علی کریمی به الدحیل پیوست

علی کریمی به الدحیل پیوستعلی کریمی به الدحیل پیوست را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

قطعی شد؛ کریمی به الدحیل پیوست

قطعی شد؛ کریمی به الدحیل پیوست

پایگاه خبری فوتبالی- علی کریمی امروز به عنوان بازیکن جدید تیم الدحیل به هواداران این تیم معرفی خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، همانطور که دیروز خبر دادیم، کریمی همان بازیکن ایرانی‌ای بود که یکی از مدیران باشگاه الدحیل احتمال جذب او را به رسانه‌های قطری داده بود. هافبک فصل گذشته استقلال که بعد از پیوستن به قطر اس‌سی، بازیکن بسیار تاثیرگذاری در این تیم نشان داد، دیشب آخرین بازی‌اش برای قطر اس‌سی را انجام داد تا امروز و به صورت قرضی راهی تیم جدیدش شود.

نزدیکان علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی، خبر پیوستن این بازیکن به الدحیل را تائید کرده‌اند.


1984

منبع مطلب : footballi.net

مدیر محترم سایت footballi.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

قطعی شد؛ هافبک استقلالی به الدحیل پیوست

همانطور که دیروز خبر دادیم، کریمی همان بازیکن ایرانی‌ای بود که یکی از مدیران باشگاه الدحیل احتمال جذب او را به رسانه‌های قطری داده بود. هافبک فصل گذشته استقلال که بعد از پیوستن به قطر اس‌سی، بازیکن بسیار تاثیرگذاری در این تیم نشان داد، دیشب آخرین بازی‌اش برای قطر اس‌سی را انجام داد تا امروز و به صورت قرضی راهی تیم جدیدش شود.

نزدیکان علی کریمی، خبر پیوستن این بازیکن به الدحیل را تائید کرده‌اند.

فوتبالی

منبع مطلب : fararu.com

مدیر محترم سایت fararu.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

استقلال نه، علی کریمی در آستانه پیوستن به الدحیل

استقلال نه، علی کریمی در آستانه پیوستن به الدحیل

به گزارش "ورزش سه"، طی یکی، دو روز گذشته شایعه جدایی علی کریمی از باشگاه القطر مطرح شده است. برخی رسانه های مجازی در قطر از احتمال جدایی کریمی خبر دادند تا در ایران شایعاتی درباره احتمال بازگشت این ستاره فوتبال به ایران و بازی کردن دوباره اش برای استقلال مطرح شود.


از روز گذشته که شایعه بازگشت کریمی به استقلال در نیم فصل مطرح شده، بازتاب های زیادی به این خبر خورده اما واقعیت این است که هافبک سابق آبی ها و بازیکن ارزنده تیم ملی فعلا قصدی برای بازگشت به ایران را ندارد.


کریمی که بعد از پایان لیگ نوزدهم بارها اعلام کرد هدفش بازی کردن در خارج از کشور و لژیونر شدن است حالا که حدود 3 ماه از حضورش در القطر می‌گذرد نیز روی حضورش در خارج کشور پایبند است و نمی‌خواهد موضعش را تغییر بدهد.


موضوع جدایی کریمی از القطر اما ربطی به بازگشت به استقلال ندارد. ماجرا از این قرار است که باشگاه الدحیل قطر پیشنهادی را به کریمی ارائه داده تا این ستاره ایرانی را به خدمت بگیرد. در این خصوص الدحیلی ها که چند روز قبل رامین رضاییان را هم از دست دادند، خواهان انتقال قرضی کریمی به تیم شان هستند.


پیشنهاد الدحیل به کریمی جدی است و صحبت های اولیه میان دو باشگاه و خود این بازیکن نیز مطرح شده است. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد و آیا علی کریمی پیراهن الدحیل قطر را برتن می‌کند یا اینکه همچنان در القطر به فوتبالش ادامه می‌دهد.

منبع مطلب : www.varzesh3.com

مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب