نمونه تبلیغات شورای دانش آموزی مجازینمونه تبلیغات شورای دانش آموزی مجازی را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش‌آموزی در "شاد"

تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش‌آموزی در

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی رمضانی گفت: پیرو بخشنامه ۱۶ مهر ماه امسال در خصوص بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی تمام تلاش اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی، برگزاری انتخابات این دوره از طریق فضای مجازی و نرم‌افزار تولید شده در بستر شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) است.

وی ادامه داد: تا زمان بارگذاری و آماده شدن نرم افزار و دسترسی به تمام مدارس کشور تا قبل از برگزاری انتخابات، شایسته است مدیران نسبت به موارد ذیل اقدام لازم را به عمل آورند:

- تشکیل کانال اختصاصی انتخابات شورای دانش آموزی در بستر شاد و عضویت دانش آموزان در این کانال (سوم ابتدایی به بعد)

- اطلاع رسانی و دعوت از دانش آموزان در انتخابات

- ثبت نام داوطلبان عضویت توسط مدیر و بررسی و تأئید صلاحیت داوطلبان و اعلام لیست نهایی داوطلبان به دانش آموزان

- بارگذاری تبلیغات داوطلبان عضویت در شوراهای دانش آموزی به صورت فایل صوتی، عکس یا کلیپ با نظارت مدیر و با رعایت موازین و شرایط تا یک روز قبل از انتخابات در کانال مربوطه

رمضانی خاطر نشان کرد: بدیهی است تا پایان هفته فایل آموزشی و نحوه اجرایی انتخابات از طریق نرم افزار مذکور اعلام می‌شود و سپس در کانال تمام مدارس بار گذاری خواهد شد.

مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: لذا از همکاران به ویژه مدیران و مربیان و معاونان پرورشی انتظار می‌رود آمادگی و زمینه سازی این دوره از انتخابات را برای دانش آموزان فراهم کنند تا در این تجربه جدید بازهم شاهد مشارکت بیشتر دانش آموزان در این فرصت تربیتی باشیم.

منبع مطلب : www.imna.ir

مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ایده های تبلیغاتی جالب برای انتخابات شورای دانش آموزی | رایاد

ایده های تبلیغاتی جالب برای انتخابات شورای دانش آموزی | رایاد

برای انتخابات شورای دانش آموزی طرح‌ها و ایده های متفاوتی می‌توان ارائه داد. یکی از عوامل تأثیرگذار در پیروزی اعضای نامزد‌شده استفاده از ایده‌های تبلیغاتی جذاب برای انتخابات و تلاش برای جلب نظر سایر دانش‌آموزان است. در همین راستا، در این مطلب قصد داریم تا چند ایده تبلیغاتی جالب و منحصر به فرد از تبلیغات دانش آموزان در شورای دانش آموزی مدارس کشور را ارائه دهیم تا با انتخاب هر یک از آن‌ها ضمن آشنایی با روش‌های تبلیغ در مدرسه، احتمال موفقیت خودتان را در انتخاب شورا افزایش دهید.

گفتنی است که، بهتر است به این نمونه‌ها فقط به عنوان پیشنهاد اولیه نگاه شود و دانش‌آموزان پس از الهام گرفتن از این طرح‌های تبلیغاتی با کمی فکر و خلاقیت به ایده‌های بسیار جذاب‌تری دست یابند. هم‌چنین باعث خوشحالی ماست که ایده‌های جذاب خود را در قسمت نظرات با سایر کاربران رایاد به اشتراک بگذارید.

نمونه تبلیغاتی انتخابات شورای دانش آموزی

ائتلاف دانش آموزی؛ یک ایده منحصر به فرد برای برگزاری انتخابات در مدرسه

یکی از ایده‌های جالب تبلیغ در انتخابات شورای دانش آموزی که کمتر در مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از ائتلاف‌های دانش‌آموزی است. در این روش دانش آموزان از چند کلاس مختلف انتخاب شده و به ائتلاف‌های چند نفره تقسیم می‌شوند. سپس هر ائتلاف به صورت جداگانه اقدام به تبلیغ در میان دانش آموزان می‌کنند. روش کار در این ائتلاف‌ها بدین گونه است که اعضای هر ائتلاف ضمن تبلیغ روش‌ها و برنامه‌های خودشان، باید سعی کنند تا برای سایر اعضای ائتلاف نیز رأی جمع کنند. به این ترتیب، هر یک از اعضای ائتلاف تلاش می‌کنند تا برای هم‌گروهی خودشان نیز تبلیغ کنند.

با این روش بازده تبلیغات بالاتر رفته، هزینه تبلیغاتی برای هر یک از افراد کاهش می‌یابد و احتمال موفقیت اعضای کاندید در انتخابات شورای دانش آموزی نیز بالاتر می‌رود.

هم‌چنین ائتلاف‌بندی دانش‌آموزان باعث می‌شود تا بچه‌ها کارگروهی، مشورت و تعامل با هم‌دیگر را نیز تمرین کنند، برای حضور در انتخابات سطح استانی و کشوری در آینده آماده شوند و درگیری بیشتری با انتخابات پیدا کنند. لازم به ذکر است با این روش جذابیت انتخابات در مدرسه تا چندین برابر افزایش یافته و شور و هیجان زیادی در مدرسه ایجاد می‌شود.

نکات تکمیلی:

ایده‌های تبلیغاتی برای انتخابات شورای دانش‌آموزی

ایده تبلیغاتی شورای دانش آموزی دبستان

1. استفاده از مراسم صبحگاه و زنگ تفریح

مسئولین برگزاری انتخابات باید برنامه‌ریزی لازم در این خصوص را انجام دهند و به تمامی نامزدها زمان لازم برای صحبت در مورد برنامه‌های خود را بدهند. البته اگر ائتلاف بندی‌ها انجام شود، می‌توان برای هر ائتلاف زمان مشخصی در نظر گرفت.

صحبت کردن پشت میکروفون و در جمع علاوه بر اینکه می‌تواند به نامزدها کمک شایانی برای جمع آوری آرا کند، هم چنین اعتماد به نفس آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد و باعث تقویت مهارت ارتباط موثر در آن‌ها نیز می‌شود.

ذکر این نکته ضروری است که مسئولین مدرسه ( معاون پرورشی) باید قبل از مراسم به دانش‌آموزان مهارت‌های لازم برای سخنرانی را آموزش دهند تا ارائه برنامه‌ها با مشکلی مواجه نشوند، چرا که این مشکل می‌تواند تا مدت‌ها عواقب نامطلوبی به همراه داشته باشد و ترس زیادی از صحبت کردن در جمع در دل دانش‌آموز ایجاد کند.

سخنرانی شورای دانش آموزی

2. طراحی پوسترهای تبلیغاتی با محتوای جذاب

روش تبلیغاتی مرسوم دیگر استفاده از پوسترهای تبلیغاتی است که در اکثر مدارس و انتخابات‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهتر است از قبل متصدیان برگزاری انتخابات مکان هایی را برای چسباندن این پوسترها مشخص کنند تا تمام محیط مدرسه توسط نامزدها اشغال نشود.
در ادامه چند نمونه از جمله‌هایی که نامزدها در تبلیغات خود می‌توانند از آن استفاده کنند را بیان می‌کنیم:

انتخابات شورای دانش آموزی مدارس

3. استفاده از عکس نوشت های ساده و در عین حال خلاقانه

برای تبلیغات انتخابات لازم نیست همیشه به سراغ گز‌ینه‌های آماده برویم. گاهی لازم است از خلاقیت بچه‌ها استفاده کنیم و با کمترین هزینه به نتایج درخشانی برسیم.

مثلا برای اجرایی کردن این پیشنهاد کافی است کاغذها و بنرهایی که از مراسمات قبل در مدرسه مانده و دیگر قابل استفاده نیست را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهیم و سپس از آن‌ها بخواهیم با اسپری، مداد رنگی، مداد شمعی و … طرح‌های تبلیغاتی ساده و در عین‌حال خلاقانه تولید کنند.

پیشنهاد ویژه : بعد از خواندن این مطلب، حتما مقاله “ تقویم اجرایی شورای دانش آموزی ” را نیز مطالعه کنید.

منبع مطلب : rayad.org

مدیر محترم سایت rayad.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

تبلیغات جالب دانش آموزان مدارس ابتدایی برای انتخاب در شورای دانش آموزی

تبلیغات جالب دانش آموزان مدارس ابتدایی برای انتخاب در شورای دانش آموزی

شعارهای این دانش آموزان بسیار جالب است. به نمونه ای از این شعار ها توجه کنید: 

اگر می خواهید مدرسه ای نمونه داشته باشیم، به امیر آرمین محسنی رای بدهید.

خوشحالم که بهترین ها به من رای می دهند : پارسا دینی

بچه های امروز، دانشمندان فردا هستند : اسحاق رضایی

سعی و تلاش برای داشتن مدرسه ای بهتر : کیان غلامی

به من رای بدهید تا تنوع اردوها بیشتر شود : مانی بیاتی

به من رای بدهید لطفا : آریا پارسا

این بروشور های تبلیغاتی، بسیار جالب و جذاب هستند. خودتان ببینید: 

منبع مطلب : tizland.ir

مدیر محترم سایت tizland.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

بهار : سبد سبد گلابی یک کاتدید حسابی بدون وزن و قافیه رایا به من چه عالیه

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب