آیا فردا ۳۰ آذر مدارس تهران تعطیل استآیا فردا ۳۰ آذر مدارس تهران تعطیل است را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

اعلام جزئیات تردد در ۲۹ و ۳۰ آذر ماه

رئیس پلیس پایتخت درباره جزئیات محدودیت‌های تردد در ۲۹ و ۳۰ آذر ماه توضیحاتی داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای وظیفه‌ای که بر عهده دارد روزانه ده‌ها مورد سرقت را کشف می‌کند.

او با بیان اینکه سرقت‌ها ممکن است کمتر از چند ساعت کشف شوند و ما کمتر این موارد را اطلاع رسانی می‌کنیم، گفت: کشف برخی سرقت‌ها نیز، ممکن است چندین ماه یا چندین روز طول بکشد.

سردار رحیمی با بیان اینکه پی جویی برای کشف جرم به محض اطلاع پلیس، از سطح کلانتری شروع می‌شود، ادامه داد: پی جویی جرم را بلافاصله پس از اطلاع مردم با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ شروع می‌کنیم.

رئیس پلیس پایتخت افزود: پیگیری هیچ سرقتی کنار گذاشته نمی‌شود و در دو مورد اخیر که در فضای مجازی هم پخش شد از همان لحظه کار پلیس از سطح کلانتری شروع شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه موضوع اول به دو خانمی است که از جامعه سلامت کشور هستند، گفت: این افراد بعد از کار روزانه به منزل مراجعه می‌کردند که گرفتار سه نفر زور گیر شدند و زمانی که فیلم آن پخش شد کلانتری ۱۰۸ کار را شروع کرد و کمتر از ۴ روز این افراد در درگیری مسلحانه و حین سرقت جدید دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در موضوع دوم علی رغم اینکه فرد تلاش می‌کرد از دست سارقین فرار کند و به پناهگاهی برود سارقین با وقاحت تمام با ضربات وارد شده اموال او را به سرقت بردند، ولی همکاران ما در پلیس آگاهی این فرد را دستگیر کردند.

او با بیان اینکه این افرد توسط همکاران ما در پلیس آگاهی دستگیر شدند، گفت: با تلاش همکارانم در نیروی انتظامی با تمام قدرت در برابر کسانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند شبانه روز می‌ایستیم.

سردار رحیمی گفت: وضعیت کرونایی بر ماموریت ما خللی ایجاد نکرده است بلکه تلاش همکاران ما مضاعف شده است.

او گفت: مجرمین نیز بدانند که با قدرت و قاطعیت با آن‌ها برخورد خواهد شد.

سردار رحیمی درباره محدودیت‌های تردد در ۲۹ و ۳۰ آذر ماه گفت: همان طور که ستاد ملی کرونا مصوب کرده است امشب و فردا شب محدودیت‌ها از ساعت ۲۰ برای تردد خودرو‌ها است و برای اصناف از ساعت ۱۸ منع تردد اعمال می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت افزود: از ساعت ۱۸ حضور همکاران ما به شدت افزایش می‌یابد و جدای از اعمال قانون توسط دوربین ها، پلیس هم برای استمرار کاهش تلفات کرونا حضور دارد. همچنین از مردم استدعا دارم اصناف هرجایی که هستند راس ساعت ۱۸ واحد‌های صنفی خود را تعطیل کنند و به منازل خود برگردند همچنین محدودیت‌ها تا ۴ صبح ادامه خواهد داشت.

منبع مطلب : www.tabnak.ir

مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

آیا مدارس تهران شنبه و یکشنبه ۳۰ آذر و یکم آبان ماه تعطیل است؟

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
فیلم اصلی

به گزارش گروه چند رسانه ای خبرگزاری میزان، در پی ادامه آلودگی هوای تهران، کمیته اضطرار آلودگی هوا عصر امروز تشکیل جلسه داد که تصمیمات این کمیته در ارتباط با تعطیلی مدارس و محدودیت های اعمال شده برای روزهای شنبه و یک شنبه را در ادامه مشاهده می‌کنید.

گفتنی است؛ بر این اساس روز شنبه و یکشنبه طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا خواهد شد.

مدارس

انتهای پیام/

منبع مطلب : www.mizanonline.com

مدیر محترم سایت www.mizanonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا شنبه 30 آذر ۹۸

تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا شنبه 30 آذر ۹۸

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 30 آذر 98 : تعطیلی مدارس تهران شنبه 30 آذر 98 , تعطیلی مدارس و دانشگاه ها فردا شنبه 30 آذر 98 به علت آلودگی هوا در کشور ,  تعطیلی دانشگاه 30 آذر98,تعطیلی مدارس 30 آذر 98,تعطیلی مدرسه 30 آذر 98


زمستان به علت سرما هوا تهران و برخی شهر های بزرگ ، هوا آلوده میشود.  همانطور که میدانید آلودگی هوا برای تمامی اقشار مضر است و باید راهکارهایی جهت کاهش این آلودگی اندیشیده شود.  بهترین راهکار در این رابطه تعطیلی مدارس و در صورت نیاز دانشگاه ها است. همانطور که میدانید هفته گذشته چند روز برخی شهر ها به علت الودگی تعطیل شد که در مقالات قبلی ذکر کرده ایم. 


جهت اطلاع از تعطیلی مدارس کلیک کنید :تعطیلی مدارس تمام استان ها


جهت عضویت در اینستاگرام تعطیلی مدارس و دانشگاه هاروی لینک زیر کلیک کنید


اینستاگرام صدای مشاور

در این رابطه اطلاعی که دریافت کرده ایم به شرح زیر است و در صورتیکه اطلاعیه جدیدی دریافت کردیم حتما در همین مقاله به روزرسانی خواهیم کرداحتمال پایداری آلودگی هوا تا شنبه / آیا مدارس باز هم تعطیل می‌شوند؟

همانطور که همه میدانید در برخی نقاط کشور به علت بارندگی و در برخی نقاط به علت آلودگی هوا مدارس و گاها دانشگاه ها را تعطیل اعلام کردند. با توجه به اطلاعیه ای که دریافت کردیم این آلودگی در دی ماه مکرر ایجاد خواهد شد که به دنبال آن مدارس تعطیل میشوند. والدین و دانش آموزان مختلفی در کشور به دنبال اطلاع از این تعطیلی ها هستند. ما در این مقاله میخواهیم تعطیلی های شنبه 30 آذر را بگوییم و این مقاله هر ساعت بروز میشود. اما ممکن است برخی شهر ها از قلم بیفتد. از همین رو شما میتوانید در استوری اینستاگرام ما تعطیلی ها را به صورت دقیق پیگیری کنید.


ساعت ۱۴ :بررسی احتمال تعطیلی ادارات و مدارس تهران در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا


تعطیلی مدارس بخشی از آبادان در روز شنبه ۳۰ آذر

فرماندار ویژه آبادان: 

بعلت آب گرفتگی معابر، فردا شنبه ۳۰ آذر مدارس کوی ولی عصر آبادان تعطیل است

همه مدارس شهر تهران و شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک روزهای شنبه و یکشنبه به دلیل افزایش آلایندگی هوا در تمامی مقاطع در دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

مدارس تبریز فردا شنبه ۳۰ آذر تعطیل است

به دنبال افزایش میزان آلاینده های هوا و بر اساس کارگروه کاهش آلودگی هوا؛ فردا شنبه ۳۰ آذر ماه کلیه مدارس کلانشهر تبریز در دو شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل است

مدارس برخی مناطق اصفهان تعطیل شدند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان:

توجه به تداوم شرایط آلاینده‌ها، کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای مدیریت بحران اصفهان دوره‌های تحصیلی ابتدایی، پیش‌دبستانی و مهدهای کودک در مناطق ۶ گانه آموزش و پرورش اصفهان، زرین‌شهر، باغبهادران، فولادشهر، فلاورجان، پیربکران، مبارکه، شاهین‌شهر، برخوار، خمینی‌شهر، نجف‌آباد و کاشان را روز شنبه تعطیل اعلام کرد.

مدارس آبادان تعطیل شدند

در آبادان به علت‌ تداوم آبگرفتگی ها مدارس واقع در کوی ولی‌ عصر تعطیل شده‌اند.

کارمندان و مدارس برخی مناطق اهواز و آبادان تعطیل شدند

 بر اساس اعلام فرمانداری اهواز، مدارس مناطق شهرک دانشگاه، بهارستان، کوی معین زاده و اکباتان فردا شنبه ۳۰ آذر در دو شیفت صبح و عصر به علت آبگرفتگی تعطیل هستند.

همچنین این تعطیلی شامل مهدکودک‌ها و پیش دبستانی‌ها هم می‌شود ضمن اینکه کارمندانی که در این مناطق ساکن هستند، نیاز به حضور در محل کار ندارند.

 در آبادان نیز به علت تداوم آبگرفتگی ها مدارس واقع در کوی ولی‌عصر تعطیل شده‌اند.

 تکذیب خبر تعطیلی دانشگاه در روزهای شنبه و یکشنبه از سوی استاندار تهران!

‼️در حالیکه خبر 20:30 از تعطیلی دانشگاه‌های تهران خبر داده بود، دقایقی پیش استاندار تهران در تماس تلفنی با #شبکه_خبر این خبر را #تکذیب کرد! 

بنابراین #دانشگاه‌های تهران فردا #دایر خواهند بوداخبار مدارس (بخش مشاوره تحصیلی مدارس)

اخبار کنکور

اخبار دانشگاه علمی کاربردی

اخبار نظام وظیفه

جدید ترین اخبار روز


جهت اطلاع از تعطیلی مدارس خود با سامانه صدای مشاور با تلفن اعلام شده تماس بگیرید

منبع مطلب : www.ssmt.ir

مدیر محترم سایت www.ssmt.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب