دانلود زیر نویس سریال گیم اف ترونزدانلود زیر نویس سریال گیم اف ترونز را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

زیرنویس فارسی فصل هشت بصورت کامل افزوده شد

زیرنویس فارسی مستند The last watch اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

دانلود زیرنویس فارسی سریال بازی تاج و تخت

زیرنویس فارسی هماهنگ با نسخه : HDTV | WEB-DL | WEBRip

دانلود زیرنویس فارسی گیم اف ترونز

زیرنویس فارسی  فصل های 1، 2، 3، 4، 5، 6 و 7 قرار گرفت

زیرنویس فارسی گیم اف ثرونز

ژانر : درام | ماجرایی | هیجان انگیز | فانتزی

محصول کشور :ایالات متحده آمریکا | انگلستان

کارگردان : Alan Taylor, David Nutter, Alex Graves, Daniel Minahan, Alik Sakharov

ستارگان : Emilia Clarke , Kit Harington ,Peter Dinklage

نویسنده: George R. R. Martin

شبکه پخش کننده : HBO

نام های دیگر این سریال: GOT / نغمه های یخ و آتش

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان سریال Game of Thrones : داستان این سریال جهانی خیالی فانتزی را روایت میکند که توسط جورج مارتین نوشته شده است و به نام بازی تاج و تخت معروف است، سریال از جایی شروع میشود که رابرت بارتیون شاه اریس تارگرین یا همان شاه دیوانه را کشته است و خودش به جای او به پادشاهی رسیده است، او به این دلیل وارد جنگ شد که ولیعهد وستروس یعنی ریگار تارگرین نامزد رابرت یعنی لیانا استارک را دزدیده و به دورن برده است. رابرت قسم خورده است تا هیچ تارگرین ی را زنده نگزارد و به همین دلیل حتی به بچه ها نیز رحم نکرد اما دو تن از تارگرین ها توانستند زنده بمانند یعنی دنریس تارگرین و برادرش ویسریس تارگرین، آنها توانستند به مکانی دوز از وستروس پناه ببرند و در سر دارند تا تاج و تخت را پس بگیرند که توسط اگان تارگرین بنیان گزاری شده بود.

*** مهم ***   باکس های دانلود در پایین   *** مهم ***

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

دانلود زیرنویس فارسی گیم اف ترونز

دانلود زیرنویس فصل آخر بازی تاج و تخت

زیرنویس فارسی فصل 8 سریال Game of Thrones

با گذشت هفت فصل از این سریال محبوب، هر روز به طرفداران این ابر سریال افزوده میشود و این مورد خیلی دلیل ها میتواند داشته باشد. اگر بخواهیم به چند دلیل اشاره کنیم میتوان گفت که یک به دلیل کارگردانی مناسب، خط داستانی عالی، نویسنده مجرب، حمایت شبکه HBO و موراد دیگری که اگر بخواهیم به آنها اشاره کنیم باید یک طومار بنویسیم. در فصل اول این سریال به قوانین و شخصیت و خاندان های مهم سریال آشنا شدیم، در همان فصل اول بازی تاج تخت نشان داد که با هیچ کسی شوخی ندارد و در همان فصل اول شخصیت اول سریال کشته شد.

زیرنویس فارسی بازی تاج و تخت

در همان فصل اول بود که این سریال نشان داد که میتواند به یکی از موفق ترین سریال های جهان تبدیل شود و همانطور هم شد. حال با گذشت 8 سال از پخش اولین اپیزود این سریال در حال نزدیک شدن به پخش آخرین فصل گیم اف ترونز میشویم و هیجان ها به شدت بالارفته است، بالاخره کی در تخت آهنین مینشیند؟ آیا پادشاه شب موفق میشود ارتش متحد تارگرین ها و استارک ها را شکست دهد؟ چه بر سر سرسی لنیستر می‌آید؟ اینها سوالاتی هستند که برای یافتن جواب آن باید تا سال 2019 منتظر بمانیم. با جهان ساب همراه شوید تا به محض انتشار اولین قسمت از فصل هشتم زیرنویس آن را از سایت دریافت کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones فصل آخر

انگار قرار است فصل آخر این سریال محبوب طوفانی باشد، چرا که امیلا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین با این کلمه فصل هشتم را توصیف کرد ” بهترین فصل  “. البته نیازی به اشاره امیلا نیست چرا که همه ما میدانیم که قرار است این فصل طوفانی باشد و این را از روی این نمیگوییم که چون فصل آخر است! این را میتوان با چند دلیل اثبات کرد. اول این که بالاخره جان اسنو( که البته دیگه باید به اسم اگان تارگرین صداش بزنیم ) توانسته تمام قبلیه و لرد های شمال را با هم متحد کند.

دوم این که دنریس تارگرین از هدف خود که از اول فصل به دنبال آن بوده دست کشیده است و کمک جان آمده تا از شر وایت واکر ها خلاص شوند. سوم این که سرسی قصد دارد در غیاب دنریس سرزمین های از دست رفته را دوباره پس بگیرد. چهارم این که شاه شب( نایت کینگ ) توانسته دیوار را با خاک یکسان کند و به سوی سرزمین وسترس حرکت کند. دلیل ها قانع کننده نبود؟ اگر بود با ما همراه شوید تا به محض پخش اولین قسمت از فصل هشتم این سریال، زیرنویس فارسی آن را دانلود کرده و با یکم تخمه و یک نسکافه به تماشای این سریال جنجالی بپردازید.

دانلود زیرنویس فارسی Game of Thrones

اگر زبان انگلیسی شما در حد خوب نباشد شاید از دیالوگ هایی که میان شخصیت های این سریال رد و بدل میشود زیاد سر در نیاورید. از آن جایی هم که این سریال به علت برگرفته شدن از کتاب های جورج مارتین از پیچیدگی های بسیاری بهره مند است. بنابراین اگر حتی یک قسمت از دیالوگ ها را متوجه نشوید ممکن است کلا داستان سریال را اشتباه متوجه شوید. اگر حتی زبان انگلیسی شما قوی میباشد پیشنهاد میکنیم این سریال را با زیرنویس فارسی تماشا کنید به این دلیل که در این اثر بعضی کلمات استفاده میشود که اکنون در انگلیسی مدرن شاهد آنها نیستیم.

پس در کل ما بر این نتجیه رسیدیم که فرقی نمیکند که زبان انگلیسی شما خوب باشد یا بد بالاخره به یک زیرنویس خوب و هماهنگ نیاز پیدا خواهید  کرد، ما برای شما یک پیشنهاد داریم و آن هم این است که یکبار به تماشای یکی از قسمت های این سریال با استفاده از زیرنویس های ما بنشیند تا به سطح کیفیت تیم جهان ساب پی ببرید. زیرنویس فارسی فصول یک تا هفت قرار داده شده است و به محض پخش فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت، زیرنویس این قسمت نیز ترجمه و در سایت آپلود خواهد شد.

دانلود زیرنویس سریال Game of Thrones

بدون شک سریال گیم اف ترونز یکی از مورد انتظار ترین سریال های سال 2019 می باشد و همه ما منتظر فصل هشتم این اثر هستیم ، پس آماده باشید تا هیجان انگیز ترین فصل سریال گیم اف ترونز را با جهان ساب تجربه کنید. اتفاقات بسیار جالبی در فصل هفتم افتاد و پادشاه شب (نایت کینگ) توانست یکی از اژدها های دنریس را از پا در بیاورد و سپس پس از مرگش با استفاده از قدرت خود این اژدها را به عنوان سرباز ارتش خود به دنیا برگرداند تا بر علیه خود دنریس یعنی مادر اژدها ها استفاده کند. حال همه ما سر از پا نمیشناسیم تا تقابل اژدهایان دنریس با اژدهایی که قلبش از یخ می باشد را ببینیم.

یکی از نکات جالب فصل 7 خیانت سرسی لنستر (که چیز دیگه ای هم ازش انتظار نمیرفت lol ) به تعهد خود بود که قرار بود پا به پای جان اسنو و دنریس با ارتش مردگان بجنگد ، بود اما جیمی لنیستر که از اهمیت زیادی برای سرسی برخوردار است این عمل را به دور از شرافت دانسته و تصمیم گرفت تا به تنهایی به ارتش آنها محلق شود و از دستورات سرسی سرپیچی کند.

حال تئوری که پیش می آید این است که آیا سرسی که باور داشت جان اسنو و دنریس شانسی در مقابل ارتش مردگان ندارد ، به راحتی اجازه خواهد داد تا برادر و معشوقه خود نیز در آن جنگ تلف شود یا در لحظه آخر از روی عشق خود برای کمک خواهد شتافت  با این حال حتی با فرض اینکه همه انسان ها با هم متحد شود به نظر نمی رسد بتوان پیشبینی کرد که آنها خواهند توانست مقابل نایت کینگ و ارتشش که تا به اینجا شکست ناپذیر نشان داده ، بایستند.

برای دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones بر روی باکس دانلود زیر کلیک کنید.

منبع مطلب : jahan-sub.ir

مدیر محترم سایت jahan-sub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones - جهان زیرنویس

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones - جهان زیرنویس

نظرات حاوی الفاظ رکیک و توهین به دیگران منتشر نمیشود .

نظر شما پس از بازبینی و تایید مدیریت منتشر خواهد شد .

قبل از طرح هرگونه سوال ابتدا در سایت جستجو نمایید .

نظرات تکراری تایید نمی شوند .

منبع مطلب : worldsubtitle.info

مدیر محترم سایت worldsubtitle.info لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones فصل 8 | ایران زیرنویس

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones فصل 8

دانلود زیرنویس فارسی سریال بازی تاج و تخت فصل 8

دانلود زیرنویس فارسی سریال گیم آف ترونز فصل 8

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones فصل 8

دانلود زیرنویس فارسی سریال Got فصل 8

دانلود زیرنویس فارسی Game of Thrones هماهنگ با نسخه : BluRay | DVDRip | WEB-DL | HDTV |

Download Zirnevis Farsi Serial Game of Thrones Season 8

زیرنویس فارسی فصل 8 قسمت 6 اضافه شد

زیرنویس فارسی کامل فصل های 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7 و 8 قرار گرفت

زیرنویس فارسی قسمت های “History and Lore” اضافه شد

زیرنویس فارسی Game of Thrones Greatest Moments 2018 اضافه شد

زیرنویس فارسی Game of Thrones: The Last Watch 2019 اضافه شد

نام سریال : Game of Thrones / بازی تاج و تخت – گیم اف ترونز – GoT / گات – A Song of Ice and Fire / ترانه یخ و آتش

محصول کشور : آمریکا | انگلستان

تاریخ پخش قسمت اول فصل هشت : 14 آوریل 2019 – 25 فروردین 1398

مدت زمان هر قسمت : 57 دقیقه

ژانر : اکشن | ماجراجویی | درام | فانتزی | عاشقانه

زبان : انگلیسی

سازندگان : David BenioffD.B. Weiss

بازیگران : Emilia ClarkePeter DinklageKit Harington

خلاصه داستان فارسی سریال بازی تاج و تخت : سریال گیم آف ترونز در یک دنیای خیالی و در قاره ای از این دنیای خیالی به نام وستروس که دارای هفت اقلیم است، اتفاق می افتد. سه قرن قبل از اتفاقات سریال، تمام هفت اقلیم این قاره توسط “ایگان تارگرین اول” با هم متحد شده و خاندان تارگرین بر این قاره سلطنت می کردند. این سلطنت ادامه پیدا می کند تا زمانی که تعدادی از شورشی ها به رهبری رابرت باراثیون، آخرین پادشاه تارگرین ها یعنی شاه اریس دوم را به قتل می رسانند. به این ترتیب، رابرت باراثیون به پادشاه هفت اقلیم تبدیل می شود. داستان سریال بازی تاج و تخت 15 سال بعد از این اتفاقات و در حالی شروع می شود که از ند استارک، پادشاه اقلیم شمال، خواسته می شود تا به مشاور ارشد پادشاه (که به عنوان دست راست پادشاه هم شناخته می شود) تبدیل شود.

این در حالی است که مشاور ارشد قبلی پادشاه یعنی جان ارن به قتل رسیده است. در همین حال، ند و همسرش کاتلین نامه ای از خواهر کاتلین دریافت می کنند و با خبر می شوند که خاندان لنیستر (خانواده ای که ملکه به آن تعلق دارد) در مرگ جان ارن دست داشته اند. با این حال، ند استارک به همراه پادشاه به پایتخت سفر می کند. ند از طرفی باید مسئول مرگ جان ارن را پیدا کند و از طرف دیگر باید از خانواده خود در برابر خاندان لنیستر مراقبت کند. ند کم کم رازهای تاریک و پنهانی را از خاندان لنیستر کشف می کند و گمان می کند که جان ارن هم به خاطر افشای این رازها به قتل رسیده است.

همزمان، در آن سوی دریای باریک و در قصر اسوس، پسر متکبر و گستاخ پادشاه قبلی وستروس یعنی ویسریس تارگرین زندگی می کند. او که اکنون در تبعید به سر می برد، معتقد است پادشاه بر حق هفت اقلیم است و می خواهد از خاندان باراثیون انتقام بگیرد. در همین راستا، او خواهر کوچکترش یعنی دنریس تارگرین را در ازای دریافت یک ارتش به همسری رهبر قبیله دوتراکی (کال دروگو) در می آورد. ویسریس می خواهد که با این ارتش به وستروس (پایتخت) حمله کند و تخت پادشاهی را باز پس بگیرد…

دانلود زیرنویس فارسی مجموعه تلویزیونی Game of Thrones

کارگردانان : David Nutter, Alan Taylor, Alex Graves, Miguel Sapochnik, Mark Mylod, Jeremy Podeswa

نویسندگان : George R.R. Martin, David Benioff, D.B. Weiss, Bryan Cogman, Dave Hill

تهیه کنندگان : George R.R. Martin, Carolyn Strauss, David Benioff, Frank Doelger, D.B. Weiss, Bernadette Caulfield

کمپانی های تهیه کننده : Home Box Office / اچ بی او, Television 360, Grok! Studio, Generator Entertainment, Bighead Littlehead

شبکه پخش کننده : HBO / اچ بی او

روز بخش : یکشنبه

وضعیت پخش : بعد از 8 فصل به اتمام رسید

فرمت زیرنویس : SRT

اطلاعات بیشتر : IMDB, Wikipedia

خلاصه داستان انگلیسی سریال گیم آف ترونز :

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones با لینک مستقیم

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

دیگر زیرنویس ها : 

دانلود زیرنویس فارسی سریال Westworld

دانلود زیرنویس فارسی سریال Vikings

منبع مطلب : iranzirnevis.com

مدیر محترم سایت iranzirnevis.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب