شوهرم نمیتونه سیرم کنه

شوهرم نمیتونه سیرم کنهشوهرم نمیتونه سیرم کنه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

شوهرم ارضام نمی‌کنه(شوهرم نمیتونه منو به ارگاسم برسونه)

شوهرم ارضام نمی‌کنه(شوهرم نمیتونه منو به ارگاسم برسونه)

داشتن رابطه جنسی خوب و رضایت بخش یکی از خواسته و انتظارات طبیعی هر خانمی است اما متاسفانه تعداد زیادی از خانم‌ها از رابطه زناشویی‌شان لذت نمی‌برند و از اینکه ارضا نمی‌شوند، اعتراض می‌کنند. متاسفانه در جامعه ما بدلیل برخی‌ باروهای غلط خانم‌ها یا نیازها و خواسته‌های جنسی‌شان را سرکوب می‌کنند یا به شیوه درستی آن را ابراز می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود مشکلات‌شان در این زمینه پیچیده‌تر شود.

چرا شوهرم نمیتونه منو ارضا نمی‌کنه 

بخشی از اینکه شوهرتان شما را خوب ارضا نمی‌کند و در رابطه جنسی به ارگاسم نمی‌رسید، مربوط به خودتان است و بخشی مربوط به همسرتان. گاهی این موضوع ریشه در مسائل روحی دارد گاهی صرفا به مسائل فیزیکی برمی‌گردد. در ادامه این دلایل را از جنبه‌های مختلف بررسی می‌کنیم:

پیش‌نوازی کافی ندارید

داستان از این قرار است که شوهرتان به شدت مشتاق برقراری رابطه جنسی است. شما هم برای نزدیکی به او اشتیاق دارید، اما بهتر است در پیش‌نوازی امساک نکنید، چرا که اکثر خانم‌ها حدوداً به 20 دقیقه پیش‌نوازی نیاز دارند تا به حالت ارگاسم برسند، در این صورت کلیتوریس به حساس‌ترین حالت خود می‌رسد و بدن برای تحریک آماده می‌شود. رعایت نکردن تمام مراحل چرخه واکنش جنسی باعث می‌شود که به خوبی ارضا نشوید. شاید بیست دقیقه پیش‌نوازی به نظر زیاد بیاید، اما همسرتان باید بداند که در رابطه جنسی باید به نیازهای شما هم احترام بگذارد.

حواستان پرت است

به راحتی ممکن است حواستان حین رابطه پرت شود. هر موضوعی از “پرداخت قبض” گرفته تا “دعوای سه سال پیش شما و دوستتان” می‌تواند موجب شود که تمرکزتان را از دست بدهید. زمانی که این اتفاق رخ می‌دهد، دیگر نمی‌توانید رابطه ارضا کننده‌ای را تجربه کنید و به ارگاسم برسید. مغز نقش مهمی در رابطه جنسی دارد؛ مغز احساسات را ثبت می‌کند و مواد شیمیایی را که باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشیم، آزاد می‌کند. بنابراین وقتی حواستان پرت می‌شود، تکانه‌های متناقض و غیرجنسی در مغز تولید می‌شود و احساس لذت را کاهش می‌دهد.

اگر حین نزدیکی متوجه شدید که در ذهنتان مشغول مرور لیست خرید فردا هستید، چه کار باید بکنید؟ در ابتدا دوباره بدنتان را درگیر رابطه کنید. روی احساس درونی‌ و واکنش بدنتان تمرکز کنید. همچنین می‌توانید بدنتان را لمس کنید یا حتی موقعیت‌تان را تغییر بدهید تا جسمتان را نیز دوباره به رابطه برگردانید.

شگرد دیگری که باعث می‌شود جسم و روحتان را به رابطه برگردانید، این است که آهسته و عمیق از شکم نفس بکشید. تمرین‌های تنفسی یوگا کمک می‌کند تا تمرکزتان را حفظ کنید و رابطه جنسی رضایت‌بخش‌تری را تجربه کنید. تنفس چرخشی، یعنی حالتی که شما و همسرتان سعی می‌کنید که تنفستان را با هم هماهنگ کنید، باعث می‌شود که دوباره روی بدنتان متمرکز شوید و با یکدیگر ارتباط برقرار کنید.

کلیتوریس به اندازه کافی تحریک نمی‌شود

کلیتوریس مهم‌ترین بخش بدن است که حین رابطه جنسی باید تحریک شود. تعداد پایانه‌های عصبی در کلیتوریس بیشتر از داخل واژن است. بنابراین بعید است که خانمی بتواند بدون تحریک کلیتوریس ارضا شود.

برای تحریک شدن کلیتوریس حین مقاربت لازم است که زن بالا قرار بگیرد، بدنش را به سمت شوهرش قوس بدهد و نقطه لذتش را به لگن شوهرش فشار بدهد.

اضطراب شدید دارید

اضطراب به افکار مزاحمی دامن می‌زند که رسیدن به ارگاسم را برایتان دشوار می‌سازد. در واقع اضطراب مشکل بیش از نیمی از خانم‌هایی است که حین رابطه ارضا نمی‌شوند. به علاوه ماهیت پیچیده‌ اضطراب موجب می‌شود که مشکلات روانی دیگر نیز حین رابطه تشدید شود و در نتیجه دور باطلی از نگرانی و سرخوردگی ایجاد می‌شود. خانم‌هایی که تصویری منفی از بدن خود دارند، معمولاً دچار استرس و اضطراب شدیدی حین رابطه می‌شوند. اگر فکر می‌کنید که اضطراب زندگی جنسی‌تان را مختل کرده است، بهتر است به سکس‌تراپیست مراجعه کنید.

سکس‌تراپیست‌های رادیو عشق تکنیک‌های را در اختیارتان قرار می‌دهند تا بتوانید اضطراب‌تان را قبل و حین سکس کنترل کنید تا رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.

شوهرتان زود انزالی یا اختلال نعوظ دارد

وجود مشکلات شبیه به زودانزالی یا اختلال نعوظ باعث می‌شود کیفیت رابطه جنسی بطور کلی پایین بیاید و تمام تمرکز دو نفر حین رابطه به ارضا شدن همسرتان معطوف شود و شما به ارگاسم نرسید.

خواستههایتان را به شوهرتان نمیگویید

همان‌طور که شما بلد نیستید ذهن بقیه را بخوانید، شوهرتان هم علم غیب ندارد. بنابراین اگر ساکت بمانید و خواسته‌های قلبی‌تان را به زبان نیاورید، مسلماً این سکوت کمکی نمی‌کند تا اوج لذت جنسی را تجربه کنید. به علاوه شکل بدن خانم‌ها با هم متفاوت است، بنابراین ممکن است حرکات و زاویه‌هایی که احساس لذت فوق‌العاده‌ای را در یک نفر ایجاد می‌کند، برای دیگری لذت‌بخش نباشد. راه‌حل کلیدی مشکلتان بسیار ساده است: حرف بزنید. گاهی اوقات یک نوازش ساده می‌تواند تفاوت چشمگیری را ایجاد کند. اگر شوهرتان باز هم متوجه نیازتان نشد، خواسته‌تان را مستقیم به او بگویید یا دستش را دقیقاً به شکلی که می‌خواهید، حرکت بدهید. اعتماد به نفس داشتن خانم‌ها حین رابطه برای شوهرانشان بسیار جذاب است.

میترسید کنترلتان را از دست بدهید 

از آنجایی که به شما یاد داده‌اند تا تمام جنبه‌های زندگی را تحت کنترل داشته باشید، برایتان سخت است تا هنگام رابطه اجازه بدهید که عنان اختیار از کفتان خارج شود. اما خوددار بودن اجازه نمی‌دهد که ارضا شوید، چون ارگاسم سراسر بدنتان را به تسخیر خود درمی‌آورد و اگر می‌خواهید ارضا شوید، باید خود را رها کنید. اما اگر حتی فکر آزاد و رها بودن باعث می‌شود که قلبتان به تپش بیفتد، باید بگوییم که لازم نیست وحشت کنید، قرار نیست کنترل تمام بدنتان را از دست بدهید. در شدیدترین حالت ممکن است بدنتان بلرزد و عضلات دیواره واژن منقبض شود. این موضوعات را حین نزدیکی به خودتان یادآوری کنید و وقتی احساساتتان اوج گرفت، نفس‌های عمیق بکشید و سعی کنید بدنتان را آزاد بگذارید تا با احساسات همراه شود و ارضا شوید. اگر با وجود این اقدامات هنوز ارضا نمی‌شوید، بهتر است از سکس‌تراپیست کمک بگیرید.

به آنورگاسمی مبتلا هستید

آنورگاسمی به معنای ناتوانی در رسیدن به ارگاسم است. در مطالعه‌ای که بر روی خانم‌های مبتلا به اختلالات جنسی انجام شد، 24 درصد خانم‌ها از اختلالات ارگاسم شکایت داشتند؛ این تعداد قابل توجه است. علل مختلفی برای آنورگاسمی وجود دارد که از اضطراب تا مصرف دارو متغیر است.

قبل از رابطه مثانه‌تان را خالی نمی‌کنید

وقتی سراپا شور و اشتیاق هستید، ممکن است جزئیاتی مانند تخلیه مثانه را نادیده بگیرید. اما اگر مثانه‌تان پر باشد، وقتی آلت داخل واژن می‌شود و دیواره پشت واژن را تحریک می‌کند، بدن منقبض می‌شود و در نتیجه ارضا نمی‌شوید.

خوشبختانه راه‌حل ساده‌ای برای این مشکل وجود دارد: قبل از رابطه سری به سرویس بهداشتی بزنید. وقتی بدانید که مثانه‌تان کاملاً خالی است، زمانی که در آستانه ارگاسم قرار می‌گیرید، می‌توانید بدنتان را رها کنید تا از احساساتتان تبعیت کند و ارضا شوید. از این گذشته ادرار کردن قبل از شروع رابطه خطر ابتلا به عفونت مجاری ادراری را به شدت کاهش می‌دهد.

چکار کنم شوهرم منو ارضا کنه

اگر مشکلی در زندگی جنسی‌تان وجود دارد و شوهرتان نمی‌تواند شما را ارضا کند، مهم‌ترین نکته این است که به سکس‌تراپیست مراجعه کنید.

مواردی که ذکر شده برای بالا بردن سطح اطلاعات شما و باز شدن دیدتان است.

هیچ‌گاه از مراجعه به متخصص و دریافت اطلاعات لازم از ایشان خجالت نکشید و تردید نکنید.

 سکس ‌تراپیست‌های رادیو عشق ابتدا بررسی می‌کنند ریشه مشکل شما ناشی از مسائل روحی است یا به مسائل فیزیکی مربوط می‌شوند، نحوه و سبک ارتباط شما با همسرتان را بررسی می‌کنند و در نهایت راهکارهای مناسب را در اختیارتان قرار می‌دهند برای مثال پوزیشن‌های جدید، شیوه صحیح ابراز خواسته‌ها و تکنیک‌های ریلکسیشن برای لذت بیشتر هر دو طرف را به شما آموزش می‌دهند و در صورتی که نیاز باشد شما را به متخصص اورولوژی یا متخصص زنان ارجاع می‌دهند. در ادامه به راهکارهایی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی‌تان مفید است اشاره می‌کنیم:

با شوهرتان صحبت کنید

در یک فضای مناسب و آرام با او در مورد اینکه در رابطه جنسی‌تان ارضا نمی‌شوید صحبت کنید. زمانیکه راجع به این موضوع حرف می‌زنید پای دلخوری‌های دیگرتان را به بحث باز نکنید و فقط راجع به همین موضوع حرف بزنید. این موضوع رو بدانید که ممکن است به غرور و اعتماد به نفس او آسیب وارد شود چون مردها از اینکه نتوانند رابطه جنسی موفقی داشته باشند احساس ضعف می‌کنند. حتما در مورد ویژگی‌های مثبت رابطه جنسی‌تان هم حرف بزنید و در نهایت خودتان او را راهنمایی کنید که از چه حرکت‌ها و پوزیشن‌هایی بیشتر لذت می‌برید. بلافاصله انتظار نداشته باشید که اتفاق خارق العاده‌ای بیفتد. سعی کنید پوزیشن‌ها مختلف را امتحان کنید و خودتان هم برای گرم و متنوع شدن رابطه جنسی‌تان تلاش کنید.

سرو صدا کنید

اثبات شده است که ساکت نبودن حین رابطه و سرو صدا کردن برای اکثر خانم‌ها معجزه می‌کند، چرا که باعث می‌شود خانم‌ها ارگاسم طولانی‌تر و شدیدتری را در دفعات بیشتر تجربه کنند. بنابراین اگر از حرکتی واقعاً لذت می‌برید، احساستان را به نحوی اعلام کنید. اگر به زبان آوردن احساسات برایتان سخت است، از زبان بدن کمک بگیرید. میدان دادن به احساسات باعث می‌شود که از فکر جهان خارج بیرون بیایید و روی رابطه‌ای که با شوهرتان دارید، متمرکز شوید تا حداکثر لذت را ببرید.

خیالپردازی کنید

خیالپردازی فعال یکی از موثرترین تکنیک‌ها برای بهبود رابطه جنسی و لذت بردن از آن است. خیالپردازی راه فوق‌العاده‌ای برای درگیر کردن ذهنتان حین نزدیکی است که در عین حال باعث می‌شود تحریک بیشتری را احساس کنید. حتی برخی افراد می‌توانند با خیالپردازی کردن به ارگاسم برسند.

همین الان به فانتزی‌های مورد علاقه‌تان فکر کنید و یکی از آنها را برای دفعه بعدی که با شوهرتان رابطه دارید، انتخاب کنید. اگر موضوع خیالپردازی‌تان را از قبل انتخاب کنید، مجبور نخواهید بود که انرژی ذهنی‌تان را حین رابطه هدر بدهید. سعی کنید تا جایی که می‌توانید با جزئیات مختلف به خیالاتتان شاخ و برگ بدهید تا بیشتر به واقعیت نزدیک شود و سپس خود را در خیالاتتان غرق کنید.

از یاد نبرید که لازم نیست همسرتان را از خیالپردازی‌ها و تصوراتتان بیرون بگذارید. می‌توانید نقش اصلی این رویا را به شوهرتان بسپارید.

داستانسرایی کنید

اگر خیالپردازی کردن حین رابطه برایتان دشوار است، می‌توانید توجهتان را کاملاً روی اتفاقاتی که حین رابطه با شوهرتان رخ می‌دهد، متمرکز کنید. ببینید که شوهرتان هنگام رابطه چه کاری انجام می‌دهد و تمام اتفاقات را برای خودتان تعریف کنید. شاید این توصیه کمی احمقانه به نظرتان برسد، اما مطمئن باشید که در عمل توصیه بسیار جذابی است، چون داستانی که برای خود تعریف می‌کنید، تمام جنبه‌های رابطه و رسیدنتان به حالت برانگیختگی را پوشش می‌دهد. یک بار این کار را امتحان کنید و ببینید که آیا کمکتان می‌کند تا حواستان را روی رابطه متمرکز کنید و از آن لذت ببرید یا خیر.

 آب کافی بنوشید

نوشیدن آب در طول روز از مشکلات روزمره‌ای مانند یبوست و خستگی جلوگیری می‌کند و کمک می‌کند تا رابطه لذت‌بخشی را در اتاق خواب تجربه کنید و ارضا شوید. بافت تحریک شونده که در سیستم بافت پیوندی قرار دارد، برای این که جادوی القای ارگاسم را انجام بدهد و شما را ارضا کند، باید بلغزد و حرکت کند؛ انجام این حرکات بدون وجود مایعات ممکن نیست. ساده‌ترین راه برای این که مطمئن شوید، حین رابطه می‌توانید ارضا شوید، این است که آب مورد نیاز بدنتان را تامین کنید؛ پس نوشیدن یک یا دو لیوان آب اضافی در روز ضرری ندارد.

اینکه در رابطه جنسی شوهرتان شما را ارضا نمی‌کند و از رابطه جنسی سیر نمی‌شوید دلایل مختلفی دارد بخشی از این دلایل جنبه روانی دارند و برخی جنبه جسمی و فیزیکی از جمله این دلایل می‌توان به این موارد اشاره کرد: پیش‌نوازش کافی ندارید، حواستان به موضوعات دیگر پرت می‌شود، به خوبی تحریک نمی‌شوید، استرس و اضطراب دارید، همسرتان دچار مشکلی زودانزالی یا اختلال نعوظ است، خواسته‌های‌تان را با همسرتان مطرح نمی‌کنید، آنورگاسمیا دارید، قبل از رابطه جنسی مثانه‌تان را خالی نمی‌کنید، و یا می‌ترسید کنترل‌تان را از دست بدهید. اینکه دلیل اصلی این مشکل چیست نیاز به بررسی بالینی دارد و باید حتما با یک متخصص و سکس‌تراپیست در مورد آن صحبت کنید اما بطور کلی با بکارگیری یک سری راهکار می‌توانید به ارضا شدن خودتان و بهبود رابطه زناشویی‌تان کمک کنید: هنگام سکس سرو صدا داشته باشید و احساسات‌تان را بگویید، خیال‌پردازی کنید، اتفاقاتی که هنگام رابطه جنسی‌تان میفتد را برای خودتان بازگو کنید، چیزهای جدید را در رابطه‌تان تجربه کنید و برای ارتقا، سلامت جسمی‌تان بیشتر آب بخورید.

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
برای دانلود آهنگ کلیک کنید

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب