حقیقت انتقال مسی به الهلال چیست؟حقیقت انتقال مسی به الهلال چیست؟حقیقت انتقال مسی به الهلال چیست؟

حقیقت انتقال مسی به الهلال چیست؟ با پیوستن رونالدو به النصر، گزارش هایی مبنی بر انتقال لیونل مسی آرژانتینی به رقیبش، باشگاه الهلال، منتشر شد.

حقیقت انتقال مسی به الهلال چیست؟

روزنامه اماراتی الخلیج اشاره کرد که الهلال به مسی پیشنهاد قراردادی داده است که براساس آن او ۶۰ میلیون یورو در هر فصل دریافت می کند.مدت زمان آن قرارداد فاش نشد، اما پیشنهاد الهلال به مسی توسط بیش از یک منبع دیگر هم تایید شد.

این مطلب را از دست ندهید. پشت پرده جلوگیری از حضور رسول خادم و پرویز پرستویی در زورخانه قزوین

مدت قرارداد مسی با پاری سن ژرمن چقدر است؟

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن تا تابستان ۲۰۲۲ تمدید شده است که به این معنی است که قرارداد او در پایان فصل جاری به پایان می رسد.

باشگاه های زیادی اخیرا با مسی قرارداد بسته اند تا از این واقعیت استفاده کنند که قرارداد او با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به پایان رسیده است.

پاری سن ژرمن می خواهد به مسی یک قرارداد جدید پیشنهاد دهد تا اطمینان حاصل کند که او تا زمانی که ممکن است با این تیم ادامه می دهد و قبل از ارائه این پیشنهاد تا پایان رقابت های آرژانتین در جام جهانی منتظر ماند.

علاوه بر پاری سن ژرمن، مسی به بازگشت به بارسلونا اسپانیا نیز لینک شده است، زیرا باشگاه کاتالانی به دنبال بازنشستگی اسطوره بلوگرانا در این تیم است.

مسی همچنین به اینترمیامی در لیگ آمریکا پیوند خورده است و گزارش ها نیز از نزدیک شدن به توافق بین دو طرف خبر می دهند، اما حداقل فعلاً بعید به نظر می رسد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب