برنامه احراز هویت سهام عدالت

برنامه احراز هویت سهام عدالتبرنامه احراز هویت سهام عدالت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

نحوه احراز هویت غیر حضوری سجام با اپ سیگنال (راهنمای گام به گام)

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

متقاضیان محترم سیگنال لطفا توجه فرمایید:

در صورتی که بنا به هر دلیلی بعد از پرداخت وجه، موفق به تکمیل احراز هویت غیرحضوری با اپ سیگنال نشدید، ابتدا حتما آخرین نسخه اپ سیگنال (2.7.1) را از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود و نصب نموده سپس بدون نیاز به پرداخت مجدد وجه با گوشی خود یا گوشی فردی دیگر مراحل احراز هویت را از ابتدا انجام دهید تا مشکل شما برطرف شود.

لازم به ذکر است برای افراد زیر 18 سال و افرادی که کارت ملی هوشمند ندارند، در حال حاضر امکان استفاده از این سامانه میسر نیست.

منبع مطلب : isignal.ir

مدیر محترم سایت isignal.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

سیگنال

امکان احراز هویت غیرحضوری در اپلیکیشن سیگنال

امکان احراز هویت غیرحضوری در اپلیکیشن سیگنال

حالا فرض کنید بورس به دوران خوب خود برسد و عرضه اولیه‌ها یکی پس از دیگری عرضه شوند و مردم بخواهند هرچه زودتر وارد این بازار شوند و از سودهای آن بهره ببرند، همین موقع کرونایی هم آمده باشد.

مردمی که مجبور به احراز هویت حضوری هستند باید با ماسک و دستکش وارد صف‌های شلوغ و طولانی شوند و ساعت‌ها منتظر باشند تا نوبتشان برسد و متصدی دفتر پیشخوان یک عکس و فیلم از آن‌ها بگیرد و برای سجام ارسال کند تا احراز هویت انجام شود.

اینجا این سوال به ذهن هر کسی می‌رسد که آیا نمی‌شود متقاضی خودش عکس و فیلم و مدارک لازم را ارسال کند؟ بله سوال به جایی است و باید بگوییم تکنولوژی بالاخره به کمک بشر آمد!

اپلیکیشن سیگنال که زیر نظر شرکت پردازش داده‌های مالی پارت است، توانست با استفاده از هوش مصنوعی، قابلیت احراز هویت غیرحضوری را به امکاناتش اضافه کند و جلوتر از رقیبان مطرح خود، پیشگام این عرصه باشد.

سیگنال که پیش از این به مرجعی برای دریافت اطلاعات مورد نیاز از بازارهای مالی موجود در کشور شناخته می‌شد، حالا به قابلیت احراز هویت الکترونیک هم مجهز شده تا از همان ابتدای مسیر همراه سرمایه‌گذاران بازار سرمایه باشد و بتوانند ب بسم‌اللهِ سرمایه‌گذاری را با سیگنال شروع کنند و پس از آن هم پابه‌پای آن پیش روند و چم و خم بازار را یاد بگیرند.

برای انجام احراز هویت غیرحضوری کافیست آخرین نسخه سیگنال را که نسخه 2.4.2 آن است، دانلود و نصب کنید و با ورود به قسمت ثبت‌نام و احراز هویت دست به کار شوید.

ااا

فقط حواستان باشد که هرکس می‌تواند فقط برای خودش احراز هویت انجام دهد و کار سیستم هوش مصنوعی هم همین است، اینکه تایید کند کسی که دارد مراحل را طی می‌کند، خود فرد متقاضی است. این کار با ارسال تصویر و فیلم زنده از طریق دوربین سلفی گوشی موبایل امکان‌پذیر شده، پس اگر در این مراحل عکس و فیلم اشتباه بفرستید، احراز هویت تایید نخواهد شد.

حالا می‌توانید در خانه بنشینید، بدون اینکه هزینه یا زمانی را صرف رفت و آمد کنید، ماسک بزنید و شلوغی صف را تحمل کنید، دوربین سلفی را مقابل صورتتان بگیرید و احراز هویتتان را انجام دهید. فقط به موارد زیر هم توجه داشته باشید:

البته امکان انجام احراز هویت با گوشی هوشمند شخص دیگر وجود دارد، اما مراحل باید توسط متقاضی طی شوند.

منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب