جملات انگیزشی کوتاه برای موفقیتجملات انگیزشی کوتاه برای موفقیت را از سایت هاب گرام دریافت کنید.

جملات انگیزشی برای موفقیت|58 جمله و عکس نوشته انگیزشی

جملات انگیزشی برای موفقیت|58 جمله و عکس نوشته انگیزشی

جملات انگیزشی

وقتی با انگیزه و پر انرژی هستیم می توانیم از لحظات زندگی مان لذت بیشتری ببریم و احتمالا خوش اخلاق تر و مهربان تر هم می شویم. می توانیم بیشتر و بهتر کار کنیم به طور کلی کیفیت زندگی مان در برهه هایی که پر از انگیزه و انرژی مثبت هستیم به طور محسوسی با زمانی که بی انگیزه و ناامید هستیم تفاوت دارد.

حفظ انگیزه ی بالا راه های متفاوتی دارد. در این مقاله به این می پردازیم که چطور با استفاده از جملات انگیزشی ، متن موفقیت و یا متن انگیزشی ، انرژی مثبت انگیزه و امید را در زندگی مان افزایش دهیم.

جملات انگیزشی چه تاثیری دارند؟

احتمالا این حس برای شما آشنا باشد که ناگهان در لابلای صفحات کتابی یا تماشای فیلم و سریالی  یک جمله نظر شما را جلب می کند و به شما انگیزه فوق العاده زیادی می دهد، این حس ممکن است زمانی که یک مورچه را در حال حمل دانه می بینید یا پرنده ای که به دنبال غذا می گردد را مشاهده می کنید، هم ایجاد شود.

مثلاً وقتی میگویید من موفق خواهم شد، (یا من می تونم به هدفم برسم) حس خیلی خوبی به شما دست خواهد داد. در این مقاله 58 جمله ی انگیزشی را که خودمان در مجموعه‌ی بیشتر از یک نفر استفاده می کنیم را برای شما قرار داده ایم تا شما هم از آن ها استفاده کنید و سرشار از انگیزه و انرژی مثبت شوید.

البته این عکس های انگیزشی و مطالب انگیزشی قبلا در صفحات مختلف سایت بیشتر از یک نفر مورد استفاده قرار گرفته است، در این قسمت آن ها را یک جا جمع کرده ایم و برای استفاده شما قرار داده ایم.

چه زمانی از جملات انگیزشی استفاده کنیم؟

بهتر است جملات و عکس نوشته های انگیزشی را صبح بعد از بیدار شدن بخوانید تا به شما انگیزه و انرژی مثبت بدهد و بتوانید روزتان را با انرژی مثبت شروع کنید. البته می توانید همیشه یک جمله را همراه داشته باشید تا در مواقعی که احساس می کنید به انرژی و انگیزه نیاز دارید، آن را بخوانید.


در هر زمان و موقعیتی که احساس کردید نیاز به انرژی و انگیزه دارید کافی است جمله ای که خیلی به شما انگیزه می دهد و جملات مثبت برای موفقیت را تکرار کنید، به همین سادگی پر از انرژی می شوید.

داستانی از دوست پیام بهرام پور

پیام بهرام پور داستانی را از تاثیر جملات انگیزشی بر روی دوستش تعریف می کند که بسیار جالب تاثیر این جملات را نشان می دهد.او می گوید:

روزی با یکی از دوستانم که اخیرا برایش انواع اتفاق های سخت و ناامید کننده رخ داده بود صحبت می کردم و او از داستان زندگی خودش و بلاهایی در این مدت که به سرش آمده بود توضیح می داد که ناگهان تلفنش زنگ خورد و خبر بدی به او دادند، بعد از تمام شدن تماس برای لحظاتی بسیار ناراحت بود اما ناگهان یاد جمله ای افتاد که برایش در آن لحظه بسیار ارزشمند بود، وقتی این جمله را زیر لب تکرار کرد، انگار جان دوباره ای گرفت.:

???? نکته ی مهم: یکی از راه های افزایش انگیزه در افراد، شناخت نوع طرز فکر آن ها است، افرادی که طرز فکر رشد دارند، انگیزه ی بالاتری هم دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز فکر افراد موفق کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

استفاده از عکس نوشته های انگیزشی

می توانید جمله انگیزشی یا عکس انگیزشی و  یا عکس نوشته انگیزشی مورد علاقه خودتان را به عنوان عکس پشت زمینه  موبایل یا لپ تاب خودتان قرار دهید که هر روز چند بار آن را ببینید.

قرار دادن یک متن پرینت شده داخل کیف پولتان هم ایده خوبی است، هر بار که کیف پولتان را باز می کنید با یک جمله انگیزشی خوشایند مواجه می شوید.

حتی می توانید برای یادآوری، ساعت موبایل خودتان را برای زمان خاصی در روز تنظیم کنید و متن پیام انگیزشی را هم در قسمت پیام زنگ تلفن خود وارد کنید، تا با به صدا درآمدن زنگ هشدار موبایلتان این پیام انگیزشی به شما نمایش داده شود.

می توانید جملات یا عکس نوشته های انگیزشی و جملات انگیزشی موفقیت مالی را بر روی آینه روشویی خودتان نصب کنید تا هر بار که دست یا صورتتان را می شورید این جملات را ببینید.

???? تنبلی و اهمال کاری هم می تواند در میزان انگیزه افراد تاثیر گذار باشد، یک راه کار عالی برای رفع اهمال کاری در 30 را در مقاله زیر پیام بهرام پور آموزش داده است که حتما پیشنهاد می کنم، آن را مطالعه کنید:

یک روش جالب برای استفاده مدیران و کارمندان از جملات انگیزشی

اگر مدیر قسمتی هستید و می توانید تعدادی از این جمله ها، سخنان انگیزشی و عکس نوشته ها انتخاب کنید و آن ها را پرینت کرده و در محل کار خودتان و کارمندانتان قرار دهد تا همه با انرژی بیشتری به کار خود ادامه دهند، یا اگر کارمند هستید می توانید جملات انگیزشی مورد علاقه ی خودتان را انتخاب کنید و با استفاده از روش هایی که در بالا گفتیم از آن ها استفاده کنید.

روش های دیگری هم هست که می توانید بسته یه موقعیتی که در آن قرار دارید جملات انگیزشی استفاده کنید ، برای مثال اگر امسال کنکور دارید می توانید جملات انگیزشی کنکور را پیدا کنید و آن ها را به روش های مختلف در ابتدای هر کتاب بنویسید یا این که در جیب کوله پشتی تان یک جمله انگیزشی عالی قرار دهید تا هر بار که آن را میبینید انرژی و انگیزه تان شارژ شود.

ما در مجموعه ی بیشتر از یک نفر چطور از جملات انگیزشی کوتاه استفاده می کنیم؟

اگر یک بار به دفتر مجموعه بیشتر از یک نفر سر زده باشید، وقتی وارد آسانسور می شوید با یک جمله ی انگیزشی مواجه می شوید، با انجام این کار ما هم وقتی اعضا مجموعه وارد آسانسور می شوند انگیزه و انرژی می گیرند تا روز کاری خود را با قدرت شروع کنند،سایر افراد هم که از آسانسور استفاده می کنند برای لحظاتی که در آسانسور هستند از این جمله های انگیزشی انرژی می گیرند. طبق روال ما هر هفته یا هر سه روز یک بار یک عکس نوشته انگیزشی یا حمله انگیزشی در داخل آسانسور نصب می کنیم.

لیست عکس نوشته ها و عکس انگیزشی همراه با جملات انگیزشی:

جملات انگیزشی مورد علاقه ی شما از لیست بالا کدام موارد بودند؟

می توانید جملات انگیزشی مورد علاقه تان یا نحوه ی استفاده از آن را برای ما در قسمت کامنت ها بنویسید. راستی اگر جمله ی انگیزشی مورد علاقه ی شما در لیست بالا نبود،  لطفا آن را در قسمت نظرات همین صفحه بنویسید تا ما هم استفاده کنیم.

منبع مطلب : www.bishtarazyek.com

مدیر محترم سایت www.bishtarazyek.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

جملات انگیزشی کوتاه و قوی برای اینکه کوه ها را جابجا کنید

جملات انگیزشی کوتاه و قوی برای اینکه کوه ها را جابجا کنید

خواندن مقالات انگیزشی خوب است… اما بعضی وقت‌‌ها این جملات انگیزشی کوتاه هستند که نیروی ما را برای ادامه مسیر مهیا میکنند ! برای همین تصمیم گرفتیم از سطح وب و اینستاگرام  بگردیم و 50 جمله انگیزشی کوتاه و خیلی قوی را که با اصول موفقیت هم سازگار هستند را پیدا کنیم و آنها را با شما به اشتراک بگذاریم.

آنچه در ادامه میخوانید فقط جملات انگیزشی کوتاه هستند که گلچین شده‌اند و البته… در پایان یک سوال مهم پرسیده شده ! حتما پاسخ آنرا بنویسید.

جملات انگیزشی کوتاه

» برنده شدن واقعی، مثبت موندن در شرایط بد است.

» هر روز یک شانس بزرگ است، در حالی که بیشتر مردم هنوز هم می‌گویند که بدشانس هستند.

» مهم نیست چقدر آهسته پیش می‌روی، چون همین‌که به جلو حرکت می‌کنی از بیشتر مردمی که هیچ حرکتی نمی‌کنند بهتر هستی.

» کاری که بیشترین ترس رو ازش داری دقیقا کاریه که باید همین الان انجامش بدی.

» فقط وقتی استراحت کن که به هدفت رسیده باشی.

» ۴+۵ میشه ۹، ۳+۶ هم میشه ۹. اگه یه روش کار نکرد نگران نباش چون برای انجام یه کار فقط یه راه وجود نداره.

» تغییر خود تو هستی، آدم‌های کوچیک برای تغییر کردن اطراف‌شون غر می‌زنن اما آدم‌های بزرگ خودشون دست به تغییر دادن می‌زنن.

» انتخاب‌های راحت، زندگی سختی به دنبال خواهد داشت، راه سخت رو انتخاب کن و زندگی راحتی داشته باش.

» تنها محدویت فقط خودتی… اینو روزی صد بار به خودت بگو.

» هوش تو تعیین‌کننده‌ی چیزی نیست، هزارن آدم باهوش اما بدبخت داریم و هزاران آدم معمولی اما با بهترین سبک زندگی.

» صبر داشته باش، نتایج در طول زمان پدید میان، هیچ موفقیت و ثروت یه‌شبه‌ای نداریم.

» بیشتر ترس مردم از مرگ به خاطر خود مرگ نیست بلکه به خاطر زندگی نکرده‌ست، تو از اونا نباش.

» وقتی کسی نبود دستت رو بگیره، دستت رو بکن تو جیبت و برو جلو.

» اگه می‌خوای روزهای سخت رو بگذرونی باید از این روزها سخت‌تر باشی

» هوشمندانه کار کن، خوب کار کن، سخت زحمت بکش تا جایی که موفقیت‌هات به جای خودت برات حرف بزنن

»  تنها راه از بین ترس‌هات مقابله باهاشونه، با نشستن و حرف زدن چیزی تغییر نمی‌کنه.

» نمی‌تونی همزمان دو تا خرگوش رو دنبال کنی و هر دو رو هم بگیری، فقط روی یه چیز تمرکز کن.

» آرامش بعد از طوفان، پاداش استقامت صخره‌هاست.

» نشانه‌ی به بلوغ رسیدن یه انسان سنش نیست بلکه بزرگی و تعداد دردهاییه که می‌تونه تحمل کنه

» شکست بخور، راه موفقیت و شکست تقریبا نه، دقیقا یکی هستن.

»  هیچ‌وقت از کسایی که بهت حسودی می‌کنن متنفر نباش، بلکه بهشون احترام بذار، چون اینا همونایی هستن که فکر می‌کنن تو ازشون بهتری

»  بذار خیالت رو راحت کنم، یه روز خوب از راه نمیرسه یه روز خوب رو فقط باید خودت بسازی.

»  از اینکه جوری زندگی کنی که اکثریت درکش نمی‌کنن نترس.

»  مشکل اینجاست که فکر می‌کنیم همیشه زمان و فرصت داریم تا وقتی که واقعا دیگه نداریمش.

»  زندگی واقعیت از جایی شروع میشه که بیرون از منطقه‌ی راحتیت قدم برمی‌داری.

» اگه اهداف بزرگی داری باید صبر زیادی هم داشته باشی، ساختن یه پراید یه ساعت و نیم طول میکشه اما یه بوگاتی ۴ هزار و ۶۰۰ ساعت!

» رویای واقعی چیزیه که شب‌ها نمی‌ذاره بخوابی و صبح‌ها از خواب بلندت می‌‌کنه.

» دنبال پول و ثروت و همسر خوب و زندگی مرفه نباش، بهترین نسخه‌ی خودت شو و اینا خودشون از راه می‌رسن.

» اگه هنوز خیلی زحمت کشیدی و نتیجه نگرفتی یادت نره، میوه‌ی یه درخت آخرین چیزیه که روی درخت رشد می‌کنه.

» آروم همه چی درست میشه… هدف رو پیدا میکنی، بدستش میاری و خیلی زود اون روزی میرسه که به گذشته نگاه بکنی و بگی: همه‌ی سختی کشیدن‌هام جواب داد.

» هیچ سمی نمی‌تونه یه ذهنیت مثبت رو مسموم کنه و هیچ دارویی هم نمی‌تونه یه ذهنیت منفی رو درمان کنه.

» اگه پشت گوش میندازیش، اگه انجامش نمیدی، اسمش تنبلی نیست اسمش بی‌‌انگیزگیه. اگه فکر کردن به هدفت باعث نمیشه موهای تنت سیخ بشه بدون این رویایی واقعیت نیست.

» با کسایی بگرد که مجبورت کنن خودت رو بکشی بالا

» کوچک‌ترین عملی که انجام میدی از هزار ساعت حرف زدن و ده هزار ساعت خیال‌بافی بهتره.

» چیزی که لازم داری نه بابای پولداره، نه خارج از ایران بودنه، نه آقازاده و حزب‌اللهی بودنه، نه شانسه، فقط شجاعت شروع کردنه!

» سفر هزاران کیلومتری فقط با یه قدم شروع میشه.

» هر وقت اومدی تنبلی کنی از خودت بپرس اگه الان نه پس کِی؟ اگه من نه پس کْی؟

» فقط ده درصد از حال خوب ما به شرایط بیرون بستگی داره اما ۹۰ درصد دیگه‌ش به این بستگی داره که چطور شرایط رو تفسیر می‌کنیم.

» یه شیر هرگز برای شکار خیال‌بافی نمی‌کنه، فقط بلند میشه و انجامش میده

» برام مهم نیست چقدر سخته، بدستش میارم.

» تصورش کن روزی که به خودت بگی تونستم! اون رو از هر روزی بهتره.

» هر چقدر که جنگ سخت‌تر باشه، پیروزیش شیرین‌تره

» می‌دونی فرمول واقعی موفقیت چیه؟ یک درصد شانس، یک درصد استعداد و ۹۸ درصد هرگز تسلیم نشدن!

» یه روز در آینده به اینکه چقدر دغدعه‌ها و مشکلات الانت رو بزرگ می‌کردی می‌خندی

» مردم هر کاری هم که بکنی تو رو قضاوت می‌کنن پسکاری رو بکن که واقعا برات مهمه.

» زندگی سخته اما یه جا نشستن و تنبلی کردن زندگیت رو راحت نمیکنه.

» اینو هر روز به خودت بگو: ارزش من هیچ ارتباطی با نظر دیگران نداره.

» تنها وقتی موفق میشی که موفقیت به اندازه‌ی نفس کشیدن برات مهم باشه.

» مشکلاتت فقط به دست خودت حل میشه. هرگز مشکلاتت رو به دیگران نگو چون ۸۰ درد هیچ اهمیتی نمیدن و ۲۰ درصد هم خوشحال میشن که مشکل داری.

» برنده همون بازنده‌ایه که یه بار دیگه تلاش میکنه اما ما باختن‌هاش رو ندیدیم.

بهترین جمله انگیزشی کوتاهی که شنیدید یا خواندید چی بوده؟
زیر همین پست در بخش کامنت‌ها بنویسید

در همین زمینه، مطالب زیر را هم پیشنهاد میکنیم بخونید :

منبع مطلب : sookhtejet.com

مدیر محترم سایت sookhtejet.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

برترین جملات انگیزشی بزرگان دنیا + 100 پوستر اختصاصی | گام برتر

برترین جملات انگیزشی بزرگان دنیا + 100 پوستر اختصاصی | گام برتر

جملات انگیزشی بزرگان دنیا | 100 جمله انگیزشی کوتاه

جملات انگیزشی ، بعضی وقت ها دقیقاً در اوج خستگی ها و ناامیدی ها، یک باره با خوندن یک جمله احساس می‌کنیم چیزی درون ما به حرکت در می‌آید و گویا نیروی تازه ای برای از جا بلندشدن و ادامه دادن مسیر، به ما داده می‌شود. خیلی هامون از تأثیر جملات انگیزشی بر روی تقویت اراده و باورهامون اطلاع داریم اما متاسفانه بعضی از افراد اهمیت چندانی برای این موضوع قائل نیستند و به آن ایمان ندارند. به شما پیشنهاد می‌کنم قبل از خواندن این جملات مقاله انگیزه چیست را حتماً مطالعه کنید تا افزایش انگیزه را به صورت اصولی یاد بگیرید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید چون قرار است با خواندن بیش از ۱۰۰ جمله انگیزشی پرانرژی و قدرتمند، با انگیزه تر از همیشه شوید…

دسته بندی جملات انگیزشی

جملات این مقاله به صورت دسته بندی شده برای شما عزیزان آماده شده که می‌توانید با کلیک روی نام هرکدام از آنها، جملات مربوط به آن موضوع را مشاهده کنید.

در حال بارگذاری...
.jw-rightclick{display:none!important}.jw-title-primary,.jw-title-secondary{text-align:right!important}.jw-breakpoint-5 .jw-related-item-next-up .jw-related-item-description,.jw-breakpoint-5 .jw-related-item-next-up .jw-related-item-title strong,.jw-breakpoint-5 .jw-related-item-next-up .jw-related-item-title span{text-align:right}.jw-breakpoint-3 .jw-related-item-next-up,.jw-breakpoint-4 .jw-related-item-next-up,.jw-breakpoint-5 .jw-related-item-next-up,.jw-breakpoint-6 .jw-related-item-next-up,.jw-breakpoint-7 .jw-related-item-next-up{float:right}.jw-related-item-group{float:right!important}.jw-related-item{float:right!important}.jw-related-item-title span{text-align:right}

معروف ترین جملات انگیزشی

خیلی از جملات انگیزشی بزرگان هستند که به قدری فوق العاده هستند که بارها و بارها در همه جا تکرار شده اند و نسبت به بقیه جملات معروف تر هستند. شاید یک جمله انگیزشی بتواند تاثیر بسزایی در شما بگذارد.در این بخش چند مورد از مهم ترین و معروف ترین این جملات را با یکدیگر بررسی می‌کنیم.

به کسانی که به شما حسودی می‌کنند احترام بگذارید، آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند: شما بهترین هستید.

استاد تغییر باشیم. نه قربانی تقدیر!

بیشتر مردم منتظر سال جدید هستند، برای شروعی جدید،با عادت های قدیمی!

اگر بهت گفتند نمی‌تونی کاری رو انجام بدی، فقط بهشون بخند! بعدا می‌فهمند که چرا بهشون خندیدی.

موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می‌شود، همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند! (آلبرت انیشتین)

هیچ وقت برای چیزایی که خودت میتونی به دست بیاری، به کسی التماس نکن!

تاریک ترین لحظات شب درست قبل از سپیده دم است…

آینده از آن کسانی است که به استقبال آن می‌روند.

با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای برایتان ندارد، اما می‌تواند همه چیز را برای شما مهیا کند.

مردم اغلب می‌گویند انگیزه ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید! (زیگ زیگلار)

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند. (برایان تریسی)

آنقدر قوی باش که هر روز با زندگی رو به رو شوی!

خیلی از شکست های زندگی به خاطر این است که نمی‌دانیم چقدر به موفقیت نزدیک بودیم، وگرنه هرگز تسلیم نمی‌شدیم…

جملات انگیزشی کوتاه

امروز همان گونه است که باید باشد.

بدون رنج کاشتن، لذتی در برداشت نیست.

با گذر عمر فقط بزرگ نشو، بلکه رشد کن!

هیچ کس وقتی شروع کرد، عالی نبود.

دردها زودگذر هستند، اما موفقیت همیشگی است.

فرصت ها در میان سختی ها پنهان شده اند.

مردان مردد، هرگز موفق نمی شوند.

برای فرد توانا، هیچ باری سنگین نیست.

فقط مردگان مرتکب اشتباه نمی شوند!

آرامش بعد از طوفان، پاداش استقامت صخره هاست.

کلیپ کوتاه انگیزشی

افرادی که برنامه ای برای رسیدن به موفقیت دارند به خوبی می دانند که تنها سوخت آنها برای حرکت به سمت هدف و دستیابی به آن امید و انگیزه است. انگیزه ممکن است کاهش پیدا کند و این در طی مسیر موفقیت طبیعی است اما اگر برای بازگردانی آن انگیزه و افزایشش تلاشی نشود این طبیعی نیست. یکی از راه های افزایش انگیزه دیدن ویدئو و کلیپ هایی است که انگیزه را در انسان تقویت می کند در همین جهت کلیپی را برایتان آماده کرده ایم که میتوانید در ادامه مشاهده کنید.

جملات انگیزشی باور

باورهای ما به قدری قدرت دارند که می‌توانند مسیر زندگی ما را تغییر دهند. تا جایی که اکثر افراد موفق و بزرگ دنیا می‌گویند: شما آن چیزهایی را که وجود دارند نمی‌بینید، بلکه چیزهایی که باور دارید را می‌بینید. برای رسیدن به موفقیت باید باورهای خود را تقویت کنید تا بهترین اتفاقات را برای خود رقم بزنید. در ادامه به چند مورد از بهترین جملات برای تقویت باورها اشاره می‌کنیم.

هر چه در ناخودآگاه ذهن بکاریم و با تکرار آن را تغذیه کنیم یک روز به واقعیت تبدیل خواهد شد. (ارل نایتینگل)

هر چه به آن فکر کنید در آینده شما پدیدار خواهد شد. پس برای تغییر آینده تان، از تغییر ذهنتان شروع کنید. (وین دایر)

وقتی برای تفکرات و باورهای دیگران زندگی و کار می کنید، در حقیقت مرده‌اید!

رویاهای خود را باور داشته باش، همه چیز امکان پذیر است. (یوسین بولت)

جهانی که برای خودمون ساخته ایم، نتیجه تفکراتمان است. نمیتوان دنیا رو بدون تغییر طرز فکرمان تغییر دهیم. (آلبرت انیشتین)

چه فکر کنید می‌توانید و چه فکر کنید نمی‌توانید، در هر دو صورت حق با شماست. (هنری فورد)

به تنهایی نمی‌توانم دنیا را تغییر دهم؛ اما باور دارم که می‌توانم سنگی را به آب بیندازم تا موج‌های بسیار خلق کند. (مادر ترزا)

شما در نهایت تنها تبدیل به چیزی خواهید شد که به آن فکر می‌کنید. (بروس لی)

سرنوشت شما حاصل باور هایتان است.

اگر می‌دانستید که باورهایتان چقدر قدرتمند هستند، حتی برای یک لحظه دیگر هم منفی فکر نمی‌کردید!

جملات موفقیت

جملاتی که در ادامه می‌خواهید بخوانید، جملاتی هستند که موفقیت را از همیشه بهتان نزدیک تر می‌کنند و می‌توانند انگیزه شما را به طور عجیبی افزایش دهند. در مقاله نقشه راه موفقیت بزرگان دنیا ، به تعداد بیشتری از این جملات اشاره کرده ایم که پیشنهاد می‌کنم حتماً آن مقاله را هم مطالعه کنید.

هیچ کس نمی‌تواند به عقب برگردد و دوباره شروع کند، اما می‌تواند از همین حالا شروع کند و پایان جدید بسازد. (کارل برد)

موفقیت مجموعه تلاش های کوچکی است که هر روز به طور مداوم تکرار شوند. (رابرت کلییر)

موفقیت در هر زمینه‌ای ارتباط مستقیم با قدرت اراده ما دارد. (دیل کارنگی)

شیرینی یک بار موفقیت، به تلخی صد بار شکست می‌ارزد. (مارک تواین)

جالب است هر چقدر سخت تر کار می‌کنم، موفقیت بیشتری به سراغم می آید. (توماس جفرسون)

یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید. حتی اگر میلی به انجامشان ندارید!

همه رویاهایمان می‌توانند به واقعیت بپیوندند، اگر شهامت دنبال کردن آن ها را داشته باشیم. (والت دیزنی)

موفقیت، توانایی رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن شور و انگیزه است. (چرچیل)

تلاش نکنید انسان موفقی باشید، بلکه برای با ارزش شدن تلاش کنید. (آلبرت انیشتین)

اگر زندگی تان کمی سخت تر شد، به این معناست که یک گام به سمت موفقیت برداشته اید.

موفقیت، تحقق تدریجی یک هدف ارزشمند است.

گاهی اوقات موفقیت یعنی این که فقط اشتباهات دیگران را تکرار نکنیم.

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد.

سرنوشت فردی را از شما خواهد ساخت که خودتان تصمیم می‌گیرید باشید.

جمله انگیزشی برای هدف

تعیین هدف یکی از مهم ترین گام ها برای رسیدن به موفقیت است. تا زمانی که هدفی تعیین نکنید و برای رسیدن به آن تلاش نکنید، قطعاً رسیدن به موفقیت برایتان غیر ممکن خواهد بود. جملات زیر، جملاتی هستند که انگیزه شما را به شدت برای تلاش کردن در راستای اهداف تقویت می‌کنند.

اگر می‌خواهید با آسودگی خاطر به رخت خواب بروید، با هدف از خواب برخیزید. (جورج لوریمر)

شانس، نام دیگر پایداری در هدف است. (رالف والدو امرسون)

يادداشت اهدافتان روی كاغذ، احتمال دستيابی به آنها را ۱۰۰۰ درصد افزايش می‌دهد! (برایان تریسی)

داشتن اهداف روشن و از پیش تعیین شده برای رسیدن به موفقیت ضروری است. (برایان تریسی)

اگر هدف خود را از زندگی ندانید و نشناسید، چگونه قرار است در بازی زندگانی برنده باشید؟ (آنتونی رابینز)

شما به خاطر این که پولی ندارید فقیر نیستید، بلکه اگر هدفی نداشته باشید فقیر هستید.

چیزی که سرنوشت انسان ها را می‌سازد، استعدادهایش نیست، هدف هایش است.

فقط 3% مردم هدفی دارند و دارند برای اون تلاش می‌کنند. آیا تو جز این 3% هستی؟

برای رسیدن به اهداف مهم، باید دست از آسایش شست.

هدف های بزرگ، انگيزه های بزرگ هم ايجاد می‌كنند. ( آنتونی رابینز )

اهداف، به شما کمک می‌کنند که جهت تغییر را به نفع خود کنترل کنید.(برایان تریسی)

اهداف تا زمانی که برنامه مشخصی برای رسیدن به آن‌ها نداشته باشید، یک فانتزی هستند!

وقتی هدف روشن و بزرگی داری، سخت‌ترین مسیرها هم برات آسون میشن.

وقتی موانع بروز می‌کنند، مسیر حرکتتان را برای رسیدن به هدف تغییر دهید نه هدفتان را!

تنها شکافی که بین شما و هدفتان قرار دارد، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می‌شود.

آنقدر دنبال هدفت پیش برو تا به نتیجه برسی.

جملات انگیزشی درباره شکست

همه ما قطعاً در راه موفقیت شکست های بسیار زیادی می‌خوریم و باید آن ها را بگذرانیم و ازشان درس بگیریم تا بتوانیم به هدف خود برسیم. اصلاً اگر در مسیر موفقیت خود شکستی نخوریم، یعنی تا کنون هیچ کار مهمی انجام نداده ایم و هیچ تلاشی برای موفقیت نکرده ایم! اما به هر حال شکست ها می‌توانند به شدت نیرو و انگیزه ما را پایین بیاورند و نگذارند با سرعت به سمت اهدافمان حرکت کنیم. به همین دلیل جملات انگیزشی درباره شکست را در اینجا برایتان آماده کردیم تا بتوانید پس شکست خوردن، دوباره به حالت عادی برگردید و با بالاترین انگیزه ممکن به راه خود ادامه دهید.

می‌توانم شکست را بپذیرم، اما تلاش نکردن را هرگز! (مایکل جردن)

اگر از شکست یاد بگیری، واقعاً شکست نخورده ای. (زیگ زیگلار)

بعضی وقت ها موفق می‌شوید، بعضی وقت ها یاد می‌گیرید. (رابرت کیوساکی)

پشت هر انسان موفقی، سال‌ها شکست و عدم موفقیت وجود داره!

من کلید موفقیت را نمی‌شناسم، اما کلید شکست خوردن، تلاش برای راضی کردن همه است…

بدتر از شکست خوردن در کاری شروع نکردن آن است…

تنها یک چیز می‌تواند تحقق یک رویا را غیرممکن کند: ترس از شکست!

جملات انگیزشی انگلیسی

جملات انگیزشی انگلیسی ، علاوه بر این که انرژی بالایی به شما می‌دهد، می‌تواند به تقویت زبان انگلیسی شما هم تا حدی کمک کند. مخصوصاً به افرادی که در حال تقویت زبان خود هستند. در ادامه چند مورد از مهم ترین آن ها را بررسی می‌کنم. در ضمن به شما پیشنهاد می کنم از مشاهده بهترین جملات انگیزشی انگلیسی هم لذت ببرید .

Life does’t get easier, you just get stronger

زندگی آسون تر نمی‌شه، تو قوی تر می‌شی!

Be the change you wish to see in the world

تغییری باش که آرزو داری در جهان به وجود آوری.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور دارند.

Try and fail, but never fail to try. Jared Leto

سعی کنید و شکست بخورید اما هرگز برای تلاش کردن شکست نخورید.

Develop success from failures. Discouragement and failure are two of the surest stepping stones to success.

موفقیت را از شکست‌ها بیرون بکشید. نابودی و شکست، دو قدم از گام‌های موفقیت هستند.

Life is short. Live passionately.

زندگی کوتاه است. پرشور زندگی کن.

(The only way to do great work is to love what you do. (Steve Jobs

تنها راه انجام کارهای بزرگ انجام دادن کاری هست که دوستش داری. (استیو جابز)

(The way get started is to quit talking and begin doing. (Walt Disney

روش شروع کار، تمام کردن حرف زدن و اقدام کردن است. (والت دیزنی)

(Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goal (Henry Ford

موانع آن چیزهای ترسناکی هستند که وقتی چشم ها را از هدف خود می‌بندید، می‌بینید. (هنری فورد)

جملات انگیزشی ورزشکاران

برای تمرین و ورزش کردن، نیاز به انگیزه بالا هست. اگر انگیزه بالایی داشته باشید، قطعاً رسیدن به موفقیت در هر کاری برایتان راحت تر خواهد شد. در ورزش کردن هم همین طور است. زمانی که انگیزه بالایی برای آن داشته باشید، قطعاً می‌توانید تا درجات بالا هم پیشرفت کنید و بهترین اتفاقات را برای خود رقم بزنید. اگر فردی ورزشکار هستید، پیشنهاد می‌کنم حتماً مقاله جملات انگیزشی ورزشکاران را هم مطالعه کنید تا بتوانید با مطالعه جملات انگیزشی فوق العاده آن مقاله هم، انگیزه خود را تا حد زیادی افزایش دهید. در ادامه به چند مورد از بهترین این جملات اشاره می‌کنیم.

سخت تر از دیروز تمرین کن اگر فردای متفاوت می‌خواهی!

من همیشه دوست دارم از سختی ها و مشکلات گذشته ام برای انگیزه گرفتن امروز استفاده کنم.

اگر چیزی تو را به چالش نمی‌کشه، تو را تغییر هم نخواهد داد!

بهانه ها، رویاهای تو را به گرد و خاک تبدیل می‌کنند! آن ها را کنار بگذار…

اگر باور داشته باشی که می‌توانی، نصف راه موفقیت را رفتی!

به شروع مسابقه فکر نکن، به پایان و نتیجه آن فکر کن. (یوسین بولت)

آدمای موفق کاری رو که لازمه انجام میدن، حتی اگه حس و حالش رو نداشته باشن.

اگر به دنبال یک علامت برای شروع ورزش کردن هستید، این هم یک علامت: {برو تمرین کن!}

فقط زمانی شکست خواهی خورد که از تمرین کردن دست بکشی…

هرگز نگو هرگز، چون محدودیت ها هم مثل ترس فقط یک توهم هستند. (مایکل جردن)

جملات انگیزشی موفقیت مالی

قطعاً یکی از مهم ترین اهداف و آرزوهای هر فردی، رسیدن به ثروت و کسب پول می‌باشد. جملات انگیزشی زیر، می‌توانند انگیزه بسیار زیادی به شما، برای حرکت در مسیر ثروتمند شدن بدهند.

همچنین می‌‎توانید مقاله جملات انگیزشی موفقیت مالی را هم که در آن به تعداد زیادی از این جملات اشاره کرده ایم را مطالعه کنید.

من همیشه می‌دانستم که می‌خواهم ثروتمند شوم و حتی لحظه‌ای هم تردید نکردم که ثروتمند نخواهم شد. (وارن بافت)

وقتی به چیزی اعتقاد داری، با تمام وجود به آن اعتقاد داشته باش، بی قید و شرط و بی چون و چرا…

ثروتمندان، تلویزیون های کوچک و کتابخانه های بزرگ دارند. ولی افراد فقیر کتابخانه های کوچک و تلویزیون های بزرگ دارند.

به جای اینکه آرزوی ثروتمند شدن بکنید،‌ نوع نگرشتان به پول را تغییر دهید و علم حفاظت از آن را بیاموزید.

صاحب یک فکر ثروتمند شوید تا خودتان را در شرایط ثروت ساز ببینید.

توجه شما به هر نکته ای که متمرکز شود، انرژی ذهنتان هم به همان سو خواهد رفت.

ثروتمند هر روز به دارایی خود اضافه می­‌کند، اما افراد عادی دائماً بدهی خود را بیشتر می‌کنند و فکر می­‌کنند که دارایی است.

اگر چیزهایی را بخرید که به آن نیاز ندارید، به زودی مجبور خواهید شد چیزهایی را بفروشید که به آن نیاز دارید. (وارن بافت)

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید باید حرکت را آغاز کنید. نیازی به تغییر شغل نیست بلکه باید آدرس را عوض کنید.

اکثر مردم پول می‌خواهند اما حاضر به وقت گذاشتن برای رسیدن به آن نیستند…

اگر تنها هدفت این است که ثروتمند شوی، هرگز به آن دست پیدا نخواهی کرد.

جملات انگیزشی کوتاه برای دانش آموزان

دانش آموزان از آن دسته افرادی هستند که برای رسیدن به موفقیت تحصیلی به جملات انگیزشی نیاز دارند. به همین دلیل تعداد زیادی از این جملات را در مقاله جملات انگیزشی کوتاه برای دانش آموزان آماده کرده ایم تا بهترین اتفاقات برادی دانش آموزان و دانشجویان رخ دهد. در ادامه هم چند مورد از بهترین این جملات را برایتان آماده کرده ایم…

رویای خودتان را بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام خواهد کرد که رویای او را بسازید!

زیبایی یادگیری در این است که هیچ کس نمی‌تواند آن را از شما بگیرد.

یه روزی پاداش سخت تلاش کردنت رو می‌گیری.

ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت صحبت می‌کنند.

انسان های بی هدف، مجبورند تمام عمرشان را برای انسان های هدفمند کار کنند.

جملات انگیزشی برای سخنرانی

آخرین بخش از جملات انگیزشی ما در این مقاله، به افرادی مربوط می‌شود که می‌خواهند سخنرانی انجام دهند و به سخنرانانی فوق العاده تبدیل شوند. پس تعداد زیادی از این جملات را در مقاله جملات انگیزشی برای سخنرانی آماده کرده ایم و تعدادی از بهترین های آنان را در ادامه این مقاله نقل کرده ایم…

بزرگترین لذت زندگی انجام کاریه که دیگران میگن: تو نمیتونی!

منتظر فرصت های مناسب نباش، فرصت های مناسب رو به وجود بیار…

باید برای کاری تلاش کنیم که فکر می‌کنیم نمی‌توانیم.

اگه شکست بخورید ممکنه ناامید بشید، اما اگه تلاش نکنید قطعاً شکست‌ می‌خورید.

بزرگترین ریسک زندگی، ریسک نکردن است.

تکرار جملات انگیزشی برای شما چه خواهد کرد؟

همه افراد موفق دنیا سعی می‌کنند نمونه ای از این جملات را در محل کار یا اتاق شخصیشان، مقابل چشم قرار دهند و با مرور هر روزه آن ها انرژی بیشتری برای حرکت به سمت موفقیت به دست بیاورند.

روش های استفاده از جملات انگیزشی

حالا که با بیش از 100 جمله انگیزشی آشنا شدیم، زمان آن رسیده که روش های استفاده از آن ها را نیز برایتان بیان کنیم.

1. ضبط کردن صدای خودتون

شما می‌توانید با موبایل صدای خودتان را ضبط کنید و این جملات انگیزشی و الهام بخش را با صدای بلند بخوانید. سپس در تمام طول روز سعی کنید چندین مرتبه فایل صوتی که ضبط کردید را گوش دهید.

نیاز نیست حتماً یک گوشه خلوت بنشینید و این کار را انجام دهید. همین قدر که در حین انجام دادن فعالیت های روزانه تان به این فایل گوش دهید، این جملات تأثیر مثبت خودشان را بر ضمیر ناخودآگاهتان خواهند گذاشت و باورهای شما را به شکل بسیار عالی و اصولی تغییر می‌دهند و مسیر موفقیت را برای شما هموارتر خواهند کرد.

2. استفاده به عنوان تصویر زمینه، پروفایل و …

یکی از بهترین و جذاب ترین راه ها که علاوه بر خودتان، می‌تواند کلی انرژی مثبت به دیگران هم تزریق کند، استفاده از تصاویر و جملات انگیزشی به عنوان عکس پروفایل و حتی تصویر زمینه گوشی و لپ تاپ هست. با این روش هر بار که چشمتان به صفحه گوشی یا لپ تاپتان بیفتد، کلی انرژی مثبت می‌گیرید و حتی این انرژی را به دیگران هم هدیه می‌دهید.

و یک پیشنهاد عالی تر این هست که هر روز صبح یک جمله انگیزشی را به عنوان استوری و یا پست داخل صفحه مجازیتان با دیگران به اشتراک بگذارید. با این پیشنهاد می‌توانید جرقه ای باشید برای شروع یک صبح عالی، هم برای خودتان و هم برای دیگران…

پیشنهاد می‌کنم هر کدام از این جملات را که بیشتر از همه رویتان تاثیر گذاشت را در بخش نظرات با ما نیز در میان بگذارید تا با این کارتان، شاید روی شخص دیگری بتوانید تاثیر بگذارید.

بهترین راه افزایش انگیزه

در این مقاله تماماً درباره انگیزه صحبت کردیم و جوانب مهمی از آن را مورد بررسی قرار دادیم. اما شما باید این نکته را بدانید که انگیزه، بحثی نیست که به این راحتی ها بتوان از آن رد شد و با چند نکته مختصر، آن را به طور کامل مدیریت کرد. در واقع شما تنها زمانی می توانید آن را در وجود خود مدیریت کرده و به بالاترین حد ممکن برسانید که به طور کامل آموزش آن را دیده باشید و بدانید که نسبت به خودتان باید چگونه آن را افزایش دهید. حالا چطور می توان این کار را انجام داد؟

تیم متخصص گام برتر بعد از مدت ها تحقیق و بررسی در این زمینه، کامل ترین و بهترین پکیج ساخت و افزایش انگیزه را با توجه به جدیدترین شیوه های دنیا به بهترین شکل ممکن برای شما تولید کرده که بتوانید با استفاده از آن، همیشه انگیزه خود را در بالاترین حد ممکن نگه دارید. پیشنهاد می کنم اصلاً در این رابطه تعلل نکنید؛ من هم ترجیح می دهم بیش از این وقت شما را نگیرم و مستقیم هدایتتان می کنم به توضیحات بیشتر این پکیج جامع و کامل. برای این کار، روی دوره افزایش انگیزه کلیک

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب