سامانه تایید مدارک تحصیلی آموزش و پرورشسامانه تایید مدارک تحصیلی آموزش و پرورش را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

سایت سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی آموزش و پرورش

سایت سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی آموزش و پرورش

سامانه صدور برخط تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش تولید و جهت استفاده دانشجویان در فرایند ثبت نام  در دانشگاه راه اندازی شد که مزیت این سامانه در ارائه خدمت الکترونیک تاییدیه تحصیلی بصورت برخط است و دانشجویان ( و یا هر متقاضی دیگری) می‌توانند بدون مراجعه به هیچ مکانی حتی دفاتر پیشخوان، فرم تقاضای درخواست تاییدیه تحصیلی را تکمیل کرده و پس از  پرداخت الکترونیکی  2300 تومان، سامانه کد پیگیری و تاییدیه درخواست را به آنها ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: نهادهای دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه های کشور به عنوان استعلام کننده تاییدیه تحصیلی می توانند
خدمت بر خط تاییدیه تحصیلی را هم از طریق اینترانت گذرگاه دولت(GSB) و هم از طریق اینترنت گذرگاه عمومی دولت(PGSB) دریافت کنند و یا حتی نسبت به دریافت کارتابل بر بستر اینترنت اقدام کنند.

به گفته حبیبی جهت رویت تاییدیه تحصیلی استعلام شونده( متقاضی یا دانشجو)، کد ملی و کد پیگیری را به سرویس ارائه و تاییدیه تحصیلی را دریافت می کند. نهادهای متقاضی جهت دریافت اطلاعات بیشتری در خصوص دریافت سرویس می‌توانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه)

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ فرآیند دریافت تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم توسط دانشجویان ورودی سال 99 بدین شرح است:
1- دانشجوبه سامانه تاییدیه مدارک تحصیلی (دیپلم)  به آدرس https://emt.medu.ir مراجعه و پس از پر کردن اقلام داده ای، یک کد رهگیری دریافت می کند.

2- اگر سامانه آموزشی دانشگاه، خدمت برخط مرتبط را در سامانه کارسازی کرده باشد، دانشجو می تواند کد رهگیری دریافتی را در محل مشخص شده در سامانه آموزشی دانشگاه درج کند.

3-  اگر سامانه آموزشی دانشگاه، خدمت بر خط را در سامانه کارسازی نکرده باشد، دانشجو کد رهگیری را به دانشگاه تحویل داده و کارشناس دانشگاه می تواند پس از مراجعه به آدرس  https://kemt.medu.ir  وارد شده و با وارد کردن کد رهگیری دانشجویان، تاییدیه را دریافت کند.

منبع مطلب : www.khabarino.com

مدیر محترم سایت www.khabarino.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

emt.medu.ir | درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش

emt.medu.ir | درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش

ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش

 متقاضیان دریافت تاییدیه تحصیلی مدارک از سامانه الکترونیکی تاییدیه تحصیلی آموزش و پرورش باید با ورود به سایت این سازمان به نشانی emt.medu.ir شده و با ثبت اطلاعات و مدارک خواسته شده کد رهگیری درخواست خود را دریافت کنند و در انتظار طی شدن مراحل دریافت تاییدیه خود باشند . در ادامه مراحل ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش را ارائه داده ایم .

1 - ورود به سامانه تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش به نشانی emt.medu.ir

2 - انتخاب گزینه " ثبت نام تاییدیه تحصیلی "

3 - انتخاب نوع نظام آموزشی و مقطع تحصیلی

4 - تکمیل اطلاعات هویتی و تحصیلی متقاضی و اطلاعات استعلام گیرنده

5 - بررسی و تایید اطلاعات ثبت شده

6 - ورود به بخش پرداخت هزینه و اقدام به پرداخت کارمزد دریافت تاییدیه

7 - ثبت نهایی درخواست و دریافت کد پیگیری

 علاوه بر سامانه مرکزی درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش ، سامانه مای پیشخوان نیز از سوی دفاتر پیشخوان دولت به منظور درخواست اینترنتی تاییدیه تحصیلی مدارک داوطلبان راه اندازی شده که می توانید با مطالعه مقاله زیر با کاربرد ها و نحوه ثبت درخواست در سامانه mypishkhan نیز آشنا شوید .

راهنمای تصویری ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش

 همانطور که پیش از نیز اشاره شده است ، داوطلبان دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت نداشته و می توانند به صورت الکترونیکی تاییدیه تحصیلی خود را مستقیما از سامانه وابسته به آموزش و پرورش موسوم بهemt.medu.ir دریافت کنند . در ادامه راهنمای تصویری ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش را ارائه داده ایم .

1 - جست و جوی عبارت " emt.medu.ir " در کادر بالایی و یا میانی سیستم

2 - ورود به سایت و انتخاب گزینه " ثبت نام تاییدیه تحصیلی "

3 - انتخاب نوع نظام آموزشی و مقطع تحصیلی

4 - تکمیل اطلاعات هویتی و تحصیلی متقاضی و اطلاعات استعلام گیرنده

5 - تایید اطلاعات ، پرداخت هزینه و دریافت عرم ثبت درخواست حاوی شماره پیگیری

   

برای ورود به سامانه دریافت تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش کلیک کنید .

 داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از مدارک لازم برای ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش و سپس وارد سامانه شده و درخواست خود را ثبت کنند .

پیگیری درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش

 هر فرد پس از ثبت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش در سامانه emt.medu.ir یک کد پیگیری درخواست دریافت می کند که می تواند با استفاده از این کد رهگیری وضعیت درخواست خود را از طریق همین سامانه بررسی کند . داوطلبان کافیست برای پیگیری درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش مجدد وارد سایت شده و در قسمت پیگیری اطلاعات خود را وارد کنند .

1 - ورود به سامانه تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش به نشانی emt.medu.ir

2 - انتخاب گزینه " پیگیری تاییدیه تحصیلی "

3 - تکمیل اطلاعات خواسته شده ( کد پیگیری و کد ملی )

4 - مشاهده وضعیت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش

برای ورود به سامانه پیگیری تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش کلیک کنید .

داوطلبانی که به صورت حضوری و از طریق دفاتر پیشخوان دولت درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش را ثبت کرده اند باید از طریق سامانه ای مجزا وضعیت درخواست خود را پیگیری کنند که می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات ورود و پیگیری درخواست ها در این سامانه مطلع شوند .

اگر پس از مطالعه مقاله درخواست تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش در سایت emt.medu.ir سوالی در این خصوص دارید می توانید پاسخ آن را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا دریافت کنید .

سوالات متداول

✔️ تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش را می توان به صورت اینترنتی دریافت کرد که نحوه آن در این مقاله ارائه شده است .

✔️ تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش را می توان از سایت emt.medu.ir دریافت کرد که لینک ورود در این مقاله نیز ارائه شده است .

✔️ داوطلبان پس از ورود به سامانه باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و کد رهگیری تاییدیه تحصیلی مدارک آموزش و پرورش را دریافت کنند که مراحل آن در این مقاله ارائه شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

inq.epishkhan.org | سامانه پیگیری استعلام تاییدیه تحصیلی

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

نحوه استعلام تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

دفاتر پیشخوان دولت از طریق سامانه پیگیری مراجعین پیش خوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی امکان استعلام و دریافت تاییدیه تحصیلی متقاضیان را فراهم کرده است . به نحوی که مراجعین می توانند بدون حضور در این دفاتر از طریق سایت این سازمان به نشانی inq.epishkhan.org ، روند استعلام تاییدیه تحصیلی خود را پیگیری و فیش پستی خود را ارسال نمایند .

 ورد به سایت inq.epishkhan.org

 انتخاب گزینه استعلام تحصیلی

 وارد کردن اطلاعات خواسته شده  ( کد ملی ، شماره تماس ثبت شده ، کد پیگیری )

 انتخاب گزینه بررسی

راهنمای تصویری استعلام تاییدیه تحصیلی

 داوطلبان بعد از ورود به سایت inq.epishkhan.org می بایست بر روی گزینه استعلام تحصیلی کلیک کنند .

 در صفحه باز شده مطابق تصویر زیر ، اطلاعات خواسته شده ( کد ملی ، شماره تماس ثبت شده ، کد پیگیری ) را وارد کنند .

 در این بخش نتیجه استعلام شما نمایش داده می شود .

برای ورود به سایت پیگیری استعلام تحصیلی کلیک کنید .

 در نظر داشته باشید دریافت تاییدیه تحصیلی اینترنتی و فیش تاییدیه تحصیلی و همچنین دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی مخصوص داوطلبانی است که در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری و یا ثبت نام بدون کنکور پذیرفته شده و قصد ثبت نام در دانشگاه محل قبولی را دارند این دست از متقاضیان برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود باید تاییدیه تحصیلی به دانشگاه محل قبولی ارائه کنند . 

به داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته محل دلخواه نشده اند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

 در نظر داشته باشید متقاضیان می توانند برای گرفتن تاییدیه تحصیلی اینترنتی و یا پیگیری استعلام مدرک دیپلم و یا مدرک پیش دانشگاهی خود از کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا کمک گرفته و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا سوالات خود را با کارشناسان این مرکز در میان گذارند .

برخی از داوطلبان مرد که می بایست در خدمت نظام وظیفه شرکت کنند ولی قصد ادامه تحصیل دارند می توانند با مطالعه مقاله زیر از نحوه ارائه درخواست برای دریافت گواهی اینترنتی معافیت تحصیلی اقدام نمایند .

سوالات متداول

✔️ مطابق متن مقاله ، سنجش اعتبار مدارک تحصیلی از طریق آموزش و پرورش را تاییدیه تحصیلی می گویند .

✔️ مطابق متن مقاله ، یکی از مسئولیت های دفاتر پیشخوان دولت دریافت تاییدیه تحصیلی از آموزش و پرورش است .

✔️ داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی با وارد کردن اطلاعات ( کد ملی ، نام خانوادگی و شماره پیگیری ) استعلام تحصیلی خود را پیگیری کنند که البته در این مقاله لینک دسترسی به سایت استعلام تحصیلی پیش خوان دولت  قرار داده شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب