5 - کد رهگیری مختص اتباع غیر ایرانی

6 -عکس 3 * 4

اطلاعات شناسنامه ای شامل :

1 - شماره شناسنامه

2 -سری و سریال شناسنامه

3 - تاریخ تولد

4 - محل تولد

5 - کارت ملی

اطلاعات مربوط به محل سکونت :

1 - آدرس

2 - شماره تلفن ثابت منزل

3 - کد پستی

اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی :

1 - عنوان آخرین مدرک تحصیلی

2 - مقطع آخرین مدرک تحصیلی

3 - معدل آخرین مدرک تحصیلی

4 - تاریخ فارغ التحصیلی

5 - ریز نمرات

6 - ارائه تعهدنامه کتبی مبنی بر ادامه تحصیل در یک رشته محل

مشاوره مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

شایان ذکر است که برای تکمیل فرم ثبت نام باید هزینه ثبت نام را پرداخت نموده و در قبال پرداخت هزینه ثبت نام کارت اعتباری دریافت نمایید زیرا اطلاعات مندرج در کارت اعتباری از جمله رمز عبور و شناسه کاربری برای ورود به صفحه ثبت نام ضروری است .

همچنین توجه داشته باشید پس از تکمیل فرم ثبت نام ، کد رشته محل یا کد رشته محل های انتخابی خود را در فرم انتخاب رشته وارد نموده و در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شود سیستم به طور خودکار یک کد رهگیری در اختیارتان قرار می دهد . توصیه می شود که این کد را یادداشت نموده و تا زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 نزد خود نگه دارید .

در صورتی که ثبت نام به صورت حضوری باشد ضروری است با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 ، به محل واحد دانشگاه انتخابی خود مراجعه نمایید . در ثبت نام حضوری باید تعدادی فرم و پیوست را تکمیل نموده و تحویل مسئول ثبت نام دهید همچنین لازم است از مدارک خود یک تا چند نسخه کپی تهیه نمایید . اصل مدارک در ثبت نام حضوری جهت مطابقت با کپی مدارک مورد نیاز است و به داوطلب برگردانده می شود . توجه داشته باشید اصل مدرک کارشناسی توسط مسئولین دانشگاه در هنگام ثبت نام نهایی اخد می شود .

اگر پس از مطالعه مقاله مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

کد رهگیری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 را در آخرین مرحله ثبت نام اینترنتی دریافت خواهید کرد که نحوه دریافت آن در مقاله توضیح داده شده است .

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 شامل آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده و اطلاعات مندرج در آن است که می توانید در این مقاله از آن ها مطلع شوید .

زمان تحویل مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 هنگام ثبت نام نهایی در دانشگاه قبولی است که مدارک لازم در این مقاله عنوان شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

اطلاعات و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

با توجه به اینکه ثبت نام ورودی مهر دانشگاه آزاد معمولا بصورت اینترنتی انجام می شود داوطلبان باید برای مرحله ثبت نام اینترنتی تمامی اطلاعات خواسته شده را بصورت دقیق و مطابق مندرجات مدارک خود تکمیل کنند . مهم ترین اطلاعات مورد نیاز ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد به شرح زیر می باشد .

اطلاعات فردی و شناسنامه ای :

1 -نام و نام خانوادگی

2 - کد ملی و شماره شناسنامه

3 - سری و سریال شناسنامه

4 - تاریخ و محل تولد 

5 - ملیت

6 - دین و مذهب

7 - کد اتباع غیر ایرانی

8 - وضعیت جسمانی

9 - تلفن ثبت نام و شماره تلفن همراه

10 - آپلود  عکس 3 * 4

11- وضعیت نظام وظیفه برای داوطبان آقا

اطلاعات مدارک تحصیلی :

1 - عنوان و نوع مدرک دیپلم

2 - تاریخ دقیق فارغ التحصیلی

3 - معدل کتبی و کل دیپلم

با استناد به رویه سال گذشته و امکان حضوری بودن ثبت نام ورودی بهمن ماه ، داوطلبان باید برای ثبت نام حضوری و نهایی در دانشگاه آزاد مدارک خواسته شده را ارائه دهند . مهم ترین مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد ۹۹ به شرح زیر هستند .

1 - اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم یا دیپلم نظام جدید یا گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با امضا و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش

2 - گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام سالی واحدی / ترمی واحدی که فاقد مدرک پیش‌ دانشگاهی می‌ باشند

3 - اصل و کپی کامل شناسنامه و کارت ملی

4 - شش قطعه عکس 4×3 تهیه شده در سال جاری

5 - مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول

6 - تاییدیه تحصیلی

در این مقاله سعی کردیم تمام مدارک و اطلاعات لازم را جهت ثبت نام بدون کنکور را بیان کنیم . اگر پس از مطالعه این مقاله سوال و یا مشکلی در روند ثبت نام خود احساس کردید می توانید از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوابا مشاوران مرکزمشاوره تحصیلی هیواتماس حاصل نمایید و ابهام خود را برطرف کنید . آخرین اخبار مربوط به دانشگاه های بدون کنکور را در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهیم کرد .

سوالات متداول

خیر ، داوطلبان باید برای ثبت نام اینترنتی اطلاعات ذکر شده در این مقاله را در سایت وارد کنند .

داوطلبان باید مدارکی از جمله مدارک شناسایی ، مدارک تحصیلی و ... خود را به دانشگاه ارائه دهند که مدارک لازم در این مقاله نیز توضیح داده شده است .

بله ، همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده داوطلبان می توانند با مدرک موقت معتبر هم ثبت نام کنند .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور دانشگاه آزاد 97 - کارشناسی - کاردانی - دکترای حرفه ای

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور دانشگاه آزاد 97 - کارشناسی - کاردانی - دکترای حرفه ای

دانشگاه آزاد طی اطلاعیه ای مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ، کاردانی ، دکترای حرفه ای 97 را اعلام کرد .

پذیرفته شدگان همه رشته ها بدون توجه به زمان شروع بـه تحصیل مندرج در کارنامه اعلام نتـایج کنکور دانشگاه آزاد 97 بایـد شخصـاً در یکـی ازروزهــای دوشــنبه و ســه شــنبه 26 و 27 شــهریورماه 97 با در دست داشـتن مـدارک لازم جهـت ثبـت نـام بـه واحـد های ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتـی مرکـز سـنجش وپــذیرش دانشــگاه بــه آدرس : ir.ac.iau.sanjesh.www و همچنین سامانه دانشگاه آزاد اسـلامی بـه آ درس ir.ac.iau درج شده است مراجعه نمایند .

مدارک لازم برای ثبت نام :

1- اصل دیپلم کامل متوسـطه یـا اصـل گـواهی قبـولی پایـان تحصیلات نظام قدیم متوسطه و یا اصل گواهی اتمـام دوره پـیش
دانشگاهی نظام جدید متوسطه ، به همراه تصویر آن ها .

تذکر : چنانچه پذیرفته شده اصل مدرک تحصیلی خود را دراختیار نداشته باشد ولی تصویر آن یا گواهی معتبـر پایـان دوره راارائه کند ، باید متعهد گردد اصل مدرک را قبل از پایـان نیمسـال اول بــه دانشگاه تحویــل دهــد و تعهــد مــذکور نیــز همــراه بــا تضمین های مالی ( چک یا سفته به مبلغ ده میلیون ریال ) می باشد .

2 - اصــل شناســنامه عکــس دار و دو بــرگ تصــویر از تمــام صفحات آن ( اصل شناسنامه صرفاً برای تطبیق خواهد بود . )

3 - اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی ( اصل کارت صرفاً برای طبیق خواهد بود ) . 

4 - شــش قطعــه عکــس 4 در3 تمــام رخ کــه اخیــراً تهیــه و مشخصات پذیرفته شده در پشـت آنهـا نوشـته شـده باشـد .( بـرای مشمولین 12 قطعه ) .

5 - اصل و دو برگ تصویرمدرک مشخص کننـده وضـعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد .

6 - تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نـام ، فرم هـای مربـوط به تعهدات و سایر فرم های که از طرف واحد یا مرکز دانشگاهی در اختیار هر یک از پذیرفته شدگان متقاضی ثبت نام قرار خواهـد گرفت . 

7 - مشمولان دیپلمـه ای کـه بـا اسـتفاده از تعهـدات خـدمتی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی از خدمت دوره ضرورت معـاف می باشند و معافیت آنان پس از انجام تعهد مقرر صادر مـی گـردد باید موافقت نامه رسمی از وزارتخانه یـا سـازمان متبـوع ( چنانچـه لطمه ای به انجام تعهدات وارد نشود ) را ارائه دهند .

افـرادی کـه بـه عنـوان سـرباز معلـم مشـغول خـدمت وظیفـه عمومی هستند برای ثبت نام لازم است با مجوز وظیفه عمـومی از خدمت ترخیص گردند .

8 - شـاغلین نیروهـای نظـامی و انتظـامی جمهـوری اسـلامی ایران بایستی گواهی موافقـت و معرفـی سـازمان مربوطـه را ارائـه نمایند .

9 - پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نـام اینترنتـی شـرکت در آزمون ، خـود را مشـمول مـاده واحـده مصـوب مجلـس شـورای اســلامی موضوع اســتفاده از ســهمیه رزمنــدگان و ایثــارگران دانسته اند ، باید هنگام ثبت نام فرم مربـوط بـه تعهد نامـه اسـتفاده از سـهمیه رزمنـدگان و ایثـارگران را تکمیـل و بـه واحـد یـا مرکـز دانشگاهی ارائه دهند . دانشـگاه آزاد اسـلامی بـه منظـور حصـول اطمینان از صحت مدارک مربوط به استفاده کننـد گان از سـهمیه رزمنـدگان و ایثـارگران مراتـب را بـه طـور جمعـی از ارگانهـای ذیربط استعلام نموده و نتیجـه آن را متعاقبـاً بـه واحـد ها و مراکـز دانشگاهی ابلاغ خواهند نمود . بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبـت نـام و یـا حـین تحصـیل ، واجـد شـرایط بـودن ایـن قبیـل ز دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسـد ، دانشـگاه از ادامه تحصیل آنـان ممانعـت بـه عمـل خواهـد آورد و در ایـن صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علـت سـوء اسـتفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قـانونی آنهـا بـرای دانشـگاه محفوظ خواهد ماند .

منبع : دانشگاه آزاد

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب