دانشگاه آزاد واحد الکترونیکیدانشگاه آزاد واحد الکترونیکی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی | صفر تا صد دانشگاه آزاد الکترونیکی | صدای مشاوران

ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی | صفر تا صد دانشگاه آزاد الکترونیکی | صدای مشاوران

دانشگاه آزاد الکترونیکی به صورت مجازی و از طریق اینترنت اقدام به آموزش داوطلبان می نمایند. تمام مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی به صورت اینترنتی و آنلاین انجام میگیرد. داوطلبان به جای حضور فیزیکی به صورت آنلاین از تدریس اساتید بهره مند می شوند. این مقاله به داوطلب کمک میکند که چگونه در این دانشگاه ثبت نام و انتخاب رشته نماید. همچنین لیست رشته ها و زمان ثبت نام در سایت reg.iauec.ac.ir را معرفی می نماید.

دانشگاه الکترونیکی چیست

این سوال که دانشگاه الکترونیکی چیست سوالی است که ذهن اکثر داوطلبان که قصد انتخاب این دانشگاه را دارند به خود مشغول کرده است. دانشگاه الکترونیکی مدلی از تحصیل می باشد که برای دانشگاه واقعی در فضای مجازی و برای یادگیری خدمات تحصیلی به صورت الکترونیک طراحی شده است که تمام مراحل تحصیل و یادگیری از طریق وب سایت و به صورت مجازی انجام می شود. دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی یکی از این دانشگاه ها می باشد که خدمات تحصیلی را به صورت الکترونیکی ارائه می دهد.

از مهمترین دستاوردها و مزیت های دانشگاه مجازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانشگاه آزاد الکترونیکی تقریبا 3 سال است که وارد سیستم آموزشی دانشگاه ها شده و داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته های مجازی می توانند با روش اینترنتی و مجازی اقدام به تحصیل نمایند.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی طبق اعلام سازمان مربوطه از تاریخ 99/5/5 می باشد و تا تاریخ 99/6/2  فرصت ثبت نام وجود دارد.  امکان تمدید مهلت ثبت نام نیز وجو دارد و داوطلبانی که در  این زمان نتوانستند ثبت نام نمایند در تمدید مهلت امکان ثبت نام برای آن ها وجود خواهد داشت. ثبت نام به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که در سایت reg.iauec.ac.ir انجام می گیرد این سامانه سایت اصلی دانشگاه آزاد الکترونیکی می باشد و ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه را در همین سایت می توان انجام داد.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی به شرح زیر می باشد:

هزینه ثبت نام دانشگاه آزاد الکترونیکی

هزینه ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد متفاوت می باشد. داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد الکترونیکی جهت تکمیل فرایند ثبت نام باید برای تکمیل فرایند ثبت نام داوطلبان باید به صورت علی الحساب مبلغ 8،500،000 ریال برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، 4،500،000 ریال برای دانشجویان کارشناسی و مبلغ 1،815،000  ریال برای دانشجویان شاهد و ایثارگر به عنوان علی الحساب، به صورت الکترونیکی و از طریق یکی از درگاه های بانکی عضو شتاب در سایت دانشگاه  پرداخت نمایند. این مبلغ به صورت علی الحساب بوده و در صورت انتخاب رشته و تعداد واحد ها، این مبلغ ممکن است تغییر کند.

میزان شهریه کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه های مجازی

میزان شهریه کارشناسی ارشد فنی مهندسی دانشگاه های مجازی

جدول شهریه دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

این شهریه ها با توجه به تعداد واحد های نظری و دیگر خدمات دانشگاهی ارائه می شود و داوطلبان می توانند با توجه به جدول شهریه های زیر هزینه و شهریه دانشگاه آزاد مجازی را محاسبه نمایند.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی ( مجازی )

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی (مجازی ) که در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته این دانشگاه ذکر شده است به شرح زیر می باشد.

پذیرش با کنکور دانشگاه آزاد الکترونیکی

سایت ثبت نام دانشگاه آزاد الکترونیکی

سایت ثبت نام دانشگاه آزاد الکترونیکی برای دانشگاه آزاد و سراسری متفاوت می باشد. دانشجویان بعد از ثبت نام در سایت اصلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org می توانند لیست رشته های مورد نظر واحد الکترونیکی را را در سامانه وارد نموده و در صورت پذیرش در سایت دانشگاه ثبت نام نمایند.

ثبت نام در دانشگاه آزاد نیز در سایت خود دانشگاه به آدرس reg.iauec.ac.ir انجام می شود. این فرایند درصورتی می باشد که ثبت نام و انتخاب رشته در ابتدا در سایت azmoon.org انجام شده باشد چنانچه در دانشگاه انتخابی قبول شده اید ثبت نام در سامانه واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد به نشانی  reg.iauec.ac.ir انجام می گیرد. داوطلبان می توانند با وارد کردن کد ملی و کد کارت اعتباری خریداری شده در زمان ثبت نام  رشته های مورد نظر خود را در سامانه azmoon.org وارد نمایند و ثبت نام را درانجام دهند. داوطلبان بعد از انتخاب رشته و قبولی در رشته مورد نظر می توانند در سایت ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی اقدام به ثبت نام نمایند. در صورت علاقه مندی به ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی بدون کنکور نیز می توانید به طور مستقل از طریق سایت reg.iauec.ac.ir اقدام به ثبت نام نمایید.

ویدیو آموزشی ثبت نام دانشگاه آزاد الکترونیکی

ویدیو آموزشی ثبت نام برای دانشجویان اخراجی و انصرافی واحد الکترونیکی

لیست رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد الکترونیکی

در دانشگاه آزاد الکترونیکی لیست رشته هایی ارائه می شود و داوطلبان با آگاهی از این لیست رشته ها می توانند رشته مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به ثبت نام و تحصیل نمایند.

نحوه شرکت در کلاس های دانشگاه آزاد الکترونیکی

داوطلبانی که در شهرهای دیگر کشور ساکن هستند نیز می توانند ثبت نام دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی را انجام داده و به صورت مجازی و الکترونیکی در کلاس آنلاین دانشگاه آزاد شرکت نمایند. بسته های آموزشی در سایت دانشگاه آزاد الکترونیکی به نشانی reg.iauec.ac.ir قرار می گیرد و داوطلبان در سراسر کشور می توانند اقدام به تحصیل در این واحد دانشگاهی نمایند. در اکثر مواقع صفر تا صد تحصیل اعم از آموزش تا امتحان به صورت مجازی انجام می شود. ولی در مواردی نیز امتحان ها به صورت حضوری در یکی از دفاتر و شعب دانشگاه انجام خواهد شد. با توجه به رشته تحصیلی و داشتن واحد های عملی در رشته در سایت دانشگاه  کلاس های حضوری توسط دانشجو رزو خواهد شد و پس از آن در تاریخ مقرر در جلسه کلاس می توانند حضور به عمل آورند.

دانلود لیست رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

اعتبار مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد واحد مجازی

مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد واحد مجازی ( الکترونیکی ) دارای اعتبار می باشد و فارغ التحصیلان این واحد دانشگاهی می توانند همانند دیگر دانشجویان در موسسات آموزش عالی اقدام به ادامه تحصیل نمایند. تمام رشته های این دانشگاه دارای موافقت و اعتبار از وزارت علوم و تحقیقات فناوری می باشند. در بعضی از رشته ها مدرک واحد الکترونیکی در مدرک تحصیلی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد الکترونیکی، درج نشده و مدرک خود دانشگاه آزاد به دانشجو ارائه می شود.

برای ارتباط با دانشگاه میتوانید با ایمیل دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی به نشانی [email protected] در ارتباط باشید.

منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب