طلاق نیوشا ضیغمی بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک / خانم بازیگر در آستانه فصلی سردطلاق نیوشا ضیغمی بعد از 12 سال زندگی مشترکطلاق نیوشا ضیغمی بعد از 12 سال زندگی مشترک

طلاق نیوشا ضیغمی از همسرش آرش پولادخان بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک انجام شد و نیوشا ضیغمی با انتشار یک پست در اینستاگرام خبر طلاقش را تایید کرد و گفت زنی تنهاست در آستانه فصلی سرد!

طلاق نیوشا ضیغمی از همسرش

در چند سال اخیر او همواره با این شایعه در حال مبارزه بود تا اینکه به یکباره در چند ماه گذشته تمام عکس های مشترک خود را حذف کرد و عاقبت با انتشار یک شعر احساسی خبر جدایی و طلاق خود داد.

او در اینستاگرام با هشتگ #تنهایی نوشت:

و این منم

زنی تنها

در آستانه فصلی سرد

در ابتدای درک هستی الوده زمین

و یأس ساده و غمناک آسمان

و ناتوانی این دستهای سیمانی

این مطلب را از دست ندهید. شکایت بازیگران رومئو و ژولیت از پارامونت به دلیل سوء استفاده از آنها در این فیلم

نیوشا ضیغمی بعد از دانشگاه، در کلاس های بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد و از آنجا هنگامی که ۲۳ داشت به مسعود جعفری جوزانی (کارگردان) برای سریال «در چشم باد» معرفی شد و اولین تجربه هنری خود را کسب کرد.با فیلم «مواجهه» در سال ۱۳۸۳ به سینما راه یافت و یکسال بعد با فیلم «شوریده» به کارگردانی محمدعلی سجادی نامزد سیمرغ بلورین فجر شد.

ازدواج جنجالی نیوشا ضیغمی با یک تاجر

 نیوشا ضیغمی آبان سال ۱۳۸۹ با آرش پولادخان تاجر نقره ازدواج کرد.پولادخان برای رسیدن به نیوشا با یک برنامه از قبل طراحی شده بعنوان سرمایه گذار در فیلم «پرتقال خونی» سال ۸۹ به او نزدیک و در نهایت پیشنهاد ازدواج داد.

آنها در اواخر اردیبهشت سال ۱۳۹۷ صاحب یک فرزند دختر بنام «لنا» شدند.

کلینیک زیبایی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی  اکنون در کنار سرمایه گذاری روی نقره کلینیک های زیبایی خود را در چند شعبه در تهران افتتاح کرده است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب