پرداخت قبض جریمه راهنمایی رانندگیپرداخت قبض جریمه راهنمایی رانندگی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

روش های پرداخت قبض جریمه و خلافی رانندگی

َََ جریمه رانندگی یک اتفاق ناخوشایند است که بسیار رایج شده است و نحوه پرداخت جریمه رانندگی برای همه شهروندان تبدیل به یک نیاز اساسی شده است. برای برخی از ما نیز پرداخت ماهیانه قبض خلافی خودرو  مانند پرداخت قبض برق و قبض آب و قبض مالیات امری عادی شده است. روش های مختلفی برای پرداخت جریمه و استعلام میزان جریمه رانندگی وجود دارد.  با وبلاگ پرداخت قبض قبضینو همراه با شید.

با قبضینو قبض های خلافی رو صفر کنید. راحت و بدون درد پرداخت کنید.

نحوه پرداخت جریمه رانندگی در سایر روش ها 

امروز با پیشرفت روش های پرداخت قبض و ارائه روش های نوین پرداخت بانکی، بسیاری از غول های صنعت پرداخت وارد حوزه پرداخت قبض جریمه و استعلام خلافی قبضینو شده اند. برای نمونه سامانه پرداخت قبوض بانک ملی و بانک صادارت و بانک ملت  و پرداخت قبض قبضینو را میتوان نام برد.

 پرداخت اینترنتی جریمه با سایت راهور ۱۲۰ 

اولین مرجع پرداخت اینترنتی جریمه و استعلام خلافی و خلافی ماشین سایت پلیس راهور ناجا به آدرس اینترنتی http://rahvar120.ir/  می باشد.  ماکلین خودرو می‌توانند برای دریافت مقدار خلافی خود  و مشاهده صورت وضعیت تخلفات خود  پس از مراجعه به  سایت راهور ۱۲۰ از سمت راست گزینه “استعلام میزان تخلفات رانندگی” را انتخاب کنند و با وارد کردن شماره بارکد کارت ماشین از جزئیات و میزان  تخلفات خود آگاه شوند.  بروز رسانی سامانه خلافی ۱۲۰ به صورت هفتگی می باشد. 

پرداخت اینترنتی جریمه رانندگی

پس از پرداخت در سایت راهور ۱۲۰ اطلاعات پرداختی با تاخیر ۷۲ ساعت ثبت خواهد شد. استعلام خلافی و یا  مشاهده قبض جریمه پس از ۷۲ ساعت از پرداخت قابل استناد است. 

برای دریافت خلافی موتور و پرداخت خلافی موتور شما میتوانید از روش های پرداخت قبض جریمه خودرو استفاده کنید.

نحوه استفاده از راهور 120

 پرداخت قبض جریمه با موبایل

همان طور که اشاره شد استفاده از اپلیکیشن های پرداخت که کار های پرداخت قبوض و مالیات و پرداخت قبض موبایل و استعلام و مشاهده قبض برق و .. انجام میدهند امکان پرداخت قبض جریمه و پیگیری قبض جریمه پرداخت شده و استعلام جریمه رانندگی با موبایل را نیز فراهم کرده اند.

پرداخت هزینه خلافی با پیامک و اس ام اس 

پرداخت قبض خلافی با قبضینو 

پرداخت خلافی جریمه دو برگی 

منبع مطلب : ghabzino.com

مدیر محترم سایت ghabzino.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب