عکسهای مهدی پاکدل و همسر جدیدشعکسهای مهدی پاکدل و همسر جدیدش را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اولین عکس دونفره مهدی پاکدل و همسر جدیدش + عکس

اولین عکس دونفره مهدی پاکدل و همسر جدیدش + عکس

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور علنی بالاخره علنی شد.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور به تازگی زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و این خبر را عاطفه رضوی همسر حسین پاکدل به صورت رسمی اعلام کرد.

عاطفه رضوی با انتشار این عکس دو نفره مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور نوشت: 

دوستتان دارم خصوصا کنار هم

مبارکمان باشد

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

منبع مطلب : www.khodrotak.com

مدیر محترم سایت www.khodrotak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مهدی پاکدل ازدواج کرد + عکس همسر دومش

مهدی پاکدل ازدواج کرد + عکس همسر دومش

مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور ازدواج کرد. عاطفه رضوی همسر برادر مهدی پاکدل با انتشار این عکش نوشت: دوستتان دارم خصوصا” کنار هم، مبارکمان باشد. 

hashiyeh_126021616_431469951181137_7426541028539541740_n

ازدواج مجدد مهدی پاکدل و همسر جدیدش

جنجال ازدواج مجدد مهدی پاکدل و همسر جدیدش رعنا آزادی ور که هنوز هیچ چیزی از صحت این خبر بیان نشده است از روز گذشته در فضای مجازی به راه افتاده است. رعنا آزادی ور بازیگر زن 36 ساله سینما و تلویزیون است که اولین بار با بازی در فیلم سینمایی مارمولک رشما وارد دنیای سینما شد و همچنین فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی آخرین تجربه بازیگری وی در سینما است. عکس های ازدواج مهدی پاکدل و همسر جدیدش رعنا آزادی ور هنوز منتشر نشده است و سایت سماتک تا این لحظه این خبر را تکذیب می کند و برای تایید خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور باید در پیج اینستاگرام یکی از این دو هنرمند، اطلاعاتی منتشر شود تا ما نیز بتوانیم صحت خبر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور را تایید کنیم.

9z3WdWBWGvlp

اخبار داغ : خوشگذرانی لاکچری شاهرخ استخری و همسرش جنجالی شد + تصاویر

عکسهای ازدواج مجدد مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

عکسهای ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در هیچ کدام از سایت های رسمی و خبرگذاری ها منتشر نشده است و در صورتی که عکسهای ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور را در فضای مجازی دیدید باید به اصل بودن تصاویر شک کنید زیرا هنوز صحت و سقم خبر ازدواج دوم مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور تایید نشده است و تصاویری که در ادامه آمده است فقط کنار هم نشستن این دو هنرمند را نشان می دهد و این عکسها به معنی ازدواج آنها نمی باشد.

ازدواج مجدد مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور + عکسها

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر محبوب کشورمان جنجال جدیدی به پا کرده است و خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل را در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به راه انداخته است. همانطور که اطلاع مهدی پاکدل یکی از بازیگران بی حاشیه و مظلوم در عرصه بازیگری است که با بازی در سریال ستایش توانست به اوج شهرت برسد.

download

اخبار مهم : بازنشستگان بخوانند / خبر مهم درباره افزایش حقوق بازنشستگان

ازدواج مجدد مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور بازیگر مطرح و محبوب سینما و تلویزیون یکی از تازه ترین اخبار بازیگران در اینستاگرام بوده است و همانطور که می دانید مهدی پاکدل مدتی است از بهنوش طباطبایی طلاق گرفته است ولی در صفحه اینستاگرام این بازیگر مرد ایرانی تاکنون خبری از ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور درج نشده است.

مهدی پاکدل بازیگر خوب سینما و تلویزیون در دهمین روز از تیرماه 1359 در شهر اصفهان متولد شد، او دو برادر به نام های حسین و مسعود دارد که هر دو در عرصه هنر مشغول فعالیت هستند. مهدی پاکدل علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و آلبومی به نام در انعکاس کوچه های خیس را منتشر کرده است.

[[[[[[[[[[[[[[[[[[+(1)

جالب است بدانید که مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در سال 1396 و برای نخستین بار در یک نمایش تئاتر با یکدیگر همبازی شدند و نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد که سال 96 روی صحنه رفت اولین تجربه تئاتری رعنا آزادی ور بود که در کنار مهدی پاکدل ایفای نقش کرد. به تازگی عکس مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور که در پشت صحنه یک تئاتر است منتشر شده است و باعث برخی گمانه زنی ها و اخبار در فضای مجازی مبنی بر ازدواج مجدد مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور شده است و تاکنون هیچ یک از این هنرمندان واکنشی نشان نداده اند.

منبع مطلب : www.mostaghelonline.com

مدیر محترم سایت www.mostaghelonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

عشق و عاشقی مهدی پاکدل و همسر جدیدش+ عکس18+

عشق و عاشقی مهدی پاکدل و همسر جدیدش+ عکس18+

مهدی پاکدل بازیگر مشهور تلویزیون و سینما و تئاتر این روزها خبر ساز شده است .خبر ها حاکی از آنست که مهدی پاکدل که در ازدواج قبلی خود همسر بهنوش طباطبایی بود اکنون با یک بازیگر زن دیگر ازدواج کرده است .انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان موج جدیدی از خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت.

مهدی پاکدل یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه دنیای هنر است که اولین بار با فیلم آبی حمید لبخنده در سال 79 به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد.

اگرچه مهدی پاکدل همواره سعی میکند که از حواشی به دور باشد اما انتشار یک عکس در کنار خانم بازیگر و فاصله کمی که بین آنها وجود دارد حواشی را برای آقای بازیگر رقم زد.

عکسی از رعنا آزادی ور در کنار مهدی پاکدل و سحر دولتشاهی

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.

رعایت نشدن فاصله بین آقا و خانم بازیگر در این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شد اما این موضوع تا به این لحظه

مهدی پاکدل بازیگری که با نقش طاهر در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید نقش های زیادی را در سینما ،تلویزیون و تئاتر بازی کرده است .

رعنا آزادی ور یکی از بازیگران سینما است که اولین بار با فیلم مارمولک در سال 82 به دنیای سینما راه یافت و سونامی به کارگردانی میلاد  صدرعاملی جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در نمایش خانه بوشاسپ درازدست نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد که سال 96 روی صحنه رفت اولین تجربه تئاتری رعنا آزادی ور بود که در این نمایش با مهدی پاکدل همبازی شد.

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی سال 89 با هم ازدواج کردند اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال 95 از هم جدا شدند.

منبع مطلب : www.pendareghtesadi.com

مدیر محترم سایت www.pendareghtesadi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب