سامانه عضویت جوانان هلال احمرسامانه عضویت جوانان هلال احمر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

در نشست معاونت دانش آموزی و با حضور معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر سمیه شیخ محمدی به عنوان سرپرست اداره جذب و سازماندهی منصوب شد.

ozviyat-ham-andishi-11

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، سعید بابایی در ابتدای جلسه با تشکر و قدردانی از زحمات کارشناسان معاونت گفت: در یک سال گذشته با تحول ساختاری، تغییرات عمده ای در معاونت دانش آموزی ایجاد شد که امروز می توانیم شاهد برخی از نتایج مثبت آن نیز باشیم.

بابایی از افتتاح ۸ هزار کانون دانش آموزی در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: باید سعی کنیم دانش آموزان با عضویت در این کانون ها با مفاهیم صلح و بشر دوستی آشنا شوند.

وی ادامه داد: در حیطه دانش آموزی هرچقدر بالاتر می رویم حساسیت کار از جنبه های مختلف بالاتر است افتتاح ۸ هزار کانون مهم است اما مهمتر از آن یک دانش آموز است که با گذراندن آموزش ها در آینده از خطرات دور می شود و در امان می ماند.

معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به طرح های انجام شده در سال گذشته گفت: در سال گذشته عمده ترین فعالیت در اداره جذب، صدور کارت های عضویت و ارسال کارت ها به استان ها بود که در جذب و سازماندهی به ثمر نشست.

سپس بابایی به سابقه فعالیت سمیه شیخ محمدی در اداره جذب و سازمان دهی اشاره کرد و گفت: خانم شیخ محمدی از نیروهای توانمند در این معاونت است که همراه کارشناسان اداره جذب زحمات زیادی در راه اندازی سامانه جامع عضویت کشیده و امیدواریم به این زحمات با قوت بیشتر ادامه دهد. باید توجه داشت هر کس می آید باید تلاش کند با تلاش و زحمت بیشتر کاری که شروع کرده بهتر پیش ببرد.

وی در پایان یادآور شد: به دنبال اجرای طرح تحول در سازمان جوانان هلال احمر، اداره جذب و سازماندهی این سازمان که پیش تر از چارت حذف شده بود، احیا شده و فعالیت های مهمی را در راستای روند عضویت، ساماندهی و خدمات رفاهی اعضا پیگیری می کند.

منبع مطلب : rcsy.ir

مدیر محترم سایت rcsy.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر

معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال­ احمر از صدور یک هزار و 500 کارت­ عضویت اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال­ احمر خبر داد و گفت: این کارت ها به استان­ ها ارسال شده است.

mr-babaee

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال­ احمر، سعید بابایی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری اداره جذب و سازماندهی، اکثر کارت­ ها صادر و در کارگاه آموزشی سامانه عضویت که در تهران برگزار شد در اختیار معاونین امور جوانان استان­ها قرار گرفت.

معاون دانش ­آموزی سازمان جوانان هلال­ احمر ضمن تأکید بر پیگیری این معاونت تا صدور تمامی کارت­ های درخواستی، عدم توجه به دستورالعمل­ ها از سوی برخی شعب را یکی از عوامل تأخیر در صدور کارت ها عنوان کرد.

وی در این خصوص یادآور شد: مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان جوانان در پایان سال گذشته، درخواست­ صدور کارت باید از طریق سامانه الکترونیکی انجام شود و ارسال دستی مدارک و فیش ­های پرداختی اعضا با توجه به امکان مفقود شدن مدارک در مراحل ­­­پستی­ موجب بروز مشکلاتی در روند صدور کارت می شود.

وی در پایان از ایجاد تغییرات اساسی در صدور کارت ها تا پایان سال جاری خبر داد.

منبع مطلب : rcsy.ir

مدیر محترم سایت rcsy.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

ایرنا

ایرنا

علی گنج‌کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، افزود: سامانه جامع عضویت در جمعیت هلال احمر در راستای سیاست‌های کلان این جمعیت برای ثبت اطلاعات اعضای داوطلب سازمان جوانان به بهره برداری رسیده است و از همه اعضای سازمان جوانان دعوت می‌شود هرچه سریع‌تر با مراجعه به سامانه جامع عضویت به آدرس members.rcs.ir اقدام به ثبت اطلاعات خود کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و ضرورت تهیه بانک اطلاعاتی جامع از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر،  با ثبت اطلاعات اعضا در این سامانه، نسبت به سازماندهی و بکارگیری مطلوب اعضا در قالب برنامه های ابلاغی گامی موثر برداشته خواهد شد.

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر توضیح داد: جوانان و دانشجویان عضو کانون‌های سراسر کشور با ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع عضویت جمعیت هلال احمر،  کارت شناسایی دریافت می کنند و از تسهیلات ویژه جهت شرکت در برنامه‌های مختلف جمعیت هلال احمر مانند شرکت در انتخابات، شرکت در برنامه‌های ابلاغی و ابتکاری استانی و کشوری، اعزام به اردوها، بیمه حوادث، استفاده از امکانات آموزشی و مهارتی رایگان و نظایر آن بهره مند می شوند و از ایده های نو در خدمت رسانی داوطلبانه استفاده خواهند کرد.

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر سازمانی داوطلب محور، اصول مدار و دارای تعامل سازنده با جهان است که با ترویج روحیه بشردوستی، ایثار، تعاون، سازگاری اجتماعی و مسئولیت پذیری میان جوانان، ظرفیت آنها را برای افزایش برخورداری انسان ها از کرامت، سلامت، محیط زیست سالم، صلح و احترام به کار می گیرد.

این سازمان، نهادی مردمی و تخصصی در امور جوانان است که با انجام مطالعات راهبردی در زمینه اصول، اهداف و ارزش های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، برای ارائه خدمات آموزشی هدایتی و تربیتی جوانان را جذب، توانمند و در قالب تیم های ورزیده، سازماندهی می کند تا بتوانند از طریق انجام فعالیت های خداپسندانه، بشردوستانه، امدادی، عام المنفعه و داوطلبانه با دیگران تعامل کرده و امور خود و جامعه را به طور موثری اداره و هدایت کنند.

منبع مطلب : www.irna.ir

مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب