آخرین اخبار بازگشایی مدارس خوزستانآخرین اخبار بازگشایی مدارس خوزستان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

زمان بازگشایی مدارس خوزستان مشخص شد

زمان بازگشایی مدارس خوزستان مشخص شد

رضا نجاتی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور ماه یک تصمیمی است که در ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا گرفته شده و به تمام استان‌ها ابلاغ گردید.

وی افزود: باتوجه به وضعیت آب‌وهوایی خوزستان پیشنهادی مبنی بر تاخیر در بازگشایی مدارس خوزستان به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارسال شد که پاسخی در این خصوص ارسال نگردید.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان گفت: مدارس خوزستان نیز همانند سایر استان‌ها در ۱۵ شهریورماه بازگشایی خواهند شد چراکه وزرای بهداشت و آموزش و پرورش در ستاد ملی حضور داشته و قطعا موارد لازم را بررسی نموده‌اند.

نجاتی تصریح کرد: در ۲۴ ساعته باقیمانده به بازگشایی مدارس هر تصمیم جدیدی اتخاذ گردید قطعا مراتب آن‌ را به مردم اطلاع خواهیم داد.

بازگشایی حضوری مدارس خوزستان از ۱۵ شهریور منتفی شد

بازگشایی حضوری مدارس خوزستان از ۱۵ شهریور منتفی شد

به گزارشخبرنگار مهر، فرهاد ابول نژادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: متأسفانه با وجود تلاش شبانه‌روزی همکاران ما در حوزه بهداشت و درمان، شاهد ورود سه شهر بهبهان، امیدیه و آغاجاری به وضعیت قرمزکرونا هستیم.

وی افزود: و این موضوع برای کل شهرهای استان زنگ هشدار جدی است تا مردم بیش از پیش رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند چرا که هم‌اکنون وضعیت کلی استان نیز در حالت «هشدار» است و ما نسبت به عواقب ناشی از پایین آمدن سطح مشارکت مردم در رعایت مسائل بهداشتی به شدت نگران هستیم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در ادامه تصریح کرد: با توجه به فصل بازگشایی مدارس، مخالفت صریح خود را با بازگشایی مدارس به صورت حضوری از نیمه شهریور اعلام کردیم که این موضوع با تصویب ستاد استانی مقابله باکرونا تصویب و قطعی شد.

ابول نژادیان در پایان تأکید کرد: از مردم استان خواهش می‌شود که در رعایت پروتکل‌های بهداشتی را همچون روزهایی که منجر به خروج استان از پیک شد، مشارکت داشته باشند و در بیرون از خانه حتماً از ماسک استفاده کنند، فاصله اجتماعی را رعایت کنند و در هیچ تجمعی شرکت نکنند.

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب