کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزادکارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی 99

با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر امکان ثبت نام داوطلبان دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۹ ، دانشگاه آزاد امکان پذیرش داوطلبان ارشد بدون آزمون را برای آن دسته از متقاضیانی که نتوانسته اند در کنکور شرکت کرده و یا قبول شوند فراهم کرده است .

با توجه به اطلاعیه های دانشگاه آزاد ، پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 99 و مشخص شدن ظرفیت رشته ها ، شرایط و قوانین مربوط به پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ دانشگاه آزاد منتشر شده و داوطلبان می توانند اطلاعات خود را برای ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد که بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود ارسال نمایند .

زمان و نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی 99 از 25 لغایت 30 آذر ماه می باشد .

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد استعداد درخشان 99

یک بار در سال و معمولا برای پذیرش مهر ماه صورت می گیرد . ثبت نام این مرحله هم زمان با انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یا در فاصله کوتاهی پس از آن صورت گرفته و متقاضیان برای اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام و لیست رشته محل های ارائه شده می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را مطالعه نمایند .

سال گذشته به دلیل وقوع سیل در برخی استان های کشور ، این مرحله با تاخیر و در دهه اول مرداد ماه برگزار شد اما در خصوص زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 هنوز خبر یا اطلاعیه جدیدی منتشر شده است که بدین منظور به داوطلبان توصیه می کنیم عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد شوند .

 کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در بازه زمانی تعیین شده به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایند . داوطلبان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 مستلزم پرداخت هزینه ای معادل هزینه انتخاب رشته برای خرید کارت اعتباری ثبت نام می باشند .

این داوطلبان پس از پرداخت هزینه مذکور و دریافت کارت اعتباری می بایست فرم ثبت نام را که شامل اطلاعات فردی و اطلاعات آزمونی می باشد تکمیل نمایند . طبق روال سالیان گذشته هزینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ با تغییراتی همراه خواهد بود . پس از پرداخت این هزینه متقاضیان مجازند 100 رشته محل مورد علاقه خود را در فرم ثبت نام درج نمایند .

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد هم اکنون آغاز و تا 21 شهریور ماه ادامه دارد . 

 لینک ورود مستقیم به سامانه ثبت نام بدون آزمون ارشد

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

با توجه به این که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ ، مختص استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان برتر مقطع کارشناسی می باشد ، ضوابطی برای پذیرش این دسته از داوطلبان در نظر گرفته شده و تحت عنوان شرایط ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . در این قسمت به برخی از این شرایط می پردازیم .

داشتن حداقل معدل 16 برای فارغ التحصیلان کارشناسی رشته های غیر علوم انسانی و حداقل معدل 17 برای فارغ التحصیلان کارشناسی رشته های علوم انسانی

امتیاز ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تنها مختص فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد بوده و دانش آموختگان برتر سایر دانشگاه ها نمی توانند از مزایای آیین نامه استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استفاده نمایند . 

پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط تا 3 سال پس از فارغ التحصیلی در رشته متجانس امکان پذیر است .

ترم تابستانی و مرخصی بـدون احتسـاب سـنوات جزو نیمسال های تحصیلی محسوب نمی شوند مشروط به ایـنکه تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسـی پیوسـته 10 نیمسال و برای دوره کارشناسی ناپیوسته 6 نیمسال بیشـتر نشود .

تغییر رشته / گرایش در مقطـع کارشناسـی ارشـد ناپیوسته ممنوع می باشد .

متقاضـیان شـرکت در دوره کارشناسـی ارشـد ناپیوسته بدون آزمون آزاد بایـد رشـته ای متجانس با رشته فارغ التحصیلی دوره کارشناسی خـود را در مجموعه انتخاب نمایند .

دانش آموختگان ممتاز سایر دانشگاه ها و مؤسسـات آموزش عالی کشور در صورت دارا بودن شـرایط منـدرج در
این دفترچه امکان ثبت نام و پذیرش در این دوره را خواهند داشت .

دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند می توانند در پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان شرکت کنند . 

در قسمت فوق تنها به بخشی از مهم ترین شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 پرداختیم . از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم برای مطالعه سایر شرایط از جمله شرایط نظام وظیفه به دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ مراجعه نمایند .

نکاتی در خصوص  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 :

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد برای متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد این دانشگاه توصیه هایی را مطرح کرده که داوطلبان می بایست به این توصیه ها و نکات توجه نموده و با نهایت دقت نسبت به شرکت در این مرحله اقدام نمایند .
 

داوطلبانی که استعداد درخشان وزارت بهداشت بوده و قصد شرکت در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی را دارند می توانند با مطالعه مقاله زیر از شرایط و نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون وزارت بهداشت مطلع شده و نام نویسی نمایند .

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 99

هر چند انتظار می رود نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد هم زمان با اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یعنی اواخر شهریور ماه منتشر شود اما ممکن است به دلایل مختلف این زمان با تغییراتی همراه باید که بر این اساس به داوطلبان توصیه می کنیم پیگیر اخبار و اطلاعیه های مرتبط باشند .

با توجه به شرایط و ضوابطی که مطرح شد داوطلبانی که مقطع کارشناسی را در دانشگاه مورد علاقه خود و با معدل بالاتری نسبت به رقبا گذرانده اند می توانند نتیجه رضایت بخشی در این مرحله کسب نمایند .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در کلیه مراحل پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا راهکارهای مناسب را در اختیار شما قرار می دهند .

سوالات متداول

خیر ، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان کارشناسی این دانشگاه است که جزئیات بیشتر در این خصوص در متن مقاله ذکر شده است . 

بله ، هزینه این مرحله برابر با هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است که در متن مقاله به آن اشاره شده است . 

بله ، مدت زمان فارغ التحصیلی این داوطلبان نباید از 8 نیمسال بیش تر شود بجز موارد خاصی که در متن مقاله به آن اشاره شده است . 

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی 99

با توجه به اطلاعیه های موجود ، دفترچه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه ازاد 99 احتمالا پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۹ منتشر شده تا فرصت مجددی را به داوطلبانی که از رشته پذیرفته شده خود ناراضی اند و یا در کنکور ارشد شرکت نکرده بودند بدهد . برخی از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد در ادامه توضیح داده شده است .

اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان الهی

ارائه گواهی فراغت از تحصیل

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب