تریل بلیزرز مقابل لیکرز

تریل بلیزرز مقابل لیکرزتریل بلیزرز مقابل لیکرز را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

لس آنجلس لیکرز 111-88 پورتلند تریل بلیزرز / اولین برد لیکرز در پلی آف NBA از سال 2012 با روشن شدن موتور آنتونی دیویس

لس آنجلس لیکرز 111-88 پورتلند تریل بلیزرز / اولین برد لیکرز در پلی آف NBA از سال 2012 با روشن شدن موتور آنتونی دیویس

در شبی که دفاع لس آنجلس لیکرز اجازه درخشش به بازیکنان پورتلند تریل بلیزرز نداد، شاگردان فرانک ووگل با نتیجه 111-88 از سد یاران دیمین لیلارد عبور کردند تا سری 1-1 شود.

صبح امروز نخستین پیروزی تیم لس آنجلس لیکرز در مرحله پلی آف NBA از سال 2012 در بازی دوم سری این تیم مقابل پورتلند تریل بلیزرز به دست آمد. لیکرز آخرین بار 3016 روز پیش در یک دیدار پلی آف برابر اوکلاهام سیتی تاندری که کوین دورنت، جیمز هاردن و راسل وستبروک را در اختیار داشت به پیروزی رسیده بود. کوبی برایانت فقید در آن مسابقه 36 امتیاز برای لیکرز کسبب کرده بود. 14 پرتاب سه امتیازی موفق بازیکنان لیکرز که رکورد جدیدی برای این فرنچایز محسوب می شود و همچنین خاموش کردن بهترین بازیکنان بلیزرز یعنی دیمین لیلارد و سی جی مک کالم کلیدی پیروزی لیکرز در این مسابقه بود. 

به گزارش طرفداری، آنتونی دیوس با 31 امتیاز و 11 ریباند بیشترین نقش را در این پیروزی لیکرز ایفا کرد تا شکست در بازی اول سری جبران شود. لبران جیمز با 10 امتیاز، 7 اسیست و 6 ریباند به کار خود در این دیدار پایان داد و کنتاویس کلدول پوپ نیز 16 امتیاز کسب کرد. در ترکیب پورتلند تریل بلیزرز نیز دیمین لیلارد با 18 امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود. سی جی مک کالم هم به 13 امتیاز محدود شد. دیمین لیلارد در کوارتر سوم بازی با مصدومیت دررفتگی انگشت سبابه روبرو شد و پس از آن دیگر به زمین بازنگشت. هرچند نتیجه عکسبرداری از انگشت لیلارد نگران کننده نبود.

نتیجه بازی

آمار بازی

روند بازی

بهترین بازیکنان دو تیم

خلاصه بازی

به زودی...

پورتلند تریل بلیزرز 108-116 لس آنجلس لیکرز / 38 امتیاز لبران جیمز و درخشش آنتونی دیویس در کوارتر چهارم

پورتلند تریل بلیزرز 108-116 لس آنجلس لیکرز / 38 امتیاز لبران جیمز و درخشش آنتونی دیویس در کوارتر چهارم

لس آنجلس لیکرز در بازی سوم مرحله اول پلی آف کنفرانس غرب NBA برابر پورتلند تریل بلیزرز به پیروزی رسید تا در سری از حریف جلو بیفتد.

در مسابقه ای که لس آنجلس لیکرز یک بار دیگر در حد و اندازه های بهترین تیم کنفرانس غرب ظاهر شد، شاگردان فرنک ووگل با نتیجه 116-108 از سد پورتلند تریل بلیزرز عبور کردند تا حساب کار سری، 2-1 به نفع لیکرز شود. لبران جیمز در این مسابقه با ثبت 38 امتیاز، 12 ریباند و 8 اسیست بهترین بازیکن زمین بود. آنتونی دیویس اما که در نیمه اول کاملا خاموش بود، با کسب 29 امتیاز به کار خود در این دیدار پایان داد. از 29 امتیاز دیویس، 23 امتیاز در نیمه دوم به دست آمد. بازیکنان لیکرز برای دومین بازی پیاپی توانستند مقابل پورتلند از نظر دفاعی قابل قبول ظاهر شوند.

به گزارش طرفداری، در ترکیب پورتلند تریل بلیزرز، دیمین لیلارد با 34 امتیاز بهترین بازیکن بود. این در حالی است که لیلارد در بازی قبل با مصدومیت دررفتگی انگشت رو به رو شده بود. همچنین سی جی مک کالم نیز 28 امتیاز برای تیمش کسب کرد. در فاصله 9 دقیقه مانده به پایان کوارتر چهارم، پورتلند فقط با اختلاف 3 امتیاز از لیکرز عقب بود اما ورود مجدد دیویس به زمین و کسب 12 امتیاز توسط وی و همچنین دفاع خوب تیم در دقایق باقیمانده، راه را برای پیروزی لیکرز هموار کرد.

نتیجه بازی

آمار بازی

روند بازی

بهترین بازیکنان دو تیم

خلاصه بازی

بیشتر بخوانید:

پلی آف لیگ NBA| پیروزی لیکرز با درخشش جیمز

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب