سارا و نیکا فرقانی اصل در استخرسارا و نیکا فرقانی اصل در استخر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

ماجرای عکسهای سارا و نیکا در استخر چیست؟ - تیتربرتر

ماجرای عکسهای سارا و نیکا در استخر چیست؟ - تیتربرتر

تیتربرتر: به تازگی تصاویری از سارا و نیکا فرقانی دو بازیگر نسل جدید کشورمان که در فیلم پایتختبه شهرت رسیدند در یک استخر مختلط خارج کشور منتشر شده است که جنجالی جدیدی برای این دو بازیگر نوجوان ایجاد کرده است.

ماجرای عکسهای سارا و نیکا در استخر مختلط

از سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران مشهور پایتخت عکس هایی عجیب در استخر منتشر شده است. برخی از صفحات مجازی و کانال های اینستاگرامی عکس هایی از دو بازیگر دوقلوی مشهور پایتخت در استخر منتشر کرده اند. این عکس ها مربوط به استخری در خارج از کشور است. این دو بازیگر سابقا و بعد از اتمام سریال پایتخت در جاهایی حضور پیدا کرده و عکس ها و فیلمهای منشوری منتشر کردند که به احتمال قریب به یقین اگر سری جدید پایتخت ساخته شود در آن حضور نخواهند داشت!

یکی از موارد مشابه سارا و نیکا که در آن یک سلبریتی ایرانی به دردسر بزرگی افتاد تا جایی که از دنیای هنر به حاشیه کشانده شد، آزاده نامداری بود. او در سفر به سوئیس به همراه همسر و فرزندش و برای آن چه که خود عنوان داشت باد شدید روسری اش را برده بود.

عکس‌های بدون حجاب آزاده نامداری توسط کسانی که مطمئنا ایرانی بودند و او را به محجبه بودن می‌شناختند، منتشر شد، تا جایی که او را وادار به عذرخواهی کرد، اما دیگر این خانم مجری سرشناس دیگر جلوی دوربین صداو سیما اجازه حضور نداشت و به یک سلبریتی خانه نشین تبدیل شد.

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

علایق سارا و نیکا

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

تجارب بازیگری سارا و نیکا فرقانی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریالدوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سپس آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

خانواده سارا و نیکا فرقانی

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و در لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال بازی کرده است و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانست فوتبال را ادامه بدهد و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادامه تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

ازدواج سارا و نیکا

سارا و نیکا در طول این سال ها و ساخت مجموعه های پایتخت روز به روز نقش شان پر رنگ تر شده است اگر چه در سریال پایتخت یک دیالوگ های آنها بسیار کوتاه و تک کلمه ای بود ولی با بزرگ شدن دوقلو ها نویسندگان با فراغ بال برای آنها متن می نویسند. به طوری که در پایتخت 3 اسم رستوران هما و عمه فهیمه رستوران سارونیکا بود که بخشی از داستان را به خود اختصاص داده بود.

اما با حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت 5 بخش زیادتری از بار داستان به آنها اختصاص پیدا کرده است تا آنجایی که هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در سکانسی از این سریال از ارسطو می خواهد که سارا و نیکا را برای برادرانش رحمان و رحیم از نقی خواستگاری کند. و این خود نویدی برای پر رنگ تر شدن حضور سارا و نیکا در پایتخت 5 است یا در قسمت اول سریال سارا و نیکا عمه خودشان را که در مجلس ختم بهبود حالش بعد شده است به درمانگاه می برند!

گردآورنده:فرحان مرادی

منبع مطلب : www.titrebartar.com

مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

عکس های جدید سارا و نیکا در خارج از کشور لو رفت + واکنش تتلو

عکس های جدید سارا و نیکا در خارج از کشور لو رفت + واکنش تتلو

تیتربرتر: تتلو به عکسهای منتشر شده از سارا و نیکا در استخر مختلط واکنش تندی نشان داد.این خواننده جنجالی که مدتی است در خارج از کشور سکونت دارد بعد از نشر عکسهای سارا و نیکا فرقانی الفاظ رکیکی به این دو بازیگر نوجوان تلویزیون کشورمان نسبت داد.

واکنش کاربران به عکسهای سارا و نیکا در استخر مختلط

کاربران فضای مجازی واکنش ای متفاوتی به ماجرای عکسهای سارا و نیکا در استخر مختلط داشتند که در ادامه تعدادی از آنها را می خوانیم:

-کاش یاد بگیریم ک این چیزا مهم نیستن مهم فقر مردمه مهم سیل تو سیستانه مهم اشک کودکای کاره و… کاش یاد بگیریم عکس سلبریتی تو استخر مهم نیست

-فتوشاپه نگاه کنید عکساشونو واسه مردم شایعه درست نکنید خودتونم خواهر مادر دارین

–اینکه داخل استخر عریان عکس گرفتن اختیارش.ن دسته خودشون بعدشم مامبای قضاوت کنیم بازیگران دوقلوی خوش بازی سینما رو

–واقعا متاسفم… توی کشور ما باید به چیزای دیگه اهمیت داد ن دوتا دختر جوون که حالا یا واقعیت داره یا شایعه است رفتن توی استخر… نگاه به وصیت مردم کنید خداوکیلی… توی کشور ما هر سلبریتی که بی حجاب بشه دیگه وا ویلا ست… بیا حالا یا این خبر درست یا نادرست (قضیه رفتن سارا و نیکا به استخر) دیگه سارا و نیکا نمیتونن توی این سریال (فصل بعد) بازی کنن… کاش به جای این حرفا از اختلاص مسؤلین میگفتن… برید خودتون و جمع کنید و به دوتا دختر جووون گیر ندید

–من که عکس رو ندیدم ولی این دوتا بیچاره مثل ریحانه پارسا فقط براشون جنجال درست می کنند

–مسائل فرهنگی ربطی به مسائل اقتصادی و چیزهای دیگه نداره.. هر اشتباهی سر جاش اشتباه هست چه فرهنگی باشه چه اقتصادی چه اجتماعی…این دو خانم باید احترام و وقار خودشان را حفظ می کردند واین کار غلط را نمی کردند..همانطور که یک دزد نباید دزدی کنه و اختلاس کنه هر موضوع سر جای خودش

–وجودشون در سریال پایتخت چندان اهمیتی نداشت. کلا جفتشون انگار لال بودن .یک کلمه هم بهشون دیالوگ ندادن حرف بزنن. کسی که خودشو گم کنه و لخت و پتی کنه بهتره همون سوئد باشه نه ایران

واکنش تتلو به عکسهای سارا و نیکا در استخر مختلط

منتشر شدن عکس سارا نیکا فرقانی اصل در استخری در سوئد با جنجال فراوانی همراه بوده است. یکی از کسانی که واکنش تند و عجیبی به این عکس های نیمه برهنه داد امیر تتلو بود.

پس از انتشار عکس نیمه برهنه سارا و نیکا در استخر واکنش های فراوانی به این ویدئو صورت گرفت. برخی از آنها حمایت کردند و برخی دیگر معتقدند آنها باید به قوانین کشور خودشان هم احترام بگذارند. یکی از عجیب ترین واکنش ها واکنش تتلو به فیلم استخر سارا و نیکای پایتخت بود.

تتلو که پیشتر به دلیل حجاب این دو دختر ادعا کرده بود از آنها خوشش می اید از انتشار این عکس ها ناراحت شد و نوشت: «عکس لُختی سارا و نیکارو دیدم . اینا همون به درد نقی و آقای هویج میخورن. طبیعت خوب میدونه کی رو بذاره بغل کی. عمه مهینه من با هشتصد سال سن از اینا خوش هیکل تره.»

خواستگاری تتلو از سارا و نیکا

تتلو مدتی قبل در یک لایو اینستاگرامی مدعی شده بود که باید سارا و نیکا با او ازدواج کنند همچنین این خواننده ی آهنگ های جنجالی و مبتذل گفته بود که دلیل علاقه او به سارا و نیکا با حجاب بودن این دو می باشد.

مطالب مرتبط: ماجرای عکسهای سارا و نیکا در استخر چیست؟

مطالب مرتبط: سیر تا پیاز ماجرای آهنگ خانم وزیری تتلو

خواستگاری های قبلی تتلو

مدتها پیش عکسی از امیر تتلو یا همان امیرحسین مقصودلو در شبکه مجازی منتشر شده که این خواننده زیر زمینی با انتشار کامنتی در صفحه «امیلیا کلارک» بازیگر سریال گیم آو ترونز (بازی تاج و تخت) از او خواستگاری کرده است.

این خواننده با انتشار پستی در استوری اینستاگرامش این خبر را تکذیب کرد و آن را فتوشاپ دانست، اما با وجود تکذیب آن کاربران شبکه مجازی با هجوم به صفحه این بازیگر دوباره خبرساز شدند.

شخصی که این شوخی را با تتلو کرده بود با ارسال پیامی از این خواننده حلالیت طلبید، با توجه به متن این پیام، گویا این شخص این کار را قبلا با چهره‌های دیگر هم کرده بود:

این شخص در پیام خود نوشت:

داداش سلام
بابا اونو خدایی من شوخی کردم
قبلا برای سوشا مکانی و علیرضا حقیقی هم درست کردم.حالا شانس تو و علیرضا حقیقی همه جا پخش شد.شرمنده حلال کن حاجی

تتلو هم در جواب نوشت:

حلاله داداش کلی خندیدیم

شکایت سارا و نیکا از منتشر کنندگان عکس در استخر

سارا و نیکا با توجه به انتشار عکس های خصوصی شان در خارج از  ایران  که در یک  استخر مختلط  حضور داشته اند می توانند خودشان یا وکیلشان با حضور در دادسرای جرائم رایانه ای تهران به طرح شکایت از  فردی که عکس های برهنه با پوشش شنا این 2 بازیگر را پخش کرده است بپردازند.

پلیس فتای ایران  با توجه کادر مجرب و تکنولوژی های پیشرفته ای که دارد قادر به این است که اولین عامل انتشار کننده  عکس های استخر سارا و نیکا  را شناسایی کند و آنها را به دست قانون بسپارد.

منبع مطلب : www.rasadeghtesadi.com

مدیر محترم سایت www.rasadeghtesadi.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب