در حال بررسی در قرعه کشی ایران خودرو یعنی چهدر حال بررسی در قرعه کشی ایران خودرو یعنی چه را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

قرعه کشی محصولات ایران خودرو امروز ۲۳ تیر + جزئیات

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

به گزارش شهرآرانیوز، قرعه کشی محصولات ایران خودرودر قالب طرح مشارکت در تولید ۸ محصول با حضور مسئولان نظارتی آغاز شد.

فوری: لیست اسامی برندگان قرعه کشی طرح مشارکت ایران خودرو اعلام شد

در ثبت‌نام طرح مشارکت در تولید ایران خودرو هشت محصول این شرکت از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه به فروش رسید. سود مشارکت در طرح برایمحصول جدید k۱۳۲، شش تا نه درصد و سایر محصولات شش تا شش و نیم درصد و موعد تحویل همه خودرو‌ها از ۱۲ تا ۲۴ ماه درنظر گرفته شده است که قیمت آن برمبنای قیمت مصوب روز تحویل خواهد بود.

بر اساس این گزارش افزون بر محصول جدید پروژه K۱۳۲ که به‌زودی نام آن اعلام خواهد شد، دناپلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ دستی، پژوپارس‌ال‌ایکس، دنا معمولی، رانا پلاس، سورن ای‌ال‌ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو و سمند ال‌ایکس بنزینی در سبد پیش‌فروش تیرماه ایران خودرو قرار داشت.

بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در خصوص روند قرعه کشی ثبت نامی‌های این طرح، گفت: حدود ۷۰۰ هزار نفر در این طرح مشارکتی شرکت کردند که قرار بر این است اسامی ۵۰ هزار نفر برنده در این طرح اعلام شود. این قرعه کشی همانند قرعه کشی‌های دیگر با نظارت‌های لازم صورت خواهد گرفت.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو ادامه داد: برای خودرو k ۱۳۲ حدود ۱۶ هزار ظرفیت وجود دارد که ۸۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند و همچنین برای خودرو‌های دیگر هم ۳۴ هزار ظرفیت وجود دارد.

وی در خصوص تحویل خودرو‌های معوق به مشتریان گفت: از شهریور پارسال ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو تعهد معوق داشتیم که این تعداد به ۵۰ هزار دستگاه رسیده است که این شاخص نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷۰ درصد بهبود یافته است.


رحمانی تصریح کرد: در فروش فوق‌العاده نیز تعهدات عقب‌افتاده‌ای نداریم و در آخرین فروش فوق‌العاده، توانستیم ۶۰ درصد تعهدات را تحویل دهیم و تا پایان تیر ماه هم تمام تعهدات مربوط به فروش فوق‌العاده را تحویل خواهیم داد. از کل خودرو‌های ما، تعهدات ۱۳ دستگاه به روز است و تمام تعهدات تا پایان شهریور به روز می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیشتر بخوانید:

جدیدترین اخبار کرونا را در این صفحه اینستاگرام بخوانید

قیمت نهایی خودرو k132 در زمان تحویل و بازار آزاد چقدر است؟

پیش فروش ۳ محصول جدید سایپا از امروز ۲۳ تیر + جدول

پراید بدهید تا یک هفته سوار پورشه شوید | بازار داغ کرایه خودرو‌های لوکس + عکس

منبع مطلب : shahraranews.ir

مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۹۹ + لیست و جزییات

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو شهریور ۹۹ + لیست و جزییات

به گزارشایمنا گروه صنعتی ایران‌خودرو پنج محصول پرطرفدار خود را در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه عرضه کرد، ثبت نام این محصولات از ۵ شهریور ماه آغاز شد و تا روز دهم شهریورماه ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه ۹۹ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام شد.

برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام پیش فروش ایران خودرو

طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو با موعد تحویل دی ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ از صبح روز چهارشنبه ۵ شهریور ماه آغاز و به‌صورت شبانه‌روزی تا روز ۱۰ شهریور ماه ادامه یافت.

خودروهای ارائه شده ایران خودرو

در طرح پیش فروش مشارکت در تولید شهریورماه ایران خودرو پنج محصول دنا پلاس، پژو و۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس، سمند سورن و پژو ۲۰۶ تیپ دو به فروش رسید.

مبلغ پیش‌فروش خودروهای ایران خودرو

در این طرح پیش‌فروش، دنا پلاس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۶۸۵ میلیون ریال و رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید، پژو ۲۰۷ دستی با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۶۱۵ میلیون ریال و در رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید، پژو پارس ال‌ایکس با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۰ میلیون ریال و رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید، سمند سورن با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۵۳۰ میلیون ریال و رنگ‌های مشکی - سفید و پژو ۲۰۶ تیپ دو با پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۴۵۰ میلیون ریال و در رنگ‌های خاکستری متالیک – مشکی – نقره‌ای - سفید عرضه می‌شود.

تعداد افراد متقاضی ایران خودرو

در مجموع ۳۳۲ هزار و ۰۸۹ نفر در این مرحله از قرعه کشی ثبت نام کرده‌اند که ۳۲۰ هزار و ۵۸۳ آنها واجد شرایط بوده‌اند.

تعداد محصولات ارائه شده ایران خودرو

۴۳ هزار و ۵۰۰ خودرو در غالب پنج محصول ایران خودرو در این طرح به متقاضیان ارائه شد.

تعداد برندگان ایران خودرو

۴۳ هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان برنده و ۴۳ هزار و ۵۰۰ به عنوان ذخیره این برندگان انتخاب شدند.

خودروهای پیش‌فروش شده چند متقاضی داشتند؟

تعداد خودروهای ارائه شده ایران خودرو

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

به گفته مسئولان ایران‌خودرو بازه زمانی تحویل خودروها در قالب این طرح پیش‌فروش بازه زمانی تحویل خودروها از دی ۱۴۰۰ تا شهریور ۱۴۰۱ تعیین شده است.

زمان واریز وجه خودرو

مشتریانی که نامشان در قرعه‌کشی انتخاب می‌شود از دوازدهم شهریور به‌مدت چهار روز مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه اولیه ثبت‌نام اقدام کنند. مابه‌التفاوت قیمت خودرو نیز در موعد تحویل طبق قیمت روز تحویل محاسبه خواهد شد. عدم واریز وجه به‌منزله انصراف از خرید تلقی خواهد شد و نفرات لیست ذخیره جایگزین انصرافی‌ها خواهند شد.

زمان قرعه کشی

زمان قرعه کشی محصولات ایران خودرو حداکثر سه روز کاری پس از پایان ثبت نام، اعلام شد و در ساعت ۱۴:۳۰ روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه قرعه کشی برگزار شد.

نحوه ثبت نام در طرح فروش مشارکت در تولید ایران خودرو

متقاضیان در بازه زمانی یادشده از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و ثبت نام کردند.

سود مشارکت طرح پیش فروش ایران خودرو

سود مشارکت سه محصول دنا پلاس، پژو ۲۰۷ دستی، پژو پارس ال‌ایکس ۹ الی ۱۱ درصد و سود مشارکت سمند سورن و پژو ۲۰۶ تیپ دو ۱۰ الی ۱۲ درصد اعلام شده است.

سود انصراف ایران خودرو

سود انصراف در این طرح ایران خودرو سه درصد کمتر از سود مشارکت اعلام شده است.

شرایط ثبت نام ایران خودرو

مطابق مصوبات کمیته خودروی وزارت صمت، به منظور مشارکت مشتریان واقعی در این طرح پیش فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص فقط یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن ۱۸ سال سن و ارائه گواهی‌نامه رانندگی، فاصله دست کم ۴۸ ماهه از آخرین ثبت‌نام یا تحویل خودرو از ایران‌خودرو یا سایپا، عدم امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی و انطباق شماره حساب و تلفن با نام متقاضی در نظر گرفته شده است.

انتخاب شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی، امکان شرکت در این طرح را نخواهند داشت. ابطال گارانتی خودرو، در صورت عدم مراجعه برای دریافت سرویس اولیه پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو نیز شرط دیگر مشارکت در این طرح است.

علاوه بر این‌که افراد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو امکان ثبت نام نخواهند داشت، سند فروش خودرو نیز پش از تحویل، به مدت یک سال در رهن ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب و فک رهن، تحویل مشتریان خواهد شد.

این بخشنامه فروش یادآور شده در صورتی‌که افراد فاقد گواهی‌نامه و یا دارای پلاک فعال در طرح ثبت نام کنند، علاوه بر بی اثر شدن این ثبت‌نام، از مشارکت در فروش محصولات ایران‌خودرو به مدت سه سال محروم خواهند شد.

منبع مطلب : www.imna.ir

مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

فریبا : من برا خالمو دیدم‌زده بود درحال بررسی گفتم ممکنه اگه رزرویا هم پول نریزن اون درحال بررسیا جایگزین رزرویا میشن که همینطورم شد حدود سه چهارهفته بعدش بود فک کنم پیام اومد که برنده شده

میرزائی : یعنی یک نفر از مسئولین ایران خودروو پیدا نشده این وضعیت “ در حال بررسی “ را تشریح کنه ؟!!! کسی پاسخگوی این همه سئوال و ابهاماتی که ایجاد شده نیست ؟؟؟؟!!! ) :

حمید : درحال بررسی یعنی چی امیدی هست یا ن

محسن : سلام در حال بررسی فک کنم اگه مال مادران فرزند دومه دارن استعلام از ثبت احوال میگیرن که شخص شامل سهمیه س یا ن

ناشناس : در حال برسی زده یعنی چی

امنه : برا من هنوز زده در حال برسی

زهرا : دل تو دلم نیست این در حال بررسی یعنی چی من حمایتی هم نیست گوشت تنم آب شد????

Kamran : سگ صفت تر از این شرکتا نداریم خوب میدونن چکار کنن کارشونو بلدن دزدای کثیف خب یا بگو برنده ای یا نه این درحال بررسی یعنی چه واقعا که دزدید متاسفم

سوگند : برا منم دوباره ثبت نام میخام بکنم قبلی رو هنوز زده در حال بررسی

محمد : ظاهرا بصورت رزرو هستیم.شاید کسی انصراف بزنه و یا نتونه تکمیل وجه کنه

ولی : خدا کریمه ببینیم چی میشه ؟؟

عاطفه : سلام برا منم زده در حال بررسی یعنی چی ؟؟؟ کسی نفهمید چیه؟!!!!!

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

ناشناس : میدونی چجوره در حال بررسی فک کنم اینجور چیزی شنیدم میگن برنده طرف شده بعد اینم بررسی مونده ک طرف پول واریز نکرد شما بجاش میاید در حال بررسی یعنی نوبت.موندی

امین : منم همین مشکل و دارم فهمیدی ب منم بگو

عسگر : ایچیوه سیچیم ایران خودرو.مردم رو زا به راه کردی

رامین : در حال بررسی زده برا مادران فرزند دوم یعنی چ

ناشناس : برای من زده در حال بررسی بعد اینکه فرزند دومم تو راهه تیر دنیا میاد شامل میشه ؟

علی ولیلو : برنده نشدی

مهدی : شماهم طرح حمایتی هستین؟

کیوان : سلام برای منم زده در حال بررسی؟ شما برنده شدین؟

فاطمه : ببخشید در حال امکان برسی یعنی چی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب