دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر شیرازدانشگاه فرهنگیان شهید باهنر شیراز را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر شیراز هر سال هم مانند سایر دانشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور اقدام به جذب و ثبت نام دانشجویان، جهت تامین نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش استان فارس می نماید. افرادی که واجد شرایط ثبت نام در این مراکز آموزشی باشند می بایست پس از ثبت نام و کسب حداقل تراز لازم در کنکور سراسری، در فرم انتخاب رشته خود رشته های دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر شیراز را انتخاب نمایید. در صورت پذیرفته شدن، دانش آموزان به مصاحبه علمی – عقیدتی دعوت شده و در نهایت کسانی که این مصاحبه را با موفقیت پشت سر بگذارند، از ترم مهر می توانند در کلاس های درس دانشگاه فرهنگیان حضور پیدا کنند.
از آنجا که دانشگاه های فرهنگیان شرایط به نسبت مطلوب و آینده روشنی را پیش روی دانشجویان خود قرار می دهند، هرساله اقبال دانش آموزان و متقاضیان برای تحصیل در این دانشگاه ها بیشتر می شود.

در مقاله پیش رو توضیحاتی در خصوص مواردی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه، مزایای دانشگاه فرهنگیان، تکمیل ظرفیت پردیس شهید باهنر و نکاتی پیرامون مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شیراز ارائه خواهد شد.

دوره های این دانشگاه به صورت روزانه ارائه شده و دانشجویان هیچگونه هزینه ای را جهت تحصیل پرداخت نخواهند کرد.

پردیس شهید باهنر مجهز به خوابگاه شبانه روزی و سلف سرویس می باشد و استفاده از آنها برای دانشجویان رایگان است. همچنین پردیس مجهز به کلاس های هوشمند، آزمایشگاه ، لابراتوار زبان ، کتابخانه و آمفی تئاتر جهت برگزاری مراسم ها می باشد.

مزایای دانشگاه فرهنگیان

مزایای دانشگاه فرهنگیان شامل موارد بسیار زیادی است این دانشگاه برای دانشجویان خود لحاظ می‌نماید، در ادامه به ذکر چند نمونه از آنها اکتفا می کنیم.

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

متقاضیان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز در ابتدا می بایست در کنکور سراسری شرکت نموده و در صورت کسب تراز لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان، اقدام به انتخاب رشته این دانشگاه نمایند. پس از پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری شما می توانید در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید.

داوطلبان می بایست پیش از تصمیم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز، از دارا بود شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در این دانشگاه کسب اطمینان نمایید.

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان شیراز به صورت عمومی شامل موارد زیر است.

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز مانند تمامی دانشگاه های کشور برای پذیرش داوطلبین شرایط خاصی را لحاظ می کند. لازم است داوطلبان در صورت دارا بودن تمامی این شرایط اقدام به انتخاب رشته نمایند.

سایت اینترنتی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز به نشانی shbsh.cfu.ac.ir در دسترس داوطلبان می باشد. شما می توانید تمامی اطلاعیه های مربوط به دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز را در این پایگاه اینترنتی مشاهده نمایید.

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز مهمترین کار پس از آزمون سراسری برای ورود به این مجموعه می باشد. همانطور که ذکر شد و دانشگاه فرهنگیان برای تامین کادر انسانی خود از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان می کند.  انتخاب رشته کنکور سراسری معمولا اواخر مرداد ماه انجام شده و داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان نمایند.
لازم است داوطلبانی که میخواهند در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شوند  این دانشگاه و رشته مورد نظر را در انتخاب اول خود قرار داده زیرا اگر در انتخاب های بعدی باشند و داوطلب در رشته های اولیه  قبول شود ، دیگر به مصاحبه جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان دعوت نخواهد شد.

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز شامل موارد زیر است.

به دلیل حساسیت ویژه ای که مصاحبه این دانشگاه برای داوطلبین دارد، علاوه بر مطالعه مطالب زیر پیشنهاد می شود با مشاورین سایت صدای مشاوران در این خصوص مشورت نموده و در جریان جزئیات این مصاحبه قرار بگیرید.

نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شیراز

نکات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان شیراز به شرح زیر می باشد.

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر شیراز بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری به صورت اطلاعیه در سایت اینترنتی این دانشگاه به نشانی shbsh.cfu.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد. اما با توجه به تجربه سال های گذشته ثبت نام عموما در هفته اول مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان شیراز می بایست فرایند ثبت نام خود زمانبندی دقیق مراحل آن را را مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش و سایت رسمی دانشگاه فرهنگیان شیراز انجام دهند. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق می‌توانید هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به صورت تلفنی با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را از مشاورین سایت صدای مشاور آن کسب نمایید.

مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر شیراز

مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان

 پردیس شهید باهنر شیراز به شرح ذیل می باشد. پذیرفته شدگان با در دست داشتن مدارک زیر، در زمان مقرر به دانشگاه فرهنگیان شیراز به آدرس: شیراز، خیابان مدرس – خیابان فرصت شیرازی – روبروی سردخانه بزرگ شیراز – پردیس شهید باهنر مراجعه نمایند.

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

چنانچه در یک سال تحصیلی به هر دلیلی از جمله قبول شدن تعداد افراد لازم در مصاحبه حضوری یا عدم انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان شیراز توسط داوطلبین ، این دانشگاه اقدام به تکمیل ظرفیت های خالی در دانشگاه می نماید.  در صورتی که دانشگاه ها لازم ببینند اطلاعیه هایی را در این خصوص منتشر می‌نمایند. بر این اساس داوطلبینی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه باشند و نمره نهایی بالاتر از ۶۵۰۰ کسب نموده باشند می توانند در بهمن ماه هر سال نسبت به ثبت‌ نام و تکمیل انتخاب رشته (حداکثر ۲۰ کد رشته محل) اقدام نمایند.

 قابل ذکر است تمامی شرایط این دانشجویان مشابه دانشجویان عادی میباشد. شرایط و قوانین ثبت نام برای دانشجویان تکمیل ظرفیت هیچ تفاوتی با سایرین نمی کند. برای اطلاع دقیق تر از جزئیات تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می توانید لینک مقاله زیر را مشاهده نمایید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید باهنر شیراز (دوران، شیراز) - نقشه نشان

دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید باهنر شیراز (دوران، شیراز) - نقشه نشان

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار فرصت شیرازی

تلفن تماس: 07137203249

وب‌سایت رسمی: shbsh.cfu.ac.ir

منبع مطلب : neshan.org

مدیر محترم سایت neshan.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب