نتایج بدون ازمون براساس سوابق تحصیلینتایج بدون ازمون براساس سوابق تحصیلی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

اعلام نتایج بدون کنکور سراسری

اعلام نتایج بدون کنکور سراسری

زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری مهر 99

در هر دوره از پذیرش بدون آزمون سراسری نتایج معمولا 1 هفته الی 10 روز پس از اتمام مهلت ثبت نام اعلام می شود . ثبت نام ورودی مهر دانشگاه های سراسری معمولا تا اواخر شهریور ماه انجام می شود ، بنابراین می توان گفت اسامی قبول شدگان بدون کنکور دانشگاه سراسری مهر ۹۹ دهه آخر مهر ماه اعلام خواهد شد .


**** نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد . *****

برای ورود به سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید .

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری مهر 99 :

این احتمال وجود دارد که نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اعلام شود که در این صورت لازم است داوطلبان به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود اطلاعات خواسته شده از نتایج خود جویا شوند .

1 - هر داوطلب برای مشاهده نتایج خود در گام اول باید آدرس " sanjesh.org " و یا " سنجش " را در مرورگر سیستم خود تایپ نماید و گزینه " google search " را کلیک کنید .

2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب کنید .

 3 - از قسمت منوی رنگی سمت راست بالای صفحه " سراسری " را انتخاب کنید .

4 - در صفحه باز شده گزینه " نتایج نهایی انتخاب رشته های پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال 1399 " را انتخاب کنید .

5 - حال وارد سامانه ثبت نام می شوید که در این صفحه به دو روش می توانید نتایج خود را مشاهده کنید :

روش اول : با وارد کردن مشخصات فردی خواسته شده ( نام خانوادگی و شماره شناسنامه ) قادر به مشاهده نتیجه خود می باشید .

روش دوم : در این روش با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود از جمله شماره پرونده و شماره شناسنامه از قبولی و یا عدم خود آگاه شوند .

زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن 99

با در نظر داشتن زمان ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن و با استناد به رویه سال های گذشته معمولا 7 الی 10 روز پس از اتمام زمان ثبت نام ، نتایج سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری از سوی دانشگاه ها اعلام می شود . با توجه به اینکه ثبت نام بدون آزمون سراسری ورودی بهمن 99 تا نیمه های بهمن بوده پیش بینی می شود که نتایج اواخر بهمن ماه اعلام شود .

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن 99 :

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور بهمن ۹۹ دانشگاه سراسری به صورت حضوری بوده ، احتمالا نتایج نهایی نیز از سوی دانشگاه با تماس تلفنی ، پیامک و ... اطلاع رسانی خواهد شد . البته به محض انتشار اطلاعیه ای در خصوص زمان و نحوه اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن ۹۹ این مقاله بروزرسانی و در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز آماده اند به کلیه سوالات شما درباره ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 پاسخ دهند . برای ارتباط با مشاوران می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید . برای اطلاع از آخرین اخبار بدون آزمون سراسری ۹۹ عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

سوالات متداول

با توجه به تمدید مهلت ثبت نام ، نتایج دهه اول مهر ماه اعلام می شود .

بر اساس تغییر آخرین مهلت ثبت نام ، جدول زمانبندی نیز تغییر کرده است ولی احتمالا سایر مراحل در دهه اول مهر ماه انجام می شود .

به احتمال زیاد نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

نتایج نهایی پذیرش در رشته‌های بدون کنکور امروز اعلام می‌شود

نتایج نهایی پذیرش در رشته‌های بدون کنکور امروز اعلام می‌شود

فاطمه زرین آمیزی در گفتگو باخبرنگار مهر اظهار داشت: ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) برای تمامی زیرنظام‌های آموزشی (شامل دوره‌های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزشی عالی غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی) جداگانه از انتخاب رشته کنکور صورت گرفت.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مهرماه سال ۱۳۹۹ از پنجم مردادماه آغاز شد و با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، این فرصت ساعت ۲۴ روز ۱۴ مهرماه ۹۹ به پایان رسید و بر اساس آمار نهایی ۲۵۶ هزار و ۶۷ نفر ثبت نام و انتخاب رشته کردند.

وی گفت: نتایج نهایی ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی (مهرماه ۱۳۹۹) امروز پنجشنبه ۲۴ مهر در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

منبع مطلب : www.mehrnews.com

مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب