دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 در دو مرحله ورودی مهر و ورودی بهمن برگزار می شود و همزمان با شروع ثبت نام لینک دریافت دفترچه بر روی سایت سازمان سنجش فعال می گردد .

طبق اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 99 در تاریخ 8 بهمن ماه منتشر شده و ثبت نام از تاریخ 20 اسفند 98 الی 31 شهریور 99 خواهد بود . 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری ورودی مهر 99 کلیک کنید

در سال گذشته همزمان با شروه ثبت نام بهمن در اواخر دی ماه لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور نیز بر روی سایت سازمان سنجش فعال شد . در سال 99 نیز احتمالا در اواخر دی ، دفترچه ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی سراسری منتشر شود .

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن 99 ، لینک مربوطه در این قسمت فعال می شود .

مشاوره دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

توجه داشته باشید در این دفترچه رشته محل های دوره های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی ارائه شده است که به غیر از دوره روزانه سایر دوره های شهریه پرداز هستند بنابراین در زمان انتخاب رشته و اولویت بندی در چینش انتخاب های خود کمال دقت را به کار گیرید .

در مدت زمان ثبت نام احتمال این وجود دارد که سازمان سنجش طی اطلاعیه و یا اطلاعیه هایی لیست رشته محل های جدید ، تغییر ظرفیت رشته محل ها و یا حذف رشته محلی را اعلام نماید که توصیه می شود لیست رشته محل های جدید منتشر شده را مطالعه نمایید .

 در این مقاله اصلاحیه های منتشر شده قرار داده خواهد شد . 

دانشگاه علمی کاربردی نیز جز دانشگاه هاییاست که بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان دانشجو جذب می کند اما شایان ذکر است که ثبت نام آن به صورت مجزا از سایر دانشگاه های سراسری برگزار می شود .

اگر پس از مطالعه مقاله دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

دفترچه ثبت نام بدون آزمون سراسری همزمان با شروع ثبت نام در هز نوبت منتشر می شود که در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم .

لینک دانلود دفترچه سراسری 99 در سایت سازمان سنجش منتشر می شود که که پس از انتشار دفترچه لینک دانلود را در این مقاله قرار می دهیم .

خیر ، دفترچه ثبت نام بدون آزمون سراسری 99 شامل لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نمی شود که در این مقاله دانشگاه ها و دوره های مورد پذیرش گفته شده است .

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.
دانلود ویدیوی بالا

لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

لیست رشته ها و جزئیات ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری در دوره های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پردیس خودگردان ، پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی در یک دفترچه ارائه می شود . در ادامه لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 را ارائه داده ایم 

طبق اطلاعیه سازمان سنجش ، این دو دفترچه برای نام نویسی بدون آزمون ورودی مهر قابل استناد نبوده و دفترچه جدید این آزمون در تاریخ 1 مرداد ماه منتشر خواهد شد

برای دانلود نسخه بروز و جدید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 کلیک کنید .

برای دانلود فایل پیوست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 کایک کنید

در طول مدت ثبت نام دانشگاه هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دارند ظرفیت های خود را بررسی کرده و درخواست آن را به سازمان سنجش اعلام می کنند که منجر به تغییر ظرفیت و یا ارائه رشته محل های جدید می شود که سازمان سنجش در این مورد اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت نام را منتشر می کند . توصیه می شود اصلاحیه های منتشر شده را بررسی نموده تا در صورت نیاز نسبت به ویرایش ثبت نام خود اقدام کنید . لینک دانلود اصلاحیه منتشر شده سازمان سنجش در این مقاله قرار داده خواهد شد . 

همچنین ممکن است برای لیست رشته محل های دارای ظرفیت خالی از ثبت نام ورودی مهر ماه سازمان سنجش اقدام به برگزاری مرحل تکمیل ظرفیت بکند .

اگر پس از مطالعه مقاله دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

سوالات متداول

دفترچه بدون کنکور سراسری 99 در 2 مرحله منتشر می شود که در این مقاله توضیح داده شده است .

لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری 99 در سایت سازمان سنجش فعال می شود که لینک دانلود را در این مقاله قرار داده ایم .

دفترچه راهنمای ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی 99 شامل شرایط و ضوابط ، لیست رشته و سایر جزئیات ثبت نام است که در این مقاله به آن اشاره شده است .

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ماه ۹۹ | صرفا براساس سوابق تحصیلی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ماه ۹۹ | صرفا براساس سوابق تحصیلی

در دوره های اخیر، بسیاری از رشته های دانشگاه های سراسری به صورت بدون کنکور ارائه می شوند که داوطلبان برای ثبت نام در آن ها نیاز به ثبت نام و یا شرکت در کنکور سراسری نخواهند داشت. علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور سراسری 99 مهر ماه می بایست ابتدا از رشته های ارائه شده در واحدهای دانشگاهی مختلف، مطلع شوند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری با جزئیات کامل (اعم از واحد ارائه دهنده و ظرفیت پذیرش) به صورت جدول و در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون سراسری ذکر می شوند.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 99

رشته های بدون کنکور سراسری 99 در دفترچه ای ذکر می شوند که مطالعه آن برای تمام داوطلبان لازم است. به علاوه، این دفترچه دارای شرایطی است که تمامی متقاضیان باید از آن ها برخوردار باشند تا بتوانند نسبت به ثبت نام خود، اقدام کنند. رشته های ارائه شده، دانشگاه های ارائه دهنده آن ها و ظرفیت هر کدام، همگی از طریق دفترچه مذکور قابل مشاهده هستند.

در جدول زیر فایل دانلود این دفترچه را مشاهده می کنید که به منظور سهولت دسترسی شما داوطلبان گرامی، قرار داده شده است. با کلیک بر روی نام آن، دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سراسری مهر 99، در اختیارتان خواهد بود.

تذکر: توجه داشته باشید که سایر نسخه های دفترچه منتشر شده از سوی سازمان سنجش در تاریخ های پیشین فاقد اعتبار می باشند و داوطلبان می بایست مطابق با مندرجات دفترچه جدید، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه 99

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری به صورت اینترنتی و از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. دفترچه مذکور برای نیمسال اول تحصیلی 99 یک بار روز 8 بهمن ماه 98 و بار دیگر در روز 18 فروردین ماه 99 با تغییرات اعمال شده منتشر گردید. البته هر یک از دفترچه های مذکور از درجه اعتبار ساقط گردید و جدیدترین نسخه این دفترچه در یکم مرداد ماه از سوی سازمان سنجش منتشر شد. بنابراین سایر نسخه های دفترچه منتشر شده از سوی سازمان مذکور در تاریخ های پیشین فاقد اعتبار می باشند، بنابراین داوطلبان جهت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری می توانند به دریافت و مطالعه آن بپردازند تا با آگاهی کامل، تصمیم خود را برای تحصیلات دانشگاهی نهایی سازند.

علاقه مندان جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون سراسری از سایت سازمان سنجش آموزش کشور باید وارد قسمت ” سراسری “ آن شوند و لینک فعال ” دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذیرش سراسری مهر ماه 1399) “ را انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است که زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور مهر ماه 99 به تعویق افتاده است و ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان متقاضی پذیرش با سوابق تحصیلی، همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری (پذیرش با آزمون) که برنامه زمانی آن در مرداد ماه اعلام می شود، انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از لینک های لیست رشته های بدون کنکور سراسری 99 و رشته های بدون کنکور تجربی 99 بهره مند شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

جواب کاربران در نظرات پایین سایت

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب