دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401دانلود سوالات و کلید پاسخ کنکور سراسری زبان 1401دانلود سوالات و کلید پاسخ کنکور سراسری زبان 1401دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401

اکثر قریب به اتفاق داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری به محض برگزار شدن آزمون، به دنبال دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور گروه امتحانی خود هستند تا با مقایسه پاسخ های خود با پاسخنامه منتشر شده، حدود تراز و رتبه احتمالی خود را قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری حدس بزنند. داوطلبان کنکور زبان سال های آینده نیز علاقه دارند تا با دریافت دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور زبان های خارجی سال های گذشته و مطالعه و بررسی آن ها، با نحوه طراحی سوالات کنکور آشنا شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری منحصرا زبان 1401 تیرماه و دی ماه که نوبت اول کنکور 1402 می باشد، را در این مطلب قرار دهیم تا دسترسی داوطلبان به سوالات و پاسخنامه آن ها آسان گردد.

دفترچه سوالات کنکور سراسری زبان های خارجی و پاسخنامه سوالات 1401، از طریق سایت رسمی سازمان سنجش منتشر می شود.

فهرست محتوا

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 1401مزیت استفاده از نمونه سوالات کنکور زبان 1401بودجه بندی دروس تخصصی کنکور زبان 1401

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401

کنکور زبان های خارجی مانند آزمون سراسری هنر، جزو گروه های آزمایشی شناور است و هرساله داوطلبان شرکت کننده در گروه های آزمایشی اصلی می توانند در آزمون این گروه آزمایشی پرطرفدار نیز نام نویسی نمایند.

کنکور زبان تیرماه 1401

کنکور زبان های خارجی در روز شنبه 11 تیر ماه 1401 برگزار شد و دفترچه سوالات آن چند ساعت بعد از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردید و پاسخنامه آن نیز چند روز پس از آن روی سایت قرار گرفت. ما نیز تصمیم گرفتیم جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به دفترچه سوالات کنکور زبان های خارجی 1401، برای داوطلبان نظام جدید آموزشی، این دفترچه های سوالات را در ادامه مطلب قرار دهیم. دقت داشته باشید که پاسخ سوالات هنوز در سایت منتشر نشده است ولی در صورت انتشار این مقاله بروز خواهد شد.

سوالات و پاسخنامه نظام آموزشی 3-3-6 گروه آزمایشی زبان های خارجی کنکور تیرماه 1401
دانلود دفترچه سوالات نظام جدید دروس عمومی کنکور زبان 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه سوالات اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی کنکور زبان 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه سوالات اختصاصی زبان انگلیسی کنکور زبان 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه سوالات اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه کنکور زبان 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود پاسخنامه کنکور زبان انگلیسی 1401

دانلود پاسخنامه کنکور زبان آلمانی 1401

دانلود پاسخنامه کنکور زبان فرانسه 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

کنکور زبان دی ماه 1401

با توجه به اینکه کنکور 1402 در دو نوبت برگزار می گردد، کنکور دی ماه 1401 نوبت اول آن بوده که در گروه آزمایشی زبان های خارجه در بعدازظهر پنجشنبه 29 دی ماه برگزار شد و دفترچه سوالات نیز روز بعد آن، از سایت سازمان سنجش قابل دریافت بود. با حذف دروس عمومی، تنها یک دفترچه توزیع گردید که حاوی سوالات تخصصی زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، روسی و ایتالیایی بود.

سوالات و پاسخنامه گروه آزمایشی زبان های خارجی کنکور دی ماه 1401
سوالات زبان انگلیسی

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

سوالات (آلمانی ،فرانسه ،روسی،ایتالیایی)

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود پاسخنامه کنکور زبان انگلیسی 1401

دانلود پاسخنامه کنکور زبان آلمانی 1401

دانلود پاسخنامه کنکور زبان فرانسه 1401

دانلود پاسخنامه کنکور زبان روسی 1401

دانلود پاسخنامه کنکور زبان ایتالیایی 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 1401

اگر پس از برگزاری کنکور زبان متوجه شدید که یک یا چند سوال از سوالات کنکور سراسری منحصرا زبان، از منابعی خارج از کتب درسی طرح شده یا دارای اشتباه است، می توانید اعتراض و درخواست خود مبنی بر رسیدگی به این موضوع را از طریق سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت کنید. اگر پس از بررسی کارشناسان سازمان سنجش، مشخص شود که اعتراض به نتایج کنکور سراسری شما صحیح بوده است، سازمان سنجش اقدام به حذف آن سوال خواهد کرد و جواب صحیح و یا غلط تمامی داوطلبان به آن سوال بلا اثر خواهد شد.

زمان ثبت اعتراض

فرایند اعتراض به سوالات یا پاسخنامه آن ها معمولا پس از انتشار دفترچه ها آغاز می گردد و سازمان سنجش 3 روز به داوطلبان این فرصت را می دهند تا مواردی که به آن ها اعتراض دارند را ثبت نمایند. این تاریخ برای کنکور دی ماه 1401 هنوز به طور دقیق مشخص نشده است.

نحوه ثبت اعتراض

اعتراض به سوالات کنکور به صورت اینترنتی و با ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش امکان پذیر است و داوطلبان می توانند مطابق با مراحل زیر اعتراض خود را ثبت نمایند.

وارد سایت سازمان سنجش به آدرس Sanjesh.org شده و بر روی باکس “پاسخگویی و ارتباط با سازمان” در پایین صفحه کلیک نمایید.

سپس در صفحه باز شده در صورت داشتن اعتراض به سوالات، گزینه “ورود به سبستم پاسخگویی” را بفشارید

 

در صورتی که قبلا درخواستی در سیستم ثبت کرده باشید، کافیست گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید اما برای ثبت اولین درخواست باید ابتدا با انتخاب گزینه “عضویت در سایت” پرتال کاربری خود را ایجاد کنید.

مرحله دوم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402مرحله دوم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402

پس از فشردن کلید “عضویت در سایت”، فرمی برای شما به نمایش در خواهد آمد که لازم است آن را با اطلاعات شخصی خود پر، تیک مربوط به تایید اطلاعات را فعال و در نهایت دکمه “تایید” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج کنکور 1402مرحله سوم اعتراض به نتایج کنکور 1402

حال از منوی سمت راست، گزینه “درخواست جدید” را برگزینید.

مرحله چهارم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402مرحله چهارم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402

سال و آزمون مد نظر خود را از میان منوهای کشویی انتخاب کرده و سپس کلید “جستجو” را بفشارید.

مرحله پنجم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402مرحله پنجم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402

گزینه مرتبط با درخواست خود را انتخاب، با دقت و به صورت رسمی اعتراض خود را ثبت و در نهایت بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید.

مرحله ششم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402مرحله ششم ثبت اعتراض به کلید سوالات کنکور 1402

لازم به ذکر است، شکایات شما توسط کارشناسان بررسی شده و پاسخ داده می شود که می توانید جهت پیگیری آن ها پس از ورود به سیستم گزینه “درخواست ها و پاسخ ها” را انتخاب کنید.

مزیت استفاده از نمونه سوالات کنکور زبان 1401

شایان ذکر است، علاوه بر شرکت کنندگان در کنکور، سوالات و پاسخنامه آزمون سراسری برای داوطلبانی که به شرکت در کنکور سراسری 1402 تمایل دارند نیز، بسیار حائز اهمیت می باشد و مزیت های بسیاری دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

آشنایی با نوع طراحی سوالات و عدم غافلگیری در مواجهه با سوالات اصلی کنکورآشنایی با مباحث مهم و تست خیزتخمین رتبه خود با توجه به کارنامه های سال های گذشتهایجاد آمادگی هرچه بیشتر و کنترل استرس و اضطراب جلسه کنکور

بودجه بندی دروس تخصصی کنکور زبان 1401

همانطور که پیش از این بیان شد، دروس عمومی از تمام گروه های آزمایشی کنکور 1402 حذف شده و دفترچه مخصوص کنکور زبان دی ماه 1401 تنها شامل دروس اختصاصی بود. اما این سوالات تخصصی از مباخث متفاوتی طراحی می شود که آگاهی از آن ها می تواند در برنامه ریزی، زمان بندی و تعیین روش مطالعه تاثیر بسزایی داشته باشد. لذا در جدول زیر بودجه بندی سوالات کنکور دی ماه 1401 آورده شده است.

بودجه بندی کنکور زبان 1401
مبحثتعداد سوال
گرامر۱۰
واژگان۱۵
ترتیب واژه۵
درک مطلب۲۰
کاربرد زبان۱۰
کلوز تست۱۰

 

سوالات متداول

1- چگونه می توان به دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401 دسترسی پیدا کرد؟

سوال و کلید جواب کنکور سراسری هر سله توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد که در مقاله فوق نیز موجود است.

2- چگونه می توان به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401 اعتراض نمود؟

شما می توانید اعتراض و درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور به ثبت برسانید.

3- بررسی سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401 چه اهمیتی دارد؟

علاوه بر داوطلبان شرکت کننده در کنکور سال 1401 که از صحت پاسخ های خود مطلع می شوند، این سوالات باعث ایجاد آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سال های بعد و آشنایی با طراحی سوال می گردد.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "چگونه می توان به دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401 دسترسی پیدا کرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "سوال و کلید جواب کنکور سراسری هر سله توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد که در مقاله فوق نیز موجود است." } },{"@type": "Question", "name": "چگونه می توان به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401 اعتراض نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "شما می توانید اعتراض و درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور به ثبت برسانید. " } },{"@type": "Question", "name": "بررسی سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 1401 چه اهمیتی دارد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "علاوه بر داوطلبان شرکت کننده در کنکور سال 1401 که از صحت پاسخ های خود مطلع می شوند، این سوالات باعث ایجاد آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سال های بعد و آشنایی با طراحی سوال می گردد." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff;} .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important;}.sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal;}/* Colors */a.liked { color: #da1b1b;}a.liked:hover,a.liked:active,a.liked:focus { color: #666666;}a.liked span.sl-count,.sl-count { color: #fff;}/* Icon */.sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px;}.sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; }.sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px;}.sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0;}/* Count */.sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none;}/* Loader */.loader,.loader:before,.loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em;}.loader:before,.loader:after { position: absolute; top: 0; content: '';}.loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s;}.loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s;}.loader:after { left: .375em;}@-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}@keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب