ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از زیرمجموعه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد که با هدف جذب نیروی کار فرهنگی متعهد برگزار می کردد و طی آن داوطلبانی که قصد اشتغال در کسوت دبیری رشته های نظری، فنی، هنرستان و… و سایر رشته های شغلی مرتبط با فرهنگیان (هنرآموزی و مشاور مدرسه) را دارند، می توانند با شرکت در آزمون مذکور، قابلیت های خود را به نمایش بگذارند.

این آزمون فراگیر، تحت نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اجرا درخواهد آمد که شامل دو مرحله امتحان کتبی و مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می شود. از این رو فرآیند ثبت نام داوطلبان واجد شرایط در مرحله اولیه نیز از طریق بارگذاری مدارک تحصیلی و هویتی لازم در سامانه sanjesh.org در مدت زمان مشخص به انجام می رسد.

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

( در صورت آغاز فرآیند ثبت نام، لینک فوق فعال خواهد شد.)

 

فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

جزوه استخدامی آموزش و پرورشجزوه استخدامی آموزش و پرورش جزوه استخدامی آموزش و پرورشجزوه استخدامی آموزش و پرورش

 

فهرست محتوا

آخرین اخبار از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402شیوه های جدید استخدام در آموزش و پرورش 1401 – 1402زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 1401 – 1402چه استان هایی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402 نیرو جذب می کند؟منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش 1401 – 1402مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

آخرین اخبار از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

اکثر کسانی که خواهان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشند پیگیر اطلاعیه هایی هستند که از سوی این سازمان منتشر می شود تا بتوانند در اسرع وقت اقدامات لازم جهت نام نویسی را به سرانجام برسانند. بنابراین در این قسمت از مقاله به آخرین اخبار در خصوص  آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 پرداخته ایم.

خبر 4 اسفند ماه

طبق اخباری که به تازگی منتشره شده، قرار بر این شده فرآیندهای جذب نیروی برای وزارت آموزش و پرورش در بهار سال 1402 اجرایی شود که نحوه استخدام نیرو با برگزاری آزمون استخدامی صورت می گیرد. مجری برگزاری این آزمون وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش خواهد بود. گفته شده به دلیل وجود محدودیت منابع و به منظور کاهش هزینه های دولت این جذب نیرو به صورت بهره ور بوده و برای بخش هایی که نیاز بحرانی دارند صورت می گیرد.

همچنین معاون رئیس جمهور نیز در مصاحبه ای گفت: بیشترین نیاز نیرو در وزارت آموزش و پرورش بوده و بسیاری از مدارس روستایی دچار کمبود نیروی آموزشی هستند که به منظور رفع این مشکل فرآیند جذب در بازه اعلام شده صورت می گیرد.

خبر 17 بهمن ماه

نام نویسی متقاضیان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اواخر سال 1401 انجام خواهد شد. این سخن مطابق بیانات مشاور وزیر آموزش و پرورش بوده که در 17 بهمن ماه 1401 منتشر شده است.

خبر 13 بهمن ماه

خبری که ممکن است باعث تعجب بسیاری از افراد شود شیوه های استخدام در آموزش و پرورش 1401 می باشد که طبق آن قرار است شاهد جذب ار روش های زیر باشیم:

جذب دو مدرکی ها یا بورسیه معلمی سال آخریجذب از طریق مقطع ارشدجذب از طریق استعدادهای درخشان دانشجویی و دانش آموزیدو مرحله ای شدن جذب دانشجومعلمان از سال آینده

خبر 5 بهمن ماه

درصورتی که دستگاه های اجرایی نیاز به نیروی تازه نفس از بین افراد واجد شرایط را داشته باشند، اولین گزینه آن ها استخدام نخبگان خواهد بود که بتوانند در ارگان آموزش پرورش مشغول به کار شوند.

خبر 4 بهمن ماه

طبق اخبار منتشر شده در 4 بهمن ماه 1401، قرار است آزمون استخدامی با روش های پیشنهادی تازه و به روز برگزار شود که خبر آن تا به این لحظه نهایی نشده است.

خبر 28 دی ماه

مبادرت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه های برتر برای جذب معلم به صورت دو مدرکی در رشته معلمی در دستور کار قرار گرفته است.

شیوه های جدید استخدام در آموزش و پرورش 1401 – 1402

یکی از مهم ترین اخباری که اخیرا منتشر شده و در قسمت قبل به آن اشاره نمودیم، شیوه های جدید استخدام در آموزش و پرورش برای سال 1401 می باشد که در ادامه به طور مفصل به هریک از متد ها پرداخته ایم.

دو مرحله ای شدن جذب دانشجومعلمان از سال آینده

از این پس قرار است جذب دانشجومعلمان به صورت دو مرحله ای باشد. این بدان معنا است، افرادی که در این رشته پذیرفته شده اند، طی دو مرحله وارد دانشگاه شده که گروه اول در مهر و گروه دوم در بهمن ماه وارد دانشگاه می‌شوند. همچنین مصاحبه عمومی و علمی شامل 30 درصد از نمره کل بوده و گزینش افراد در هنگام تحصیل اتفاق خواهد افتاد.

جذب از طریق استعدادهای درخشان دانشجویی و دانش آموزی

جذب نخبگان دانش آموزی توسط دانشگاه فرهنگیان با همکاری بنیاد ملی نخبگان، وزارت علوم، شورای عالی انقلاب فرهنگی در دستورکار قرار گرفته شده است.

جذب از طریق مقطع ارشد

یکی از متد هایی که قرار است در دستور کار قرار بگیرد، جذب افراد از طریق آزمون کارشناسی ارشد خواهد بود که طی آن داوطلبان پس از حضور در جلسه آزمون، کسب رتبه قبولی و تحصیل در رشته های ارائه شده به استخدام این ارگان در خواهند آمد.

جذب دو مدرکی ها یا بورسیه معلمی سال آخری

در دوره جدید جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه‌های برتر کشور به طور مشاع رخ خواهد داد. در این روش دانشجویان می بایست دروس تخصصی خود را طی دوسال اول در دانشگاه اصلی گذرانده و چنانچه صلاحیت ادامه تحصیل داشته باشد، می توانند وارد دانشگاه فرهنگیان شوند. لازم به ذکر است این گزینش از بین افرادی است که رتبه و معدل حداقل 17 در رشته‌های انسانی و زبان، 14 در علوم پایه، فنی مهندسی و هنر را کسب کرده باشند. همچنین زمانی که پذیرفته شدگان در دانشگاه درس می خوانند، واحدهای درسی مربوط به رشته معلمی را نیز در دانشگاه فرهنگیان می گذرانند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

تعیین زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر عهده سازمان سنجش می باشد و واجدین شرایط نیز می توانند در بازه زمانی مشخص نسبت به نام نویسی خود از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنند. با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان مربوطه، زمان ثبت نام این آزمون، اواخر سال 1401 خواهد بود. به محض اعلام اخبار در رابطه با زمان مشخص آن، جزئیات از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

پس از آغاز بازه زمانی مجاز جهت نام نویسی و انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، علاقه مندان فرصت دارند تا به مطالعه و بررسی دقیق آن پرداخته و از تمامی ضوابط و نکات مندرج در این دستورالعمل مطلع شوند. مرحله بعد شامل انجام اقدامات لازم جهت ثبت نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش می باشد. از آن جایی که مجری برگزاری آزمون، سازمان سنجش است، اعلام آمادگی برای شرکت در این رقابت بزرگ از طریق سایت مذکور و طی مراحل زیر انجام می گردد.

در اولین گام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.

 مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در این مرحله می بایست بر روی لینک فعال “نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1401” کلیک کنید.

 مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اکنون از منوی موجود در سمت راست صفحه پیش رو، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید تا بتوانید از این طریق، هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را پرداخت کنید.

 مرحله سوم ثب نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله سوم ثب نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در این مرحله، عبارت “سریال ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1401” را انتخاب کرده و گزینه “تایید و ادامه” را فشار دهید.

همان طور که در تصویر قابل مشاهده می باشد، داوطلبان می بایست در کادرهای نشان داده شده، اطلاعات خود را وارد نمایند و پس از آن گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کنند.

 مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس وارد نمودن اطلاعات شخصی مثل شماره تلفن ثابت و همراه و انتخاب عبارت “ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.

 مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 حالا در صفحه پیش رو اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و گزینه “پرداخت” را فشار دهید.

 مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شماره سریال کارت اعتباری که پس از واریز وجه دریافت کرده اید را در کادر مربوطه وارد کنید و پس از ثبت کد امنیتی موجود در صفحه، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجراییمرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

در این قسمت شرایط فایل عکس که باید آن را ارسال کنید وجود دارد. پس از بررسی آن و ارسال عکس، گزینه “تایید و ادامه- گام بعدی” را انتخاب نمایید.

 مرحله دهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله دهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در مرحله بعدی صفحه ای برای شما به نمایش گذاشته می شود که می بایست اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

این قسمت شال اطلاعات مربوط به سهمیه بوده که درصورت داشتن آن، می بایست کادر های مربوط به آن را پر کنید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس از کامل نمودن و وارد کردن اطلاعات خود در کادرهای مشخص شده روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

 مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

و در قسمت آخر اگه نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود داشتید می توانید از دو روش زیر استفاده نمایید.

 مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس از اتمام فرآیند ثبت نام، یک کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که توصیه می شود تا یک نسخه پرینت شده از آن تهیه کرده و تا زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نزد خود نگهداری نمایید.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

هر ساله یک سری شرایط عمومی و اختصاصی توسط مراجع مربوطه در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تعریف می گردد که تمامی داوطلبان نام نویسی در آزمون استخدامی فرهنگیان، می بایست واجد کلیه این شرایط باشند و هر گونه مغایرت با این شرایط، موجب سلب حق استخدام و رد صلاحیت متقاضی می گردد که این فرایند در ادامه موجب لغو قبولی داوطلب خواهد شد. البته لازم به ذکر است که هنوز دفترچه ثبت نام برای سال 1401 منتشر نشده است لذا در صورت انتشار این مقاله بروز خواهد شد.

شرایط عمومی و اختصاصی

داشتن تابعیت ایرانیمعتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان الهی تصریح شده در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایرانپایبندی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایرانداشتن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از خدمتبرخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابینداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیاتدارا نبودن سابقه محکومیت جزایی موثرنداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی و دارای صلاحیتداوطلبان نباید جزو بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی باشند.عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون و حین استخدامشرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلمشرط سنی حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)شرط سنی حداکثر 36 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانسشرط سنی حداکثر 40 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانسشرط سنی 45 سال  برای داوطلبان دارای مدرک دکتری و دکتری تخصصیدر صورت تاهل و داشتن هر فرزند، یک سال به شرط سنی در نظر گرفته شده برای داوطلبان اضافه خواهد شد.شرایط سنی برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند.جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند.تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود.داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند به اندازه مدت زمان خدمت غیر رسمی آن ها، بر شرایط سنی شان اضافه می شود.

شرایط پذیرش در مشاغل آموزش و پرورش

مدرک تحصیلی مجاز برای علاقه مندان به استخدام در عنوان شغلی استادکار، فوق دیپلم پیوسته است. چنانچه مدرک تحصیلی داوطلبی، فوق دیپلم ناپیوسته باشد، شرط لزوم ارائه مدرک دیپلم هنرستان به اجرا در می آید.امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد. پس از اشتغال نیز مطابق با قوانین و مقررات نقل و انتقالات فرهنگیان به درخواست داوطلب پاسخ داده می شود.داوطلبان پذیرفته شده نهایی، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش بدهند.معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ می شود.فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در یک دوره مهارت آموزی یک ساله که توسط دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود، شرکت کنند.افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.عدم شرکت در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع، به منزله انصراف داوطلب از ادامه روند استخدام تلقی می شود و چنین فردی می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نماید.قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود، می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند.داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان نهایی عنوان شغلی هنرآموز هستند، می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی sru.ac.ir مراجعه کنند و پذیرفته شدگان نهایی عناوین شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی نیز برای اطلاع از موارد مذکور باید به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir رجوع نمایند.مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد.تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی، مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و همچنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه خواهند داد.دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن ها اجرا می شود، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند اما در صورت تقاضای داوطلبان، می توانند خدماتی را با دریافت هزینه ارائه کنند.

رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 1401 – 1402

تنها داوطلبانی که فارغ التحصیل رشته های استخدامی آموزش و پرورش می باشند، می توانند نسبت به نام نویسی در آزمون مربوطه اقدام نمایند. بنابراین کلیه متقاضیان می بایست علاوه بر اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، از مطابقت مقطع و رشته تحصیل خود با رشته های آزمون استخدامی مذکور اطمینان کسب نمایند. 

در ضمن به دلیل عدم انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 تا این لحظه، رشته های موجود در جدول زیر بر اساس دفترچه سال گذشته می باشد.

رشته‌های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
زیست شناسیمدیریت خانوادهمهندسی صنایع فلزیمهندسی الکترونیک
علوم اجتماعیعکاسیبازیگریمهندسی صنایع شیمیایی
آموزگار تربیت بدنیمهندسی نقشه کشی معماریآموزش کودکان استثناییالهیات و معارف اسلامی
ادبیات عربزبان و ادبیات فارسیشیمیماشین ابزار
مهندسی مکانیک خودرومهندسی معدنمهندسی عمرانمهندسی کامپیوتر
تاریخآموزش ابتداییعلوم تجربیفیزیک
ریاضیزبان انگلیسیپویانماییطراحی دوخت
مهندسی برقزمین شناسیمهندسی صنایع چوبتربیت کودک
مهندسی چاپحسابداریارتباط تصویریمهندسی سرامیک
مهندسی تاسیساتگرافیکصنایع دستی – فرشفلسفه تعلیم و تربیت

با توجه به تنوع رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره های مختلف، امکان نام بردن تمامی آن ها وجود ندارد. از همین رو شما می توانید با استفاده از لینک موجود در جدول زیر، دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون را دانلود نموده و اطلاعات کامل را کسب نمایید.

چه استان هایی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402 نیرو جذب می کند؟

سازمان آموزش و پرورش کشور در هر منطقه ای که نیاز به استخدام دبیر داشته باشد، اقدام به جذب نیرو خواهد کرد. لذا تا زمانی که دفترچه ثبت نام این آزمون در سال 1401 منتشر نشود نمی توان ناحیه هایی که با کمبود نیرو مواجه هستند را پیش بینی نمود. همچنین با توجه به آخرین اخبار منتشر شده در این زمینه در صورت جذب نیرو شاهد پذیرش نقطه ای متقاضیان خواهیم بود. لذا در صورت انتشار مجدد اطلاعیه ای در این خصوص خبر از طریق این مقاله در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

داوطلبان برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن در این آزمون استخدامی بهتر است با اطلاع از منابعی که در این آزمون مورد استفاده قرار می گیرد، به مطالعه آن ها بپردازند به همین جهت توصیه می شود با کلیک بر روی لینک موجود در کادر زیر، به این منابع دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که منابع ذکر شده در دو دسته عمومی و اختصاصی و با توجه به هر عنوان شغلی جای می گیرند.

در کنار مطالعه این منابع برای یادگیری بهتر مباحث و یا حتی صرفه جویی در زمان برای مطالعه و آمادگی شرکت در آزمون مذکور، بسیاری از داوطلبان ترجیح می دهند به مطالعه جزوه آزمون های استخدامی بپردازند. از همین رو، جهت آشنایی با جزوات مربوط به آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید بر روی لینک مربوطه

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب