تردد بین استان ها تا چه تاریخی ممنوع استتردد بین استان ها تا چه تاریخی ممنوع است را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

محدودیت تردد بین شهری تا کی ادامه دارد؟

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

به گزارش راهبرد معاصر؛ محدودیت تردد بین شهری تا کی ادامه دارد و چه زمانی هم وطنان می توانند بین شهرها تردد کنند؟ پاسخ ین سوال را از مسئولین پیگیر شدیم. در ادامه جزئیات محدودیت تردد بین شهری را بررسی کردیم. محدودیت های تردد بین شهرها در پی بالارفتن آمار کرونا در کشور ایجاد شد و جریمه های سنگین برای عدم رعایت محدودیت های تردد در کشور در نظر گرفته شد.

در این میان کسانی که مجبور به تردد در شهرهای نارنجی و قرمز باشند و پلاک خودرویشان با شهر مورد نظر متفاوت باشد باید با مراجعه به فرمانداری ها نسبت به اخذ مجوز تردد بین استانی اقدام کنند.

هنوز زمانی برای پایان طرح ممنوعیت تردد بین استان ها اعلام نشده است و تمامی قوانین منع تردد در شهرهای نارنجی و قرمز با پلاک غیربومی ممنوع برقرار است. همچنین طرح منع تردد شبانه نیز تا بهتر شدن اوضاع کرونایی ادامه دارد.

 نخستین روز آذرماه، زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست رئیس جمهور کشورمان تشکیل جلسه داد، چند ساعت از شروع طرح جدید محدودیت‌های کرونایی در کشورمان می‌گذشت؛ طرحی که هدف از اجرایش، کاهش سرعت شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ در کشورمان بود که روز به روز ابعاد هولناک تری می‌یافت و رکوردشکنی می‌کرد.

بر اساس این طرح، تردد بین شهری در کل کشور ممنوع شد، شهر‌ها به سه گروه قرمز، نارنجی و زرد تقسیم شدند و بسته به این دسته بندی، تعطیلی‌هایی در دستور کار قرار گرفت و منع تردد شبانه به اجرا درآمد و بسیاری از مشاغل ملزم به تعطیلی شدند. سلسله اقداماتی که به فاصله چند روز، دستخوش تغییراتی شده و به نوعی به روز شدند و تا به امروز ادامه یافته اند.

هنوز زمان پایان اعلام طرح محدودیت های تردد بین استانی اعلام نشده است و چنانچه تردد غیر مجاز انجام شودتوسط ماموران پلیس راهور و دوربین ها کنترل و اعمال قانون می شود.

تداوم منع تردد در سطح کشور

منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

اعمال محدودیت تردد بین جاده‌ای در تمامی مراکز استان‌ها از ساعت ۱۰ صبح فردا ۲۸ آبان

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

به گزارش شهرآرانیوز، سردار حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا افزود: نکته مهم محدودیت‌هایی است که از فردا اعمال می‌شوند. از ساعت ۱۰ صبح فردا در سطح سراسر کشور محدودیت ورود و خروج به مراکز استان‌ها آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همکاران من فردا در سطح کشور مبادی ورودی و خروجی استان‌ها را کنترل می‌کنند و ورود پلاک‌های غیر بومی به هر شهر مرکز استان ممنوع است.

وی ادامه داد: همچنین خروج پلاک‌های بومی از هر شهر مرکز استان هم ممنوع است. این محدودیت‌ها تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه دارد.بحث ضمانت‌های اجرایی مانند جریمه ۵۰۰ هزار تومانی هم اعمال می‌شود؛ البته این موضوع متفاوت از طرحی است که از روز شنبه اول آذرماه اجرایی خواهد شد. طرح بعدی از شنبه اول آذرماه اجرا خواهد شد.

منبع مطلب : shahraranews.ir

مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب