بهترین بازیکن بازی تاتنهام و آنتورپبهترین بازیکن بازی تاتنهام و آنتورپ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

بیرانوند بهترین بازیکن آنتورپ بود

بیرانوند بهترین بازیکن آنتورپ بود

به گزارش "ورزش سه"، به طور مثال سوفا اسکور به علیرضا بیرانوند از 10 نمره 8.1 را داد و او را به عنوان بهترین بازیکن تمیش انتخاب کرد. این معمولا کمتر اتفاق می افتد دروازه بانی که دو گل می خورد به عنوان بهترین بازیکن تیمش معرفی شود؛ اما علیرضا با سیوهای خوبی که داشت مانع از این شد که شکست سنگین تری در پرونده تیم آنتورپ به ثبت برسد. علیرضا که پیش از این درون دروازه تیم ملی و در جام جهانی 2018 در برابر ستاره های بزرگ دنیا بازی کرده بود و پنالتی کریس رونالدو را هم سیو کرده بود در این بازی با آرامش خاطر درون دروازه ایستاد و با وجود دریافت دو گل در مجموع نمایش خوبی درون دروازه آنتورپ داشت.

مرد شماره یک تیم ملی که برای راهیابی به ترکیب ثابت تیم آنتورپ هفته های متمادی تمرین کرده بود و دوئل سخت و نفس گیری با دروازه بان فرانسوی تیمش داشت به نظر می رسد با این نمایش به مرد شماره یک آنتورپ تبدیل شده است و حالا باید یان بوته دروازه بان فرانسوی آنتورپ برای بازگشت به ترکیب ثابت این تیم تلاش کند.

از این اتفاق بدون شک اسکوچیچ – سرمربی تیم ملی هم خوشحال است به این خاطر که در ماه های آتی باید با تیم ملی برای صعود به جام جهانی 2022 تلاش کند و بازگشت علیرضا بیرانوند به شرایط بازی بهترین خبر برای او بود. به خصوص که علیرضا نشان داد با وجود اینکه هفته ها از شرایط مسابقه دور بود آمادگی لازم را حفظ کرده بود.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

بیرانوند بهترین بازیکن آنتورپ با نمره ۸.۱ - آی اسپورت

تاتنهام 2-0 رویال آنتورپ؛ یک دست صدا ندارد

تاتنهام 2-0 رویال آنتورپ؛ یک دست صدا ندارد

تاتنهام با ارائه یک نمایش مقتدرانه و عالی، رویال آنتورپ را در لندن زمین گیر کرد. آنتورپ که دیدار رفت را با پیروزی 1-0 پشت سر گذاشته بود، این بار حرف خاصی برای گفتن نداشت و اگر درخشش علیرضا بیرانوند نبود، چه بسا با نتیجه سنگین تری شکست می خورد. مورینیو در این بازی به اکثر بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود در نیمه دوم ستارگانی همچون هری کین و سون هیونگ مین را روانه زمین کرد. با این برد، روند شکست ناپذیری تاتنهام در مجموع رقابت ها به 9 بازی تمدید شد. اسپرز در بازی بعدی خود روز یکشنبه در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس باید در خانه کریستال پالاس به میدان برود. 

مشخصات بازی تاتنهام و رویال آنتورپ

ترکیب دو تیم تاتنهام و رویال آنتورپ

شرح گل های بازی تاتنهام و رویال آنتورپ

تاتنهام 1-0 رویال آنتوپ؛ وینیسیوس (57): روی ضربه آزاد بی نقص گرت بیل، بیرانوند توپ را به زیبایی و به کمک تیر دروازه برگشت داد ولی وینیسیوس در برگشت و با استفاده از غفلت مدافعان حریف، دروازه آنتورپ را گشود. 

تاتنهام 2-0 رویال آنتورپ؛ لو سلسو (71): پس از این که هری کین یک پاس در عمق برا لو سلسو ارسال کرد، این بازیکن با یک ضربه زمینی پای چپ دروازه بیرانوند را باز کرد. 

خلاصه بازی تاتنهام و رویال آنتورپ

منبع مطلب : www.tarafdari.com

مدیر محترم سایت www.tarafdari.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب