جدیدترین نرخ سود بانکی در سال 99جدیدترین نرخ سود بانکی در سال 99 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

بیشترین سود سپرده بانک ها در سال 99 | رده Rade

بیشترین سود سپرده بانک ها در سال 99 | رده Rade

سلام واقعا تشکر میکنم از شما خوبان سایت رده

یک سوال دارم ، من سپرده یک ساله دارم در موسسه ملل با سود ۲۰٪ ایا پس از اتمام مدت قرارداد اگر به موسسه مراجعه نکنم با سود قبلی ۲۰٪ خود ب خود تمدید میشود ؟ اصولا خود ب خود تمدید میشود ؟

سوال بعدی من کد سجام دارم برای سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری موسسه ملل ایا راحت میتوان از شعبه اقدام کرد ؟ چون کارمندان شعبه اصلا میگفتن صندوق چیه !!!

سپاس از شما

م از سوسنگرد

منبع مطلب : www.rade.ir

مدیر محترم سایت www.rade.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جدیدترین نرخ سود بانکی در سال 99 | کدام بانک سود بیشتری میدهد | بیشترین سود بانکی مهر ۹۹

جدیدترین نرخ سود بانکی در سال 99 | کدام بانک سود بیشتری میدهد | بیشترین سود بانکی مهر ۹۹

احتمالا شما هم مایلید بدانید که جدیدترین نرخ سود بانکی در سال ۹۹ چند درصد است و کدام بانک سود بیشتری میدهد؟ به اطلاع میرسانیم بیشترین سود بانکی در آبان ۹۹ طبق اعلام بانک مرکزی ۱۸ درصد تعیین شده اما بانکها سودهای ۲۰ درصد هم به سپرده ها می دهند که در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.

به گزارش ممتازنیوز، دکتر معین احمدی کارآفرین و کارشناس مسائل اقتصادی در پاسخ به این سوال که آیا دادن سودهای ۲۰‌درصدی به سپرده‌گذاران از طرف بانک‌ها منطقی است یا نه؟ می‌گوید: «به طور کلی نرخ سود ۲۰‌درصد نرخ مناسبی است، با توجه به تورم بالا در سال ۹۹ پرداخت سود ۲۰‌درصد و حتی بالاتر به سپرده‌گذاران بانکی امری کاملا ضروری است تا مانع خروج نقدینگی از بانکها و التهاب بیشتر بازار ارز، سکه و طلا شود. وی در خصوص اینکه چرا بانک‌ها سودهای ۲۰‌درصد پرداخت می‌کنند، گفت: این بانک‌ها برای ادامه حیات خود ناچارند به مردم سود جذاب بدهند تا سپرده‌های بیشتری جلب کنند تا از وضع زیان‌دهی خارج شوند که کاملا هم منطقی است.»

جدیدترین نرخ سود بانکی در سال ۹۹

بانک مرکزی در اطلاعیه ای جدیدترین نرخ سود بانکی در سال ۹۹ را اعلام کرد که بر این اساس بیشترین سود بانکی برای سپرده های بلند مدت به ۱۸ درصد افزایش یافت تا مانع خروج نقدینگی از بانکها و التهاب بیشتر بازار ارز، سکه و طلا شود. در حالی که بیشترین نرخ سود سپرده کوتاه مدت در شبکه بانکی هنوز ده درصد است.

با بررسی های میدانی از شعب بانک‌ها مشاهده کردیم وقتی مردم تمایلی برای سپرده گذاری با سود ۱۵ درصد ندارد و به ویژه برای مبالغ کلان سودهای بالاتر و نرمش بانک‌ها در جذب منابع را طلب می‌کنند، بانک ها و موسسات اعتباری هم با تعیین حداقل مبلغ سپرده، نرخ سود بانکی را بعضا تا ۲۰ درصد هم در قالب طرح‌هایی که بانک در نظر گرفته بالا میبرند.

این در حالی است که بانک مرکزی اطلاعیه ای در خصوص نرخ جدید سود بانکی برای افزایش نرخ سود تا ۱۸ درصد را صادر کرده است.

به طور مثال تعدادی از از بانک های خصوصی معروف در طرح جدید خود برای سپرده های یکساله بالای ۱۰۰ میلیون تومان سود ۲۰ درصد را به عنوان بالاترین سود بانکی برای سپرده گذاران در نظر گرفته اند.

بیشترین سود بانکی روز شمار

طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی که برگرفته از تصمیم اخیر شورای پول و اعتبار است، تاکید شده که بیشترین سود بانکی روز شمار بر مبنای حداقل مبلغ مانده حساب در یک ماه حداکثر ۱۰ درصد در نظر گرفته خواهد شد.

درحال حاضرحساب آینده‌ساز بانک آینده تنها بانکی است که همچنان به‌صورت روزشمار به مشتریانش سود می‌پردازد!

اگر می‌خواهید سپرده خود را در بانکی قرار دهید که بتوانید علاوه بر برداشت‌های مکرر، بالاترین نرخ سود بانکی روز شمار را نیز دریافت کنید، حساب «سپرده کوتاه‌مدت» بهترین پیشنهاد برای شماست.

جدول زیر می‌تواند به بسیاری از سوالات شما در خصوص اینکه کدام بانکها بیشترین نرخ سود کوتاه مدت را میدهند پاسخ دهد.

بیشترین سود بانکی بلند مدت

بیشترین سود بانکی بلند مدت در سال ۹۹ می‌تواند در بین بانک‌ها متفاوت باشد، مخصوصاً اگر رقم اندوخته شما رقم قابل‌توجهی باشد.

در سپرده گذاری بلند مدت به ادعای بانک‌ها، آن‌ها با اندوخته شما سرمایه‌گذاری می‌کنند و با پرداخت سود شما را در این سرمایه‌گذاری شریک می‌کنند.

سود این سپرده‌ها از طرف بانک‌ها تضمین می‌شود لذا شما می‌توانید روی برداشت ماهانه سود اندوخته خود حساب کنید.

برخی بانکها با فرمول‌هایی به شما امکان برداشت از حساب در طول مدت سپرده‌گذاری بلند مدت را می‌دهند.

برخی از حساب‌های بلند مدت قابلیت واریز و برداشت و بستن بدون ضرر و زیان حساب بعد از یک ماه را دارند که درواقع حکم حساب کوتاه‌مدت را برای مشتری پیدا می‌کنند.

زمان بروزرسانی سود سپرده های بلند مدت طبق اعلام بانکهای عامل آبان ۹۹ می باشد.

منبع مطلب : www.momtaznews.com

مدیر محترم سایت www.momtaznews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جزئیات سود بانک‌ها در نیمه دوم سال 99

جزئیات سود بانک‌ها در نیمه دوم سال 99

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، سود سپرده‌های بانکی به دلیل شرایط رشد نقدینگی در کشور متفاوت بوده و با تصمیم بانک مرکزی اجازه افزایش نرخ سود را به بانک‌ها داده است.

همین باعث شده تا بانک‌ها نرخ سود خود را با توجه به سقف تعیین شده مشخص کنند.

جدول زیر جزئیات نرخ سود سپرده‌های بانکی را نشان می‌دهد که در شش ماهه دوم سال نیز همان مقدار سود ادامه خواهد داشت.

شش بانک یعنی ملی، سپه، مسکن، پاسارگاد، کشاورزی و شهر سپرده‌هایشان را مطابق مصوبه شورای پول و اعتبار چیده‌اند و همان نرخ سود یعنی ۱۰ درصد برای یکماهه، ۱۲ درصد برای سه‌ماهه، ۱۴ درصد برای شش ماهه، ۱۶ درصد برای یکساله و ۱۸ درصد برای دو ساله را در نظر گرفته‌اند.

بانک‌های ملت، تجارت، صادرات، رفاه، آینده، سرمایه، سینا و دی، صرفا حساب‌های کوتاه‌مدت یک ماهه با سود هشت تا ۱۰ درصد و حساب‌های بلندمدت یک ساله با سود ۱۵ تا ۱۶ درصد ارائه می‌کنند. در این بین بانک گردشگری هم حساب‌هایش را به صورت یک ماهه، سه‌ماهه، شش‌ماهه، ۹ ماهه و یک‌ساله با نرخ سود ۱۰ تا ۱۵ درصد دسته‌بندی کرده است.

انتهای پیام/4141

منبع مطلب : ana.press

مدیر محترم سایت ana.press لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب