بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهرانبهترین جراح بینی در تهران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

راهنمای کامل عمل بینی

راهنمای کامل عمل بینی

نام*

ایمیل*

Website

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

منبع مطلب : drmohsenasadi.com

مدیر محترم سایت drmohsenasadi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در تهران کیست - دکتر شهریار یحیوی

جراح بینی

جراح بینی

جراح بینی با تخصص و تجربه کسی است که با کمک علم پزشکی و تجربه خود بیشترین و مطلوب ترین نتیجه جراحی بینی را برای فرد حاصل نماید.

جراح بینی و نحوه عملکرد آن نقش بسزایی در نتیجه جراحی زیبایی بینی خواهد داشت و انتخاب جراح بینی از اولین و ابتدایی ترین اقدامات قبل از جراحی بینی می باشد.

جراحی بینی نوعی جراحی زیبایی است که به منظور رفع ایرادات ظاهری بینی و حفظ عملکرد طبیعی بینی انجام می گیرد که هدف کلی از انجام جراحی زیبایی بینی ایجاد چهره ای زیبا و بینی متناسب با چهره فرد می باشد.

جراحی زیبایی بینی عملی اورژانسی نیست به همین خاطر فرد زمان لازم را برای تحقیق و بررسی و انتخاب جراح بینی باتجربه را خواهد داشت.

انتخاب جراح بینی از انتخاب های سرنوشت ساز می باشد چرا که جراح بینی بی تجربه موجب ایجاد عوارضی حتی جبران ناپذیر برای فرد خواهد شد.

چنانچه فرد جراحی زیبایی بینی موفقیت آمیزی نداشته باشد، بالاجبار باید یکسال صبر کند تا ترمیم جراحی اولیه بینی تثبیت شود و بعد اقدام به جراحی ثانویه بینی نمایید.

بیشتر متقاضیان با این سوالات مواجه می شوند که :

جراح بینی 2نقش جراح بینی در نتیجه جراحی بینی چیست ؟

خصوصیات جراح بینی

جراح بینی 3مراحل انتخاب جراح بینی

قبل از اقدام به عمل بینی ابتدا مقالاتی در مورد جراحی بینی مطالعه نمایید تا با دید بازتری اقدام به جراحی بینی خود نمایند و با توجه به نوع و ساختار بینی خود انتظارات واقع بینانه ای از جراحی بینی خود داشته باشند.

لیستی از جراحان بینی تهیه نمایید و با مراجعه به سایت جراحان بینی در مورد میزان تحصیلات ، تخصص و تجارب علمی جراح بینی اطلاعات کسب نمایید.

فرد می تواند با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر در سایت پزشکان عکس قبل و بعد بیماران قبلی جراح بینی را مشاهده نماید.

فرد می تواند با مراجعه حضوری به مطب و صحبت با بیماران قبلی از میزان رضایت آنها از جراحی زیبایی بینی مطلع گردد. در پایان با اطمینان به جراح بینی خود انتخاب خود را نهایی نماید.

روش های جراحی بینی

جراحی بینی به منظور بر طرف کردن ایرادات ظاهری بینی در عین حال حفظ عملکرد تنفسی بینی انجام می شود و بر اساس نوع برش جراحی بینی با دو روش باز و بسته انجام می گیرد.

افرادی که متقاضی جراحی بینی هستند می توانند نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی بینی دکتر شهریار یحیوی را با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر که در سایت وجود دارد و اینستاگرام ایشان مشاهده نمایند.

برش ایجاد شده در این روش روی کلوملا به میزان دو میلی متر می باشد و پوست از ساختمان بینی جدا خواهد شد و تغییرات روی بافت و غضروف بینی ایجاد می گردد.

جراحی بینی به روش بسته

ممکن است که این سوال برای اغلب افراد پیش بیاید که عمل بسته بینی چیست؟ جراحی بینی بسته چگونه انجام می شود ؟

در جراحی بینی به روش بسته برشی روی پوست بینی ایجاد نخواهد شد.

جراحی بسته بینی به این صورت انجام خواهد شد که برش های ایجاد شده داخل سوراخ های بینی زده خواهد شد و از طریق ابزار مخصوص پوست از ساختمان بینی جدا می شود.

از مزیت های این روش داشتن زمان عمل کوتاه و تورم و کمبودی کم می باشد.

جراحی بینی به روش بسته مناسب افرادی است که دارای ایراد زیادی به خصوص در قسمت نوک بینی نیستند و انتظار تغییرات چشمگیری را روی ساختمان بینی ندارند.

اقدامات قبل از جراحی بینی

جراح بینی

مراقبت های بعد از جراحی بینی

سایر مراقبت های بعد از جراحی بینی

انواع روش های جراحی بینی :

پس از جراحی ، بینی ها بسته به سلیقه بیمار و نوع بینی ایشان ، به سه مدل در می آیند :

در ادامه هر یک از این سه مدل را به اختصار توضیح خواهیم داد.

افرادی که تنها قصد برطرف کردن ایرادات بینی خود را دارند و نمی خواهند بینی و صورتشان تغییر چندانی کند ، از طرفداران جراحی بینی طبیعی هستند. همچنین برخی از افراد دوست ندارند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند بنابراین جراحی بینی طبیعی انجام می دهند. همچنین برای آقایانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، تنها جراحی بینی طبیعی صورت می گیرد. چراکه طبق استاندارد های زیبایی چنانچه بینی آقایان به صورت فانتزی جراحی شود ، تناسبات یک صورت مردانه بهم می ریزد.

برای انجام جراحی بینی طبیعی هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه افراد با هر سن و جنسیتی و هر نوع بینی ( استخوانی و گوشتی ) می توانند دست به انجام آن بزنند. لازم به ذکر است معمولا جراح بینی به افرادی که از صورت های کشیده ای برخوردار هستند پیشنهاد می دهد که جراحی بینی طبیعی انجام دهند.

جراح بینی

جراحی بینی فانتزی ( عروسکی ) طرفداران خاص خود را داشته و افرادی که علاقند به داشتن بینی های کوچک و قوس دار هستند ، دست به انجام آن می زنند. اما انجام این جراحی برای همه نوع بینی امکانپذیر نیست و تنها افرادی که از بینی استخوانی برخوردار هستند مجاز به انجام آن می باشند. لازم به ذکر است این جراحی بسیار ریسکی بوده و در صورتی که بینی بسیار کوچک یا سربالا شود ، ممکن است برای بیمار مشکلات تنفسی به همراه داشته باشد.

این جراحی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی میان خانم محسوب می شود که حالتی مابین بینی فانتزی و طبیعی دارد. در واقع شدت قوس بینی فانتزی را نداشته و در عین حال تیغه بینی صاف نیست.

منبع مطلب : dr-shyahyavi.com

مدیر محترم سایت dr-shyahyavi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران کیست؟

بهترین جراح بینی تهران : یکی از نکات مهی که در جراحی بینی باید به آن دقت کنید، انتخاب صحیح جراح بینی می باشد، زیرا جراح بینی تا حد بسیاری بر روی نتیجه جراحی بینی تاثیر می گذارد.

انتخاب بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

اگر به دنبال جراح بینی خوب در تهران هستید ما به شما دکتر علی میقانی را معرفی می کنیم.

دکتر علی میقانی یکی از بهترین جراحان گوش و حلق و بینی می باشند که به عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در تهران نیز شناخته شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر علی میقانی به سایت ما مراجعه کنید.

ویژگی های بهترین جراح بینی تهران

یک جراح بینی خوب باید سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد و صرفا به فکر منافع خود نباشد.

زمان کافی را برای معاینه و بررسی بینی بیمار بگذارد و بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد دهد.

در صورتی که بیمار انتظارات نامعقولی ازجراحی بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی او اجتناب کند.

بهترین جراح بینی طبیعی

از بهترین جراح بینی تهران ، می توان به دکتر علی میقانی اشاره کرد.

بهترین جراح بینی طبیعی ، جراحی است که به علم زیبایی شناسی تسلط داشته باشد و بتواند بین بینی و چهره فرد تناسب ایجاد کند.

امروزه جراحی بینی طبیعی ، در بین مردم بسیار محبوب شده است در هنگام جراحی بینی به این مدل ، جراح بینی باید حالت طبیعی بینی را حفظ کند و میان اجزا صورت و بینی تناسب ایجاد کند ، تناسب میان دیگر اعضا صورت و بینی به این معنی است که بینی بیش از اندازه کوچک نشود.

یکی دیگر از نکاتی که در جراحی بینی طبیعی ، رعایت می شود این است که فاصله موجود میان لب و بینی باید حدودا بین 90 الی 95 درجه باشد اگر این فاصله بیش از این شود نوک بینی حالت سربالا پیدا می کند و در این صورت بینی در دسته بینی های فانتزی و نیمه فانتزی قرار می گیرد.

به هیچ وجه در پشت بینی های طبیعی ، قوس ایجاد نمی شود.

از دیگر عوامل مهم که در جراحی بینی طبیعی ، رعایت می شود این است که حفره های بینی بیش از اندازه کوچک نمی شوند و پس از جراحی بینی ، اندازه حفره ها طبیعی است.

بینی های گوشتی ، برای انجام جراحی بینی طبیعی بسیار مناسب می باشند و نتیجه بسیار خوبی می گیرند.

نمونه کار بهترین جراح بینی تهران :

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

بسیاری از متقاضیان جراحی بینی از عوارض جراحی بینی یا تیغه جراحی واهمه دارند و با شک و تردید اقدام به رینوپلاستی می کنند.

در چنین مواقعی انتخاب یک بهترین جراح بینی تهران خوب و ماهر تاثیر بسیار مثبتی دارد.

اگر متقاضی رینوپلاستی به مهارت جراح بینی اطمینان داشته باشد دیگر نگران عوارض جراحی زیبایی نیست و استرسی که تجربه می کند نیز طبیعی خواهد بود.

برخورد خوش جراح بینی نیز در کاهش استرس بیمار  تاثیر بسیار شگفت انگیزی دارد.

به همین دلیل است که اکیداً توصیه می کنیم در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را به کارگیرید.

برخی از متقاضیان نیز بعد از عمل بینی رضایت کافی از رینوپلاستی را ندارد یا به اختلالات تنفسی و نپسندیدن فرم بینی دچار شده اند.

در چنین شرایطی بیماران مجبور به انجام رینوپلاستی ثانویه یا جراحی بینی ترمیمی هستند که پیچیدگی و دشواری زیادی دارد و هر جراح بینی قادر به انجام جراحی بینی ثانویه نمی باشد.

دکتر علی میقانی ، جراح پلاستیک صورت و بهترین جراح بینی تهران قابلیت انجام جراحی بینی ترمیمی را نیز دارد اما بهتر است متقاضیان از همان ابتدا یک جراح بینی خوب و ایده آل را انتخاب کنند تا مجبور به انجام رینوپلاستی ثانویه نشوند.

بینی یکی از اعضای بسیار مهم در صورت است که یک اختلال کوچک در فرم یا عملکرد آن می تواند منجربه بروز مشکلات عملکردی بینی و کاهش اعتماد به نفس فرد شود.

به  همین اگر می خواهید اقدام به رینوپلاستی نمایید حتماً در انتخاب جراح بینی دقت بالایی داشته باشید.

بهترین-جراح-بینی-تهران

جراحی بینی

جراحی بینی این روز ها جزو مشهور ترین جراحی های زیبایی می باشد که کاندیدای بسیاری دارد به گونه ای که پیر و جوان در همه نقاط کشور برای انجام جراحی بینی کاندید می شوند.

برخی افراد به دلیل مشکلات عملکری و برخی دیگر برای ایجاد زیبایی تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند.

جراحی بینی علاوه بر موارد ذکر شده، اعتماد به نفس افراد را نیز افزایش می دهد.

بینی گوشتی ساختمان غضروفی-استخوانی ضعیفی داشته و قسمت عمده آن از پوست، چربی و غده های چربی تشکیل شده است.

نوک بینی گوشتی معمولاً گرد و پهن بوده و پره های آن باز و ضخیم است.

به دلیل هورمون جنسی مردانه و چرب تر بودن پوست آقایان، این نوع بینی معمولا در مردان بیشتر از خانم ها دیده می شود.

تیغه بینی ضخیم و قسمت تحتانی پهن تر بوده، غضروف ضعیف تر و ارتفاع تیغه بینی از کناره بلند است. بینی آفریقایی را می توان نمونه عالی این نوع بینی معرفی کرد.

پوست این نوع بینی ضخیم بوده و غضروف نازک و ضعیف است.

نکته قابل توجه در رابطه با جراحی بینی گوشتی این است که از بین رفتن تورم و کبودی در بینی گوشتی طولانی تر از بینی استخوانی است اما برعکس باور کلی، بینی گوشتی به حالت اولیه برنمی گردد.

امروزه جراحان بینی از تکنیک های مختلفی همچون گرافت گذاری در جراحی بینی گوشتی استفاده می کنند که از برگشت پذیری این نوع بینی بعد از جراحی جلوگیری می کند؛ در این رابطه در ذیل توضیحات دقیقی را خدمت تان ارائه کرده ایم.

نحوه جراحی بینی گوشتی

هدف اصلی از جراحی بینی گوشتی باریک کردن نیمه تحتاتی این نوع بینی تا حد امکان و شکل دادن نوک و تیغه آن است.

در جراحی بینی گوشتی به دلیل ضعیف بودن ساختار غضروفی-استخوانی آن، بخش زیادی از غضروف و استخوان بینی برداشته نمی شود مگر اینکه برآمدگی در بینی وجود داشته باشد.

تکنیک های خاصی برای انجام جراحی موثر بینی گوشتی می توان به کار برد که عبارتنداز:

جراحی بینی استخوانی

بینی شامل  سه لایه اصلی می باشد که یکی از این لایه ها، لایه عضلانی ظریف می باشد که به قسمت زیرین خود چسبیده است.

لایه دوم اسکلت استخوانی غضروفی بینی می باشد.

و در نهایت لایه سوم لایه پوشاننده از مخاط و پوست در ناحیه داخلی بینی است.

بینی استخوانی دارای حالت خمیدگی و برآمدگی در قسمت پل بینی است که این امر دلیل به وجود آمدن بینی استخوانی می باشد.

رشد بیش از اندازه غضروف بینی بر اثرعوامل وراثتی و همچنین ضربه وارد شدن به استخوان بینی این برآمدگی را تشدید می کند.

بینی های استخوانی از نظر ظاهر دارای قوز، از لحاظ پوست دارای پوستی نازک و انعطاف وهمچنین از لحاظ بافت دارای بافت و غضروف مستحکم هستند.

جراحی زیبایی بینی

پس از انتخاب بهترین جراح بینی تهران بهتر است اطلاعاتی درباره جراحی بینی یا رینوپلاستی به دست آورید.

جراحی زیبایی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، همچنین این نوع بینی دارای نوک بینی پهن با غدد چربی فراوان در اطراف پره های بینی می باشد. معمولا جراحان بینی به کسانی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان و غضروف محکم باشد، کسانی که دارای بینی استخوانی هستند می توانند در جراحی بینی مدل بینی طبیعی ، مدل بینی فانتزی و غیره را انتخاب کنند.

بهترین جراح بینی تهران

هزینه جراحی زیبایی بینی

یکی از ملاک های اصلی افراد برای انتخاب جراح بینی ، هزینه جراحی زیبایی بینی است، در صورتی که تجربه و تبحر باید از ملاک های اصلی این انتخاب باشند.

نوع بینی، نوع جراحی بینی ، تجربه جراح بینی ، دستمزد جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی، هزینه لباس ها، هزینه دارو ها و غیره مواردی هستند که در هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیر می گذارند.

قابل توجه افرادی که قصد آگاهی دقیق از هزینه جراحی بینی را دارند باید بگوییم که این هزینه بدون معاینه جراح بینی مشخص نمی شود، پس بهتر است جهت آگاهی به یک جراح مجرب گوش و حلق و بینی مراجعه و تحت معاینه وی قرار بگیرید.

بهترین جراح بینی تهران

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات بعد از جراحی بینی

مراقبت های بعد از جراحی بینی

منبع مطلب : meighani.com

مدیر محترم سایت meighani.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب