چگونه فونت واتساپ را تغییر دهیمچگونه فونت واتساپ را تغییر دهیم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

چگونه فونت را در نرم افزار WhatsApp تغییر دهیم؟

تغییر فونت پیام رسان WhatsApp یکی از مواردی است که برای کاربران این نرم افزار پیام رسان مانند اپلیکیشن های دیگر جذابیت های بسیاری دارد. در این بخش قصد داریم به مرور این موضوع بپردازیم که چگونه می توان فونت نوشتن واتس آپ را تغییر دهیم.

واتس آپ یکی از محبوب ترین نرم افزار های پیام رسان آنلاین به شمار می رود و بیشتر کاربران گوشی های هوشمند این نرم افزار را در گوشی موبایل خود دارند و از آن استفاده می کنند. بدون شک متن هایی را در این نرم افزار با حروف برجسته و فونت های مختلف دریافت کرده ایدکه توانسته نظر شما را به خود جلب کند. تغییر فونت در واتس آپ بسیار ساده است و کمتر از چند ثانیه می توانید این کار را انجام دهید.

آموزش اضافه کردن فونت های Bold و Italics در پیام رسان واتس آپ

قبل از بررسی روش هایی که می توانید فونت واتس آپ را تغییر دهید این موضوع را باید بیان کنیم که نیازی به استفاده از نرم افزار های جانبی نیست و این قابلیت روی تمام گوشی های هوشمند آیفون و اندروید وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

در گام اول باید نرم افزار واتس آپ گوشی هوشمند خود را باز کنید و وارد چت های خود با یکی از دوستانتان شوید.

حال پیامی که قصد دارید با یک فونت متفاوت را ارسال کنید بنویسید.

اگر قصد دارید مطلبی که می نویسید حالت برجسته و پررنگ باشد باید از * استفاده کنید. از این رو قبل از نوشتن متن مورد نظر خود ستاره را انتخاب کرده و بدون فاصله شروع به نوشتن مطلب مورد نیاز خود کنید و پس از اتمام آن نیز یک ستاره قرار دهید. پس از این روش شما دارای یک مطلب با فونت Bold هستید.

برای تغییر فونت مورد استفاده به italics نیز روش بسیار ساده ای وجود دارد و قبل از شروع مطلب و پس از نوشتن آن مانند مورد قبلی که مورد بررسی قرار دادیم عمل کرده و تنها به جای ستاره از _ استفاده کنید و به عنوان مثال مطلب مورد نظر خود را اینگونه _ Hello _ تایپ کنید.

در کنار موارد یاد شده قلم های monospace و Strikethrough نیز در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن ها را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید.روش کلی که برای تغییر فونت واتس آپ وجود دارد و کمتر از چند ثانیه می توانید از آن استفاده کنید. این دو قلم را در اختیار شما قرار می دهند.

ابتدا باید در صفحه چت واتس آپ خود مطلبی را نوشته و آن را انتخاب کنید. زمانی که مطلب مورد نظر خود را Select کردید گزینه هایی مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال فونت های Bold و Italics برای شما مشخص هستند و همچنین با انتخاب دکمه فلش کنار این دو فونت می توانید به دو فونت دیگر یاد شده نیز دسترسی پیدا کنید.آموزش اضافه کردن فونت های Bold و Italics در پیام رسان واتس آپ

منبع مطلب : kalasoda.com

مدیر محترم سایت kalasoda.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نوشتن متن رنگی و تغییر فونت در واتس آپ - دستانی

نوشتن متن رنگی و تغییر فونت در واتس آپ - دستانی

نوشتن متن رنگی و تغییر فونت در واتس آپ

۱. روش اول 

رنگی نوشتن در واتساپ

۲. روش دوم

WhatsBlueText یکی دیگر از برنامه‌های بسیار جذاب برای رنگی نوشتن در واتس آپ است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا با فونت‌های فانتزی و رنگ آبی بنویسید.

رنگی نوشتن در واتساپ

تغییر فرمت پیام در واتس آپ

اگرچه هیچ کدی برای رنگی نوشتن در واتس آپ وجود ندارد، اما به راحتی می‌توانید متن را پررنگ، مورب یا خط خورده کنید.

۱. پررنگ نوشتن در واتس آپ

متن را به طور معمول تایپ کنید و قبل و بعد از قسمتی از متن که می‌خواهید پرنگ شود بدون هیچ فاصله‌ای کاراکتر * را قرار دهید.

برای مثال *This is a sample bold text*را تایپ کنید و ارسال کنید. مشاهده می‌کنید که نتیجه به صورت This is a sample bold text می‌شود.

۲. مورب نویسی در واتس آپ

متن مورد نظرتان را تایپ کنید و قبل و بعد از قسمتی از متن که می‌خواهید به صورت مورب باشد کاراکتر _ را قرار دهید.

برای مثال _This is a sample italic text_ را تایپ و ارسال کنید. مشاهده می‌کنید که نتیجه به صورت This is a sample italic text می‌شود.

۳. خط زدن قسمتی از متن در واتساپ

متن پیامتان را تایپ کنید و قبل و بعد از قسمتی که می‌خواهد متن خط بخورد کاراکتر ~ را بگذارید.

برای مثال ~This is a sample strikethrough~ را تایپ و ارسال کنید. مشاهده می‌کنید که نتیجه به صورتThis is a sample strikethrough می‌شود.

۴. ترکیب مورب نویسی، پررنگ نویسی و خط زدن متن

برای اینکار قبل و بعد از قسمتی از متن پیام که می‌خواهید این تغییرات را روی آن اعمال کنید، کاراکتر‌های *_~ را وارد کنید.

برای مثال ~_*This is a sample multiformatted text*_~ را تایپ و ارسال کنید مشاهده می‌کنید که نتیجه به صورت This is a sample multi-formatted text می‌شود.

استاتوس‌های رنگی در واتس آپ

استاتوس یکی از امکانات جدید واتساپ است که با آن می‌توانید اتفاقات مهم زندگی خود را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید.

در صورتیکه می‌خواهید استاتوس را فقط با برخی از مخاطبانتان به اشتراک بگذارید به تنظیمات رفته و از قسمت تنظیمات حریم خصوصی (privacy settings) مشخص کنید چه کسانی می‌توانند وضعیت یا استاتوس شما را ببینند.

منبع مطلب : destani.ir

مدیر محترم سایت destani.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

چگونه می توان فونت پیام های واتساپ (WhatsApp) را تغییر داد

چگونه می توان فونت پیام های واتساپ (WhatsApp) را تغییر داد

بعضی اوقات می خواهید در پیام های واتساپ خود کمی فونت برخی از کلمات را تغییر کنید. اگر شما یک کاربر WhatsApp هستید ، می توانید چهار نوع تنظیم را به صورت درون خطی یا از طریق فهرست اضافه کنید.

انواع قالب بندی را شما می توانید در یک پیام واتس آپ ( WhatsApp ) اعمال کنید ، bold , italics , strikethrough و monospacing . برای استفاده به صورت دستی قالب بندی ، باید یک علامت نقطه گذاری خاص را در هر طرف کلمه (یا مجموعه ای از کلمات) قرار دهید:

تغییر فونت پیام واتس آپ (WhatsApp)

هنگامی که پیام خود را ارسال می کنید ، متن با قالب بندی انتخاب شده نمایش داده می شود.

اگر وقت ندارید زیاد در واتساپ تایپ کنید ،می توانید از منوی قالب بندی داخلی برای تغییر فونت پیام های خود در واتس آپ نیز استفاده کنید.

مرتبط: آموزش فعال کردن حالت تاریک ( Dark mode ) در واتس آپ نسخه وب

به صورت طولانی کلمه مورد نظر برای قالب بندی را فشار داده تا منو ظاهر شود. در مورد اندروید ، گزینه Bold از قبل قابل مشاهده خواهد بود. برای دسترسی به سایر گزینه های قالب بندی ، روی سه نقطه در سمت راست منو یا گزینه BIU در منوی iPhone ضربه بزنید.

این گزینه های دیگر قالب بندی را برای شما انتخاب می کند.

گزینه قالب بندی دلخواه خود را انتخاب کنید . خواهید دید که علائم مربوط به نقطه گذاری به صورت خودکار اضافه می شود.

روی دکمه ارسال که مانند فلش است ضربه بزنید و پیام شما با قالب بندی اعمال شده ارسال می شود.

علاوه بر این ، می توانید با استفاده از هر ترکیبی  چندین قالب به پیام ها اضافه کنید.

اگر سوالی در مورد واتساپ و تنظیم پیام داشتید تو نظرات بهمون بگین ????

منبع مطلب : magaletechnology.ir

مدیر محترم سایت magaletechnology.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب